Opinie o Waldrex Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Waldrex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Waldrex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldrex Sp. z o.o. w Mielec

Myślę nad złożeniem CV na stanowisko frezera CNC. Orientujecie się, czy jest to praca zmianowa? Poza tym, czy nadgodziny o których mowa są obowiązkowe? Jeśli się ich nie podejmie, to można liczyć na jakieś konsekwencje? Rozjaśnijcie ;p

Romek Nowy wpis

Czy to prawda że nadgodziny płacone są na lewo ? Miałem ochotę przyjść na frezer CNC ale dowiedziałem się że nadgodziny płacone normalnie żadnych 50 ani setek. Jak to możliwe w tak dużej firmie??

Na swojej stronie mają ofertę pracy dla tokarza cnc i frezera cnc. Trzeba mieć doświadczenie i znajomość rysunku technicznego. Wcześniej ktoś pisał ze była tu spora rotacja przez warunki. A teraz jest stabilniej? Można dostać umowę na czas nieokreślony?

Józef z Nazaretu

Składałem CV na inne stanowisko, rozmowa była na inne bez wcześniejszego poinformowania, po zwróceniu uwagi szok, ( treść mojego maila olali , popatrzyli tylko na cv) , zaproponowali najniższą na stanowisko wymagające wykształcenia

@Józef z Nazaretu

Rekruter nie wiedział że aplikowałeś na inne stanowisko? Na tym na które chciałeś się dostać pensja miała być wyższa niż minimalna? A w ogóle na jakie stanowisko wysłałeś CV?

Józef z Nazaretu Nowy wpis

Oczywiście, osoba pracująca z wykształceniem nie oczekuje najniższej, nawet na okres próbny. Rekruter nie przeczytał nawet tego co wysłałem, zobaczył cnc w doświadczeniu i na tym się oparł. Znalazłem już zatrudnienie na stanowisku, na jakie aplikowałem, w innej firmie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Waldrex Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Technolog części lotniczych?
Tokarz

Podobno zmuszają do pracy na dwie maszyny? Prawda bo przymierzam się złożyć CV. Jeśli tak to nie ma sensu pchać się w (usunięte przez administratora)

Justyna
@Tokarz

Ta oferta dla tokarza wygasła dwa tygodnie temu. Zdążyłeś złożyć? W ogłoszeniu pisali tylko 'stała podstawa + nadgodziny' i ja bym też chciała wiedzieć, ile w PLN, bo mój ojciec od marca musi zmienić robotę.

Jak wygląda praca w firmie Waldrex Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Premia

No zobaczysz jak świnia niebo

Bartosz
@Premia

ale 5000 zł netto / m-c, jako frezer CNC, to zobaczę na koncie? Daj znać ile się zarabia proszę

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 12 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Waldrex Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Tokarz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Ogólnie słabo firma oceniania niestety słaba kasa albo powiem tak jest zmowa pracodawców więc widełki mają podobne wszędzie czy pracujesz tu czy tam bez znaczenia ;) także nie ma znaczenia niestety na CNC nie zarobisz już teraz bynajmniej w tym rejonie

Jaki jest wkład kierownictwa Waldrex Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Sławek

Podobno że atmosfera jak była bardzo dobra tak teraz jest (usunięte przez administratora) ze względu na zmianę przełożonych, dobrze że już tam nie pracuje.

Halina
@Sławek

A od dawna nie pracujesz już w firmie? Od tego czasu kiedy Ty tam pracowałeś mogło się przecież wiele zmienić. Napisałeś, że 'podobno' czyli to nie są sprawdzone informacje. Czy ktoś może jeszcze się wypowiedzieć na temat atmosfery pracy w Waldrex?

To nie Halyna tylko Janina
@Sławek

Jesteś ciekawy jaka atmosfera jest na firmie? Zatrudnij się a sam się przekonasz.

@To nie Halyna tylko Janina

Byłem na rozmowie i powiem wprost teraz zrobił się kryzys w przemyśle lotniczym to wykorzystują sytuację i proponują grosze a mimo że ludzi nie mają więc to jest typowy Polaczek cebulak nie polecam tej firmy .

T1999

Witam. Czy operatorzy CNC pracują też w weekendy? Czy mają możliwość robienia nadgodzin?

Wykolejony
@T1999

Tylko wybrani mają taki zaszczyt...

Potwierdzam

Mogę w 100% potwierdzić wypowiedź przedmówcy, rotacja pracowników jest bardzo duża i spowodowana głównie słabymi warunkami zatrudnienia. (usunięte przez administratora)

Czy ktoś może potwierdzić ze nie ma szkoleń?

worker

Jeśli w ofercie pracy jest napisane "gwarantujemy system szkoleń" to wiedz, że w praktyce nie otrzymasz nawet darmowego szkolenia. Szkoda, że prezesi tyle inteligentnych osób wypuściło...

GoWal
@worker

To tak jak z niektórymi pracownikami. Niektórzy wpisane w CV maja co to nie robili i na czym. A jak przyjdzie co do czego to się okazuje że podstaw nawet nie znają a takich w tej firmie wielu.

worker
@GoWal

To znaczy że bronisz pracodawców? Kłamią pracodawcy, kłamią kandydaci. Ale jeśli firma chciałby mieć dobrze wykwalifikowany personel to jednak powinna inwestować w pracowników. A co jeśli klient bezpośrednio kontaktuje się z pracownikiem waldrexu i myśli sobie "boże ale ciemnota"... przecież to wpływa na wizerunek firmy.

Igor

Trudno dostać się do pracy w firmie? wiecie coś co dla kandydata by pomogło?

Czlowiek70
@Igor

Tak trudno...

Wer357

Na maszynach jest masowka czy praca jednostkowa?

Tak to ja

Jedno jest pewne, pracują tutaj fajni ludzie na produkcji i oni tworzą mega atmosferę. Resztę da się przeżyć bo uwierzcie w innych firmach jest dużo gorzej.

XD

He he zalewka xD

KociRyj
@XD

Bizon nie spamuj

nneco

Mając na uwadze komentarze co do nadgodzin i w jaki sposób są wypłacane to poważnie daje mi do myślenia, żeby omijać takie firmy szerokim łukiem. Tak to nic konkretnego tu nie piszecie. Do pracy idę pracować a nie, żeby sobie porozmawiać i miło spędzić czas przy piciu kawy. Co jest nie tak z tą atmosferą, że tam jest tak źle?

RobolexXx
@nneco

Jak się nie którym robić nie chce to tak jest... Chociaż jest na firmie parę osób które są nie do ruszenia bo to ulubieńce majstrów...

...

W firmie pracowalo sie przyjemnie, ale w ostatnim czasie atmosfera staje sie coraz gorsza, pan M. stara sie jak moze zeby przypodobac sie szefowi, miejmy nadzieje ze w koncu operaratorzy zawalcza o swoje prawa, bo niektorzy z nich wyrabiaja po +120 nadgodzin od kilku lat placonych oczywiscie na lewo, bez podatku.

Obywatel X

W dodatku jak przyjdzie cos ustawiac kolega z Ukrainy to rozkladaja rece.. bo przeciez gdzie oni ustawia maszyne.. zielony i zmienianie sztuk tyle potrafia.. smieja sie ze Polaczki musza im ustawic a oni czepia kapuche wieksza jak oni..

Ukraińcy zarabiający 50% więcej niż Polacy, żenada Szefowie złotówy organizacja i zarządzanie do (usunięte przez administratora) Dobrze ze już tam nie pracuje Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Waldrex Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Waldrex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Waldrex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Waldrex Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Cop-U 5
    39-300 Mielec