Opinie o DIMAKT w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DIMAKT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DIMAKT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIMAKT w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w DIMAKT? Można dołączyć rodzinę?

Janek Nowy wpis

Firma która już dawno powinna być zamknięta za przekręty i oszustwa . Czekanie na jakieś informacje odnosnie pracy bądź dokumenty bardzo długie.Brak odpowiedzi na pytania i problemy z kontaktem. Problemy z płatnościami NIE TERMINOWI!!! NIE POLECAM

Jacek

(usunięte przez administratora) na podatkach ustawiają kartę podatkową w skacie pod siebie po roku pracy 30tys nie dopłaconego podatku po opłanieni podatku przez siebie stawka wynosi mniej o jakieś 20 koron na Godzinę niby masz 90 ale tszeba zapłacić podatek z tego co dimakt niedopłacił

Helena Nowy wpis
@Jacek

Bardzo chaotyczny jest Twój post - nie do końca jasne jest, o co Ci chodzi. A co dokładne chodzi z tymi podatkami w firmie DIMAKT? Mógłbyś bardziej precyzyjnie nam to wyjaśnić?

Jacek Nowy wpis
@Helena

Dimakt ustawia kartę podatkowa z dużą kwotą wolna od podatku wpisuje diety i kosmiczne kwoty za pszejazdy z czego potem płacisz duży podatek po roku ale można ustawić kartę samemu tylko wtedy dimakt nie zapłaci ci kwoty na ktura masz kontrakt jedne wielkie (usunięte przez administratora) żeby ustawić kartę podatkowa tszeba zamuwic kod telselv z strony skata czeka się 2 tyg

Agata

Na stronie internetowej firmy natrafiłam na informację, że na miejscu pracy, każdy zatrudniony dostaje wyprawkę, w której znajdują się m.in. talerze, sztućce, pościel i odzież roboczą. Jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce. Czy DIMAKT rzeczywiście zapewnia tego typu rzeczy?

@Agata

Oczywiście że prawda. Firma zapewnia noclegi na poziomie poniżej przytulku. Pracownik czasami dostaje łóżko z -przepraszam za okreslenie-zaszczanym materacem i przeliczone i niejednokrotnie obszczane poduszki i kołdry. Na jakiekolwiek skargi do biura nie ma żadnej reakcji. Talerze? Sztućce? Bajka.... czasami nie ma podstawowych rzeczy kuchennych A co dopiero mówić o reszcie. Pracowałem bardzo długo dla tej firmy. Zostałem przez nich (usunięte przez administratora) Zresztą jak większość ludzi. (usunięte przez administratora) Tyle ode mnie.

Franciszek
@Piotr

@Piotr Twoja opinia mnie zaniepokoiła. Wygląda na to, że stan faktyczny w DIMAKT rozmija się z obietnicami. Czy mógłbyś doprecyzować jaka konkretnie przykra sytuacja Cię spotkała?

@Franciszek

Dużo mija się z prawdą. Obietnice typu praca jest na bardzo długo zajezdzasz i po 2 tyg koniec pracy. Nawet sprawy podatkowe. Przepraszam bardzo pracowników biura DIMAKT ale ludzie podpisują umowę z waszym biurem jako pośrednikiem A nie z klientem w Danii więc to w waszej kwestii jest rozliczenie podatku-dodam rozliczenie uczciwe. Prawda jest taka że większość godzin jest ukrywane w dietach i w podróżach do Polski. Skąd dostaje rozliczenie za maks 160 parę godzin A reszta idzie w diety. A później wychodzą dopłaty po kilka kilkanaście tyś koron. Oczywiście biuro jest ok nie ma nic złego w tym co robię. To jest uczciwe. Prawda jest taka że gdy będę Cię potrzebować to przyslowiowo wejdę Ci w d..e. A gdy będzie problem to rozlicza Cię że wszystkiego i za wszystko. Na forum nie można pisać wszystkiego bo biuro kontroluje wszystkie wpisy i cenzuruje usuwają te które są niewygodne.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DIMAKT, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Boki

Jako ze bardzo doceniam takie publiczne fora i staram się wspierać opiniami przy podejmowaniu decyzji o współpracy z dana firma postanowilem samemu zostawić wskazówkę dla ludzi którzy podobnie jak ja są po prostu ostrożni i czujni. Dziwne jest to ze składając aplikacjie do innej firmy z Gdańska odezwał sie ktoś z firmy dimakt do tej pory nie wiem z kim rozmawiałem ciężko co kolwiek ustalić różne pieczątki w zasadzie fikcyjne adresy w Dani bo sam doktor google nie potwierdza danych zawartych w umowie,jeżeli można to tak nazwać Ja bym był skłonny raczej do nazwania jej umową ustną :-) firma w Polsce pieczontki z adresami w Dani brak danych wlascicieli,bardzo duży nacisk ze strony dimektu na dokument o miejscu meldunku, żadnych innych dokumentów nikt nigdy o demnie nie zażądał takich jak badania lekarskie czy referencje potwierdzające kwalifikacje zawodowe Na miejscu wedle zapewnień obraz nędzy i rozpaczy warunki jak na północny rejon Europy bardzo kiepskie brudno w domu chodzi się w butach roboczych i zostawia je przy swoim łóżku w łazience człowieka zaczyna na poważnie myśleć o zarazkach i chorobach,brak ciepłej wody na żądanie daje do myślenia,w pracy biegasz i jak ci każą skakać na jednej nodze to musisz zadowalac majstra który w Polsce ma założona pewnie niebieską kartę i myśli tylko jaką tu uknuć intrygę w robocie by wymusić na kimś kupna wódki po dniowce Trzeba zwracać uwagę na fakt że co chwile komuś coś gineło od jedzenia po ładowarki czy pieniądze Firma wysyła byle kogo ludzi nigdy nie będących związanymi z branżą przeważnie z jakiś wiosek na wschodzie którzy miesiąc wcześniej szli w polu z pługiem i koniem Dla mnie to było coś nowego Firme można porównać do nowotworu trzeba uważać na każdym kroku i czytać co się podpisuję

Gutek

Jak się współpracuje z agencją czy spokojnie można z nimi pracować ?Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą?

Jacek
@Gutek

Gdzie mieści się ich biuro?

Kill bill

Poblokowali możliwość realnej oceny tego czegoś bo nadal nie wiem jak interpretować To coś dimakt pisze z małej litery ponieważ nie zasługuje na duża Dobra rada otwórzcie zagrodę Jeżeli jesteś szanującym się profesjonalista to nie jest miejsce dla ciebie Jeżeli masz ostatnia pare portek na dupsku z wytarta dziurą w kroku i dziś jesteś kierowca busa jutro spawaczem a za tydzień zbrojarzem bez celu w życiu z kompleksami i brakiem perspektyw życiowych to kolejne wyjątkowe środowisko dla ciebie

@Kill bill

Kill bill, czy pracowałeś w DIMAKT. W swojej ocenie tej firmy dosyć ostro potraktowałeś osoby, które pracują tam, bądź wykazują takie chęci. Nie jest to miejsce odpowiednie do negowania decyzji innych osób, a już z pewnością życia jakie prowadzą. Szanowane są tu jedynie merytoryczne i zgodne z prawdą opinie o pracodawcy tej firmy. Proszę więc osoby zatrudnione w DIMAKT o podanie więcej szczegółów związanych ze współpracą z tą firmą.

@Agata

Droga Pani Agato Oczywiście ze pracowałem w tym czymś i z cała odpowiedzialnością za swoje słowa mogę stwierdzić co to jest, nie wiem za jest sens opisywać tutaj więcej pikantnych szczegółów włócznie z płaceniem za milczenie pracownikom przez to coś pieniędzy Czy tutaj potrzeba jeszcze jakiegoś komentarza ????? Ja uświadamiam ludzi którzy myślą ze jadą do pracy a na miejscu napotykają takich pracownikow w tych portkach z sygnetem na małym palcu dłoni kutry przez 5 tygodni nie zmienił nawet raz majtek ..... Jest co opowiadać ????

@Agata

Podpisujesz umowę w samochodzie na kolanach nie masz ubezpieczenia nie pracujesz na aplikowanymi stanowisku umowa jest tak skonstruowana byś zapłacił za siebie wszystko z zarobionych przez siebie pieniędzy a oni jeszcze wezmą prowizje oczywiście z twojej pensji Godziny się nie zgadzają róbcie zdjęcia z karzącego dnia pracy Na miejscu brak kontaktu z tym czymś Brak stanowiska pracy na które wyjeżdżałeś ludzie z łapanki margines to mało powiedziane ,jaskinia i średniowiecze to może coś zobrazować Jedziesz składać konstrukcje stalowe a na miejscu okazuje się ze masz układać kostkę brukowa dla jakiegoś kolejnego pośrednika kutry doi rownież z twojego uposażenia finansowego oczywiście nie odprowadzając składek itp to odprowadź sobie sam ..... Długo bym się tutaj mógł rozpisywać ale po co ... Blendy młodości tak to można skwitować Pozdrowienia dla ambitnych !!!!!

Były

Oni juz maja takie braki w ludziach ,i każdy się na nich poznał że przyjeżdżają ludzie ludzie na na tzw. sztukę ...Spotkałem się z ludźmi którzy kompletnie nie znali się an robocie bo wcześnie byli ..handlowcami ,którzy nie-wiedzieli podstawowych rzeczy z branży monterskiej -''Wymiana traczy w szlifierce'' ' I ta co tygodniowa nie pewność ze zaraz zjedziesz ...Po prosta firma dobra na chwile . Przeraża fakt że firma zabiera tyle podatku ,a nie odprowadza składek emerytalnych?Brak penslipów ,brak feriepenge. ....jednym słowem firma dobra na chwile ...

To jest po prostu niebezpieczna firma która od lat okrada tym patentem ludzi i ma brud za pazurami tam można zobaczyć po prostu wszystko i nauczyć się samych złych rzeczy

Irek

Faktycznie to trzeba się zastanowić czy jechać z firmą za granicę ale z powodu ludzi którzy nie potrafią być normalni

trojmiasto

Czy firma Dimakt może odpowiedzieć na pytanie, kiedy zostaną zapłacone podatki za 2017r. bo do tej pory nie można się rozliczyć i otrzymać zwrot podatku oraz feriepenge. Firma nie daje kwitków z wypłaty oraz rocznego pitu do rozliczenia. Nie płacą 50% ani 100% za prace w sobotę i niedziele.Na kwaterach upychają po dwóch a w biurze mówią że pokoje są pojedyncze i wszystko co byś chciał usłyszeć żebyś tylko pojechał. STANOWCZO ODRADZAM !!!!

Agata

@Robert, czy miałeś okazję współpracować z firmą DIMAKT? Odniosłeś się krytycznie do pracowników, jak uważasz, skąd może wynikać taka postawa? Czy możesz napisać jak wyglądają rzeczywiste warunki mieszkaniowe pracowników? Czy istnieje możliwość zakwaterowania w domkach lub mieszkaniach jednoosobowych?

Robert

Takie zachowanie świadczy jedynie o pracownikach. Żeby dać najlepsze warunki i tak zniszczą!!

On

Warunki mieszkalne tragedia i katastrofa!Smród oszczane łóżka ochyda. W Polsce pies lepiej mieszka...

Agata

@OnpO, czy zgłaszałeś swoje zastrzeżenia w związku z zakwaterowaniem w miejscu, w którym miałeś wykonywać swoje obowiązki? Jak trafiłeś na DIMAKT? Co skłoniło Cię do rozpoczęcia współpracy z tym pracodawcą? Mógłbyś kilka słów napisać o warunkach zatrudnienia? Twoja wypowiedź będzie cenna dla innych użytkowników forum.

OnpO

Jestem przerażony tym co widziałem podejmując współpracę z tom rzekomo firmą Warunki katastrofa dziwię się że ktoś się tym jeszcze nie zajął Brak lodówki w tych czasach klamek drzwiach ?? ludzie co to ma być ?? w schronisku jest lepiej w dodatku brak jakiejkolwiek organizacji Dokładnie czytajcie co podpisujecie a najlepiej omijajcie tych oszustów szerokim łukiem okradają na wszystkim

Agata

@Spawacz, jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Jak tak, to napisz jakie warunki musiałeś spełniać? Na to stanowisko tylko rekrutowali za granicę? Poszukiwani teraz są zbrojarze do Sopotu, ktoś aplikował?

Spawacz

Witam. Czy jedzie ktoś od nich na wiatraki do Belgii w sobotę są próbki w Niemczech a od poniedziałku praca w Antwerpii.

miku

kia, widocznie firma stwarzała pozory by na nich narzekać. Ja akurat nie chcę się usilnie czepiać, ale niektórzy trochę koloryzują rzeczywistość. Dimakt nie działa gorzej niż konkurencja. Po prostu w Polsce rynek jest zepsuty.

spawacz

nie sadze zeby je na sile pisali. Zarudnilem sie jakis czas temu z paroma chlopakami, jestesmy zadowoleni. Wczesniej nie wiem jak bylo, nie obchodzi mnie to, wiem jak mam teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o DIMAKT - Gdańsk

• Jak się pracuje w DIMAKT?

Zobacz opinie na temat firmy DIMAKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DIMAKT