WALDREX s.c.

Opinie o WALDREX s.c.

WALDREX

Nie polecam

qwerty

Przepracowałem w tej firmie dość krótki okres czasu, ale zdecydowanie nic złego na jej temat powiedzieć nie mogę. .. Atmosfera pracy naprawdę świetna - nie zauważyłem nagonki związanej z tempem pracy, wszystko przemyślane i zaplanowane na tyle, aby nie pracowało się \\\"na wczoraj\\\". Pozostali pracownicy chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem, za co jestem im bardzo wdzięczny. Jedyny minus to niestety zarobki - i tutaj już mniej kolorowo, ale wiadomo, że tak mniej kolorowo to już praktycznie wszędzie.

Zostaw opinię o WALDREX s.c. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WALDREX s.c.