QLOC S.A.

Opinie o QLOC S.A.

sruloc

Zarobki żałośnie niskie, śmieciówka to standard, a etat przywilej, perspektywy praktycznie żadne, ciężko oprzeć byt na czymś takim. Wspomniane przez przedmówców układy i kolesiostwo. Praca raczej ogłupiająca (nikt takiego czegoś w CV nie będzie raczej traktować poważnie, nawet gdyby się dotarło do wyższego stanowiska), dobra może dla onanistów mieszkających u rodziców. O takich pracach często mówi się, że zamykają drogę do poważnej kariery. Takie testowanie gierek to strata czasu, lepiej coś pożyteczniejszego i bardziej rozwijającego robić.

sez

dziś mam spotkanie,dam znać jakie wrażenia,z tego co mi mowia znajomi co tam pracują i pracowali to przestojow w robocie nie ma raczej (dopytywalem o to szczegolnie) i pensja od 12 do 14 az po 16 netto jak sie wykazesz.Zobaczymy.

Lidia

@nikprzejrzałam aktualne oferty pracy w QLOC S.A. i rzeczywiście jeśli chodzi o ogłoszenia, które widnieją na stronie internetowej firmy, to w niektórych nie ma informacji o rodzaju umowy. Jednak w ogłoszeniach na portalach zewnętrznych jest to już dokładnie opisane wraz z proponowaną stawką za godzinę. W swojej opinii wspominasz jednak, że nie jest to praca od zaraz. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Czy chodzi o konkretne stanowisko testera? Ze strony firmy widzę, że jest kilka specjalizacji tego stanowiska m.in. Linguistic video game tester oraz Functionality video game tester. Na jakie Ty aplikowałeś?

nik

odnosnie testera: -nie jest to praca od zaraz co nie jest wytlumaczone w ofercie, a dopiero podczas spotkania -rowniez istnieja przestoje w pracy -kiedy zaoferuja Ci prace bedzie to umowa zlecenie - to rowniez nie jest jasno okreslone w ofercie, jedynie podczas spotkania -nie jest jasno i wyraznie okreslone co moze byc bledem podczas testow - stad pojawia sie u mnie domysl kumoterstwa (praca po znajomosci) na te i inne stanowiska; ciekawym jest to, iz zostalo to wspomniane przez innych uzytkownikow tutaj -podczas testow spostrzegawczosci moze sie okazac, ze masz wiecej bledow poniewaz stosowano wobec Ciebie inne formy oceniania -firma znajuje sie w slabej lokacji (ul.Krakowiakow, jakies 20 minut od przystanku tramwajowego), z dala od centrum, stad slabe polaczenie Jestem zmuszony negatywnie wystawic negatywna ocene za niejasne sprecyzowanie niektorych, aczkolwiek bardzo istotnych rzeczy.

Lidia

@Qlockerwspominasz o ścieżce rozwoju w firmie. Jakie możliwości rozwoju daje praca w QLOC S.A.? Czy można liczyć w niej na awans? Jeśli tak, to czy z góry jasne są jego kryteria? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Qlocker

Spoko praca,. Atmosfera i ludzie świetni, tylko zarobki mogły by być trochę wyższe. Przynajmniej widzę jakąś ścieżkę rozwoju w tej firmie. Polecam, Piotr Frącz*wski

PS

Bardzo spoko firma. Dynamicznie się rozrasta. Ma poważanie w branży. Ekipa fajna. Zarobki ok (mam na myśli stanowiska specjalistyczne).

oijk

Koordynatorzy ds. zintegrowanego systemu zarządzania mają na prawdę wysokie zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków. W końcu wypłata i tak jest na czas, ale czy jest szansa na to, żeby faktycznie znaleźć zatrudnienie?

mefisto

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na testera gier - testy na spostrzegawczość i angielski. Generalnie zarobki słabe i perspektywy. Na początek chyba ok, jeśli zaczynamy w branży.

Riduu

Tak czytam wasze opinie i mimo wszystko jestem zainteresowany, mam blisko i 1700 to o 350 więcej niż aktualnie mam. Zobaczymy cv można złożyć, nie boli.

XD

Masz podanie na samej gurze o pracę, i zarabia się 10 zł na godzinę. im więcej pracujesz dostajesz awans a dzięki awansu dostajesz np 12 zł i tak więcej.

gracz

Czy ogłoszenia kierowane do testerów gier w firmie QLOC jest cykliczne?? staram się od dłuższego czasu śledzić rynek producentów gier i ta firma co jakiś czas się przewija. Czy przy takiej pracy nalezy nastawić się na umowę o dzieło czy zlecenie?? bo rozumiem że gry pojawiają się z określoną częstotliwością ??Traktować to jako prace dorywczą ??

abc

w firmie z branży informatycznej. To niech ci wystarczy. Jeśli wydaje ci się mało prawdopodobne to bierz swoje 10 złotych widać człowiek małych potrzeb. Jeśli chcesz być klikaczem to 10 złotych w sumie styknie bo to robota dobra dla małpy. Jeśli chcesz zarobić więcej porób certyfikaty, poszukaj sobie infa gdzie co i jak. Jak nie umiesz znaleźć to nie licz na kasę. A na tacy to królowi żarcie noszą a nie info ludowi pracującemu. A jeśli średnio 1700 na miesiąc na warszawę to nie tak xle to serio you made my day.

Adam
@abc 27.09.2014 20:03

Typowy cebulak. Sam się dorwał do koryta to innym nie da. Mam nadzieję, że ego ci rośnie od obrażania innych. Inna sprawa, że przy takiej tajemniczości pewnie jesteś jedynie spienionym gówniarzem, którego nie przyjęli i teraz hejtujesz bez powodu.

abc

za taką stawkę jaką oferują to można co najwyżej zatrudnić ciecia albo sprzątacza. Wynagrodzenie na takim właśnie poziomie. Nie wiem jak ta firma za 10zł/h na zleceniu chce znaleźć kogoś z doświadczeniem w testach. Paranoja. Osobiście po usłyszeniu stawki olałem to jako kpinę. Pracuje w innej lepszej firmie i mam umowe o prace i 3 tysie na rękę. Cóż. no koment.

damian

Właśnie rozpoczynam wakacje i przydałoby w końcu zacząć jakoś dorabiać, nie wiecie jak jest w tym testowaniem gier? Ile orientacyjnie płacą?

xxx

Zarobki dla testerów żenujące, umowa zlecenie, przestoje po kilka tygodni, czasem miesięcy, jak już ktoś wspominał ( usunięte przez administratora )i brak realnej szansy na zostanie TL. Praca na odludziu, premie tylko dla pracowników etatowych, a i to nie zawsze z tego co pracownicy etatowi wspominali ( usunięte przez administratora ). Sprzęt do testowania z górnej półki-nie można zarzucić ze qloc nie inwestuje w siebie ... i tylko w siebie. Po co ci dobry sprzęt na miernej stawce? W konkurencji płacą więcej i masz jakąś szansę na awans lub chociaż jakąkolwiek umowę inną niż dzieło/zlecenie. Brak mozliwości otrzymania opieki medycznej i karty sportowej dla testerów.

mentor

A ja ciekaw jestem, jak wygląda sprawa z tłumaczami z angielskiego. Zarobki są mierne, dobre, ujdą?

emwu
@mentor 10.12.2013 21:05

Najgorzej! Płaca - najniższa możliwa. Największy problem to osoby kierujące zespołami, zatrudniane po znajomości - z mierną wiedzą, bez umiejętności interpersonalnych, niedojrzałe, za młode... Totalna porażka, polecam omijać jak najszerszym łukiem.

zaxx

jestem ciekaw jakie zarobki sa w tej firmie przy testowaniu gier

?

"Kolesiostwo i zatrudnianie znajomych, a do tego obowiazkowe urlopy na pare tygodni w pracy." To ciekawe. Możesz rozwinąć tę myśl?

anonym

( usunięte przez administratora ) a do tego obowiazkowe urlopy na pare tygodni w pracy.

falafel

A wiecie cos może na temat możliwości pracy zdalnej? Tzn wysyłają materiały które masz np przetłumaczyć a Ty tłumaczysz i odsyłasz?

nik
@falafel 09.07.2013 12:01

Nie istnieje taka mozliwosc.

Mikrofon

Czy ktoś może przybliżyć szczegóły rozmowy rekrutacyjnej? Z tego co udało mi się ustalić na kandydatów czeka jakiś test na spostrzegawczość. Czy ktoś wie jak to wygląda, na czym polega? Czy dotyczy stricte zagadnień językowych, czy ogólnie spostrzegawczości w jakimś zakresie?

Macondo
@Mikrofon 28.06.2013 15:13

Dają ci kilka kartek z instrukcji do gry w których są różne błędy, a ty musisz je wszystkie wyłapać. Mogą to być literówki, zła gramatyka, opis zupełnie od czapy względem obrazka. Cokolwiek. Trzeba też sprawnie przetłumaczyć kawałek tekstu.

asfd

jest multisport w 50 proentach refundowany (ale tylko w tych miesiacach kiedy przepracujesz- jesli wysla cie na przerwe, placisz 100 proc)

Programista Qloc

Jakby to nie było do końca jasne - powyższa opinia jest oczywiście żartem i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, także nie bierzcie jej pod uwagę :-)

aa

Jak wyglądają warunki dla programistów w tej firmie?

Pryszczol

Beznadziejna firma uciekajcie jak najdalej !!!

Taki sobie koleś

Na wejściu dycha za godzinę na rękę, po pół roku roboty przyrasta to do dwunastu z automatu. Potem można awansować na senior testera, co zwiększa pensję do czternastu. Pełnoetatowi pracownicy to trochę inna para kaloszy, ale można, zaczynając jako tester, awansować do punktu, w którym jest się na umowie o pracę. Jest klawo.

Klionsut

Jak z zarobkami testera?

vitt

Kibel.

urażony

Nie polecam - mam układy i też nie dostałem premii

tess

Jako tester pracowałem zaledwie 3 dni i odszedłem. Warunki gorzej niż mierne. Nieodpowiedni ludzie kierują zespołami, [usunięte przez moderatora] Jednym słowem tragedia.

Mister Fantatik

Także nie polecam. Zarobki bardzo marne jak na wymagania stawiane pracownikom. Wśród szefostwa darzają się także ludzie na niedopowiednich stanowiskach.

zombie

Nie polecam - praca jest w bardzo kiepskim miejscu, daleko bo niedaleko lotniska okecie. Zarobki tez bez rewelacji, na dodatek jak nie znasz bardzo dobrze jezyka polskiego i angielskiego to nie masz po co przyjezdzac bo stracisz tylko czas.

Zostaw opinię o QLOC S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QLOC S.A.