Opinie o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leithauser Polska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leithauser Polska Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Leszczyniok

Zarobki kiepskie mówiąc delikatnie, praca ciężka na akord, gorąco jak diabli (brak klimatyzacji na hali a mamy 21 wiek!!!!) praca nie na dłuższą metę max na 1-3 miesięcy i trzeba szukać czegoś lepszego ogólnie nie polecam.

Edyta

@Mareczek, ale rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w Leithauser Polska, tak? A jaka panuje atmosfera w tym miejscu pracy? To dość istotna kwestia. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Leithauser Polska? W Internecie nie widziałam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może pracownicy firmy wiedzą coś na temat prowadzonych właśnie rekrutacji?

Edyta

@Mareczek, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Długo pracowałeś w Leithauser Polska? Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w tej firmie? Jakie Waszym zdaniem powinny zajść w niej zmiany, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników?

@Edyta

Brakuje ludzi do obsadzenia stanowisk, produkcja, magazyn itp. Bardzo niskie zarobki co powoduje że ludzie odchodzą po miesiacu pracy a nowi nie chcą za te pieniążki pracować taka prawda niestety. Jedyny plus to praca jednozmianowa, woda do picia i lody w upalne dni to na plus

Też się nie dziwię że Pan który dojerzdza z Rawicza na magazynie szuka pracy na miejscu to pewnie mu się już nie opłaca i finansowo i z innych zapewne powodów

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o..
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Na magazynie ludzie się zwalniają nie będzie komu robić nawet już jeden Pan dojerzdzający od tygodnia z Rawicza szuka pracy na miejscu. Wynagrodzenie najniższa krajowa więc się nie dziwię że ucieka a dojazd kosztuje za 2100 brutto to się rodziny nie utrzyma a gdzie jeszcze koszty paliwa, praca ciężka w magazynie nie polecam

Edyta

@Mareczek, a czy próbowaliście podejmować temat warunków z odpowiednimi osobami w firmie? Może jest możliwość jakiej zmiany w tej kwestii? Faktycznie aktualnie nie brzmi to zbyt ciekawie. Czy ktoś z Was także zechciałby wypowiedzieć się na temat pracy w Leithauser Polska? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Do Edyta
@Edyta

Daj spokój kobieto, jakie podejmowanie tematu?? Wszystkim rządzą Niemcy w Hamm, dyrektor jest tylko marionetką w ich rękach, on może porządzić jedynie swoją d*up*ą.

Mareczek
@Edyta

Tak. Odpowiedz była taka - jak ci nie pasuje to się zwolnij. No i więcej mnie tam nie zobaczyli. Będą musieli przenieść się na Ukrainę czy coś bo nikt normalny na dłużej tam nie zostanie.

Edyta

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Leithauser Polska? Czy ktoś z Was niedawno podjął pracę w tym miejscu i zechciałby podzielić się na forum swoimi pierwszymi wrażeniami z życia zakładu? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Mareczek
@Edyta

Tam jest ciężko przeżyć te 9-10 godz, bo tyle się pracuje. Plany są nałożone nie na ilość pracujących ale na cały zakład. Co miesiąc odchodzi kilka osób więc co miesiąc więcej godzin do zrobienia. Gorąco tak, że topisz się we własnym pocie, żadnej podstawowej wentylacji, można tylko liczyć na niezbyt zdrowe przeciągi podczas wietrznej pogody. W te upały czuję się tam jak zwierzę jadące na rzeź. Woda jest ale co z tego - dzięki niej się nie schłodzę tylko bardziej zaleję potem. Warunki są nieludzkie i nikomu takiej pracy nie polecam. Szkoda naszego zdrowia.

Edyta

@Karol, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Leithauser Polska, rozumiem więc, że jesteś pracownikiem tej firmy, tak? Co możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? @Pracownik, ostrzegam, że tego typu komentarze nie będą tolerowane na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Karol

Jak jest dużo pracy to dobrze, będą dobre zarobki!!

Ta firma powoli puka w dno od spodu. Ludzi co raz mniej, roboty co raz więcej, nikt normalny tu nie przyjdzie robić za wyrzygany grosz, brygadzistki idiotki tworzące kółka wzajemnej adoracji, nadgodzin pełno, do tego robi się w 30-sto stopniowej gorączce, omijać szerokim łukiem te syfiastą firmę.

paw

Najgorszą osobą jest brygadzistka na prasowalni(usunięte przez administratora) przez nią są nadgodziny tak robi żeby więcej kasy miała

mM
@paw

potwierdzam pracowalam tam to wiem co sie dzieje

Prasowaczka
@paw

Nie zgodzę się- Ta /Pani/robi więcej dla nas niż myślimy.. otwórzmy oczy o przejrzymy, ona /robi/ za nas na stanowiskach i haruje jak wół, żebyśmy miały dobrą pensję, świeci twz oczami .. nic za to nie dostaje. I za to dostaje od was/nas w tyłek? Kurcze coś jest nie tak :/

Edyta

@Darek, w swoim wpisie wspominasz, że obecnie na dziale produkcji jest bardzo gorąco- czy w tym czasie pracownicy mają zapewniony dostęp do wody? Piszesz także, że jest dość głośno, można w takim razie skorzystać ze specjalnych słuchawek? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Hej, może ktoś napisać jakie warunki panują w tej firmie? W jakich godzinach praca, na czym polega?

Darek
@anonymous

Na produkcji w takie dni jak teraz 40+stopni jak w piekle, hałas , najniższa krajowa, 7 -15 ale pewnie nie wyrobisz normy więc trzeba doliczyć z godzinę, ogólnie szkoda gadać...

Edyta

@Nina, czy jesteś pewna, że w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o. panuje mobbing? Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w Leithauser Polska Spółka z o.o.? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? Czy ktoś może jeszcze napisać, jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w Leithauser Polska Spółka z o.o.? Jak oceniacie warunki proponowane przez tą firmę?

Pracujacy

Jeśli jest tak źle to dlaczego pracujecie w firmie?

Nina
@Pracujacy

Już nie....panuje tam ogólny mobbing-od samego wierzchołka...Praca wyczerpujaca w temperaturze 35 stopni , co roku wraz z najniższą krajową podnoszone są normy stąd nadgodziny...tego poprostu nie da się zrobić w 8 H.-czysta matematyka. Na nadgodzinach oszukują. Nie ma kiedy szukać innej pracy ,bo tam jesteś od 6- 16stej ,wracasz wypompowany, ręce bolą aż po pięty.

admin

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o.?

mM
@admin

nic sie aktualnie niezmienilo

qwe

Zastanawia mnie czy osoby dające negatywne komentarze pracują w tej firmie ,jeśli tak w jakim celu skoro tak źle tam jest?

piotrek
@qwe

najlepsze , że pracując tak można się poczuć jak w Indiach albo Bangladeszu, Niemcy maja kogo doić za swoją granicą a z pomocą Zielonej która gna ludzi do roboty albo za bramę się to udaje, ciekawe jakie wykształcenie ma zielona zasadnicze zawodowe?

@piotrek

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Kilka lat temu pracowałam w firmie gdzie wyplata wpływała raz na kilka miesięcy . Od 8 lat pracuje w tym zakładzie i dziwie się ludziom którzy takie wulgarne odbiegające od tematu negatywy wypisują -wstyd mi ze pracuje z takimi ludźmi jak wy (jeśli pracujecie w tym zakładzie tak na marginesie) . Po prostu brak kultury Wiec kilka slow ode mnie : Pracuje na taśmie , zarabiam średnio 1400 a wypłatę mam na czas na koncie . Nadgodziny , wprowadzacie ludzi w błąd - proponuje popatrzeć na kartki z wyplata . Sa płacone co miesiąc (stawka akordowa) a co kwartał 50% godzinówki wiec głupot nie gadajcie . Wyśrubowane normy , moim zdaniem zależy "jak" sie pracuje . Jeśli pracujesz żeby zarobić dasz rade , jednak jeśli masz podejście zarobić ale się nie narobić - no przepraszam. Jesli dochodzi do sytuacji gdy ktoś wchodzi w zastępstwie na stanowisku i potrafi zrobić więcej niż osoba pracująca tam na stale to kto jest temu winien (?) - czynnik ludzki. Nadzór , czasami muszą gruchnąć żeby praca ruszyła. A gadanie w stylu podkopywania im gruntu zostawcie do siebie(idźcie popytajcie jak w innych zakładach wygląda) , bo ile razy za was na dywaniku lądowali . Relacje miedzy pracownikami? Wszystko zależny z kim się pracuje i jaki ten ktoś ma stosunek do pracy , i czy prace innego potrafi uszanować (patrz: czynnik ludzki) @olo twierdzisz ze pierwszego dnia nowa osoba wie już co i jak? szczerze wątpię- a ktoś musi pokazać co i jak ,czy nie mam racji? PS. Możecie mnie krytykować, mam to gdzieś. Swoja droga popatrzcie co sie dzieje w innych firmach . Polaków coraz mniej a na ich miejsce zatrudniani sa Ukraińcy co za 1000 po 12 godzin pracują. dziekuje i pozdrawiam

paweł
@qwe

to super wprowadz kapitalizm 19 wieczny, bo jestes tego systemu zwolenikiem, aż się śmiać chce, porównywanie do Ukraincow jest po prostu chore, każdy ma prawo do godnej płacy za ciężką prace, no chyba ze Polska nie jest panstwem cywilizowanym

kinga
@qwe

to wiadomo że masz wszystkich gdzieś, teraz widzisz jak cię wszyscy lubią, pewnie sama się wylajkowałaś ha ha

