Opinie o Divante w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Divante. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Divante o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Divante w Wrocław

Lidia

@anonymous czy mógłbyś nam przybliżyć w kilku zdaniach jak przebiegała rekrutacja w firmie Divante, czy może wyróżniała się czymś na tle konkurencji? Posiadacie wiedzę na temat bieżących rekrutacji u tego pracodawcy? Podzielcie się swoimi wnioskami, każda treściwa wiadomość będzie cenna.

Leon

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

pytanko

Jakie widełki należy podać kandydując na stanowisko Software Tester?

@pytanko

kiedyś mi oferowali 3000 zł co było totalną żenadą zwłaszcza w momencie przeprowadzki dzieki bogu w miedzynarodowym korpo dostałem prawie 2x więcej i nie musiałem wegerować we wro.

Janusze rekrutacji, nieprzygotowani do rozmowy.

Zaciekawiony
@anonymous

a ty byłeś ? udało się czy frustra po rekrutacji ?

Moimzdaniem
@anonymous

(usunięte przez administratora)kandydaciarzowi nie udało się i teraz hejtuje. Rolą rekruterów jest odsiać takich kandydatów.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Lidia

@Divantyjczyk piszesz o tym, że zdarza się zostawać dłużej z powodu ilości pracy. Czy dotyczy to wszystkich pracowników, czy też może tylko niektórych i to nie ze wszystkich działów? Wspominasz również o możliwości zmiany stanowiska. Rozumiem, że w ramach posiadanych doświadczeń i predyspozycji? A może Divante oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji i pozyskiwania nowych i również takie "przebranżowienie" w jej ramach może być możliwe?

innyDivantyjczyk (programista)
@Lidia

Nie spotkałem się z przymusem pracy po godzinach. Zawsze był to mój wybór. Jeśli chodzi o przebranżowienie / podnoszenie kwalifikacji, wydaje mi się, że wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji jednostki. Możliwości są ale firma musi widzieć że to dla obu stron się opłaci. Zawsze jeśli ktoś znajdzie jakiś kawałek przestrzeni rozwoju, który warto dofinansować, nie spotkałem się by firma nie zwróciła na to uwagi. Ponad to standardem są lekcje angielskiego

Divantyjczyk

Pracuje już jakiś czas w Divante i cały czas czuje się tutaj bardzo dobrze. Przeszedłem tutaj kilka szczebli awansu i na każdym stanowisku nauczyłem się bardzo dużo. Dużym plusem są tutaj ludzie którzy w ogromnej większości są przyjaźni i chętnie dzielą się wiedzą. Najbardziej firmę cenię za elastyczność co do prywatnego rozwoju, tzn. jeżeli po czasie zaczynasz nudzić się lub przemęczać danym stanowiskiem ale rzetelnie wykonujesz swoją pracę to nie ma problemów ze zmianą stanowiska na inne - to jest super. Wątpię czy jest wiele firm które na to pozwalają. Jedynym minusem jaki mogę zauważyć to fakt że zdarzają się momenty gdy pracy jest zbyt dużo i ciężko jest to tak poukładać by mieścić się w godzinach pracy, ale myślę że tak jest wszędzie gdy pracownik jest dobry i dużo osób w firmie potrzebuje Twojej pomocy :)

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej (dzięki uprzejmości Divante - nawet dwa razy). Rozmowa profesjonalna, jednocześnie w przyjaznej i miłej atmosferze. Pytania na rozmowie ciekawe i weryfikujące praktyczne aspekty doświadczenia. Mam kilku znajomych pracujących w tej firmie od lat i słyszę zawsze świetne opinie. Nawet osoby, które już tam nie pracują wspominają firmę bardzo dobrze i polecają ją. Miałam okazję być na Dniach Otwartych w Divante i jestem szczerze zachwycona panującą tam atmosferą i ludzkim podejściem do pracownika. Sam budynek i wnętrza też robią wrażenie:) Oprócz tego na Dniach Otwartych miałam okazję posłuchać o ciekawych, merytorycznych projektach firmy - te osoby naprawdę mówiły o tym z pasją, uśmiechem i zadowoleniem. Nie pracuję tu, ale na podstawie własnych obserwacji - zdecydowanie polecam:)

KarmazynowyOdpływ

Ja tam jestem zadowolony. Firma zmieniła rok temu biuro, zrobiło się mega wygodnie. Stanowisko mam, dobre, sprzęt służbowy też. Nie jest to firma, która rzuca benefitami jak korpo ale atmosfera i zarobki mi pasują. Uważam, że dobrze jest pracować w miejscu, gdzie mogę sobie podejść do każdego w firmie i swobodnie pogadać co bym chciał zmienić lub czego nauczyć. Zatrudniają na jaką umowę chcesz. Właściwie to nie ma za bardzo się do czego doczepić, chyba najbardziej do lokalizacji biura, które mimo tego, że znajduje się w centrum na Kępie Mieszczańskiej, to nie ma w pobliżu sklepów/miejsc do jedzenia. Radzimy sobie grupowymi zamówieniami obiadów i jest to w zasadzie szczegół więc polecam.

Asd

Byłem na rozmowie. Spoznili sie 30 min, a jak przyszli to i pani z HR i specjalista wygladali jak ludzie z przypadku, ktorzy nie maja czasu na rozmowe. Pani z HR srednio zainteresowana, podejrzewam, że dowiedziala sie o mnie tyle co miala napisane w cv. Na pytanie o benefity w firmie dostałem odpowiedz ze nie korzysta i musialaby sprawdzic. Po rozmowie dostałem feedback adekwatny do poziomu rozmowy. Nie polecam.

@Asd

Dziękujemy i za tę opinię. Terminowość jest dla nas bardzo istotna, ale mogło się zdarzyć ze konsultant techniczny z uwagi na "pożar" w projekcie spóźnił się na rozmowę, choć nie przypominamy sobie sytuacji 30-minutowego opóźnienia. Przepraszamy jednak za zaistniałą sytuację.

sdfdsd

Ta firma to jakaś porażka. Kłamią już na samym początku. Na rozmowę z nim czekasz 2 tygodnie. Rozmowa to jakaś kpina. W ogóle ich nie obchodzi doświadczenie ani umiejętności. Pytają o jakieś rzeczy z tyłka wyjęte. Potem po kolejnych dwóch tygodniach informują Cię że niestety nie będą tworzyć stanowiska na jakie aplikowałeś, a jednocześnie przez cały czas na ich stronie dalej mają ogłoszenie gdzie rekrutują na to samo stanowisko. Porażka jakaś. Szkoda czasu na nich.

@sdfdsd

Dziękujemy za feedback. Zawsze staramy się umawiać spotkania i odpowiadać kandydatom po spotkaniach jak najszybciej, ale czasem z uwagi na "obłożenie" konsultantów technicznych oraz przeciągające się rozmowy z klientami i kontrkandydatami, ten czas się przeciąga (niemniej jednak, dwa tygodnie na odpowiedź to przyjęta u nas granica, o czym staramy się zawsze informować). Przykro nam, że w Twoim przypadku tak się stało. Jeśli chodzi o ogłoszenie - sytuacja jest na tyle dynamiczna, że czasami musimy otwierać ponownie rekrutację, którą właśnie uznaliśmy za zamkniętą. Jeszcze raz dziękujemy za informację zwrotną. Z pozdrowieniami - zespół Rekrutacja Divante.

zadowolony pracownik

Pracuję w firmie 3 lata ponad i powiem szczerze, że nie wiem ile inna firma musiałaby zapłacić bym chciała to miejsce opuścić . Faktycznie był okres kiedy było ciasno ale zarząd stanął na głowie aby to zmienić. Dziś firma jest nie do poznania. Warunki super. Elastyczność godzin i indywidualne podejście. Nie rozumiem też komentarzy, że nie można się w tej firmie niczego nauczyć bo sklep goni sklep. A no goni ale każdy projekt jest inny i akurat Divante mocno stawia na nowe technologie oraz rozwiązania DevOps.

Rekrutacja Divante

@nick Jeśli interesuje Cię stanowisko i warunki współpracy UX Designera w Divante, zapraszamy do przesłania CV i portfolio na adres rekrutacja@divante.pl. W tytule prosimy podać nr ref. DIV- UX-2016/07. Pozdrawiamy :)

Rekrutacja Divante

@ertg Miło nam, że nasze ogłoszenie zwróciło Twoją uwagę. :) Poszukujemy Sales Managera ze znajomością języka niderlandzkiego do wsparcia sprzedaży w krajach Beneluxu: http://divante.pl/kariera/sales-manager-kraje-beneluxu#.WACf7eiLQ2w.

Rekrutacja Divante

@feel Jeśli ktoś miałby ochotę poznać nas bliżej i posłuchać, jak pracują u nas programiści, project managerowie i projektanci UX, a przy okazji zwiedzić nasze nowe biuro i zjeść z nami pizzę, to zapraszamy na Drzwi Otwarte w Divante 26 października: https://www.facebook.com/events/177298556046791/. Prosimy jednak o rejestrację, bo liczba miejsc jest ograniczona: http://edu.divante.pl/events/drzwi-otwarte-divante/. :)

Rekrutacja Divante

W tej chwili poszukujemy Sales Managera ze znajomością języka niderlandzkiego, realizacja zadań byłaby w Rotterdamie i we Wrocławiu: (usunięte przez administratora) W razie zainteresowania zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@divante.pl. :)

Rekrutacja Divante

@mioru i @basia - Tak, szukamy nadal PHP Developerów, w związku z tym że przybywa u nas projektów :) Ogłoszenie na naszej stronie: http://divante.pl/kariera/php-developer-3#.V-UH2CiLTb0. Aplikować można przesyłając CV na adres rekrutacja@divante.pl. W grę wchodzi praca stacjonarna we Wrocławiu lub praca zdalna spoza Wrocławia (w tym wypadku poziom minimum to Standard PHP Developer). W przypadku pracy zdalnej na pierwsze 2 tygodnie zwykle zapraszamy do Wrocławia na wdrożenie i zapoznanie z zespołem :)

Rekrutacja Divante

@Amber - mamy coraz więcej zagranicznych projektów, ale na początek angielski wystarczy na poziomie minimum A2. Ważna jest też chęć rozwoju :) W razie czego dofinansowujemy lekcje angielskiego w siedzibie firmy :) Kluczowe będzie jednak doświadczenie w testowaniu oprogramowania. Zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@divante.pl.

Rekrutacja Divante

Z naszej strony oferujemy pakiet relokacyjny płatny jednorazowo wraz z pierwszą wypłatą, szczegóły omawiamy przy składaniu oferty po rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy do aplikacji i więcej informacji pod adresem rekrutacja@divante.pl

Hanna

Witajcie. Czy poszukujecie / będziecie poszukiwać pracownika do działu HR?

@Hanna

@Hanna, chwilowo do działu HR nie poszukujemy pracowników, ale być może za kilka miesięcy sytuacja się zmieni. Można przesłać CV do rozpatrzenia na przyszłość na adres rekrutacja@divante.pl :)

Filip

Pracuje od 2 miesięcy i moge z czystym sumieniem polecić ;). Świetna atmosfera, elastyczne godziny pracy i przede wszystkim czuć, ze zalezy im na pracownikach. Oprócz szkoleń organizowane są ostatnio m.in spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata future tech. Duze zaufanie i swoboda dla programistów z nastawieniem na ciagły rozwój. Naprawde bardzo goraco polecam! ;)

@Filip

Dziękujemy Filip, serce rośnie jak się takie miłe słowa czyta! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Divante - Wrocław

• Jak się pracuje w Divante?

Zobacz opinie na temat firmy Divante tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Divante?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Divante?

Kandydaci do pracy w Divante napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Divante
2.9/5 Na podstawie 54 ocen.

Divante