Opinie o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leithauser Polska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leithauser Polska Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

kk

a ciekawe jakby tak zielona zamienili na ukrainke pewnie by z mnej pracowała ha ha to co by zilona powiedziała ha ha

inka

widzę, że nic się tam nie zmieniło i pewnie się nie zmieni (usunięte przez administratora) szkoda słów

zydek z obozu

. Najnizsza krajowa a wymagania ponad sily i tak ciagle malo. A jak chcesz wolne na pozalatwianie swoich spraw to najlepiej przyniesc chorobowe bo inaczej zapomnij ze dostaniesz.......a teraz najlepsze.........mowia ze 8 godz pracy ale zapominaja dodac ze musisz odpracowac 2 przerwy po 15 min i jeszcze do tego z 2 nadgodziny i wychodzi 10..........a i urlop tez trzeba odpracowac bo cala firma ma go w tym samym czasie wiec 2 tyg wczesniej zaczyna sie maraton od 6 do 16.............

ll
@zydek z obozu

to się nazywa max zysku i minimalizacjaa zarobku, zniszczyli polski przemysl a u niemca sie tak pracuje jak niewolnik no i maja zielona tylko bicz jej dac (usunięte przez administratora) jedna

paw
@zydek z obozu

Święta racja,tak było jest i będzie.W tej firmie przepracowałam kilka lat więc wiem o czym mówisz

qwe

Nie jestem bordowa ani zieloną . Pracuje jak wy na taśmie , również muszę zrobić swoją norme i również na wypłaty ,warunki narzekam .W kwestii sprostowania moje komentarze nie są profirmowe ani jej negujace . Są raczej neutralne i przykro mi ze w taki sposób je odbieracie być może są momentami zbyt jednostronne ale staram sie sytuacje wyposrodkowac . Dziękuję

robin hood
@qwe

ha ha to na taśmie ludzie są ciekawie głęboko zorientowani w strategii firmy ha ha

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o..
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
p

Pracowałam w tej firmie od początku i mogę powiedzieć że kiedyś zarobki były większe,i naprawdę chciało się robić .Po kilku latach się zmieniło wyrabiało się coraz więcej bo tego wymagali a wypłaty były mniejsze i z tego co ludzie piszą nic się nie zmieniło.Praca z nadgodzinami.

felicja

dlatego ze mają wygórowane, wyśrubowane normy czy akordy i ludzie nie są w stanie wyrobić norm-akordów

hhh

Paw... Czegoś tutaj nie rozumiem , piszecie wszyscy ze nadgodziny ... Ale z czegoś one wynikać muszą ? Brygadzisci z tego co pamiętam mają stałą pensje (pracowałam tam przez ładnych kilka lat) więc raczej tutaj się nie zgodze .

koko

Obserwuje wasze wpisy i uważam że niektórym w życiu coś nie wyszło .

koles
@koko

tobie pewnie cos nie wyszło jak ludzie napiszą prawdę to coś nie wyszło puknij się w czajnik

goździk

jakby jej prawdę ktoś powiedział to wylatuje a w najlepszym wypadku dostaje naganę bo takie przypadki juz były

karo

Polacy są jednak zaistnieć a może ktoś wie coś więcej lub ma coś więcej i już trzeba pi nim jechać a komantarze karoli bobolin i jeszcze kilku wstyd mi za was niby jeden zakład a jak fałszywi ludzie obrzydzenie bierze a co do kom.sam i rab macie racje lepiej to zakończyć .Mądry takich głupot nie napisze tylko jej powie co myśli ,innym brygadzista też bo nie są lepsi a głupi no cóż będzie szerzył nienawiść może to lubi bo brak mu konkretnego zajecia

rab

Dajcie już spokój tylko się kompromitujecie każdemu da się coś przypiąć więcej ma zwolenników niż przeciwników koniec tematu żal. pl

sam

Ludzie umiecie oddzielić pracę od prywatności takie ma zadanie ale nie dam na nią złego słowa powiedzieć jest tak człowiekiem jak my i może też czasami kogoś ponieść te komentarze to po prostu żal jakiejś osoby żenada Lepiej skończyć te dyskusje jak komuś nie pasuje to niech idzie gdzie będzie miał lepiej

lola

Pisz za siebie a jak jesteś taka bohaterka to się podpisz jakie zachowanie ma więcej kultury niż niejeden nic do niej nie mam po prostu piszesz nieprawdę a może zwróciła ci uwagę i to ci się nie podoba no cóż nikt nie lubi być krytykowany

fan

Narzekać na cały dozór można ale oni taką mają pracę i wcale nie są źli idźcie do innej firmy to się przekonacie

rok

Do komentarza karoli Nikt eli źle nie życzy jest fajna a ze wymaga mój Boże po to idzie do pracy .Ty się lecz bo rozpowiadasz nieprawdę no ta najlepiej narzekać

truskawka
@rok

najgorzej boli prawda, sama się lecz, opinia dużej częśi załogi

karo

Może ty tak dobrze umiesz to czemu tam nadal pracujesz a nie w biurze lub szkole u kogoś się widzi przywary a u siebie.......... NIE żenada

monika
@karo

super firma 15 lat za najniższą krajową, a co do zyczeń, widziałam jej zachowanie i to jest zwykły cham nic więcej i dobrze ze jej tak życzyły za nic nikt złego nie życzy

ros
@monika

Żal mi ciebie czyjaś reakcja o niczym nie świadczy a może byś tak spojrzała na zachowania niektórych z produkcji tez jestem na akordzie i nie uważam jej za chama .

MUCHA

Potwierdzam.Praca 9 -10 h za najniższą jeden kopie dołki pod drugim.Totalna masakra.

karola

jak miała iśc na operację na kręgosłup to trzymali wszscy kciuki aby z niej nie wróciła albo wróciła na wózku tak ją b. "lubią" (usunięte przez administratora) jedna

fejk
@karola

Ty chyba jesteś chora nikt jej źle nie życzył no chyba poza Tobą pisz za siebie nic do niej nie mam

wow

Czytając twoją opinię uważam ze jesteś większą prostaczką niż ona germanistyki nie kończyła ale ile może to się dogada co do produkcji to napewno jak jesteś taka dobra to mogłaś jej pomóc albo poprawić

rab

Co ma wspólnego pochodzenie ona nie jest patologiczne uważaj nie wiesz co cie czeka i twoja rodzine

Zostaw merytoryczną opinię o Leithauser Polska Spółka z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leithauser Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leithauser Polska Spółka z o.o.
1.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Usługowa 3
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971979691 KRS: 0000096176

Leithauser Polska Spółka z o.o.