Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Szkoda

Może zamiast kasować opinie ludzi to zadbajcie o to, żeby wasi pozal się boże koordynatorzy serio pomagali ludziom na miejscu, gdy mają jakiś problem. Na napisane przez waszych pracowników hurtowo. Tilburg gxo - hajs fajny, praca fajna póki nie masz żadnego problemu, bo absolutnie nikt nie pomoże ci go rozwiązać. Musiałam wrócić do Polski, bo 'opieka polskojęzycznego koordynatora' istnieje tylko w ogłoszeniach na stronie - na miejscu radź sobie sam! Mega szkoda, bo zapowiadało się fajnie a nie z mojej winy wyszło jak zwykle.

Karina

Ja baaardzo polecam. W E&A do woli można wybierać w miejscach pracy, mają sporo ofert. Wybrałam prace magazyniera. Pakuje tu paczki, sprawdzam jakiś artykułów kosmetycznych. Wszystkie popiera zostały złożone na czas dzięki pomocy miłej Pani koordynatorki, która ma ogromne doświadczenie w tym zakresie i prowadziła mnie od samego początku.

Kuba

Agencj bardzoooo profesjonalna,koordynatorzy również,plus bardzo ludzkie i empatyczne podejście do ludzi można ma nich zawsze liczyć,uwaga tylko na 2braci Dawida Irka (on już w polsce) bo będziecie ubożsi o sporo € I nie dajcie się omamić,że są tacy biedni ze ich szkoda bo ja się dałem i oszukali na duzo kwotę pieniędzy i w tym nie widzą problemu!@@

XD

Polecam pracę w gxo Tilburg, na małą ilość godzin narzekać nie będziecie a jak traficie na odpowiedni dział to nadgodziny znajdą was same, wbrew waszej woli xD

XVX5
@XD

Czy można dowiedzieć się coś więcej o warunkach pracy? Z danego postu mogę wywnioskować, że jest mowa o pracy w HMie w Tilburgu, gdzie wraz ze znajomą mamy w planach jechać we wrześniu. Czy praca ogólnie ok? Jaki jest przedział zarobków na tydzień?

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Ikea

Witam. Ma ktoś może jakieś informacje na temat pracy w IKEA Oosterhout ? czy sa godziny i jak z zakwaterowaniem

Skosny

Ktos moze sie wypowiedziec na temat lokacji Budel-Dorplein?

Moja rekrutacja do pracy w miejscowości Zeeland odbyła się zdalnie. I z tego miejsca mogę zapewnić o terminowo wypłacanych wynagrodzeniach. Od samego początku miałem zapewnione zakwaterowanie, które jest na prawdę przyzwoite i pomoc w ogarnięciu wszystkich formalności. Zajmuję się tu między innymi recyklingiem materacy. Uważam że moja wyplata jest bez dwóch zdań wysoka.

KOORDYNATOR

Za dwa tygodnie kończę pracę jako koordynator...... I obejmuję stanowisko SITEMANAGER czyli zarządca lokacji. Nie napiszę jakiej lokacji e&a. Ostrzegam, że jak tylko zobaczę że ktoś pali zioło na terenie lokacji i w obrębie lokacji....... Od razu wyrzucam z lokacji. Taka osoba będzie miała godzinę na spakowanie majdanu i do widzenia. Dodam że jako koordynator wyrzuciłem z pracy wiele osób za posiadanie zioła przy sobie na terenie pracy i za palenie na parkingu pod miejscem pracy. Nie na widzę zioła i patologi, która to pali. Wywalenie takich degeneratow z pracy czy lokacji to dla mnie wielka frajda. Pozdrawiam i do zobaczenia.

He he he he he he

A ty Ce-pie Pas-tuchu z tych śmierdzących jaraczy? Z tych smrodów co to się nie umyją po pracy tylko biegną jak nawiedzeni zjarać się. Bardzo dobrze napisał Koordynator. Jazda z Fra-jer ami co buchają zioło. Śr-am na jaraczy brudasów. Sam będę takich palaczy zgłaszał do biura, koordynatorów i Huismaistrow.

Rolex
@KOORDYNATOR

Do zobaczenia w pracy, Twój szef.

