Opinie o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leithauser Polska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leithauser Polska Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

dziewczynki z holu

Załuję ze tam wogóle pracowałam szkoda moich kilku tygodni (usunięte przez administratora) jakiego jeszcze nie widział swiat ,zapierdal niesamowity za najniaszą krajową nadgodziny musisz zostać przerwe odpracować praca niewolnicza .szefostwo wymagania ze głowa boli i wez tu zrób norme.Jeszcze troche jakies 5 lat jak starsze panie pójdą na emeryturę a młodzi nie będą niewolnikami swojego życia zeby tylko żyć pracą i po 10h pracować w 50stopniach

Rozmowa kwalifikacyjna z Dyrektorem rzetelna i w miłej atmosferze wszystko dokładnie wyjaśnione co i jak ok. Plusy jedna zmiana 6.50-15.00 dotyczy pracy na magazynie. W upalne dni firma dla pracowników ma wodę mineralna oraz lody to ok i na plus.Wynagrodzenie zawsze na czas nigdy nie było opóźnień. Minusy to np. za mało osób na magazynie powinny być 4 osoby i było by ok spokojnie można by się wyrobić w 8 godzin.

Edyta

@anonymous, może warto to zrobić osobiście? Myślę, że forum GoWork.pl, gdzie dzielimy się opiniami o pracodawcach, nie jest najlepszym miejscem. Rozumiem jednak, że jesteś pracownikiem Leithauser Polska, tak? Jeśli się nie mylę, to napisz proszę, jak odbierasz tego pracodawcę. Użytkowniczka @Agnieszka pisała, że w pracy jest "ok" - też tak uważasz?

Ja pozdrawiam ładną super dziewczynę z prasowania Magdę G.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Edyta

@marzena, rozumiem, dziękuję za odpowiedź! Planujesz związać się na dłużej z pracą w Leithauser Polska? @Łookash, po brzmieniu Twoich wypowiedzi wnoszę, że też pracowałeś w tym miejscu. A jak wspominasz atmosferę panującą w firmie, sytuację wśród współpracowników? @Justyna, a Ty długo już pracujesz w Leithauser Polska? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie?

Edyta

@anonymous, a czy długo już pracujesz w Leithauser Polska? Jak oceniasz tę firmę na tle innych, podobnych z branży? Jestem bardzo ciekawa Twojej odpowiedzi. Czy ktoś z Was także pracuje w Leithauser Polska w Lesznie? Jak oceniacie tę firmę i oferowane przez pracodawcę warunki? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Mareczek
@Edyta

Krótko i na temat - to jeden z wielu (usunięte przez administratora) jakie powstają w strefach ekonomicznych w Polsce. Te firmy bazują na taniej i nieskończonej sile roboczej. Dla nich wszystko jedno czy popracujesz rok, dziesięć czy miesiąc. Ma być tanio jak w Bangladeszu - to wszystko. Można tu przyjść na ten miesiąc góra trzy ale na dłużej to szkoda życia i czasu.

Agnieszka
@Edyta

Ja pracuje od niedawna , tu gdzie trafiłam , jest ok , ale bardzo monotonnie , ale do przezycia.. Kolezanki sa ok , pomogą, fakt goraco ze brak słów... I tak przerwe 10 min trzeba odbrobić , kończymy 14:10

Edyta

@Zainteresowany, rozumiem, dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! @Pablo, dziękuję za dość szczegółowy komentarz! Pracujesz też w Leithauser Polska czy nie jesteś już związany z tą firmą? @Niki, poruszyłaś ciekawe kwestie związane z pracą i panującymi w firmie warunkami. A jaka jest atmosfera w miejscu pracy? Czy ludzie są dla siebie pomocni? Jestem ciekawa, jak to wygląda w Leithauser Polska.

Judyta
@Edyta

Ja pracuhe od niedawna i powiem , ze tam gdzie trafiłam kolezanki są ok , pomogą , wiec tu nic zlego nie powiem , ale zalezy gdzie sie trafi

Edyta

@Zenon K., takie generalizowanie często nie musi mieć stuprocentowego odzwierciedlania w rzeczywistości. Czy Ty pracujesz w Leithauser Polska? @Marzena, a w jakich godzinach pracuje się w tej firmie? Rozumiem, że soboty i niedziele są wolne od pracy w Leithauser Polska, tak? Napisz jeszcze proszę, czy w firmie poszukiwane są aktualnie osoby do pracy, jeśli wiesz coś na ten temat.

marzena
@Edyta

Ja pracuję od 6 do 15 bo chce zarobić więcej kasy. Wiem że szukają na produkcję do krojowni czy magazyn nie wiem.

