BLACKAPPLE SOLUTIONS LIMITED sp. z o.o. Oddział w Polsce

Wrocław

Opinie o BLACKAPPLE SOLUTIONS LIMITED sp. z o.o. Oddział w Polsce

był współpracownik

To złodziejska firma, która nie płaci wynagrodzeń na czas. Mocno odradzam współpracę z nimi, chyba że masz ochotę tygodniami/miesiącami czekać na wynagrodzenie i być traktowany jak g.wno (nie odpowiadają na e-maile z pytaniami o zaległe pensje). Wygląda na to, że ich oddział w Polsce to jedynie skrytka pocztowa - do sprawdzenia.

Zostaw opinię o BLACKAPPLE SOLUTIONS LIMITED sp. z o.o. Oddział w Polsce - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLACKAPPLE SOLUTIONS LIMITED sp. z o.o. Oddział w Polsce