@KOORDYNATOR

Za kilka dni wyjeżdżam z e&a. Mam nadzieję że ma pan podobny stosunek do alkoholu i że będę na pana lokacj. Pozdrawiam

BobMarley
@KOORDYNATOR

Jest Pan Ograniczony .... Współczuję tej Trywialnosci , a Mowią że ludzie co Palą mają problem z Rozwojem

Świt Dzony
@KOORDYNATOR

A pić chociaż można na twojej lokacji? Stary jestem i nie jestem wielbłądem wiec pytam....

Jurek
@KOORDYNATOR

Jawna dyskryminacja balasie kręcony,gdybyś tylko spróbował naruszyć moja prywatność w jakikolwiek sposób ,zakończył byś marnie swoją egzystencję jako samozwańczy szeryf lokacji.Gardze takimi śmieciami jak ty.Tfu

Narodowiec
@Jurek

Pa-stuszku może i koordynator że względu na swoją funkcję nie mógłby naruszyć Twojej prywatności. Ale jakbym był w pokoju z takim ce-pem jak ty i tylko wyczolbym w pokoju zapach zioła to byś razem ze swoim majdanem leciał przez okno. Na lokacji, na której jestem już trzech takich zawszonych jaraczy zioła zbierało graty wyzucone przez okno. Zapoconych jaraczy tępimy ile się da. Jeden był taki cwaniak,kozaczył że będzie jarał na parking pod Hotelem to mu tak w nocy auto zdewastowali że pojechało do Polski na lawecie. Chcesz jarac to jaraj ale w cofe shopie tam gdzie jest do tego miejsce. Dawaj na naszą lokację. Będziesz zbierał klamoty wyrzucone przez okno lub pilnuj auta całą noc na parkingu.

Skopcony
@Narodowiec

A ja to bym ci łeb rozwalił tak żebyś do polski na lawecie wracał zioło było jest i będzie jarane :)) takich konfidentów jak ty i ten koordynator to się eliminuje pozdrawiam jaraczy z e&a:))

Skopcony

synku jestem w budynku na innym levelu :)) wyzywac to mozesz swoja starą w polsce bekarcie:)) sie jara dziewczyno sie jara chlopaku:))

Smoker
@Skopcony

Dokładnie. Tępiony to Ty będziesz huismeester jak mnie spotkasz, a z zębami to się pożegnasz. Tot later kankere lul, huismeester. Als je willen met mijn beginnen je moet vechte met mijn ook. Ik denk je onderstand dat jij zijn nooit slimmer. Maar ik ben.

@KOORDYNATOR

Sorry gościu, ale jak w domkach owszem są pewne regulaminy, tak na zewnątrz mogę robić co chce. Jeżeli wyrzuciłbys mnie z domku za zapalenie jointa przed nim, zgłosiłbym Cię do związków zawodowych, policję i założyłbym ci betonie sprawę w sądzie. Nie myśl sobie ze ludzie są nieświadomi kolego.

Mirek
@KOORDYNATOR

I tu się zgadzam bo tez nienawidzę tego zapachu

Blablabla
@KOORDYNATOR

Okres ochronny od nowego roku wynosi ; -5 dni dla nowych osób co w ciągu dwóch tygodni nie sprawdzili się w pracy ; -do 4 tygodni dla osób z którymi rozwiązano umowę lecz pracowali dłużej. To tak w skrócie , koordynatorki zachęcam do lektury ABU CAO i NBBU CAO.

Klient
@KOORDYNATOR

Świetną reklamę robisz swojej agencji. Czy przełożony wie o tym wpisie? To, że ty czegoś nie lubisz nie oznacza, że tego nie wolno i trzeba się dostosowywać do ciebie i twoich wymagań. Na całe szczęście nad tobą są regulaminy. Takim zachowaniem i wypowiedziami aż szokujące jest to, że ktoś dał ci awans. W tym momencie jedyną osobą wykazująca zachowania patologiczne jesteś ty. Niestety cechuje cię brak szacunku jednak takie rzeczy wynosi się z domu...

Myckerm
@KOORDYNATOR

Ponieważ jestem sportowcem bez nałogów

Narodowiec

Bruncek skopcony śmie-ciu, pe-da-lski jaraczu zioła. Druga kategorio człowieka powiedz gdzie cię można znaleźć? Wsadze ci to zioło w du..ę i będziesz (usunięte przez administratora) ą jarał te gó-wno.

Zdzicha

Niestety w tej firmie ludzie którzy duża pala tzw. Zioła mają się dobrze w najlepsze i nawet później jeszcze jakby tego było mało szkolą nowe osoby ... tak znam w Nieuwegein jednego takiego z miasta Warszaawy ze stolicy już dobre 2 lata tam siedzi , ale jak mu kto powiedział , że jest uzależniony to wielka obraza była i wyzwiska ,.normalni ludzie szybko pouciekali, szkoda bo mogłoby być ok ale nie z takim towarzystwem na hotelu , a dodać trzeba, że agencje Ukraińców w Polsce lepiej traktują bo zależy im na pracownikach , tutaj to Polak Polaka sprzeda za 2 Euro , jak kto jest koordynatorem to jak będzie chciał to się może kogoś pozbyć ... Tak tam było 2 lezbijki przyjechały ( nie wnikam nie interesuje mnie to , choć bardzo urodziwe nie były ) ale koordynator powiedział , że daje im dwa dni i je wyp...e... No i tak było co prawda nie po 2 dniach ale jakiś 3 tygodniach jedna z nich a skoro jedna zwolniono to druga za nią .. nawet było żal ludzi po ludzku trochę...

Szymon

Czytając opinie tutaj zastanawiam się czy taki wylewa patologii Polskiej jest tylko w Holandii czy też w Belgii? Planuje pojechać sobie dorobić 2-3 miesiące przez agencje potem zacząć pracować na własną rękę. Czy jest wgl. sens pchać się w takie towarzystwo będąc osobą wykształconą, znającą bardzo dobrze język Angielski?

Zioło
@Szymon

Dawaj Szymon do nas. Będziemy codziennie zioło palić. Tu legalne. Pedziemy też codziennie piwo pić. Tu tanie. Popracujesz ze dwa dni, pójdziesz na zwolnienie. Posiedzisz na zwolnieniu, zapłacą ci za nic nie robienie a ty w tym czasie będziesz codziennie skopcony i pijany. Żyć nie umierać. Dawaj do E&a.

Bruncek
@Szymon

Nie!! Wykształconych nam nie potrzeba chyba że chcesz być dojeżdżany buhahaha

Helena
@Bruncek

Wy tak serio to piszecie? I agencja pozwala na takie nic nie robienie?

Ienej

Agencja fajna, dopóki nie masz żadnego problemu i nie potrzebujesz pomocy. Bo jeśli, na przykład, zachorujesz i potrzebujesz lekarza ludzie w biurze cię oleją, bo dla nich ważny jest jedynie pracownik który może pracować i nie stwarza żadnych problemów. Nie doradzą co najlepiej zrobić, nie pomogą, po prostu zostawią cię samemu sobie i radź sobie człowieku sam. I wracaj szybko do pracy, to co że nie jesteś w stanie. I nie mam tu na myśli nałogowych zikowiczów którzy tygodniami siedzą na lokacjach i nic nie robią, bo tacy dziwnym trafem mają się w tej agencji całkiem nieźle. Mówię o ludziach którym przytrafił się nieszczęśliwy wypadek a przed nim chodzili sumiennie do pracy bez żadnych problemów. Kasę zarobić da się fajną, lokacje też fajne ale radzilabym się zastanowić nad wyjazdem, szczególnie w dobie szalejącego koronawirusa czy w razie potrzeby jesteście gotowi zostać ze swoimi problemami kompletnie sami.

Taka prawda
@Ienej

Dokładnie! agencja jest ok, dopóki nic od niej nie chcesz. Jak masz sprawę nagle okazuje się że nie oni są od tego żeby cokolwiek dla ciebie zrobić.

boryszyc

Witam, pracował ktoś jako pakowacz - etykieciarz w Venray przy zabawkach i mógłby się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda praca i ile mniej więcej wychodzi tygodniówka?

Olga
@boryszyc

Tak w granicach 270-320 euro. Już na czysto po odliczeniu, mieszkania, ubezpieczenia.

Kamil08
@boryszyc

ktos sie bedzie tam wybieral w najblizszym czasie i chcialby wspolnie

Elza
@boryszyc

Pracowałam tam w zeszłym roku, wszystko ok dokąd nie ma przestoju to jest taki dział że raz jest praca a czasem nie ma przez 2-3tygodnie wtedy szukają ci pracy na innych magazynach jesli w pobliżu nie ma dla wszystkich to wysyłają cie na 2-3tygodnie 100km dalej na magazyn i musisz dojeżdżać ja tak miałam pozostałych wysłali na magazyn obok nr 2 tam gdzie drukarki i dekodery i nikt nie chce bo jest mobbing. Na zabawkach jest tylko jedna zmiana więc nie ma żadnych dodatków zmianowych. Czasem trafia sie praca w sobote ale to sporadycznie . Najwyższa wypłata za 6dni pracujących to było 430euro ale pracowałam wtedy 53h. Standardowo zarabia się tam za 40h tygodniowo 330-350euro. Lokacje w Belfeld 30km od magazynu lub w Venray polecam.

Majaa

Hej jakieś opinie na temat noclegu w Bredzie?

Mariusz 28
@Majaa

Spoko lokacja. Jak trafisz na dobrą ekipę to imprezy non stop. Piwo, wódka i wino prawie codziennie pijemy i cały czas się zioło jara. Non stop chodzimy z ziomkami zjarani i pijani. Kasa jest to się jara i pije. W soboty to pijaństwo i jaranie całą noc, imprezy do rana. Można łatwe Laski wyrwać i(usunięte przez administratora)

Zbigniew 54 L
@Majaa

Maju nie słuchaj tej (usunięte przez administratora) co tam mieszka, pije, ćpa, jara. To alkoholicy wiecznie pijani i zjarani. Przyjeżdżaj śmiało na Bredę, zopiekuję się Tobą. Będziemy razem mieszkać w pokoju. Będziem się kochać Maju.

Maja

Hej pracowal/ pracuje ktoś w ID Logistics B.V. w Etten-Leur przez agencje e&a i może podzielić się opinia o zarobkach i atmosferze w pracy?

Mariusz 28
@Maja

Spoko jest. Najważniejsze że nie mają w pracy alkomatu i można do pracy przychodzić po alkoholu, na kacu, pijany lub podpity. Można nawet w pracy wódkę, wino albo piwo pić. Trzeba się zamknąć w ubikacji i się pije na sedesie. Zarobki mogą być.

Przyszły

Witam czy może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca w arvato heijen? Ile mniej więcej wychodzi tygodniówka na czysto oraz jak wygląda zakwaterowanie dla par ? Oraz co z dojazdem do pracy i czy w okolicach zakwaterowania są dostępne jakieś większe sklepy ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Dodam że mamy podjąć pracę przez agencję E&A

Karol 31
@Przyszły

Praca ogólnie nie jest zła. Jest lekka i przyjemna. Tygodniówki w granicach 430-470 euro już na czysto po potrąceniu mieszkania i ubezpieczenia. Dojazd do prac y zależy od lokacji. Do 10 km w jedną stronę dojeżdżasz zwykłym rowerem, od 10 do 20 km dojeżdżasz rowerem elektrycznym, powyżej 20 km dojeżdżasz autem. Prawie wszystkie lokacje są oddalone od zakwaterowania w odległości od 10 do 20 km więc zapewne będziesz jeździć rowerem elektrycznym. Radzę kupić sobie płaszcz przeciwdeszczowy. Jak będziesz wracał rowerem z pracy to sklepy są po drodze więc nie ma problemu z zakupami. Ja mieszkam na lokacji oddalonej 17 km od pracy więc codziennie w obie strony dojeżdżam około 34 km. Ale elektrykiem fajnie się jedzie, najgorzej to w deszcz jechać. Ale ogólnie praca spoko, kasa też bardzo dobra. Tygodniówki mam prawie zawsze powyżej 450 euro już na czysto. Pracuje się 40 godzin w tygodniu. Zazwyczaj 5 dni po 8 godzin.

@Karol 31

Jeśli to faktycznie prawdziwa opinia to super :) dziękuję za odpowiedź

ciekawy
@Przyszły

gdzie znajde ta oferte pracy?

@ciekawy

Nie powiem . Pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi , zaraz gacie spuszczę i będziesz mnie całował tam gdzie słońce nie dochodzi . Nie powiem bo mi miejsce zajmiesz , najedzie Polactwa i będzie mniej pracy dla mnie .

@ciekawy

Na stronie E&A. ten komentarz na dole to jakiś zakompleksiony pajac pisał który nie ma co robić z życiem ale co się dziwić jak prezentuje taki poziom

Roksana

ma ktos info na temat pracy w oss na magazynie jako voice picker ile za zarabia tygodniowo jakie sa warunki mieszkalne i czy pracuje sie 40 h tygodniowo ?

Tomy Oss
@Roksana

Raczej dużo nie zarobisz. Ranna zmiana to tak w granicach plus minus 270 e. Natomiast popołudnia to coś ponad 300 euro w porywach do 320 euro jak jest więcej godzin. Teraz wakacje, przyjeżdża masa studentów i godzin będzie mało,gdyż zatrudniają wiele ludzi. O 40 godzinach tygodniowo to zapomnij. Będzie coś w granicach 25-30 godzin tygodniowo. Zawsze jest tak słabo w lato. Od października jest już więcej godzin i wypłaty większe. Ostatnie moje solarisy to tak około 280 euro na rankach i 310 euro na popoludnie. Ale w wakacje obawiam się że wypłaty będą w granicach 230 euro. Warunki mieszkalne jak trafisz. Albo hotel albo domki. Najwięcej lokacji jest rowerowych. Do 10 km dojeżdżasz zwykłym rowerem (20 km w obie strony). Powyżej od 10 do 20 km dojeżdżasz rowerem elektrycznym (może być nawet 40 km w obie strony he he) Najgorzej to w deszcz jechać. Powyżej 20 km jest auto do dyspozycji. Praca lekka, koordynatorzy spoko.

Vincent Vega
@Roksana

Teraz martwy okres , mało pracy , dużo nowych pracowników przyjechało z Polski . Moje ostatnie tygodniówki to : 246 euro, 278 euro, 311 euro, 221 euro . To już na czysto po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia . Od połowy września będzie lepiej z wypłatami . Warunki jako takie zależy na kogo trafisz w pokoju .

Kamil 35
@Roksana

Robota jest bardzo dobra. Ludzie ok. Warunki mieszkalne różne. Są lepsze i gorsze mieszkania. Mieszkałem na spoko lokacji i dojeżdżaliśmy autem. Po tygodniu mnie przenieśli i mam lokacje rowerową. Jeżdżę 17 km rowerem w jedną stronę, oczywiście elektrykiem. Ale najgorzej jest jak pada deszcz i jest duży wiatr. Minusem jest brak pracy. Pracujemy teraz po 3 - 4 dni. Tak słabo z pracą jest zawsze od maja do września. Od października do kwietnia jest więcej pracy i pracuje się 5-6 dni. Ostatnia moja wypłata to 235 euro. Ale zarobili się od stycznia do kwietnia więc teraz można odpocząć i popracować 3-4 dni. Od października znowu będzie więcej godzin

Praca w e&a
@Roksana

Kicha. Pracy nie ma i nie będzie do października. Mnóstwo nowych ludzi przyjmują. Gdzie jest sens jak się pracuje po 28 godzin albo 30.Po co tych nowych przyjmować

Anka
@Roksana

Okres letni więc nic ciekawego. Ja za tydzień na urlop uciekam na 3 tygodnie bo nie warto teraz pracować. 3 dni planują i 180 euro się zarabia. Jak masz 4 dni to 240 około. Tak na być przez całe wakacje. Od połowy września prawdopodobnie wróci robota po 5 dni. Kto może to na urlop ucieka. Nowi pracownicy podobno tylko po 2-3 dni pracują w tygodniu.

Manolo S.
@Anka

Tak to prawda . Pracuję w Oss 3 tygodnie . W pierwszym tygodniu pracowałem 3 dni , w drugim 2 dni i w trzecim 3 dni . Za dwa tygodnie uciekam do innej agencji bo tu nie warto siedzieć i zarabiać 115 euro z 2 dni , czy 170 za 3 dni . W Polsce więcej zarobię . A agencja ciągle nowych przyjmuje . Na poniedziałek 6 czerwca już jest nowa grupa pracowników przygotowana . Jak tak dalej pójdzie to przez wakacje wszyscy będą po 2 dni pracować . Dobrze , że ja uciekam .

Dzony
@Praca w e&a

Ehh, a myślałem nad tą ofertą pracy aby wyjechać w następnym tygodniu

Jovi

Jsienia i Zimą mozna w Oss zarobić latem nie ma pracy 30-350euro a obóz pracy

Rolex
@Praca w e&a

U nas pracuje się 40 godzin tygodniowo, a czasem nawet 48 tylko nie ma komu robić.

ada
@Manolo S.

a do jakiej agencji idziesz teraz

Witam czy ktoś się wybiera na jakiś wyjazd w ten weekend 15-17,07? i chciałby pojechać razem ? we dwójkę zawsze raźniej zapraszam do kontaktu : marcin9649@gmail.com

Herth

Planuje wyjazd na początek sierpnia, szukam osoby na wspólny wyjazd kontakt adi160077@gmail.com. 26lat bez nałogów.

Stefan 52
@Herth

Mogę z Tobą wyjechać. Jestem PASYWNY STEFAN lat 52. Napisz Adi coś więcej o sobie. Jesteś piękny? Ile masz lat? Zamieszkamy razem jako para w pokoju. Zaopiekuję się Tobą pięknisiu. Buziaczki.

Boar

Czy pracuje ktoś obecnie na GXO Tilburg na HMie?? Jak jest z zakwaterowaniami?? Czy to prawda, ze nie mozna wnosić telefonów komorkowych?? Dziękuję za odp.

Willa
@Boar

Jest bardzo dobrze karaluchy wchodzą uszami

lol
@Willa

Lipa... Wy sie na to godzicie? (usunięte przez administratora)

Danka
@Boar

w wielu holenderskich halach jest zakaz, telefon musisz dac albo do szafki, albo nie zabierac wcale, ogolnie w kilku halach gdzie robiłam wiele osob polecialo bo jak nie bylo pracy to poszli po telefony i korzystali a jak weszli na hale z telefonem i kamera to zlapala to od razu dostawali pozegnanie. to chyba nie zalezne od agencji tak juz maja w Nl - nie mowie ze wszedzie taki wymog, ale generalnie jak nastawiasz sie na to ze jedziesz tu na dluzej i nie chcesz niepodzianek to licz sie ze bedzie ci brakowac caly czas telefonu w kieszeni.

Boar
@Danka

W ciągu 3 lat się tu duzo zmienilo. Holendrzy zdali sobie sprawę, ze mogą eksploatowac współczesnych (usunięte przez administratora) Zakaz telefonu na Tilburgu byl bo nie spodobalo sie szefostwu ze ludzie dokumentowali tragiczne sytuacje gdzie np wystawal kabel obok kaluzy z wodą. Zamiast miec jaja i probowac naprawić SWOJE niedopatrzenie i (usunięte przez administratora) na bhp to troglodyci holendrzy postanowili zbanowac fony by zapobiec sytuacji ze ktos w przyszlosci udokumentowalby podobne zdarzenie. Agencje to rak tak czy siak. Ludzie ktorzy przyjezdzaja pracowac za ich posrednictwem są tylko jedynkami w Excelu. Zero poszanowania dla drugiego czlowieka. Warunki uwlaczające czlowiekowi, wynajęte od holenderskiego menela za 600 euro, wynajmowane polakom po 400 za osobe.

Mlody

Witam , czy ktoś może szczerze wypowiedzieć się na temat pracy , zakwaterowania i dojazdu do pracy w hessing zwagdijk ? Pozdrawiam

@Mlody

Do pracy w Hessing trzeba się przyzwyczaić. Zależy na jaki dział Cię wysłali. Jeśli idziesz na produkcję pierwsze dwa tygodnie są zapoznawcze. Chodzisz po różnych działach i jest lekko. Po dwóch tygodniach jest już ciężej i trzeba się do tego przyzwyczaić. Na pewno trzeba się bardzo grubo ubierać, bo jednak temperatura jest niska. Jeśli będziesz mieszkać w Zwaagdijk Osst to do pracy z mieszkania jest bardzo blisko, około 10 minut pieszo, a może nawet mniej.

@Mlody

A jeśli chodzi o zakwaterowanie to pokoje są dwuosobowe z własną łazienką.

@Mlody

Jeszcze mogę dodać, że jeśli zdarzy się pracować 12 godzin pod rząd, bo tak się w Hessing czasem zdarza to dostaje się darmowe jedzenie i picie. Zazwyczaj jest to jakaś pizza albo kebab plus puszka jakiegoś napoju do wyboru.

@1234

Zapomniałeś dodać w lokacji w Andijk z której do pracy dojeżdża się rowerem 9~km między polami i szklarniami jak wieje wiatr nie da się jechać tym małym rowerkiem ktore daje e&a , No i kilku innych działach (myjka,pickerka No i praca przy tak zwanej „bandzie” z kad ludzie uciekają po kilku dniach bo tempo jest SPORE.

Nickson
@Mlody

Lipa 4 dni pracy , soboty płatne jak zwykły dzień w tygodniu w skrócie zarobki w granicy 280-320€

Dzony
@5678

Zgadza się, wieje jak dam (usunięte przez administratora) trzeba sie na pedałować na tych złomach rowerach, praca sama w sobie nie jest taka zla jak się pracuje byle nie na dziale jumbo, tam jest (usunięte przez administratora)

Były pracownik Hessingu
@Dzony

Każdy z tad ucieka po 3 max 4 tydniach, wcześniej posty to prawda zarobki mega słabe lokacja do dupt i tyle Brak godzin!

Ktoś
@Były pracownik Hessingu

Możesz powiedzieć coś więcej? Pracuje z kumplem aktualnie w agencji Otto i tu jest tragedia i myślę nad zmianą agencji i może by właśnie E&A było by git. Powiesz coś więcej?

Ktoś inny
@Ktoś

Jeśli chcesz wystartować w Hessing przez E&a to licz się z tym ze będziesz pracował po 4 dni czasami zdarzy się 5 , dojeżdżał do pracy rowerem 9km jeśli trafisz na Andijk , jeśli na Zwaagdijk to masz bardzo blisko do pracy , soboty płatne jak zwykły dzień w tygodniu No oczywiście mieszkanie na hotelu w pokojach 2 osobowych (bardzo małych) w skrócie zarobki około 240 max 300€ za nocki.

Zbysiu
@Ktoś

Ja właśnie zjeżdżam do Polski na wakacje, wbijaj na moje miejsce i lokazcje. Powodzenia.

Agnieszka
@Mlody

Młody szczerze . Musisz mieć ogarnięta kasę na wyjazd , pożyczka, rodzina nie ważne .2,500€ wystarczy na ogarnięcie pokoju i rachunków plus ubezpieczenie i żarcie jakiś rower na początek . Szybko oddasz jak znajdziesz prace . Musisz znać angielski ,bez języka niema szans na niezależność . Szukasz pokoju do wynajęcia . Załatwiasz numer w urzędzie jest to nr jak NIP . Wszystko znajdziesz online . Po tym szukasz pracy najlepiej jakieś prace produkcyjne . Znajdziesz szybko , mówię ci ! Pracy jest bardzo dużo . Żadnych agencji ! Wszystko możesz zrobić sam i dobrze na tym wyjdziesz ! Powodzenia ! Holandia jest super krajem do życia . Pracy jest dużo . Bądź silny i niezależny ! Wszystko ogarnij sam a będziesz miał życie jakie chcesz! Powodzenia

Łukasz

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat lokacji Breda, Academiesingel, 46 . Pozdrawiam

Arek
@Łukasz

Blisko do sądu będziesz mieć

Dariusz
@Łukasz

Mieszkałem 6 lat temu. Fajna lokacja praktycznie w samym centrum pięknej Bredy. Blisko do sklepów itd. Zakładam że jedziesz do pracy w Dynalogic więc do zakładu 10 minut rowerem.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 806.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 146 to opinie pozytywne, 137 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A