Opinie o Eko Salus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Salus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eko Salus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Salus w Poznań

piter

no jesli jest tak jak piszesz to czekaja mnie w tym roku dlugie wakacje :D :D :D

piter

czy ktoś tutaj wie po jakim czasie mogę miec ten dodatkowy urlop? Mam stopień umiarkowany.

Luiza21
@piter

Po przepracowanym roku od wydania orzeczenia nabywasz prawo do takiego urlopu.

@Luiza21

a może pracodawca mi odmówić takiego prawa ?

Luiza21
@piter

Z tego co wiem to nie, bo to jego obowiązek a twoje święte prawo :) Pewnie jest kwestia zgłoszenia tego urlopu odpowiednio wcześniej, ale u mnie w robocie bez problemu mi go udzielaja.

ann

UWAGA UWAGA! Poszukuję kontaktu do wszystkich byłych pracowników EkoSalus, którzy byli zatrudniani niezgodnie z prawem w oparciu o umowę - zlecenie. Sprawa jest pilna!

JagieM

Dziękuję firmie EkoSalus za znalezienie mi pracy! Mam stopień umiarkowany i trudno mi było dostać pracę, która była odpowiednia do mojego schorzenia a zarobki były większe niż minima. Ale udało się! Pracuje już w nowej firmie 3 miesiące i jestem spełniony. Szkoda, że wasza konkurencja działa oczerniając Was, ale chyba tylko to im pozostało.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko Salus? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Toruń
Green Capital S.A.
JagieM

Ruda

Witam, ja niedawno zapisałam się do Stowarzyszenia, jeszcze tego samego dnia Panie pokazały mi kilka ofert pracy, pośród których wybrałam najciekawsze i zostało przez Eko Salus wysłane moje CV do pracodawców. Po paru dniach dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę, potem kolejny etap i bummm... Aktualnie jestem czynna zawodowo. Jak dla mnie sprawa potoczyła się bardzo szybko, co oczywiście mnie bardzo cieszy, a poza tym Panie interesują się tym jak mi idzie, jak się czuję na nowym stanowisku, więc jak na razie nie mam nic do zarzucenia. :)

Bartosz

Dzieki nim mam prace i jestem zadowolony! Dziekuje za szybkie i skuteczne dzialania.

kamil
@Bartosz

Bartosz, gdzie pracujesz? Jestem osobą niepełnosprawną i zastanawiam się nad poszukaniem pracy przez firmę Ekosalus, pomimo, że komentarze nie zachęcają. Pozdrawiam

Bartosz
@kamil

pracuje w dziale handlowym. Praca ciekawa i zarobki przyzwoite.

Natalia

Dzisiaj chciałam pojechać do tego stowarzyszenia bo słyszałam że mają dużo fajnych ofert pracy. Gdy już dotarłam na miejsce okazało się że mają wysokie i strome schody więc nie było mowy o tym żebym wózkiem tam podjechała. Windy też nie widziałam. Czy to tak powinno wyglądać że osoba na wózku jest dyskryminowana jeszcze przed wejściem do firmy? Stowarzyszenie dla osób niepełnosprawnych chyba powinno wspierać niepełnosprawne osoby ale może się mylę...

Eko Salus
@Natalia

Zgadza się - mamy ciekawe oferty pracy i wspieramy Osoby z niepełnosprawnościami, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.

katty

Nie zadowolony klient - być może wynikało to z faktu, że załoga w samej firmie Eko Salus się tak często zmienia, że nikt nic nie ogarnia. Faktycznie, pracowałam przez pewien czas i mogę to potwierdzić. O powodach dlaczego tak się dzieje można przeczytać w komentarzach wyżej. Pozdrawiam i nie polecam.

NIe zadowolony Klient

Byłem na wstępnej rozmowie u nich o prace i mieli zadzwonić i powiedzieć mi kiedy i gdzie dokładnie będzie rozmowa, nie zadzwonili. Wiec ja zadzwoniłem i sie usłyszałem ze nikt nic nie wie ze miałam isc tam pracować wychodzi na to ze maja burdel w papierach i nie potrafią nawet miedzy sobą przekazywać informacje a co dopiero do pracodawcy.....

leszek

mm uważaj lepiej, żeby was ktoś tam nie zgłosił

mm

Zgłaszam do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w niektórych komentarzach. Pomawianie, także przez internet jest przestępstwem a w sieci nikt nie jest anonimowy. Apeluję do osób, które tutaj się źle wypowiadały o Eko Salus o przeproszenie nas, wtedy mamy możliwość dogadania się. Telefon kontaktowy jest ogólnodostępny. Wiecie o kogo pytać. Każdy z was mógł wpaść na taki pomysł na biznes. Tak jak napisała emka - nie zazdrościć. Nie wiem kto wam płaci za pisanie takich bzdur. W naszej firmie pensje są bardzo dobre, jeżeli ktoś sobie nie radzi to po prostu jest życiowym nieudacznikiem, ale nie ma problemu.. Amazon was wszystkich przyjmie. Krew człowieka zalewa ile zazdrości jest w niektorych z was.

