DIMAKT

Gdańsk

Opinie o DIMAKT

Agata
użytkownik zarejestrowany

@Spawacz, jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Jak tak, to napisz jakie warunki musiałeś spełniać? Na to stanowisko tylko rekrutowali za granicę? Poszukiwani teraz są zbrojarze do Sopotu, ktoś aplikował?

Spawacz

Witam. Czy jedzie ktoś od nich na wiatraki do Belgii w sobotę są próbki w Niemczech a od poniedziałku praca w Antwerpii.

miku
użytkownik zarejestrowany

kia, widocznie firma stwarzała pozory by na nich narzekać. Ja akurat nie chcę się usilnie czepiać, ale niektórzy trochę koloryzują rzeczywistość. Dimakt nie działa gorzej niż konkurencja. Po prostu w Polsce rynek jest zepsuty.

spawacz

nie sadze zeby je na sile pisali. Zarudnilem sie jakis czas temu z paroma chlopakami, jestesmy zadowoleni. Wczesniej nie wiem jak bylo, nie obchodzi mnie to, wiem jak mam teraz.

spawaczz

dimakt nie jest taki zły, jechałem pare razy do danii z nimi i warunki były ok. Mieszkałem w domu letniskowym z 3 osobami, jak zabrakło mi kasy to wystarczyl jeden telefon. Jak ktoś pil w pracy lub nie szanował majstra to niech sie nie dziwi , ze zostal wywalony...

monter

witam obecnie jestem z tej firmy w skagen wyplata sie zgadzala warunki jak na kontraktach jezeli ktos jezdzil to wie

Człowieku uwierz w to co napisali inni , żebyś póżniej nie żałował.

monter z gdyni

ja dzis byłem na testach całkiem co innego gadali dają 10 euro na ręke i wszystko gratis niewiem w co wierzyc

ANOM

TAK.SPECJALNE ŚMIGŁOWCE JUŻ SĄ ZAMÓWIONE Z RPA. OPERATOREM BĘDZIE [usunięte przez moderatora], I JEDNOCZEŚNIE PRZEZ RADIO BĘDZIE POMAGAĆ [usunięte przez moderatora] LUDZI PILNOWAĆ

To wsz prawda.byłem tam i to prawda.zero szacunku dla ludzi.na kampie latają z alkomatami,nie pozwalają spać.czepiają się o wszystko.niby szukają fachowców,a kto się ceni to ucieka od nich.jakieś porobili regulaminy domu itd...wszystko aby odebrać tobie pieniądze ciężko zarobione.Odradzam definitywnie tą firmę.

pracownik stoczniowy

dajcie sobie ludzie spokój z tą pseudo firmą dimakt.nieporozumienie na rynku stoczniowym.robota [usunięte przez moderatora],żarcie stare po terminie,mało godzin i ogólnie zero bhp do tego stawka 54kd netto.to masakra gdyz dostają dużo za nas siana.nie kumam,że jeszcze za nich nie zabrał sie jakiś związek zawodowy.to niemożliwe,muszą komuś smarować.na dodatek tu i tam szefostwo wygląda jak jacyś koksiarze.raz pojechałem i nigdy więcej mnie tam nie zobaczą.jeżeli jesteś fachowcem to firma nie dla ciebie,nawet trudno określić dla kogo.jeżdżą tam malarze-piaskarze,którzy nie mają pojęcia o tej robocie.młodzi po 20cia pare lat się ślizgają,a starzy za nich pracują.

robol
@pracownik stoczniowy 16.01.2012, 02:29

wcale nie jest tak źle, sam jechałem nie raz z dimaktem i wiadomo trzeba robić, ale nie oszukali mnie nigdy i jak potrzebowałem kasy to od razu dostalem.

Zostaw opinię o DIMAKT - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIMAKT