Promax

Poznań

Opinie o Promax

tadeusz

to dobrze, że oferują dobre produkty (internet) bo myślę się u mich zatrudnić @klijięt poszukują montera instalacji niskoprądowych - instalatora, tylko nie wiem jak płacą, może ktoś się odezwie i napisze jakąś opinię o firmie

klijięt

internet z pro max jest lepszy czy z zapnetu

ja

odradzam..

Firma nierzetelna! Nie wypłacają kasy na czas. O wypłatę trzeba się zawsze upominać wiele razy, a w ostateczności i tak się jej nie dostanie. Kiedy dzwoni się do Pana [usunięte przez moderatora] to zaczyna kręcić, że pieniądze już dawno zostały wysłane. Tylko dziwne jest to, że na koncie ich cały czas nie ma. To co, bank tak długo księguje? NIE POLECAM!

Anonim Gall

trudno zrozumieć sytuację w firmie. czeski film. nikt nic nie wie. nawet nasz szef szefów ;) nie wiem czy mu ufać czy komu... co wy na to drodzy wsółpracownicy?

Zostaw opinię o Promax - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promax