p
@mm

Straszenie Internautów, to bardzo zły pomysł na budowanie pozytywnego wizerunku w sieci. Można, by pomyśleć, ze nie jesteście w stanie obronić się profesjonalizmem, ani potraficie przedstawić, kontrargumentów. Tym samym udowadniacie krytykom, że mają rację.

Emka

Pracowałam tam w 2015 roku. Ewentualna premia? Prawie drugie tyle wyciągnęłam co podstawa :D Chyba to praca nie dla Ciebie była... Ja tam żadnego terroru nie zauważyłam, moze tez mamy różne oczekiwania względem pracodawcy. Ja nie mam postawy rozszczeniowej a do pracy przychodze pracować, a co robi pani prezes i inni mam gdzieś. Po pierwsze: nie zazdrościć :)

patt

emka kiedy tam pracowałaś? Ja niedawno miałam krótki epizod z tą firmą i też słyszałam dużo o tym, że kiedyś była tam bardzo dobra atmosfera, ale z czasem pojawił się terror i brak swobody w działaniu, mnożenie się durnych procedur i system utrudniający pracę. Tak słyszałam, to nie jest moja opinia. Zarobki były niezłe? 1400 + ewentualna premia to niezłe zarobki? Chyba mamy zatem inny pułap oczekiwań. Dzieciaki na metkowaniu odzieży zarabiają więcej. Na minus też fakt, że długi czas pracowałam bez żadnej umowy, ale jaśnie pani prezes wiecznie miała jakieś ciekawsze zajęcia. Sama traktuje pracowników jak g***. Nawet nie podeszła do nas się przywitać. O konkretnym zakresie obowiązków też tam zapomnijcie. Odradzam aplikowanie tam. A na pewno na stanowisko pośrednika. Call center już lepsze.

Eko salus

Dzień dobry, szukamy pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności dla pracodawców, z którymi współpracujemy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nie będzie pracowała w naszym biurze. Pozdrawiamy, Eko Salus

emka

A ja gorąco nie polecam czytania wypocin sfrustrowanych "pracusiów". Pracowałam w tej firmie dłuższy czas i gdyby nie przeprowadzka do innego miasta pracowałabym dalej. Atmosfera była bardzo dobra, a zarobki dzięki premiom do najniższych nie należały.

agnez

Gorąco polecam ofertę pracy na pośrednika!! Jeżeli chcesz umowę zlecenie, śmieszną pensję, ciągłe pretencje oraz humorzastą przełożoną to ta oferta jest idealna i stworzona dla ciebie. Stowarzyszenie potrzebuje wielu osób na pokładzie aby móc działać... skoro tak to czemu ciągle kogoś Szanowna Pani Koordynator zwalnia. Ludzie nie dajcie się oszukać! Ta ciągła rotacja nie wynika z rozwoju firmy tylko braku poszanowania dla pracownika i jego ciężkiej pracy. Ponownie polecam ,,świetną" ofertę wszystkim jeleniom, którzy chcą dać się oszukać tej firmie.

Jenny

Ogłoszenie na pośrednika pracy pojawia się co jakiś czas ponieważ Stowarzyszenie potrzebuje wielu osób na pokładzie aby móc działać:) Pośrednik pracy to zajęcie dla osób zdeterminowanych o dobrej organizacji pracy, ponieważ daje ono wiele możliwości rozwoju w handlu i hr. Życzę powodzenia dla nowych pośredników :)

banach

Dzień dobry, wciąż na portalach ogłoszeniowych wyskakują mi ogłoszenia, że firma Eko Salus poszukuje chętnych na tzw pośrednika pracy. Zakres obowiązków wydaje mi się mało sprecyzowany, taki jakby przedstawiciel handlowy i rekruter w jednym? Czy ktoś wie jak obiektywnie wygląda praca w tej firmie na ww stanowisku? Czym jest spowodowane ciągłe dodawanie ogłoszeń? Jest taka duża rotacja pracowników, czy firma tak szybko się rozrasta? Pozdrawiam

ihaha

Komuś płacą jeszcze więcej za pisanie negatywnych

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Salus - Poznań

• Jak się pracuje w Eko Salus?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Salus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Salus?

Eko Salus