Łookash
@marzena

O tak na krojowni fajna robota, stoisz 10h i prawie nic nie robisz i jeszcze za to płacą. Tylko tam akurat nikogo nie potrzebują - wiadomo z takich stanowisk nikt normalny nie rezygnuje.

Marzena
@Łookash

Na krojowni jest różnie ale 10 godzin pracują rzadko. Możesz zobaczyć bo jedno miejsce się zwolniło. Ostatnio zatrudnili jednego agenta. Przyszedł do pracy Brygadzistka szkoliła go do 9.00 powiedział że idzie do toalety, poszedł przebrał się, przyszedł do kadr poprosił aby mu otworzyć furtkę bo chce zabrać z samochodu śniadanie bo zapomniał a zaraz zaczynaja przerwę. Kadrowa otworzyła a on wyszedł i niw wrócił Potem cały zakład się śmiał jakich to pracowników teraz zatrudniają.

Łookash
@Marzena

No proszę. Jeżeli nowi tak uciekają to nie ma się co z nich śmiać, tylko zastanowić się co jest nie tak w tym zakładzie. Co do krojowni to wiem że pracują po 8 godz tylko styczeń - marzec i czasami wrzesień a później gonią się z własnym cieniem 10 godz tygodniowo plus soboty czasami (po 6godz). Trzeba się tam też liczyć z tym że wcześniej czy później dorwie was bardzo nieprzyjemne zapalenie korzonków - przez te wieczne przeciągi - przerabiałem ten temat. W sumie nie jest tam ani źle ani dobrze. Tylko z czasem zauważysz że takie maratony po 10h odbierają ci połowę życia. Kto co lubi. Zawsze można przyjść i spróbować - najwyżej w przerwie śniadaniowej dasz dyla :-)

Justyna
@Edyta

Tak sa potrzebne , codziennie ktoš na rozmowe przychodzi

Niestety tak wyglądają niemieckie obozy pracy w Polsce w 21 wieku nic dodać nic ująć. Ja na szczęście już tam nie pracuje bo otworzyłem własną firmę i sam sobie jestem szefem

Pismak

A jednorożce były w tej bajce?

Marzena

Przeczytałam komentarze osób na temat tej firmy ale wydaje mi się żę te osoby tam nie pracują. Pracuję w firmie Leithauser od samego początku na taśmie i jestem zadowolona. Moja kasa w miesiącu to ponad 2000, płacą za niechorowanie,na czas, nigdy się nie spóźnili, nadgodziny płatne. Cenię sobie jedną zmianę. Niestety stwierdzam, że przychodzą sami pracownicy bo mi się należy. Ja przychodzę na swoje stanowisko 15 min wcześniej aby je przygotować, kończę pracę jak zadzwoni dzwonek, bo chcę zarobić kasę, pracuje na akord. Rozumiem wkurzających się brygadzistów. Najbardziej krzyczą te, które się notorycznie spóźnią się, gadają przez komórkę i już są spakowane przed dzwonkiem. Teraz mamy takie podejście do pracy. Wkurzam się na taką jedną bo przede mną pracuję a jestem od niej zależna.

Zenon K.

Tutaj pracujesz dla niemca a dla nich każdy polak to niewolnik i tak też jesteś traktowany. Niestety w lesznie jest sporo firm z niemieckim kapitałem. Powinni je wszystkie spalić.

Edyta

@Prasowaczka, wnioskuję, że jesteś obecnie zatrudniona w firmie- czy mogłabyś opisać sytuację w niej panującą? Jaka jest atmosfera, warunki pracy? Czy pracownicy mają dostęp do prywatnej opieki medycznej? Czy oferowane są im kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje?

@Edyta

Kobieto przestań się podpytywac.... Już nie długo zobaczysz film o tej firmie.zbieraja materiały.. Warunki, nie dozwolona temperatura, normy. Wszystko to za jakiś czas w programie Tv będzie. A Inspekcja pracy ( ale nie w Lesznie-wiadomo z jakich powodow ) jest tez powiadomiona. Oni na pewno nie przyjdą uprzedzeni wczesniej i uprzejmie zapowiedziami jak to ma miejsce w Lesznie. Wiadomo , że wtedy wszystko jest przygotowane Na CACY. ALE NIE TYM RAZEM PANI EDYTKO.TO SIĘ NIE UDA. PZDR

Edyta

@Leszczynianin, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź i pozdrawiam! Życzę wiele dobrego. @Mareczek, Tobie również dziękuję. Pytam, bo nie znam wewnętrznej sytuacji firmy ani jej ustaleń z pracownikami - jestem moderatorem forum. Pytając o atmosferę miałam raczej na myśli współpracowników. @Zainteresowany, próbowałeś już składać swoje CV do pracy w firmie? Jeśli zdecydujesz się ją podjąć, to podziel się później proszę swoją opinią na jej temat na forum.

