Opinie o Auchan Polska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Auchan Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Katowice

KAROL

Auchan Zadole totalna porażka notoryczny brak personelu,brak towaru na półkach.Obsługa przy kasach porażka ,mam wrażenie ,że część osób pracujących na sklepie jest tam za karę ,notoryczny brak cen bądź błędne ceny,nie raz zdążał się towar przeterminowany...może haczyk tkwi w niekompetentnym żerowaniu tym sklepem

ANETA
@KAROL

Masz rację Karolu jest koniec września i nic się pod tym względem nie zmieniło, żenada część personelu pracuje za karę bo obsługa telefonu ważniejsza ,pomijając fakt ,że personel jest nie sympatyczny ,kierownictwo nie lepsze,tak jak piszesz że zatowrowany ,brak cenówek ,przy kasach nieuprzejmi....może personel tam wymienić?byłoby najlepszym rozwiązaniem dla tego sklepu ....z drugiej strony podobno mają niskie zarobki a pracują za trzech

Była
@ANETA

Personel wymienić? Ci co zostali pracują w tej chwili za trzech. Nowi przychodzą i zaraz uciekają. Nie wiesz co się dzieje to nie pisz bzdur. Zatrudnij się i wtedy narzekaj. Masakra. Oby jak najmniej takich klientów.

prac

Czy we wszystkich auchanach norma to senior - chyba nie rozwiedziony – ktory ma pod soba kochanke? Której załatwia premie, „gratisowe” meble z dostawą, sprzet rtv, zakłamuje ocenę podnosząc bilanse, ustawia grafiki pod nią i siebie ze szkodą dla innych pracowników? Wykorzystuje innych pracowników aby dogodzić kochance wysyłając po przekąski – naruszając regulamin zmuszaniem ochrony do otwierania przestrzeni poza godz pracy? Wysyłając pracowników prywatnych autem, żeby odebrali kochankę z lotniska z prywatnej podróży? Wyręczaniem się innymi pracownikami, żeby kochanka nie musiała nic robić? (tylko leżeć i czekać na cesarza...) Czy w innych sklepach też są takie przypadki jak w Bonarce? Tam kolejny już dyrektor nie chce widzieć, akceptuje i kibicuje a w innych jak jest? Czy takie knapiszony i nosale są akceptowane na innych sklepach? I czy komisje np. o mobbing są obiektywne czy stronnicze? Pytam bo podobno Auchan nie zgadza sie z nepotyzmem a senior zwalnia najlepszych pracowników żeby nie miał konkurencji...dział upada ale muzyka dalej gra.... Na których sklepach w Krakowie jest uczciwa kadra? Albo chociaż w Polsce???

Bonarka
@prac

W żadnym oszołomie nie ma uczciwej kadry. Na stanowiskach sami idioci. Bez wyjątku. Protekcja, korupcja, alkoholizm, zdrady. To cyrk dla takich popaprańców. Centrala wie o tym, ale co z tego skoro tam też matoły. System chroni takie ścierwo, więc trzeba na własną rękę chwasty wyrywać. Knapik i ci co go chronią przemykają już kanałami rozglądając się w koło, czy ktoś na nich nie czeka. Oczywiście ten stan umysłu tyczy się jeszcze ok. 70 % zatrudnionych. Istny raj dla (usunięte przez administratora).

Klient Katowice

W dniu 16 września 2020 odwiedziłem sklep Auchan w Katowicach obok DTŚ. Szukałem okularów ochronnych w tym celu przeszedłem dział z narzędziami budowlanymi i nie znalazłem. Spytałem się pracownicy(ok. 25 lat, szatynka, ze spiętymi włosami), która była kilka działów obok i wykładała towar razem ze starszą blondynką, czy są okulary ochronne, bo nie znalazłem na dziale budowlanym, wywinela ta pani oczy do góry i powiedziała żebym przeszedł na dział budowlany. Droga Pani, jeśli ma Pani odnosić się do klientów pokazując swoją arogancję to niech się Pani zwolni. Zrozumiałbym jeśli Pani by powiedziała, że niestety nie może pomóc, ale Pani podniosła oczy do góry i od niechcenia powiedziała żebym poszukał na dziale budowlanym. Pani się nie nadaje do pracy w Auchanie, ani w żadnym miejscu w którym jest wymagany kontakt z klientem.

Malina
@Klient Katowice

Proszę pamiętać że klientów takich jak Pan może być z 1000 na dzień jak nie więcej. Może Pan wierzyć lub nie ale po takiej ilości sam by tak Pan zareagował :)

@Malina

Jasne, jak najbardziej rozumiem jak praca w supermarkecie jest ciężka. Nie oczekiwałem, że ta Pani wskaże mi miejsce, gdzie owe okulary znajdę. Chodziło mi bardziej o kwestie dostępności, czy są, czy nie, a jeśli nie wie to wystarczyło zwykłe, "niestety nie mogę panu pomóc, bo nie wiem :)". Wyszłoby to dużo lepiej zamiast wznosić oczy do góry i mieć w głębokim poważaniu klienta. Według mnie ta Pani wykazała się kompletnym brakiem profesjonalizmu i podejścia pro konsumenckiego.

