Opinie o Konior Studio Tomasz Konior w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Konior Studio Tomasz Konior. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Konior Studio Tomasz Konior o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konior Studio Tomasz Konior w Katowice

bojkotuje

(usunięte przez administratora)jako kilkuletni pracownik tej firmy nie znam osoby, która była zadowolona tam z pracy. Głównie przez (usunięte przez administratora)i niezwykle niskie zarobki.(usunięte przez administratora)

@bojkotuje

A jakie umowy są dawane pracownikom? Zlecenie czy o dzieło? Do projektów ludzie są brani tymczasowo? Jak nie ma zbyt dużo zleceń to mogą zwolnić a potem przyjąć z powrotem? Jest taka rotacja?

Dyzio Nowy wpis

Znalazłem stronę studia, ale ofert pracy nie widzę, podpowie mi ktoś czy można liczyć na pracę tutaj? Nie ukrywam, że szukam czegoś niedaleko siebie. Może potrzebny jest ktoś na jakieś stanowisko, szykuje się jakaś rekrutacja?

aw Nowy wpis

Bardzo dobrze oceniam pracę w Konior Studio. Praca w wyjątkowo utalentowanym i zgranym zespole, w miłej atmosferze przy ciekawych projektach. Biuro jest dobrze zorganizowane oraz przykłada się w nim dużą wagę do pracownika. Współpraca trwała 2 lata i wspominam ten czas bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam:)!

bojkotuje

Lidia
@bojkotuje

2 tysiące? Przecież to nie jest w ogóle legalne jak to możliwe? A czy firma podniosła wam stawki wraz ze zwiększeniem się stawki minimalnej? Jak z tymi nadgodzinami, nadal są nierozliczane? Zakładam, że może być spora rotacja przy takich warunkach?

bojkotuje Nowy wpis
@Lidia

bo to nie są umowy o prace, więc stawka minimalna nie dotyczy :)

kk

W Konior Studio pracowałem ponad 4 lata. Praca przy ciekawych, różnorodnych projektach pozwoliła mi zdobyć niezwykle cenne, wszechstronne doświadczenie. Wielkim atutem jest zespół, który uważam za bardzo zgrany i pomocny. W biurze panuje przyjemna atmosfera sprzyjająca pracy. Zdecydowanie polecam Konior Studio!

Joanna
@kk

Tak to ujęłaś, że idzie troszkę nawet pozazdrościć. ;p Ilu osobowe są u zespoły, stabilne są czy ludzie się w nich wymieniają? Bo widziałam w komentarzach jak ktoś pisał, że był w różnych teamach

@Joanna

Zdarzają się sytuacje, w zależności od projektów oraz obłożenia, że ludzie się wymieniają. Natomiast co do zasady składy zespołów są stałe.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Konior Studio Tomasz Konior? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Emilia

Cześć mam pytanie o to czy praca jest tez dla osób zaczynających przygodę z rynkiem pracy? :) Ktoś tutaj wspominał ze jest sporo zespołów i chciałabym się dowiedzieć czy znajdzie się miejsce dla osób uczących się np ??

M

Współpracę z Konior Studio oceniam bardzo dobrze. Pracowałem w KS przez 1,5 roku na stanowisku asystenta architekta - przez ten czas zdobywałem doświadczenie w pracy przy projektach o różnej skali i na różnych poziomach zaawansowania: od koncepcji po projekty wykonawcze. Zespół jest bardzo miły i zgrany (coroczne wspólne imprezy świąteczne i letnie grille). W pracy można liczyć na wsparcie i wiedzę bardziej doświadczonych architektów. Biuro jest bardzo dobrze wyposażone w niezbędny sprzęt i oprogramowania. Polecam!

Kazik

@Maciej a w którym teamie pracowałeś?

Maciej
@Kazik

Przeszedłem przez wszystkie teamy, w każdym jest ok ;).

Maciej

Polecam współpracę z Konior Studio. Wspaniały zespół i miła atmosfera, interesujące i rozwijające projekty, możliwość współtworzenia architektury na najwyższym poziomie. Cenne doświadczenie zawodowe.

Aplikant

Pojawiło się ogłoszenie o pracę dla asystentki zarządu. Wymagań cała lista, języki, social.media (czyli dwa stanowiska w jednym), a w zamian? - praca w dynamicznym zespole , kreatywnym środowisku czy coś i inne belkoty nie mające nic wspólnego z konkretami. A gdzie informacja jaki rodzaj umowy firma proponuje? Gdzie info o dodatkowych benefitach, które dzisiaj są standardem? Gdzie info o wynagrodzeniu lub jego widełkach? Jako przyszły pracownik mam się pocieszyć, że właściciel NOSPR zaprojektował i z tego utrzymać rodzinę? Obudź się Pan, Panie Konior bo zarówno Pan jak i Pana słynny kolega po fachu (też szuka asystentki długo) bujacie w obłokach próżności i pychy. A już chciałam wysłać CV, tylko jakoś ręce mi opadły.

Obiektywna
@Aplikant

Dodatkowy benefit jaki oferuje firma to bezpłatne nadgodziny. Wymagania jak na kierownika, test językowy, aby potwierdzić czy umiesz biegle angielski, konieczne wykształcenie wyższe i dwa lata doświadczenia, a wszystko po to by parzyć kawę (to już prędzej w wymaganiach można by było wpisać kurs baristy-bardziej by się przydał), w gratisie możesz zostać czasem poroszona o umycie ubikacji:) Wynagrodzenie nie jest podane, aby nie przestraszyć kandydatów - za tą stawkę można znaleźć każdą inną pracę, w której nie trzeba rozkładać czerwonego dywanu w momencie gdy do firmy wchodzi właściciel z ego większym niż jego najnowsze Porsche.

@Obiektywna

Tylko współczuć. Dziękuję za tę opinię.Dobrze że nie wysłałam CV.

Jarosław
@Aplikant

Trochę czasu minęło już od Waszych opinii, dlatego chciałbym ustalić, czy aplikowałeś może przez ten czas do pracy w tej firmie jeszcze raz? Może coś się zmieniło i jest to teraz przyjazne miejsce pracy?

@Jarosław

Haha Naiwna mnie tego typu wpisy, stawiane przez pracowników serwisu GoWork, tylko po to, aby zrobić ruch na profilu pracodawcy i wyciągnąć od niego kasę za moderację. Naprawdę myślicie, że nie widać kiedy sztucznie robicie ruch? Ps. Popracujcie nad jakością treści, kiedy już postanowicie coś skomentować.

Sławomir

@warner, Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Takimi sprawami zajmują się odpowiednie organy państwowe. Wcześniej należy to zgłosić przełożonemu. Czy długo pracowałeś w firmie Konior Studio? Może przed wyrażeniem negatywnej opinii, warto było dać pracodawcy trochę czasu?

warner
@Sławomir

@Sławomir Jeśli się tam wybierasz, to na rozmowie zadaj pytanie o to, jak często zmieniali się w ostatnim czasie (powiedzmy 1 rok) architekci prowadzący i jakie były tego przyczyny. Jaki jest staż pracujących aktualnie prowadzących. Obserwuj przy tym mowę ciała. Podrąż trochę temat - nie daj się zbyć ogólnikami - na rozmowie ty też masz prawo zadawać pytania i oczekiwać zgodnej z prawdą odpowiedzi. Nie zgadzaj się na okres próbny za stawkę niższą niż twoje oczekiwania finansowe. No i oczywiście jeśli będziesz na etacie, a nie na kontrakcie b2b, to oczywiście reaguj w przypadku mobbingu do odpowiednich organów - powodzenia. Ja myślę, że szkoda czasu i zdrowia.

Sławomir

Od ostatniej opinii minął ponad rok. Ktoś niżej wspomniał jakoby firma Konior Studio często organizowała rekrutacje. Dlatego chciałbym Was spytać, czy tak faktycznie jest? Próbowałem potwierdzić tę informację, jednak nie udało mi się nic na ten temat znaleźć, więc jeśli ktoś posiada taką informację, zachęcam do podzielenia się nią.

warner
@Sławomir

Nie polecam kontaktu z KS: - b. wygórowane wymagania i oczekiwania w zamian za mizerne wynagrodzenie - wymuszanie siedzenia po godzinach bez płatnych nadgodzin - stresująca atmosfera co najmniej zahaczająca o mobbing - duża rotacja architektów prowadzących - to chyba najdobitniej świadczy o jakości pracy i jakości relacji z TK - katowicka siedziba w starym budynku - zimą zimno, latem nie da się wytrzymać (brak klimatyzacji) - dotyczy piętra i poddasza, gdzie ma miejsce prawdziwa praca

kw

Obserwuję od jakiegoś czasu ogłoszenia odnośnie pracy. KoniorStudio wrzuca je z częstotliwością co ok 2miesiące. Przypadek??? jakiś problem w pracowni?

@kw

problem to jest z młodymi architektami- czego wy szukacie?

aw

Hej. Proszę o jakąś opinię odnośnie biura? Ostatnio dużo jest ogłoszeń z Konior Studio. Nowe projekty? czy odchodzą niezadowolenie pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o Konior Studio Tomasz Konior - Katowice

• Jak się pracuje w Konior Studio Tomasz Konior?

Zobacz opinie na temat firmy Konior Studio Tomasz Konior tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Konior Studio Tomasz Konior
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Mariacka 7
    40-014 Katowice