@paweł

Czytaj ze zrozumieniem. Z tym 19 wiecznym kapitalizmem to troszkę przesadziłeś drogi Pawle , chyba ze patrzysz na to z własnego punktu widzenia . Może sytuacja wyglądała by inaczej gdyby ludzie nie byli wobec siebie tak dwulicowi? Nie porównuje do Ukraincow a stwierdzam fakt , zawsze mogą zastąpić nas nimi bo tańsza siła robocza , a wtedy będzie lament jak 200 osób na bruku wyląduje. Zgodzę się , wypłaty powinny być wyższe , sama byłabym zadowolona gdybym zarabiała 300 zł więcej, gdyby na hali nie było takiej gorączki latem . Jeśli się nie podoba a pracujesz tutaj zawsze możesz wyjść przez bramę , nikt przecież ciebie na sile nie trzyma , a decyzja o zatrudnieniu jest wyłącznie twoim wyborem. Tyle z mojej strony pod tym tematem . ŻEGNAM.

xxx
@qwe

ty nigdy nic nie zrozumiesz, to zwykłe chamskie odpowiadanie możesz wyjść za bramę !!! Nie dziwię się że ludzie cię tak nienawidzą

olo
@qwe

jak czytam twoje opinie to mam wrażenie, że chyba nosisz bordowy żakiecik. tylko pytanie którą jesteś? nikt o zdrowych zmysłach nie napisze pozytywnej opinii o takim zakładzie. dziwnym trafem nie ma komentarza, który zebrał najwięcej lajków za negatywną opinię. czyżby zielona "robocop" interweniowała? czemu nie wspomnisz o tym że kamizelki robimy za darmo, że ludzie którzy mają grupę inwalidzką czy stopień niepełnosprawności są zmuszani do pracy więcej niż 7h, a jak nie to wypad, o tym że brygadzistki nie mają szacunku do pracowników(jeszcze starszych), o tym, że na jednym dziale pracuje synowa brygadzistki i więcej jej nie ma niż jest, a dostaje największą premię, o tym że są osoby które robią na więcej niż jednym stanowisku, a pensję mają taką jak wszyscy.gdzie tu widać pozytywy? chyba tylko wtedy jak przychodzi piątek. @olo twierdzisz ze pierwszego dnia nowa osoba wie już co i jak? szczerze wątpię- a ktoś musi pokazać co i jak ,czy nie mam racji?

robin
@xxx

a może zielona powinna wyjść za bramę i powinni zatrudnić kogoś kto potrafi zmotywować pracownika i dobrze nim zarządzać niż osoba strasząca sprowadzeniem Ukraińców albo wyrzuceniem za bramę, to wszystko świadczy o braku kwalifikacji w zarządzaniu ludźmi

Kol
@qwe

Ale ktoś tu głupoty wypisuje czynnik ludzki ten zakład to horror tu nie potrzebują ludzi do pracy tylko robotów co nie maja rodziny dzieci bo sztuki trzeba robić atmosfera fatalna z winy bordowych (brygadzistki )one maja czas na wszystko tylko nie prace pogaduszki sobie urządzają gadają o pierdolach zielona hihocze się na cały zakład z głupich ludzi co zapiepszaja za najniższą 530 sztuk

Kol

Ta firma to porażka wykorzystają Cię na maksa zarobki na najniższą premię dostaniesz jak 2miechy nie będziesz chorował i przychodził do roboty innych zarażać zielona ci tak normę wyliczy stoperkiem ze prędzej sie zesrasz niz ja zrobisz wyciśnij z pracownika wszystko przymusowe nadgodziny nie masz sztuk musisz siedziec za 5zl na godzinę brygadzista na krojowni to śmierdzące babsko moczem która potrzebuje pieluchy bo popuszcza w gacie i pluje na ludzi jak gada do nich a raczej ryja wydziera jak najdalej od tego zakladu

MM.

Nadgodziny w tej firmie to masakra.5,51 za godz.śmiech.

wacek
@MM.

zgłoście naruszenie prawa w inspekcji pracy 5,50 za nadgodzziny to łamanie prawa. Można pisać anonimowo i inspekcja pracy musi dochowac tajemny.

ala

szukają jeszcze do pracy?

MM.
@ala

Szukają.dziś kogoś zatrudnili nowego.

robin hood
@MM.

na miejsce zielonej ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Leithauser Polska Spółka z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leithauser Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leithauser Polska Spółka z o.o.
1.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Usługowa 3
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971979691 KRS: 0000096176

Leithauser Polska Spółka z o.o.