@Edyta

Niestety zrezygnowałem z oferty firmy Leithauser i pracuje w pracy gdzie parokrotnie więcej zarabiam w bardzo dobrej atmosferze. Pozdrawiam

Pismak
@Zainteresowany

Nie zesraj się ????

Niki

Ogólnie co tu można napisać Plusy: woda do picia lody w czasie upałow I tutaj niestety plusy pracy w tej firmie się kończą Minusy: brak klimatyzacji w 21 wieku to już absurd totalny a na hali upał 50 stopni latem!!! Wysokie normy nie wiem kto to ustala niech przyjdzie i popracuje jak taki mądry Wynagrodzenie delikatnie mówiąc kiepskie a ogłaszają się że oferują atrakcyjne wynagrodzenie na elka.pl no chyba że to błąd w ogłoszeniu. Przerwa która trzeba opracować jeszcze czegoś takiego nie widziałam jak żyję a pracuje teraz w firmie od 7-15 i mam 20 min przerwę i niemuszę nic odpracowywac

Edyta

@Zaintetesowany, rozumiem, że aplikowałeś do pracy w Leithauser Polska i byłeś na rozmowie w firmie. Może to wynagrodzenie, o którym piszesz, to wynagrodzenie oferowane na okresie próbnym, a później wzrasta? Było coś wspominane na ten temat podczas rozmowy? Daj znać, jak przebiegała! To może być bardzo ciekawe dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do pracy w Leithauser Polska.

Pablo
@Edyta

Wynagrodzenie najniższa krajowa czyli 2100 brutto i nic więcej. Praca niby na magazynie a w rzeczywistości akord trzeba obrobić 550 szt. marynarkę w ciągu 8 godz. co jest nie wykonalne samemu dlatego praktycznie wszyscy się pozwalnialy po 14 dniach pracy z magazynu. Zarobki nie adekwatne do pracy i wymagań. I co ciekawe nikt z młodych praktycznie nie pracuję w tej firmie przeważnie osoby w wieku 45-55 lat którym brakuje nie dużo do emerytury a to mówi samo za siebie.

Zaintetesowany

A mnie ciekawi jedna sprawa a mianowicie firma po raz kolejny szuka pracowników na elka.pl oferując atrakcyjne wynagrodzenie co jest nie prawdą, ponieważ płacą najniższą krajową a więc 2100 brutto!!! O co tu chodzi wprowadzając ludzi w błąd.

niki

Praca ciężka na akord, gorąco na hali i magazynie zapewne, kiepskie zarobki, brak perspektyw na przyszłość nie polecam!!!

Mam pytanie o pracę na magazynie. Czy to zeczywiscie praca na magazynie czy produkcja na taśmie jak ktoś poniżej napisał? Czy praca polega na załadunku i rozładunku towaru wózkiem widłowy? Jakie godziny pracy, czy są nadgodziny jaka panuje atmosfera tam oraz ile firma płaci?

Wszystkie opisane informacje są prawdziwe ludzie uciekają po 2 tyg pracy m.in z produkcji i ,, magazynu" bo to nie praca magazynier a a praca na akord na taśmie za śmieszne wynagrodzenie oczywiście dziwi mnie polityka tej firmy ja już tam na szczęście nie pracuję to tyle w temacie.

Edyta

@Leszczyniok, może warto poruszyć kwestię warunków panujących w pracy z odpowiednimi osobami w firmie. Próbowaliście o tym rozmawiać? W trosce o własne zdrowie warto wyjść z inicjatywą. Mógłbyś jeszcze napisać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Leithauser Polska?

Leszczynianin
@Edyta

Praca akordowa musisz zrobić ok 500 szt. marynarek, w 50 stopniach na hali to katorga, brak rąk do pracy nikt nie chce przyjść za najniższą nawet na magazynie jeśli to można nazwać praca magazynier ciężko trzeba obronić marynarki czyli jak na taśmie a to przecież magazyn a nie produkcja stąd ludzie uciekają od września nie będzie ludzi na magazynie bo się pozwalniali nie polecam tyle w temacie!!!

Mareczek
@Edyta

Skoro to tak szanowną Panią Edytę bardzo interesuje to - w tej firmie dostaje się na początek umowę na okres próbny 3 miesiące a następną na 33 miesiące. Następna to pewnie na czas nieokreślony ale kto by chciał... Pytanie o atmosferę w zakładzie odbieram jako śmieszkowanie ale niech będzie - temperatura w zakresach 40-50°C a wilgotność powietrza 25-35%. Pozdrawiam i odpowiadam na kolejne tendencyjne pytanie - nie - już tam nie pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Leithauser Polska Spółka z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leithauser Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leithauser Polska Spółka z o.o.
1.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Usługowa 3
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971979691 KRS: 0000096176

Leithauser Polska Spółka z o.o.