Opinie o Grupa Ergo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Ergo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Ergo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Ergo Sp. z o.o. w Wrocław

czapa Nowy wpis

chyba o złej firmie tutaj czytam.. Nie wiem, czy się nie mylę, ale Grupa Ergo z Wrocławia zajmuje się trochę bardziej ambitnymi zadaniami niż te, które opisujecie. Sądzę, że oni nie mają typowych doradców, w końcu to działania strategiczne, kasa z Unii..

Kropka Nowy wpis

Jakie np sa zadania? Pytam orientacyjnie. Jest to praca na umowe ?

Kropka Nowy wpis

A na czym polega praca w Ergo Pro? Jakie są zadania pracownika?

Heniu Nowy wpis

Witam, dostałem propozycję pracy, czy warto iść na rozmowę? Jakie stawki oferują? Pozdrawiam

Firma Grupa Ergo Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zatrudnię stolarza meblowego etat/pół etatu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Jasna

A czy zdecydowałeś się na współpracę z Ergo?

wiesia

Nie pomyliłem. sie moja wypowiedź. dotyczy firmy ERGO PRO

luk

rozumiem że piszecie o firmie Grupa Ergo Sp. zo.o. a nie o ERGO HESTIA czy ERGOPRO???

asia

Czy ktos dostal propozycje wyjazdu jutro do gniezna

Hołota teraz siedzi w ARBITER S.A. ...hehe, wysssysa kolejną spółkę z kassssy

koral

Wiesia, tu piszemy o Grupie Ergo a nie o ERGO HESTII !!!!!!!!!!!!! Wiesia pomyliłaś firmy.

wiesia

Jak mozna pisac takie bzdury.To firma z bardzo przejrzysta forma awansu i awans mozna zawdzieczac tylko sobie .LUDZIE CO WY Z TEGO MACIE ZE TAK OCZERNIACIE FIRMA I LUDZI TAM PRACUJACYCH .JEZELI JEST PRAWDA TO CO PISZECIE TO CZEMU NIE UDALISCIE SIE DO SADU CZY INSPEKCJI PRACY .TYLKO ANONIMOWO OCZERNIACIE I BLOKUJECIE MOZLIWOSC WSPOLPRACY I ROZWOJU WIELU OSOBOM .JEST TO CUDOWNA PRACA WSROD POZYTWNYCH LUDZI Z WSPANIALYM I KLAROWNYM SYSTEMEM SZKOLEN POZDRAWIAM WIESIA

okoono

Hmm jak czytam tekst powyżej to potwierdza to co widzę, ze żeby awansować w tej firmie to trzeba dać d..y prezesowi. Teraz rozumiem dlaczego menadżerami są tylko kobiety. Ciekawe jaka jest stawka za podwyższę? Trzeba zrobić loda? Ktoś wie?

koral

ta firma to margines biznesowy i społeczny, zwykły (usunięte przez administratora) z szejkiem i jego k...mi. Co druga to kochaneczka której się w głowie pomieszało a mężósiół prosze o zrobienie testu na ojcostwo. Bo już nie jedna została tam zapylona. Zwłaszcza Pani Ź, W, M i C coś o tym wiedzą :)

Czy Wy do końca wiecie o jakiej firmie piszecie? Ja współpracuję z firmą Ergo i to był najlepszy wybór w moim życiu. Pozdrawiam

psychiatrea

firma działa na zasadzie szef i podstawa!! masakra i mysle ze hurt maja zniszczony

C-G

Problemy z kadrami, ta firma nie posiada żadnych specjalistów tylko samych amatorów, specjaliści zostali zwolnieni bo byli za drodzy, no chyba że C-G można nazwać specjalistką od wyrzucania na bruk zasobów ludzkich czyli inaczej mówiąc wszystkich tych którzy dobrze pracują by ich p nie docenił. upsss zapomniałem dodać że to chyba robi z miłości i piekielnej zazdrości. Ale czego się spodziewać po chorej na psychicznie biedaczce, która ma iluzje na punkcie swojego ukochanego.

zły

Trudno zmienić coś w firmie gdy pressing siedzi pod pantoflem chorej psychicznie na schizofrenie cicho tajnej

pressing

Pressing to inaczej zwany mobbing i karany przez sądy

Aga
@pressing

Witam, dostałam zaproszenie na seminarium podstawowe. Była Już Pani? Jest Pani zadowolona?

tuska

A czy ktoś dostał propozycję wyjazdu w przyszły weekend na Seminarium?

ktoś

pracowałem w tej firmie i muszę przyznać, ze rzeczywiście pani Ź to największa dz...ka pod słońcem, takiej zakłamanej, fałszywej lafiryndy nie ma w całym Wrocławiu. Nie dziwię się ze S tak ją hołubi, ona tylko do jednego się nadaje :) Ja nie tknąłbym jej swoim kijem nawet przez domofon. We mnie wzbudza tylko obrzydzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Ergo Sp. z o.o. - Wrocław

Grupa Ergo Sp. z o.o.

Grupa Ergo Sp. z o.o.