Klient Katowice

Jak Ci się nie podoba i Twoje podejście jest takie jakbyś pracowała za kare to lepiej się zwolnij. Jesteś w pracy i pracujesz z klientami, nie tylko z towarem. Ja jako konsument mam prawo się zapytać pracownika, Ty jako pracownik obsługi sklepu masz obowiązek mi odpowiedzieć. I nie jestem leniwy, nie mierz wszystkich swoją miarą. Wykonuj swoje obowiązki albo po prostu się zwolnij jak Ci się nie podoba.

ktoś
@Klient Katowice

Masz prawo zapytać ,a sprzedawca może lub nie odpowiedzieć hiper i super markety są sklepami SAMOOBSŁUGOWYMI i wszystko jest opisane należy tylko czytać ze zrozumieniem ......i swoje obowiązki wswojej pracy wykonywać sumiennie (widzi winny winę w innych) więcej takich klientów i nic dziwnego że sprzedawcy tak reagują a nie inaczej

KALIBER

AUCHAN NA PANWENICKIEJ w Katowicach- super obsluga !! Porządek na sklepie . Uwielbiamy całą radzina robic zakupy !! Polecam brac przykład z tej fili auchan!.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auchan Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Klient

Robienie zakupów w Auchan 3 Stawy Katowice to porażka. Puste regały na spożywcę. Brak kompetentnej obsługi. Widać ciągłą rotacje pracowników.

DG

Auchan oś Tysiąclecia Ludzie nie wiecie co macie. Sklep w Katowicach przy Rencow jest jednym z najlepszych w regionie! Obsługa hali jest extra. Działy Sport,Zabawki,Ogród, EM,Kultura, Menaz,Autobrico i Tekstylia najlepsze w regionie. Jedynie Bonarka-Krakow moze się jeszcze z nimi równać! A obsługa sklepu to tylko i aż ludzie. Maja multum swoich zadań do wykonania. Szanowni klienci bądźcie wiec wyrozumiali i świadomi ze pomimo pandemii cała zespół sklepu( wraz z ochrona ) pracuje w pocie czoła by wam zakupy robiło się wygodniej, szybciej i bezpieczniej.

Steven

Nikt na siłę nie trzyma w firmie, można ja zmienić ale wiem jedno, że firma jest ok, stabilna praca i fajny zespół więc szanujcie to.

On

I manager Tomasz P. w Katowicach nie wytrzymał napięcia. Pobiegł do dyrektora żeby zmienić dział:)

On

A co wy na to? W Katowicach max 2 osoby w polarne i trzeba pobrać żeton żeby ochrona się nie czepiała. Idziesz na przerwę zapalić a w polarni pełno bo są dwie osoby no to czekasz a przerwa leci.

@On

Wystarczy się powstrzymać od tego w czasie przerwy i lepiej coś zjeść :)

On

Czekaj jaj na stołówce będzie mogło być 6 osób bo jest trzy razy większa.

@uchan .;) Magdalena

Witam czy ktoś pracował w Auchan przy średnicówce jak tam z kadrą i dyrektorką podobno jest bardzo wymagająca i .Jakie opinie ktoś coś ? Złożyłam tam papiery i się zastanawiam jaka tam ekipa i czy podołam w pracy i czy jest wyzysk

@@uchan .;) Magdalena

Jest nowy dyrektor. Że wszystkimi jest na cześć ale swoje wymaga.

klient 50+

dzisiaj o godz.9.20 dnia 12.10.2020 w sklepie przy ul.Panewnickiej w Katowicach osoba pracująca na kasie samoobsługowej w sposób bardzo brzydki z lekkim krzykiem oraz z wyrzutami w moim kierunku że czegoś nie rozumiem potraktowała mnie bardzo źle chcę zauważyć iż ta osoba już wiele razy w tak nie miły sposób odnosi się do klientów nie tylko do mnie myślę że rozmowa dyscyplinująca mogła by tu dużo zmienić.

Hufy

Auchan Katowice ul. Ligonia, wybór towaru coraz mniejszy, już drugi raz zdążyło się że cena na sklpenie była niższa a przy kasie wyższa. Pani przy kasie mówię że jest ich mało, co mnie jako klienta to obchodzi, i mogę towar oddać. Czy tak się szanuje klienta??? Nie podoba mi się coraz bardziej ten sklep.

Brr

Skandal a Auchan w Tychach żeby ubierać worki na ręce a nie rękawiczki. Personel opryskliwy.

Xxx
@Brr

Bo personel jest narażony na wirusa a ludzie chodzą spacerują po sklepie całymi rodzinami Jedni mają pracę zdalna siedzą w domu nudzą się i chodzą na spacery po auchan ,i tak się wiemy że można zmienić pracę te slogany sobie już darujcie

Pan Kleks

Auchan Zabrze pl.Teatralny. zdecydowanie odradzam tam prace mobing poganianie straszenie pracownika. Uklady i jeszcze raz uklady. Np szanowny kierownik ochrony szuka na każdego haka a sam ma za uszami romansik z kobieta z Bok. Totalna samowolka. Ja na szczęście zostałem zwolniony i chwała im za to ze pomogli mi znaleźć normalna prace.

jaki

Brawo centrala za ustalenie grafiku na kwiecień. Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak zrobić.

Lux
@jaki

Grafik na kwiecień to jedna wielka porażka. Jak można tak namieszać?

On

Zapraszam sanepid w poniedziałek lub sobotę na otwarcie sklepu. Zobaczycie jak bydło wchodzi na zakupy.

Alicja

Czy można po ustaleniu z liderem zmieniać działy pracy? Czy pracuje się cały czas na tym samym od początku?

on

Ile trzeba mieć wypracowanych godzin na kwartał i od czego to zależy?

xn

Wysokie zarobki, wspaniała amtosfera, brak mobbingu, koledzy i koleżanki na nikogo nie donoszą.

Mirosław
@xn

Masz pozytywną opinie o zatrudnieniu. Znalazłem na stronie Auchan, że do marketu w Katowicach poszukiwany jest agent ochrony. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, premie i benefity. Napisz co myślisz o tej rekrutacji.

kret

Auchan Siemianowice śl nie polecam ludzie biegają jak głupi a kierownictwo straszy zwolnieniami masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Katowice

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska