Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Gabriela z Pcimia

Orlen oceniany najlepiej w historii ! Agencja ratingowa Moody's Investors Service podwyższyła rating PKN Orlen z dotychczasowego poziomu Baa2 do Baa1. Żadna spółka z krajów naszego regionu nigdy wcześniej nie była tak wysoko oceniona. Podobnie Orlen oceniła agencja Fitch. Podniosła ona długoterminową ocenę PKN Orlen do poziomu BBB+. To także rekordowy wynik. PYTANIE! Kiedy prowadzący dostaną podwyżki i będą mogli podwyższyć pracownikom pensje! Ta praca to nędza! największe sukcesy spółki a ludzi traktują jak zbędne (usunięte przez administratora) nie podlegające recyklingowi! Firma teraz skupiła się na "mobbingowaniu" pracowników procedurami obsługi klienta! No ba! Skoro społeczeństwo nie protestuje i kosi się siano miliardowe od Polaków z zawyżonymi cenami paliw to trzeba jakoś pastwić się nad pracownikami nękając ich liczbami z tajemniczego klienta - 2 wizyty w ciągu 3 miesiący przy 30-40 tyś klientów w tym czasie... na podstawie tego oceniają prace pracowników stacji - sami oceńcie intencje "pracodawcy" jakim jest oRLEN...

@Gabriela z Pcimia

Bo to banda betonów którzy studia i kursy kończyli 30 lat temu .

W punkt. Brawo . Jaki rząd , takie warunki miseczkowe

@Gabriela z Pcimia

Kolejne prawdziwe słowa . Nie dajcie się temu jednemu co pisze propagandę za pieniądze

Psp

Tłumcie propagandę na tym forum. Piszcie co się dzieje. Zmieni się rząd to pozbędą się tych msow i innych którzy nie mają kompetencji . Żądamyy ludzkiego traktowania , pensji adekwatnej do obowiązków a nie zapomogi, premii od sprzedaży a nie od nierealnych planów. Żądamy przestrzegania kodeksu pracy i regulaminow PKN. Skoro prowadzących i pracowników kontrolujcie i wymagacie to sami przestrzegajcie. Niech powstanie komórka kontrolująca i oceniającą menagerow i regionalnych. Koniec folwarków , koniec mobbingu, za co bierzecie pensje ? Pseudo partnerzy. W umowie jak to pomagać nie mają a liczyć nie można wcale. Tylko wyjaśnienie za brak do widzenia pracownika a sami im nawet dzień dobry nie mówcie. Kiedy w końcu ktoś się za nich weźmie ? Ich pensje to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Na stacji nie są potrzebni ponieważ nie spełniają ani jednego punktu umowy osoby która prowadzi stacje. Pic na wodę. Chcecie wiedzieć czemu nie ma chętnych na prowadzących i pracowników stacji to wreszcie po nastu latach przyjrzyjcie się ich pracy ! Piszcie do biura bezpieczeństwa co robią inaczej to się nigdy nie skończy.

Benzyniarka
@Psp

Mi menadżer bardzo pomógł. Lepiej prowadzę stację.

@Benzyniarka

Mnie szkoliła Pani menadżer z obsługi dystrybutorów bardzo rzetelnie mając ogromną wiedzę o benzyniarstwie i paliwach.

Psp

Hahahaha Podajcie zetelne, konkretne przykłady a nie bzdury. Nie znalabys podstaw to nie dostałbyś stacji do prowadzenia. Jesteście tak słabi w propagandzie jak w msowaniu. Wszyscy wiemy że nie ma żadnej pomocy ze strony ms bo ich przeszkolenie jest na poziomie dna. Powinni najpierw prowadzić stacje później awansować na menagerow a tak potrafią tylko wskazać papierek i pajęczyny. Na tym pomóc się kończy. Dla nich robota żyć nie umierać . Dla nas udręka i jesteśmy zdani sami na siebie

Mala1
@Psp

Dokładnie. Koniec (usunięte przez administratora). Mamy swoje prawa zgodnie z kodeksem pracy. Zgłaszać ich nie pomoże PKN to do inspekcji pracy jak traktują ludzie menagerowie PKN

Tajemniczy
@Psp

Prosze podaj adres email ja tez duzo mam dowodow na pracodawce ktory mnie oszukal i innych , nawet menager dostal informacje i nie zareagowal . Podaj email do biura bezpieczenstwa .

Natalii
@Tajemniczy

Jak cię (usunięte przez administratora) PSP .To najpierw sprawdź kodeks pracy , czy na pewno masz racje

Tajemniczy
@Natalii

Owszem mam racje i zostalo wszystko sprawdzone

Przerażona Psp
@Tajemniczy

Ciuś, ciuś, ciuś. Nieładnie oj nieładnie tak skarżyć i donosić na firmę i menadzerów. Ja wolałabym skoczyć z wieżowca główką na beton, niż donieść na firmę która mnie karmi.

Ekonomistka
@Przerażona Psp

Gdyby nie Orlen to gospodarka by stała to jest główny napend rozwoju polski

@Ekonomistka

Dobra bajka Napisz jeszcze jakim kosztem i jak traktują ludzie na poziomie stacji wraz z prowadzącym jakie dają warunki , place a jakie wymagania. Ni jak ma się płacą w stosunku do umowy i obowiązków. Nie wspominając o braku kompetencji w zakresie zarządzania i kodeksu pracy osób na wyższych stanowiskach które próbują kontrolować i doradzać stacjom tak że jakby nie PSP i znajomość przepisów na własną rękę to by chodził w klatkach w zimę

@Psp

Tłumcie bo coś się dzieje skoro się boją i piszą bzdury i dobrych warunkach. Piszcie inaczej to się nie zmieni . Już wyborcza się za nich brała to odpusciliscie. Piszcie o mobbingu , mamy masę dowodów

@Psp

Tłumie bo coraz wiecej bzdur . Tuszują prawdę pisząc pseudo dobre warunki

Bobak
@Psp

Ta propaganda robi się okropna. Aż tak się boją wyborów że muszą pisać niby wspaniałe warunki których nigdy nie było ? Spokojnie , za mobbing u tak staniecie przed sądem . Prędzej czy później

Śmiechu warte

Wszystkie firmy na święta robię wigilię,jako cywilizowani ludzie. Dają na święta paczki , premie , bony itd. Orlen co daje ? Prowadzącym stacje daje kalendarze na święta buahahahahaha. Może ktoś to wysłać do tv oraz prasy ? A ludziom z stacji kompletnie nic. Na reklamy , mistrzostwa wydają miliony. A ludzie ze stacji to giermki gdzie szef dostanie kalendarz a pracownicy nic lub ankietę ze zrypka że śnieg jest. No dziwne przy tych warunkach atmosferycznych ? Dobrze że łopatę dali bo na odśnieżanie ich nie stać. Kompromitacja do skali Ntej. Jak zyski to ludzie Orlenu a jak temat premii , zarobków , mobbingu , beznadziejnego poziomu zarządzania , bonów , paczek , świąt to nagle cisza . A czasem walenie bezczelne słowo że to nie nasi ludzie tylko prowadzący ich zatrudnia. I co z tego ? To wy zmuszacie prowadzącego za założenia działalności i zatrudnienia ludzi ale to wy dajecie prowizje , wy wymyślacie chore plany , obowiązki , ankiety i wy dajecie premie więc ? . Cyrk i jeszcze raz cyrk. Powieście sobie te kalendarze w firmowych autach i nie róbcie z siebie klaunów

@Śmiechu warte

Drogi panie do tego służy psp by Orlen nie miał opisanego przez Pana problemu. Orlen ma luksus, że nie musi się zajmować obsadzeniem etatów pok, sv oraz wszystkim co się z tym wiąże. By Orlen nie tracił kasy na świadczenia pracownicze zatrudnił psp a by w pelni panować nad psp są załączniki do umowy ajencyjnej. Tak ta firma funkcjonuje od początku. Wesołych i spokojnych świąt.

@Już niedługo byly - już były

Firma Krzak . Warunki dla prowadzących stacje oraz ich pracowników również jak w najgorszej firmie krzak. Kiedyś to wypłynie a wtedy ich rozlicza razem z rządem

Prowadząca
@Śmiechu warte

A mi się ten kalendarz bardzo podoba. Dobrze, że w ogóle coś dali. Dla mnie to miły gest na święta ze strony firmy.

@Prowadząca

Serio ? Jak tu tacy pracują za kalendarz to nie dziwię się że mamy warunki (usunięte przez administratora). To dzięki wam .

Zadowolony psp
@Prowadząca

Szanowna Pani ja sobie powiesiłem ten kalendarz na ścianie koło choinki. Pięknie pasuje i idealnie się komponuje. Jestem z niego bardzo dumny. Czuję, że zostałem doceniony przez firmę i jestem jej częścią. Należy pozytywnie i z radością podchodzić do tego fajnego i przydatnego prezentu.

@Zadowolony psp

Aaaa hahaha znowu ten sam co sobie pisze chwali i sam odpowiada. Opuść to forum człowieku. No chyba że to jakiś MS to nie woz tego dziadostwa . Obwies sobie tym auto

Hahaha

Dokładnie. Widać, że to sarkazm z daleka, a oni myślą, że to ms wypisuje i tworzy propagandę na zlecenie hahaha

@Śmiechu warte

Cricle K paliwo akcja 1 zł taniej. Orlen natomiast chapie z ludzi ile się da a do pracowników i prowadzących stacje udaje biednych. Kalendarze ..... Buahahha na czoło sobie przyklejcie je. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Zawsze konkurencja lepiej dbała o ludzi i klientow. Z resztą widać to po zarobkach , podejściem do ludzi , wymaganiach. Tylko w Orlenie jest cyrk. Wasze nagrody roczne - smacznego. Jak wy patrzycie rodzinom w oczy i w lustro ?

paula
@Śmiechu warte

TO WSZYSTKO PRAWDA .PANI MS PRZYJDZIE I W ŚNIEŻYCY NAPISZE , ŻE PODJAZD NIE ODSIEŻONY .Za MS nikt się nie zabiera ,za ich złośliwości i durne uwagi .Pomocy zero z ich strony .Satysfakcja z tego , że prowadzącemu mogą dowalić .Tylko uwaga mają swoich PUPILKÓW i tych nie ruszają

Nicola
@paula

Większych bzdur nie czytałam. Do mnie przyjechał i sam mi pomagał odśnieżać stację.

@Nicola

Do mnie też przyjechał i odśnieżył mi większość stacji. (usunięte przez administratora)

@Nicola

Papierka nie podniesie jak widzi pod nogami a co dopiero odśnieżyć buahahha oni mają robote złoto. Tablet , ankieta i koniec . Reszta według umowy to kit. Nie robią kompletnie nic i nie potrafią nic . Jak coś się dzieje to prowadzących pytają co mają robić. Porażka .pl

Już niedługo byly - już były

Napisałeś już jako komunistyczny propagator, lizus, podszywacz pod innych, jako zboczeniec napisałeś. Brakuje Twojego wpisu jako ankieterka nie znajaca podstaw statystyki i już chyba będziesz mieć na dziś wykonana normę.

Już niedługo byly - już były

Zapetliles się jak na rondzie.

Starszy pracownik
@Śmiechu warte

Biedronka dostała 1000 zł i paczki dla siebie i dzieci jeśli chcesz korzyści musisz zmienić firmę w tej Cie nie wynagrodzą ja po paru latach się na To zdecydowałem . Wigilia jaka wigilia ciuchów nie dadzą w poprawnej ilości dla pracownika a chcą żeby pracownik był schludny jak prawie na każdej stacji ten sam problem nie ma kto pracować nic nie dadzą zyski by spadły

Lusia

Karola
@Śmiechu warte

To się nigdy nie zmieni w tej firmie .

Hm

Nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro jest tak źle to dlaczego tam niektórzy z was pracują po kilka czy kilkanaście lat? Są przecież inne lepiej płatne prace. Co was tak trzyma?

@Hm

Opiszę Ci mój przykład. Pracowałem ponad dwadzieścia lat. Co wymianę władzy zmieniały się warunki i zawsze jakoś dało się przeżyć. Żyłem w strefie komfortu bo robiłem to co lubiłem i byłem w tym dobry. Nie zauważyłem, że orlen gotował mnie jak żabę ( jeśli wrzucisz żabę do wrzątku to wyskoczy, jak powoli zwiększasz temperaturę wody to ja ugotujesz bo zaba tego nie zauwazy). W pewnym momencie przeprowadziłem bilans zysku i strat, postanowiłem zaryzykować zmieniając pracę opuszczając strefę komfortu i nie żałuję bo jest dobrze. Moim zdaniem są ludzie, którzy jeszcze wierzą, że orlen się zmieni i chcą być jego częścią. Są też tacy, którzy są już ugotowani i narzekanie jest wołaniem o zmianę. Każdy ma swoją historię.

Hm
@Już niedługo byly - już były

Czyli nie jest do końca tak źle jak piszą...

@Hm

Zatrudnij się jako pracownik to będziesz wiedział co i jak, ja pracowałem i powiem tak, że zespół trafił mi się bardzo fajny, mili i pomocni ludzie, relacje między pracownikami były oki, z resztą między pracownikami a ajentem również, ale polityka firmy jest beznadziejna, różnego rodzaju głupie promocję, formułki które trzeba klepać, TK, managerowie itp to snobizm wodorosty

Lusia
@Już niedługo byly - już były

Ja jeszcze prowadzę stację blisko 20 lat. Orlen się nie zmieni .Jednak największe obrzydzenie nabieram za sprawą zmieniających się co pól roku menagerów. Ludzie 0/1

Prowadząca
@Lusia

Ja za to bez swojego menadżera nie poradziłabym sobie z prowadzeniem stacji. Ogromna wiedza i pomoc z jego strony jest bezcenna. Swojemu mogłabym buty całować za okazaną pomoc.

@Prowadząca

Wymień szczegółowo jaka wiedza i jaka pomoc ? Wszyscy co prowadzą stacje dobrze wiedzą że piszesz bzdury bo wiedzy dotyczącej prowadzenia nie mają wcale . Jaka kolwiek pomoc można pomarzyć. Trzeba samemu szukać nr tel i nazwisk do email w razie problemów bo jedyne co potrafią to zrobić ankietę sfa z wizyty . Na tym ich praca się kończy. Nam PSP nie są MSI potrzebni . Strata pieniędzy przez firmę. Ankietę każdy może zrobić więc ?

Korekta
@Psp

Proszę się nie ośmieszać i nie robić błendów ortograficznych. Pisze się: jakakolwiek razem.

@Korekta

I pisze się błędów a nie blendow . Anaflabeto. Powinni ci dac koronę propagandziarza , kłamcy , analfabety i bezczelnej ameby umysłowej która uprzykrza wszystkim na tym forum tuszując prawdę tego co dzieje się w firmie . Niskie zarobki , warunki beznadziejne , mobbing , premie warte śmiechu , etatyzacje nie zgodne z funkcjonowaniem stacji , brak paczek i premii na święta. Tylko ci przy korytach z tabletami mają. Kolesiostwo , nepotyzm . Prawdziwa rządowa firma . Ale już niedługo wybory.. pomachamy wam jak dostaniecie kopa w złodziejskie tylki

Psp1
@Psp

Jest pan chory z nienawiści. Pracuję już na stacji 24 lata i nigdy nie spotkała mnie przykrość ze strony menadżera. Zawsze okazana pomoc. Pomyśl lepiej jak przeprosić menadżera, niektórzy składają się na prezent bożonarodzeniowy dla nich. My na regionie zrobimy niespodziankę i zamierzamy kupić fajnego laptopa. Spotykamy się na wspólnej wigili gdzie będzie serdecznie, dużo uśmiechu i radości.

Psp.
@Psp1

Ps anaflabeto , Orlen nie istnieje 24 lata buahahaha. Propaganda na poziomie obecnie rządzących aż się na wymioty zbiera . Pisze się błędów a nie blendow . Anaflabeto. Powinni ci dac koronę propagandziarza , kłamcy , analfabety i bezczelnej ameby umysłowej która uprzykrza wszystkim na tym forum tuszując prawdę tego co dzieje się w firmie . Niskie zarobki , warunki beznadziejne , (usunięte przez administratora), premie warte śmiechu , etatyzacje nie zgodne z funkcjonowaniem stacji , brak paczek i premii na święta. Tylko ci przy korytach z tabletami mają. Kolesiostwo , nepotyzm . Prawdziwa rządowa firma . Ale już niedługo wybory.. pomachamy wam jak dostaniecie kopa w złodziejskie tylki

Może i jego jest na małpim IQ, ale twoje na poziomie jamochłona, żeby nie dostrzec, że jest to sarkazm. Chłopie nie frustruj się tak XD nie widzisz, że to polewka?

Psp

Jak uważasz że jedna osoba narzeka na tym forum to naprawdę masz IQ małpy . Natomiast twoje posty widać że jeden pseudo propagandziarz.

Gadzin12
@Psp1

kupcie mu na prezent granatnik, ostatnio bardzo modne są, niech się chłopina rozerwie na świeta

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Miłość pracownika

Orlenie, Orlenie Kochamy Ciebie Pracujemy z dumą Jesteś naszą chlubą Klienci nas kochają Chętnie z usług naszych korzystają Miłość nie zna granic Nikt nas nie ma za nic Wszyscy ludzie nas pozdrawiają Pracowników wręcz kochają

Dokładnie. Wspaniała praca i super zarząd.

@:

Macie rację Panowie. Kiedy idę do pracy to zawsze ucieszony kiedy kończę pracę jestem smutny bo muszę iść do domu co mnie nie cieszy.

@Już niedługo byly - już były

Dokładnie. Od półtora roku tak się dzieje. Wcześniej przez wiele lat pracowałem na orlenie a to na końcu było gorsze niż (usunięte przez administratora).

Rysiek
@Miłość pracownika

Psp

Pada śnieg, a menadżer na mojej stacji odsnierza stację ponad godzinę. Stara się żeby samochody miały wjazd i wyjazd. Czyści z brudu dystrybutory. Prawdziwy partner biznesowy.

BylyPSP
@Psp

Swietny zart, dawno sie tak nie usmialem. Ms moze odgarniac snieg tabletem albo mandatem po przeslaniu zdjecia zasniezonego placu. Dobrze ze juz tam nie pracuje. Nie tesknie ;)

@BylyPSP

Mój tyłeczek jest też teraz ostro odśnieżany przez szuflę menadżera

Już niedługo byly - już były

Nadal jesteś nudny. Wymyśl coś nowego

Benzyniarka

Bardzo fajny kalendarz. Jestem nim zauroczona. Dziękuję ci Orlenie za taki fajny prezent.

@Benzyniarka

Dokładnie. Jestem dumny, że go dostałem.

Obsrajtek

Dolar w dół, cena baryłki jak przed wojną a cena paliwa nic nie spada, nabijają sobie kabzę naszym kosztem, a na koniec jeszcze łajzy będą sobie nagrody przyznawać, a zwykłemu szaremu pracownikowi figę, bo przecież kasjer to nie pracownik ORLENu to tylko narzędzie, wykorzystać i zgnoić. Mam nadzieję że już niedługo przyjdą takie czasy że managerowie sami będą zap...ć za (usunięte przez administratora) przy stacjach, bo nie będzie chętnych na przejęcie stacji i wtedy niech ich ci nie wydarzeni TK oceniają

Stacjonarz

Prowadzę trzypiętrową stację. Jest sklep i dystrybutory. Kiedy patrzę przez okno widzę Wisłę, a za nią las. Po innej stronie widzę miasto i pełno szczęśliwych klientów.

Psp kilkadziesiąt lat

Ludzie! Jestem przerażony to co tutaj wypisujcie. Normalnie szok. Z jaką nienawiścią na siebie naskakujecie. Straszycie siebie policją, wyzywacie się, a jeżeli ktoś pochwali pracę na Orlenie to najchętniej byście go spalili na stosie albo ukrzyżowali. Zamiast się cieszyć że idą święta i jest praca to zachowujecie się jak zdziczała trzoda. Jestem psp są plusy i minusy tej firmy, ale to nie jest jakiś (usunięte przez administratora) na Syberii. Szanuję tą pracę i mimo staram się jak mogę i mam premie za dobre prowadzenie stacji. Menadzrowie jakoś nie zauważyłem żeby byli jakimiś tyranami ja ze swoim nawet czasami jadam w barze i jakoś gadamy jak normalni ludzie. Nieraz sam mi doradza i pomaga jako partner biznesowy. Zszokowany jestem waszymi negatywnymi opiniami.

@Psp kilkadziesiąt lat

Słaba propaganda. Znów ta sama osoba która się podszywa pod różne . Menadżerowie nie są tyranami i doradzają jako partner biznesowy ? Podaj konkretne szczegółowe przykłady a nie jedno słowo. Taka propaganda jak twoja jest tu jedna na sto. W tej firmie dalej zamiast zadbać o ludzi , atmosferę i finanse patrzą na swoje rządowe korytka . Nigdy widać się to nie zmieni . Zamaist rozmawiac biznesowo to unikają PSP a jak przyjadą to jedyne co potrafią zrobić sfa na tablecie ze pet leżał na parkingu bo klient go rzucił minutę temu . Pracując 15 lat nie kojarzę żeby ms jadł z jakim kolwiek obiad buhahahaa. Co za beznadziejny wpis. I właśnie dobrze że ludzie linczuja i tłumią ta bezczelna propagandę w której nie ma nawet ziarna prawdy. Tu ludzie walczą o swoje dobre warunki a wy natomiast myślicie że przykryjecie prawdę pisząc te bzdury o dobrych warunkach. Gdyby tak było to PSP nie mieliby problemu z pokami i nie byłoby tyle stacji do wzięcia bo nikt nie chce prowadzić takich chorych wymogów za tak śmieszne wynagrodzenie i atmosferę stresu i dyrektywnego zarządzania sprzed 30 lat

Pok

Pracuję od przeszło 4 miesięcy. Robota jak robota, trzeba robić. Nie jest ciężko. Poczułam się wyróżniona kiedy moja psp poprosiła mnie o pracę w święta. Bardzo się ucieszyłam z tego wyróżnienia. Na sylwestra też się zgodziłam. Niewielu jest takich szczęściarzy jak ja.

Paddy
@Pok

Nie no poważnie? Tego się już nie da czytać....

@Pok

U mnie wszyscy byli chętni żeby pracować w święta. Trzeba było ciognac losy kto jak chce robić w święta i sylwestra.

Prowadzenie stacji to pasja
@Pok

Ciężko jest się dostać ja już aplikuje od dwóch lat na psp i nie ma miejsc. Tyle jest chętnych.

Orlen_nie_ma_WSTYDU

Orlen główny sponsor reprezentacji Polskiej - płaci swym pracownikom tyle co sprzątaczce w małej Polskiej firmie… gigant paliwowy! Nie ma ochoty godnie płacić Polakom za prace. To pokazuje brak szacunku Polskiej firmy do Polaków! Więcej Polakom płaci niemiecki LIDL czy portugalska biedronka. Im więcej masz tym bardziej traktujesz pracowników jak (usunięte przez administratora)

@Orlen_nie_ma_WSTYDU

Dobrze że w ogóle płacą. Nie wiem, czy należą nam się pieniądze za taką fajną pracę.

Pok stażowy
@Orlen_nie_ma_WSTYDU

Jestem bardzo dumny że pracuję dla Orlenu i dzięki temu wspieram reprezentację

@Orlen_nie_ma_WSTYDU

Święta prawda . Mają ludzi za nic robia z nas nienormalnych szukając naklejeczek i pajeczynek . Zarobki wołają o pomstę do nieba PSP ma być przedsiębiorca a jest (usunięte przez administratora) w dodatku śmieją się w twarz bezczelna propaganda na forum

As
@Pok stażowy

Dumny sobie bądź, ale dumą się nie najesz...

Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

Drodzy Koledzy i Koleżanki SP, PSP. Już chyba nadszedł czas, aby połączyć nasze siły i zawalczyć o godziwe wynagrodzenie dla nas. Codziennie dotyka nas szalejącą inflacja, która za chwilę będzie zmuszać nas do zastanawiania się, na co mamy przeznaczyć nasze pieniądze. Każda wizyta w sklepie to codziennie wyższy rachunek, kredyty i inne opłaty mieszkaniowe coraz bardziej frustrują. Za miesiąc, dwa, będziemy się zastanawiać co zrobić z naszą marna wypłata - kupić chleb za 10 zł, czy coś dziecku, czy może w końcu opłacić jakąś ratę kredytu lub rachunek za media. Koledzy i Koleżanki !! Ustalmy, jeszcze nawet na lipiec, datę pikiety pod biurami MR, KR w miastach, gdzie udawalismy się na szkolenia, lub w rejonach mocno oddalonych od takiego miejsca, gdzieś na dużej stacji , i na razie w sposób pokojowy, nie wyrządzając krzywdy ani nam, ani Kolegom na stacji, pod którą byśmy protestować, zawalczyć o wyższe wynagrodzenia. Apeluję o - pensie 4000netto dla wszystkich pracowników - 500zl netto dodatku dla pracowników MOP i stacji na trasach szybkiego ruchu - realnych planów do wyrobienia, aby móc otrzymać dodatkowe 500-1000zl netto - dodatku stażowego, dla pracowników już od 2roku zatrudnienia - świadczeń i bonusów z okazji świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy oraz Sylwestra - dofinansowanie do emerytury za pośrednictwem PPK, które z mocy ustawy powinniście robić - wypłatę dla wszystkich zatrudnionych od 1.02.2022 dodatku 500zl netto /za miesiąc, aż do momentu uchwalenia nowego systemu wynagrodzeń W innym razie od września zaczną się strajki na stacjach

Ajent
@Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

1. Nie jesteś pracownikiem jeśli jesteś Ajentem tylko partnerem biznesowym na zasadach współpracy biznesowej. A jak to w biznesie raz lepiej raz gorzej... 2. Pracownicy są twoimi pracownikami wiec powinni z tobą walczyć o lepsze wynagrodzenia. 3. Kto kazał brać ci kredyt? Musisz duzo zarabiać jeśli dostałeś, ja prowadze stacje 10 lat i nie mam zdolności. 4. Jak ma się dzieci i rodzine to się jedzie do pracy za granice a nie bawi w roszczeniowca w Polsce któremu się wszystko należy. 5. MS i kr tez musza się zmagać z inflacja tak samo zarząd na czele z prezesem nie tylko ty kupujesz chleb. 6. Mamy XXI wiek jak komuś praca nie odpowiada to ja zmienia a nie strajki urządza jak w latach 80. 7. Wypłata jest adekwatna do obowiązków i czasu pracy.

Ryszard
@Ajent

Chłopie masz wyprany mózg a takich ludzi potrzeba w centrali tzw. bierny i wierny. Gdyby nie studenci i umowy śmieciowe ta łajba dawno by zatoneła. Zobacz jak pracują ludzie na cywilizowanych stacjach w Europie przepaść to mało powiedziane.

Konrad
@Ajent

Co ty bredzisz? Od kiedy partnerem biznesowym się pomiata, nasyła kontrole, niszczy psychicznie? Strajkować nam nie wolno, to prawda. Proponuję natomiast obsługiwać ściśle według punktów Obsługi Klienta, dokładnie i bez lipy. Kazdemu klientowi propozycją dodatkowego zakupu ze szczegolowym przedstawieniem korzyści. Każdemu propozycja i pomoc przy instalacji aplikacji Vitay. HACCP też prowadzić i stosować zgodnie z ich wymaganiami. Ściśle co do kropki. Każdy rejestr, manual, ważenie co do grama. Nieważne, że to potrwa i mogą być kolejki i masa wściekłych klientów. My robimy swoje, ściśle według instrukcji, procedur i manuali.

Wariat z centrali
@Ajent

I takie myślenie mają wszyscy w PKN Orlen. Właśnie dlatego wszyscy powinni zostawić te stacje a mediom przekazać dosłownie wszystko: umowę, wymagania, kary, chore e-maile, chore wagi tajemniczego, mobbing menagerow co tylko się da. Na każdym kroku udowadniacie że nie szanujecie ludzi. Jesteśmy dla was cyfra, numerem jak w Auschwitz. Chciałabym spotkać się na żywo z tobą twarzą w twarz czy spojrzysz mi w oczy. Tacy ludzie muszą mieć nieźle nawalone w głowie. Powinniście poprowadzić chociaż miesiąc stacje dopiero dostawać stanowiska z Pkn tak tylko pokazujecie że nie macie wiedzy w temacie zarządzania, że panuje nepotyzm i biorą część z was po znajomości a później robicie z nas idiotów. 1)partner biznesowy więc korzyść powinien mieć prowadzący i PKN a tutaj ma tylko PKN - wyzysk 2)pracowników to WY każecie nam zatrudniać zamiast jak normalne firmy do siebie. I jak ciemna maso maja walczyć z PSP o wyższe wynagrodzenie jak prowizji dajecie prowadzącemu najniższa krajowa + nocki ??? A na premie dajecie plany nierealne i niemierzalne gdzie stacje mają dynamiki po 115% a realizację planu po 75%. I kto tu się nie nadaje do firmy ? Właśnie tacy co to planują. Cały kraj zaczyna szczuć Orlen, niedługo prawda wyjdzie na jaw bo na stacjach też już mają dość waszego cyrku,poniżania i śmiesznych zarobków za chore wymagania. Inflacja zmusi resztę PSP by wreszcie podzielili się wiedzą z mediami. Więc nie piszcie bzdur że to my ustalamy wynagrodzenie. Co PSP ma za darmo pracować a dołożyć kasjerów? Zaraz napiszecie żeby zatrudnić etat mniej tylko wtedy nie ma kto robić na stacji a pracownikom nogi się palą jak na wrotkach. 3) tego nie komentuje buahaha nie prowadzisz stacji tylko jesteś kim z góry który boi się tego co tu wychodzi na jaw bo wreszcie się za was zabiorą 4) są ludzie który szanują swój kraj. I nikt nie pisze że się należy . Chcemy godnej pensji. ZASTEPCY kierowników w marketach mają 5000 plus premie a my mamy milion obowiązków , umowę z wymaganiami i karami mająca 59 stron. A4 a 3300 zł plus marną premie więc uważasz że to jest w porządku ? O tym trąbić powinna tv codziennie. 5) zarzad zmaga się z inflacja ? Hahaha na chwilę obecną to ich nie dotyka bo zarobki mają krocie wyższe od nas , nagrody,konkursy, premie kwartalne i mega premie roczne. Zapomniałaś że część z nas zna ludzi z centrali i wiemy jakie są zarobki więc idiotów robicie z siebie a nie róbcie z nas. 6)dokładnie mamy XXI wiek więc powinni wam zostawić te stacje żeby poleciały takie tęgie głowiy które studiowały 25 lat temu albo więcej lub wcale i wiedzę z zarządzania mają na poziomie dinozaura z komuny a gdy tylko zaczyna wychodzić prawda to trzęsą gaciami żeby głowy nie poleciały -byleby nachapac ile się da i wiać z firmy bo po zmianie rządu sami was wywala 7) wypłata adekwatna do obowiązków i czasu pracy ?hahaha skąd ty się dziecko urwalas ? Prowadzący jest 24 h bo ma działalność , urlopy , weekendy święta , telefony , wiadomości na what's up e-maile. Odpowiada za milionowe wartości, ma na głowie ludzi, nie dostaje na L4 urlopy itd każecie nadrobić premia która jest niska , za wyniki jest gnębiony nawet jak są dobre gdzie zostało to wyżej opisane o dynamikach , za tajemniczego 90% pisze durne plany poprawy bo ktoś chory wymyślił kosmiczne wagi że za 30 aspektów kilka stron a4 za jedną nieprawidłowość z waszych chorych wymagan wychodzi mu 90%,lekarze BHP księgowi , ryczałt to starczy na paliwo do kosiarki. Prowadzący szanujcie się . To się od 20 lat nie zmienia NIC. Jeżeli będziecie na to pozwalac będą was dalej gnębić i pisać takie bzdury jak autor posta. Nikt was nie wygania z firmy składajcie CV do innych można tylko uczestniczyć w rozmowach nie trzeba od razu rzucać pracy -a zobaczycie jakie są warunki 5000 mają zastępcy kierowników a co dopiero kierownicy. To są realne stawki a autor posta zatrzymał się chyba w czasach Gierka. Pamiętaj autorze że to są pomówienia i fałszywe dane dotyczące warunków pracy a byle kto może cię dorwać po IP dowodem na ciebie będzie umowa PSP , e-maile , smsy, what's up. Udowodnić jak to wygląda naprawdę i jaki jest mobbing to jest 10 min x całą Polskę a wtedy media już uwierzą i nie wybronicie się bajkami że to wina PSP. Ps: autor chyba z partii

Byly PSP
@Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

Zapomnij ... lepiej tym rzucić. Prowadzacy lubią sobie pogadać ale nic nie robić. I boją się wyjść przed szereg bo już jest statecznie to ja popatrzę z boku a inni niech walczą za nas. Ważne z kim się napić na spotkaniu mikro komu obrobić (usunięte przez administratora). I brniemy w to dalej. A chętnych jeszcze na prowadzenie im nie zabraknie. Zawsze można wziąć totalnych nieogzrnietych bez wiedzy. Takich... z podjazdu na kierownika MOP . I nie mam nic do podjazdu ale tam nie ogarniał nagle wzorowy prowadzacy. Nie zmieni się to też bo zmianie władzy. Bo do stołków się ludzie u góry przyzwyczaili i są zwykłymi chorągiewami jak zagrają tak będą tanczyc. No niestety. Lubialem swoją pracę ale nie za taką stawkę. Takie obowiązki i takich niekumatych MS.

Również były PSP
@Byly PSP

W sedno. Mnie już lepiej w innej firmie , gdzie jestem doceniany i dobrze wynagradzany.

Również były PSP
@Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

Zmień pracę tak jak ja. Wychodzę z pracy i mogę zapomnieć o telefonie. Weekendy , święta całe z rodziną - tel. w kącie. Wynagrodzenie w pierwszych miesiącach nie rozpieszczało , ale.... ciężką pracą po kilku miesiącach przekonano się że jestem wart każdego grosza i proszę.... zarobki dwukrotnie wyższe jak za PSP. Ludziska naprawdę nie wiem kto wam smycz na tą obrożę założył. Pozdrawiam i życzę sukcesów , tylko nie w Orlenie.

@Również były PSP

Czy to prawda, że na Podkarpaciu MS mają swoje folwarki?

@Tomek

Całe południe Polski od lat.

@Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

I walczyć o godne traktowanie . Menagerowie są bez kompetencji i kultury biznesowej a PSP mają za giermków , pokow za pomiataczy

Paulina
@Psp

Co to jest kultura biznesowa według Ciebie? Używasz takich stwierdzeń, że może sam powinieneś na managera aplikować. Nie ma tam teraz jakiegoś wolnego wakatu?

Chętny Psp

Jest tyle chętnych, że ja już drugi dzień stoję w kolejce w deszczu i śniegu na psp.

Aplikant
@Chętny Psp

Ma Pan rację ja też stoję w kolejce na ulicy z CV trzeci dzień. Może stojimy koło siebie i czekamy.

Prowadzący
@Chętny Psp

Drodzy propagandziarze na prowadzącego nie stoi się w kolejce . Nie ma możliwości aplikacji na żywo . Składa się poprzez internet a kontaktują się z wybranymi . Buhahaa jesteście zalosni . No tak jak rządzi P*i**s to i propaganda jak w t**v**p

Zagraniczny psp

Napiszę tyle pracowałem na stacjach w Europie. Bardzo malo płacili wróciłem do Polski. Teraz dobrze płacą. Warto prowadzić stację w Polsce.

Dumna ze stacji benzynowej
@Zagraniczny psp

Ma Pan rację. Pracowałam w Norwegii i tam płacą mniej niż w Polsce.

@Dumna ze stacji benzynowej

Jestem dumny z prowadzenia stacji w Polsce.

Psp

Kocham pracę na stacji jako prowadzący. Menadżer jest dla mnie jak Anioł. Nie rozumiem skąd tyle krytyki.

@Psp

Nie podawaj się za PSP. Nie jesteś nim a te propagandowskie teksty zachowaj dla siebie bo robi mi się nie dobrze. Poczekajcie po nowym roku. Już nie macie kandydatów na prowadzenie stacji a wszystko drożeje , najniższa w górę jak nie zwiekszycie zarobków to będziecie szukać prowadzących chyba w Afryce

Analityk
@Psp

Gadasz głupoty. Według rynku i analizy ekonomicznej na jedno miejsce psp przypada ponad 10 chętnych. Biją się o miejsce.

@Analityk

Przepraszam za swój wcześniejszy wpis. Ma Pan rację. Stacja to moja ostoja to mój drugi dom. Bez niej jestem nikim

Bija
@Analityk

Bija się chyba w twojej przepalonej głowie. Widać po ponawianych ogłoszeniach na PSP i po tym jak ms trzęsą gaciami bo nie ma kandydatów albo same odpady. Zmieńcie zarobki to będą normalni ludzie

Wy naprawdę pracujecie (prowadzicie stacje) za 4000-5000 zł na rękę? Prowadzisz firmę, 24h na dobę pod tel w pacy po ponad 200h jeżeli masz ogarnięty zespół to jeszcze pół biedy ale jeżeli nie to ani na wakacje ani na jaki kolwiek krótki urlop się nie wybierzesz, no ale w sumie to co się dziwić , za najniższą nikt nie będzie wykonywał twoich obowiązków... Menager przyjedzie , dostajesz od niego opierdziel, w sumie to każdy cię gnoi, żadnego wsparcia, pracownicy się zmieniają co chwila trzeba ich przyuczać, w zasadzie to chętnych do pracy też nie wielu, samemu trzeba ich szukać, pytać... W razie gdy ktoś bierze urlop lub chorobowe to nie jednokrotnie sam musisz stanąć na kasie. Bardzo słabo to wygląda...

@Zainteresowany

Myślisz że jakby były lepsze zarobki to byłoby tyle stacji co chwil do wzięcia ? Jak płacą byle jak to i chętnych nie mają

@Zainteresowany

To prawda Menager lub managerka ma o wszystko pretensje .Wmawia podświadomie , że PSP do niczego się nie nadają .Wszystko źle ,Naklejka krzywa ,papierek na podjeździe itd . Marne pieniądze dyżur 24h na dobę .Nie wyrabiasz zawyżonych planów ...to wina PSP itd .Na śląsku jest chyba najgorzej . Mengerowie prócz może dwóch są po to żeby tylko gnoić ludzi na stacjach .

Ryszard
@ola

To niech Menago weźmie sobie stacje i pokażę na co go stać. Widać wiedzą czym to śmierdzi i w to się na pakują.

mała
@Ryszard

Menager dużo zarabia ,samochód służbowy , telefon ,premie .Tego jak PSP nie ma i nigdy nie będzie .To personel stacji zarabia i się stara by ,,oni, dostawali ,premie roczne

@mała

Dokładnie . Premie rocznie , kwartalne , umowa o pracę , brak limitu na paliwo . Na stacjach nie pomagają kompletnie nic tylko jak ktoś wspaniałe to nazwał są tylko od gnojenia ludzi i mobbingu . Jedyne co potrafią to wypełnić ankietę w tablecie żeby na złość na siłę znaleźć właśnie papier czy naklejkę. Chora praca , cyrk na kółkach. Tej ankiety nawet niektórzy niepotrafia poprawnie wypełnić bo masz awarię zgłoszona i nie jest ona z twojej winy a wpiszcie ci jako "nie" i wynik 80% . Nawet tyle nie potrafi ich Orlen przeszkolić do wypełniania sfa. Nie wspominając o prawdziwych rozmowach biznesowych których NIE BYLO NIGDY i NIE MA. Plany niemierzalne , zrobione byle jak jeden bierze plany na 150% drugi na 60% to jest fair ? Prosi się o korektę , daje się argumenty konkurencja , zmiana drogi itd to mają gdzieś i nie przyjeżdżają z 3 tyg żeby tylko nie rozmawiać o planach. Łamią przepisy na każdym kroku. Za TK gnębią jak jest 90% a nie mają prawa nie ma tego w umowie ani w regulaminie firmy badawczej. Za prawidłowo przeceniony przeterminowany produkt płacą PSP przy inwentaryzacji a wedlug przepisów powinno iść w likwidację. Ms się nie zgadzają bo im to premie zaniża. Można by pisać i pisać. Jest tego mnóstwo. Potrafią kontrolować tylko PSP a do kontrolowania jak pracują MS i KR nie ma nikogo. Najwyższy czas na to bo ich zasługa chorej atmosfery i braku chętnych do prowadzenia stacji i pracowników na stacjach. Jedno wielkie kolesiostwo. (usunięte przez administratora)Powinni ich postawić na kwartał żeby poprowadzili stacje sami to by siedzieli i płakali z swoim brakiem wiedzy

Jaca

Jakby mi szczali na gębę pluli i srali na gołą klatę to i tak bym pracował na stacji bo najważniejsza jest praca a nie zarobki. Urodziłem się żeby pracować, a praca jest darem.

Jaca
@Jaca

Uważam się za nic zwykłe zero i nic niewartego ludzkiego śmiecia. Cieszę się z minimalnej na stacji bo wiem że nigdy nic nie osiągnę. Ludzie mi to uświadomili.

@Jaca

Chciałeś napisać że jesteś psycholem do którego niedługo po IP zapuka policja

Natalii
@Jaca

Praca jest darem .Pracuj i umrzesz biedakiem i nikim .

Jamal

Widać wiele opinii większość neutralnych lub złych ale jest też sporo dobrych opinii oraz opinie jednego, chyba skrzywdzonego przez firmę frustrata, który pisze jakieś głupoty i sam sobie na nie odpowiada. W zasadzie to ciężko stwierdzić czy jest idiotą czy trollem. Z tego co można zauważyć po opiniach, wiele zależy od stacji, pewnie wszystko zależy od funduszy przyznawanych na stacje lub liczbę etatów . Podsumowując w formie plusów i minusów, co przemawia za a co przeciw pracy jako kasjer?

@Jamal

Widać znów Pan się podszywa pod kogoś . Widać ocenę gwiazdek warta dna , widać mostów negatywnych opinii które potwierdzają polubienia natomiast widać też anaflabete zboczeńca siejącego propagandę rzekomo chwalacego firmę gdzie wszyscy nie lubią jego postów . Pisać sobie możesz . Prawdy nie oszukasz . Dno , (usunięte przez administratora) , wykorzystywanie , mobbing i brak szanowania PSP oraz pracowników . Typowo p,i,s, owska firma gdzie chapia u góry a tępią na dole . Premie odchorych planów zamiast od sprzedaży , brak etatów , niskie pensje itd . Prawda jest na tym forum to samo mówi każdy mikrorynek i głos orła ankieta . Ale po co otworzyć oczy ... Lepiej patrzeć na swoje stołki

Andy
@Kasia

Bo tam pracowałem i wszystko to prawda

Zwykły PSP
@Kasia

Jutro są mikołajki i pewnie dostaniemy jakiś skromny upominek albo premie.

Mila
@Zwykły PSP

Chyba w postaci ankiety po wizycie MS albo note karna. Nigdy firma nic nie dała dla PSP i pok . Nie ma w tej firmie takiego czegoś jak święta

@Jamal

Wszystko zależy jak wchodzisz menagerom w (usunięte przez administratora)

Adrian123

Moja żona pracuje jako kasjerka, ma co miesiąc ok 4 tys zł na konto jej zarobki wahają się od 3800-4500 zł netto, ja nie wierze w takie bzdury jak ktoś pisał że ajent ma 3500 zł zysku, ale jeżeli to prawda to ktoś ma nie po kolei w głowie i sam sobie robi krzywdę oraz swoim podwładnym a także pozostałym że daje się tak (usunięte przez administratora) i psuje rynek

Psp Podkarpacie
@Adrian123

To jest prawda... niestety u nas tak wyglądają realia i ciagle straszenie że Cię zwolnia itp. A pytasz dlaczego ktoś za to pracuje, bo jak ktoś prowadzi stacje parenaście lat ma zalożoną firmę itp to nie rzuci tego tak nagle jak można na etatcie, są warunki oddania stacja i czas wypowiedzenia... i tak każdy się kisi...

@Adrian123

Tak to wygląda wyciągniesz max 4 koła. Żenada .

@Psp Podkarpacie

Za te pieniądze to można iść na ochronę obiektu i siedzieć na (usunięte przez administratora) i brać te same pieniądze za podobna liczbę godzin bo wiem jak wygląda praca ajenta i nie jest to 168-176 h tylko znacznie więcej niż 200h a jak pracownik zachoruje to się seamemu jeszcze zapi... a , tylko naprawdę pieniądze są znacznie większe, nie sądzisz że to dziwne ze moja żona jako kasjer zarabia na stacji paliw Orlen więcej niż ty jako ajent? Wszystko na konto czyli ok 6000 brutto Po za tym po tylu latach prowadzenia stacji, to w marketach i nie tylko masz duże na posadę kierownika za dużo lepsze pieniądze niż te o których mówisz

Zbyszek
@Adrian123

Chlopie skąd Ty się urwałeś, widać, że zmyślasz i klamiesz. Gdyby tyle zarabiala tp nie było by tyle ogłoszeń o prace jako kasjer... 6000 brutto na konto, no ciekawie chyba , że jest studentką i ma zlecenie

@Zbyszek

Po pierwsze "Gościu" to tyle zarabia nie tylko ona ale i cała załoga za 14-16 zmian , po drugie nie jest studentka i ma umowę o pracę na czas określony, umowa oczywiście na najniższej reszta w formie premii ale wszystko na konto. Po trzecie mimo takich zarobków rąk do pracy nie widać, ludzie nie stoją w kolejce z podaniami, za mniejsze pieniądze , stacja będzie stała pusta i znowu z dwóch lub trzech ajentów się przewinie w ciągu dwóch lat.

@Adrian123

To niech się cieszy trafiła na uczciwego pracodawcę

Dax 22
@Adrian123

To ja której stacji takie pieniądze są? I za ile godzin? Bo na pewno nie za 14 zmian

@Dax 22

Napisałem za ile zmian , a nie będę wymieniał numeru stacji z wiadomych względów, ale jeżeli chcesz to podaj numer stacji na której ty pracujesz skoro taka (usunięte przez administratora) ujnia jest, może ktoś inny się ustosunkuje

Dax 22
@Adrian123

Nie mówię że jest ujnia..... Ale jeśli to co piszesz to prawda to ja żeby takie pieniądze zarobić musiałbym zrobić TK na 100 i że 40 nadgodzin zrobić. Chyba że na MOP ie robi i mają ogień przez 12h

@Dax 22

Piękne bujdy. Dokładnie mop, lub inną stacja z potężnym utargiem inaczej zarobki są opisane na forum

@Psp

MOP to inna bajka .Tam kasy jest sporo na wynagrodzenia .

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 871.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 798, z czego 214 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen