Opinie o Divante w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Divante. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Divante o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Divante w Wrocław

WroceKlocek

Hehehe te pozytywne komentarze to może między bajki włożyć (zaznaczam, że nie wiem jak jest naprawdę, bo nie miałem nic wspólnego z tą firmą), ale po pierwsze choćby ze względu na regularność dodawania komentarzy pozytywnych (mieliście przypomnienie w telefonie, że trzeba coś dodać?), a później odp. Divante - ludzie nie są tak naiwni przynajmniej nie wszyscy i nie na wszystkich działa taki tani marketing, choć z waszej strony wynika że z niego słyniecie (z marketingu i to drogiego, a nie taniego). Przemyślcie to co tu zrobiliście...

@WroceKlocek

Drogi WroceKlocek, nas również zawsze miło zaskakują pozytywne komentarze i pozostaje nam ponownie podziękować ich autorom :) Jeśli uważnie poczytać, to widać, że są i komentarze negatywne, na które również staramy się odpowiadać. W razie chęci poznania nas bliżej zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@divante.pl albo do podglądu z życia firmy na https://www.facebook.com/DivanteKariera/. Pozdrawiamy serdecznie :)

Rekrutacja Divante

Antku, staże w Divante są płatne. Aktualne oferty pracy i staży są na naszej stronie http://divante.pl/kariera. W tej chwili rozglądamy się np. za stażystą - Analitykiem Biznesowym. Z nieco mniejszym priorytetem przyjmujemy zgłoszenia na staż - New Business Developer w dziale handlowym, być może będzie perspektywa otwarcia takiego stażu na wakacje. Inne staże, które u nas się pojawiają, to m.in. testerski, programistyczny, UXowy. Nawet jeśli nie znajdzie Pan na naszej stronie aktualnej oferty odpowiadającej Pana zainteresowaniom, to zachęcamy do nadesłania CV wraz z informacją, jaki kierunek rozwoju Pana interesuje na adres rekrutacja@divante.pl. Być może w przyszłości pojawi się odpowiedni wakat i wtedy będziemy mogli wrócić do rozmów :)

Rekrutacja Divante

To prawda, poza analitykami od dłuższego czasu poszukujemy testerów i kandydatów na staż testerski, z tym że tymczasowo akurat ta rekrutacja dobiega końca. Można jednak przesłać zgłoszenie na rekrutacja@divante.pl, jeśli nie tym razem to następnym może być okazja do rozmów. :) Stale poszukujemy też programistów PHP. Pełna lista aktualnych ofert jest na naszej stronie http://divante.pl/kariera. Zapraszamy do kontaktu :)

Rekrutacja Divante

Jeśli są chętni na stanowisko Business Analyst, to właśnie poszukujemy: http://divante.pl/kariera/business-analyst#.VweYvvmLTIU. Osoby wybrane na podstawie CV otrzymają w pierwszym kroku zadanie do wykonania po rozmowie telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@divante.pl.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Rekrutacja Divante

Pani Moniko, w rekrutacji liczą się umiejętności i doświadczenie :)

Rekrutacja Divante

Bardzo dziękujemy za uznanie! W sumie to już drugi raz z tego co widzimy :)

Rekrutacja Divante

Cześć, dziękujemy również za ten komentarz. Jesteśmy świadomi naszych niedociągnięć i staramy się stale nad nimi pracować. Standardowo czas oczekiwania na decyzję z naszej strony wynosi ok. 2 tygodnie, o czym informujemy zwykle na rozmowie. Czasami udaje się szybciej, ale niestety nie zawsze - jak wiadomo, wpływ ma tutaj wiele czynników, takich jak rozmowy z klientem, wynik pozostałych rozmów, etc.. Przepraszamy, jeśli czas oczekiwania na odpowiedź przekroczył spodziewany. Jeśli chodzi o ogłoszenia, to część rzeczywiście "wisi wciąż ta sama", ponieważ cały czas przybywa projektów i mimo rosnącego zespołu, wciąż musimy prowadzić kolejne rekrutacje. :) Co do pozytywnych opinii o nas na GoWork, to dziękujemy raz jeszcze serdecznie ich autorom, wiele z nich pozytywnie nas zaskoczyło i staramy się na nie odpowiadać, podtrzymując konwersację. Podobnie robimy i w tym przypadku. Pozdrawiamy serdecznie :)

ghhsdfhsfg

ODRADZAM APLIKOWAĆ Firma mało poważna jak na rynek IT (a przynajmniej główna osobą odpowiadająca za rekrutację). Na odpowiedź po rozmowie czeka się ponad 2 tygodnie i tylko po to, aby przeczytać, że kandydatura nie została pozytywnie rozpatrzona. Albo kogoś skreślacie na starcie i dajcie odpowiedź po max. kilku dniach, albo dajcie feedback po 2 tygodniach, co przesądziło o decyzji. Od wielu tygodni/miesięcy na stronie wiszą te same ogłoszenia. Brak informacji o widełkach, co wprowadza w zakłopotanie przy pytaniach o oczekiwania finansowe. Same ogłoszenia mocno naciągane, biuro wcale nie jest takie super, bardzo ciasno jak na firmę takiej wielkości, od ostatniego remontu mineło tam wiele lat, słaba lokalizacja bez parkingu Gwoździem do trumny są opinie na tej stronie, widać na pierwszy rzut oka, że firma przeprowadza konwersację z samą sobą i dodaje sobie anonimowo sztuczne pochwały Przestrzegam inne osoby przed stratą czasu, wszystko co napisałem można samemu łatwo zweryfikować.

Rekrutacja Divante

Bardzo nam miło, dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@divante.pl i do odwiedzenia naszego profilu Divante Kariera na Facebooku - tam jest więcej informacji "od kuchni" z życia firmy :) Można też posłuchać, co mówią nasi koledzy i koleżanki z zespołu (usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

Zgadza się, standardowo dostępny u nas pakiet socjalny zawiera dofinansowanie na kartę Multisport, opiekę zdrowotną i lekcje angielskiego, ale to nie wszystko :) Miłe akcenty w biurze na co dzień to świeża kawa prosto z ekspresu czy owoce, nie mówiąc o atmosferze sprzyjającej integracji, także po godzinach czy cotygodniowych szkoleniach wewnętrznych z cyklu Divante.EDU (ostatnio o roli analityka w projektach). Zapraszamy do aplikacji na rekrutacja@divante.pl. Więcej info o nas na stronie Divante Kariera w serwisie Facebook.

Rekrutacja Divante

Tomku, Ogólny opis stanowiska wraz z wymaganiami znajduje się w ogłoszeniu Project Manager na naszej stronie http://divante.pl/kariera/project-manager#.VqtDi_nhDIU. CV można przesyłać na adres rekrutacja@divante.pl. Tam można też zadać bardziej szczegółowe pytania dot. stanowiska :) Generalnie poszukujemy osób z doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT, znajomością metodyki Agile/SCRUM, chętnie też innych. No i z super angielskim, bo mamy coraz więcej klientów zagraniczych :) Pozdrawiamy

Rekrutacja Divante

Bardzo nam miło, dziękujemy za pozytywną opinię :) Fakt, zależy nam by w miarę możliwości odpowiadać na pojawiające się wiadomości. Zapraszamy do aplikacji na adres rekrutacja@divante.pl. Dla przypomnienia link do ogłoszenia na stanowisko Software Tester: http://divante.pl/kariera/software-tester#.VqIelPnhDIU

Rekrutacja Divante

W razie czego zapraszamy do aplikacji na adres rekrutacja@divante.pl. :)

Były_pracownik

Zgadzam się, atmosfera super, ale projekty nie rozwijają. Bo cóż można powiedzieć - sklep goni sklep. Niemniej jednak - warto na start.

pol2

zgadzam się z @pol w 100%. z tymi samymi wymaganiami inne firmy daja lepsze warunki.

pol

Ogólnie okk, ale dla programisty - miejsce, gdzie się zupełnie nie rozwija :( zupełnie inaczej niż przedstawia się to na rozmowie kwalifikacyjnej i w ofercie....

markus

Świetna atmosfera w pracy:)

ooo

byłem na interv. trochę dziwni ludzie. rozmowa jak przesłuchanie o warunkowe wyjście z więzienia :\

Zostaw merytoryczną opinię o Divante - Wrocław

• Jak się pracuje w Divante?

Zobacz opinie na temat firmy Divante tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Divante?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Divante?

Kandydaci do pracy w Divante napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Divante
2.9/5 Na podstawie 54 ocen.

Divante