Opinie o Lespin sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lespin sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lespin sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lespin sp. z o.o. w Leszno

Idealna praca

Witam. Firma Lespin.Nie szanuje pracowników. Praca na produkcji wygląda źle. Brygadzistki nie wyrabiają nerwowo. Więc czas je zmienić . Kobiety ,nie nadają się do rządzenia. Nie potrafią podejmować konkretnych decyzji.Tych którzy się im nie podobają . To zwalniają. Dla pokazu. Pani dyrektor Renata G. Potrafi tylko straszyć pracowników,że są nie wydajni.Sama chyba była wcześniej zastraszana. Gloryfikuja alko**lików. I dają im nagrody. Same nie wyrabiają z życiem .Niszcząc swoim gadulstwem innych. Czas drogie panie zamknąć buzie i się zabrać faktycznie do pracy. Gdyby starczyło czasu . Sprawa trafiłaby do sądu ,ze względu na RODO. A panie zarządzające halą rozpowiadały ,kto z jakiego powodu jest chory. .. Proszę nie usuwać komentarza.

Juziu
@Idealna praca

Bravo .... weźcie się za te panie bo należy im się pożadny kop w cztery litery ..praca masakra ...ludzie juzcgadają o Lespine już wszędzie...

Zadowolony

Mi się podoba w Lespinie jak masz problem ci pomogą doradza na święta każdy Pracownik dostaje paczkę świąteczną i pełny Social nie jak innych firmach Ochroniarskich

Joanna

Płacą dodatkowo coś na święta? No to powiedz, ile tam dają w takim razie, czy jakaś sensowna kwota czy symbolicznie :) Są do tego w trakcie roku jeszcze inne takie „zastrzyki gotówki” w firmie?

Czy nowo zatrudnione osoby w Lespin sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@@pracownik

Nie widzę odpowiedzi na to zapytanie dotyczące awansu czy tez podwyżki, jak można to intepretować…? Dodatkowo względem tego opisanego czasu na potencjalnie możliwe zatrudnienie na stale ciekawi mnie ile średnio osób już na takiej umowie pracuje?

Idealna praca

Idealna praca Nowy wpis
@Idealna praca

Nareszcie miał ktoś odwagę napisać prawdę co dzieje się w tej firmie,jak jest od środka.Sama prawda.BRAWO!!!!!!!!!!!

Juziu Nowy wpis

Irek Nowy wpis

Firma zapewnia dodatek na pranie umundurowania? Czytam, że umundurowanie na wakacie pracownika ochrony zapewniają, to się cieszę, że nie będę musiał sam o tym myśleć.

do Kolumba Nowy wpis

8 zł ? bzdury

Moją uwagę przykuło ogłoszenie na ich stronie dla pracownika usług czystości. Fajnie, że firma zwraca za dojazd do pracy, ale to tylko jest mowa o komunikacji miejskiej czy zwrot za paliwo też jest? W ogłoszeniu nie podano, więc zapytam; jaka jest pensja przewidziana na tym stanowisku?

Produkcja, dozór, sprzątanie, sporo miejsc pracy. Widziałam ogłoszenie dla pracownika usług ochrony. Pracodawca wspomniał o umowie o pracę na czas określony. Na jaki czas podpisywana jest taka pierwsza umowa? Standardowo okres próbny 3 miesiące? Kolejna umowa na jaki czas? Chodzi mi o to, po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lespin sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK USŁUG OCHRONY .
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Lili

Praca w firmie nie jest zła,chodzi mi o produkcję.Pracować trzeba jak wszędzie.Boli mnie to jak p.dyrektor traktuje osoby z niepełnosprawnością,z jakimiś ograniczeniami.Bez przerwy straszy pracowników że w ich pozwolenia,jak pozwalnia to kto na nią będzie robił.A co do brygadzistek ZERO!!! szacunku.Mają swoje osoby które donoszą i dostawają lżejszą pracę.

Sonia

Wyskoczyło mi ogłoszenie ale nie wiem z kiedy ono jest dla pracownika usług ochrony, czyli w skrócie dozór obiektów. Większość wpisów tutaj jest na temat sprzątania i atmosfery między sprzątaczkami. A jak z ochroną, ludzie w porządku i wszystko ok? Wypłaty na czas i czy da rade wyciągnąć więcej niż w ogłoszeniu czyli 4242 brutto?

Hmmmm

Praca w sprzątaniu to jedna wielka tragedia. Kierownicy mają swoje ulubione sprzątaczki krorym wchodza wiadomo gdzie. Jak się coś odezwiesz to jesteś najgorsza. Każda robi co chce a kierownik jest porażką pod każdym względem. Zapomina, jest nieslowny, kłamie obiecuję złote góry a jest inaczej. Koleżanki z pracy są złośliwe i wredne. Pozdrawiam kolezaneczki z Rawicza.

@Hmmmm

A czy jak są takie wątpliwości cod o pracy kierowników, to czy ktoś szedł z tym do szefostwa? Może do działu kadr? I czy kierownikiem w firmie zostaje się przez awans z niższej posady np. z posady sprzątaczki, czy biorą tu ludzie z zewnątrz?

advice
@Hmmmm

Proszę zgłosić to za pośrednictwem strony internetowej firmy. Jest tam zakładka sygnalista. Takie anonimowe zgłoszenie jest wtedy rozpatrzone bez zamiatania sprawy pod dywan.

@advice

Tylko czy rzeczywiście takie sprawy zgłaszane przez stronę są rozwiązywane? Ile można trwać takie rozpatrzenie? Fajnie jakby dość szybko ktoś się tym zajął. Zdarzało się już, że takie zgłoszenie pomogło pracownikowi?

Lespin

Żenada panie sprzątające chodzi o Rawag Rawicz to (usunięte przez administratora) fałszywe dla nich każda nowa osoba źle sprząta potrafią zrobić wszystko żeby za długo nie pracowały one same nie są perfekcyjne klamczuchy

@Lespin

Straciłeś pracę przy sprzątaniu z powodu informacji od koleżanek do kierownictwa, że według nich źle sprzątasz? Jeśli mam rację, to czy to starcza do zwolnienia pracownika, nie ma ostrzeżeń, innej weryfikacji, czy się dobrze sprząta?

Aldona
@Lespin

No, ale to nie warto zrobić jakieś przeszkolenie początkowe żeby każdy wiedział co i jak ma robić? Chyba, że takie coś istnieje. Na jaki czas podpisywane są umowy skoro co jakiś czas zmieniają się osoby? Jak w ogóle firma tłumaczy tą sytuację?

Lespin panie sprzątające w Rawag Rawicz przyjmują ludzi potem podkładają (usunięte przez administratora) bezczelnie kłamią że było nie posprzątane same nie są idealne płacone mają od 13 a zaczynają od godz 14 (usunięte przez administratora)

Potwierdzam wpisy ludzi tam już nie pracujących totalna masakra i jedno wielkie kłamstwo i strach przed kablującymi ....

ooo

A jaką godzinówkę mają sprzątaczki? Skąd właściwie taka polityka, że szukają argumentu żeby ludzi pozwalniać? Czy przed przyjęciem do pracy omawiane są jakoś standardy jak mają się wywiązywać ludzie z obowiązków? Bo tak myślę, że mogłoby to uniknąć późniejszych nieporozumień.

Czy w Lespin sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@pracownik

tak, zatrudnienie jest związane z podpisaniem umowy o pracę od pierwszego dnia pracy

Mania
@@pracownik

A okres próbny ile trwa tak w ogóle? Od razu po nim mozna mieć umowę na czas nieokreślony? Czy po pary latach dopiero dają?

@pracownik
@Mania

okres próbny (zazwyczaj 3 m-ce) następnie czas określony 33 miesiące, a później nieokreślony.

Przemek
@@pracownik

A z jakich szkoleń można korzystać i czy dotyczy to również niedawno zatrudnionych osób? Jak wreszcie z możliwością awansu bądź podwyżki?

@@pracownik

Nie jestem zadowolony ze współpracy , jeżeli można nazwać to współpracą oczywiście jednostronną ,jako pracownik ochrony, nie ma poszanowania dla pracownika , dba się o tych pracowników którzy często przebywają na L4. Jest nie pisana zasada w każdej firmie tego typu ,my nie potrzebujemy ludzi zdolnych tylko posłusznych , zdolnych da się zastąpić a posłusznych nie.

Michaśka
@były pracownik

powiesz o tym coś więcej? Czemu uważasz że jest brak poszanowania dla pracownika, bo w sumie żadnych konkretów nie opisałes? A płacą dobrze? Ile za godzinę mozna dostać?

Xxx
@Michaśka

Zgadzam się z przedmówca Nie dba się o pracowników którzy potrafią pracować, rządzą tam same nieroby i atmosfera do (usunięte przez administratora)

Poranek
@były pracownik

Pracowałem w tej firmie albo 3/4 etatu było i zatykano luki na czas urlopowy puzniej zwalniali fakt że były paczki na swienta.i wypłaty na czas ale nie wrucil bym już do tej firmy

Zadowolony

Aneczka
@Zadowolony

PEŁNY SOCJAL- Hm czyli co? Bo nie rozumiem? Pracuje w firmie od lat i gdy o socjal zapytałam, to usłyszałam ze firma biedna, na nic pieniędzy nie ma . Czy to „ taki sicjal” ?

Ktoś
@Zadowolony

Jaki socjal Dobre ????????????

Obecny pracownik
@Ktoś

Można jechać do Kołobrzegu np. na tydzień za 700 zł. Płacą ok 100 zł dojazdówki, zwracają za leki, okulary korekcyjne itp. A co do paczek świątecznych to są dopiero od 2019 roku. Wcześniej z 2/3 lata nie było. Były menadżer pan(usunięte przez administratora) często te paczki zmniejszał i dla siebie brali więcej a nam zostawały ochłapy. Prawda jest taka że te 100 zł dojazdówki to każdy dostanie obojętnie czy dojeżdża 15 km/30 albo 3 km. Wystarczy że ma auto na siebie to dostanie. Paczki wartości 50 zł (świąteczne) jedyny plus to te wczasy ale prawda jest taka że może płacą na czas i w terminie. Tylko co z tego że nadgodziny są na zlecenie i rozliczane na koniec kwartału. Ja już tam parę lat pracuję, mam umowę na stałe itp. A co braku ludzi, ich brakuje wszędzie na każdej praktycznie placówce a co chwile wygrywają jakiś przetarg i ciagle tych ludzi szukają. Grafiki potrafią być 2/3 razy w msc zmieniane a pan kierownik Marcin G nie umie niestety tworzyć grafików. Często dniówka jest po dniówce, albo 2 dniówki lub 3 i nocka. W (usunięte przez administratora) mają ludzi i tyle.

@Zadowolony

Bo to totalna bzdura, żadnych paczek, nic na święta nie ma!

Joanna

Xxx

Dzwonię pytam czy jest praca na pralni ale tylko panie więc nie wiem o co chodzi ręce mam nogi mam głowę mam czyli nie zależy im na każdym pracowniku ręce opadają

Xx

Tak firma to tragedia zwłaszcza jak jest nowa pani menadżer !! Zero szacunku dla pracownika!! I przekleństwa!! My jesteśmy ludźmi tak jak i ona i szacunek się należy!! Ludzie z grupą muszą tyrać jak osoby zdrowe!! Dobrze że już tam nie pracuje a to było za dużo lat znarnowanych.... I za długo było się wykorzystywanym!

Jakie wymagania stawia pracodawca dla kandydatów ?

Ktoś
@Karolina

ŻADNE, BIORĄ WSZYSTKICH JAK LECI. WAŻNA JEST JAKĄ GRUPĘ SIĘ POSIADA, A NIE CZŁOWIEK I TO CO POTRAFI I JAK SIĘ PRACUJE.

Alutka
@Karolina

Brak mózgu, jedyne wymaganie. Jak go masz ,a NIE daj Boże,- używasz .... wow, latwo nie będzie

Karol
@Alutka

A w firmie jest bardzo ciężka praca ? Dają dla początkujących jakiś mniejszy czy od razu rzucają na kilka pięter ?

Ambrozja
@Ktoś

Dokladnie. Czlowieka traktują jak szmate do podlogi. Najlepiej zeby wogole nie chorowala i byla dyspozycyjna 24h/7. Brygadzistki bardzo niekompetentne i roztrzepane, nie wspominając juz o jakiejkolwiek merytorycznej rozmowie. Do tego dochodzi zero taktu z ich strony i ciągłe przeklinanie. Ja pracuje tam juz od bardzo dawna ale to co sie tam dzieje to zasluguje na skargę do Inspekcji Pracy. Szykuje sie do odejscia ale nie ze wzgledu na prace (bo lubie pracowac i czesto pracuje tam za dwóch lub trzech) tylko na calą załoge tej firmy. Nie dajcie sobie wmówic ze tam jest miła atmosfera. Buciorami wchodzą w prywatne sprawy racownika. Amen

Amanda
@Ambrozja

Racja wykorzystają ludzi do roboty i hektar sprzątania a wymagania robia jakby dużo płacili a świątecznie prezenty czy pod gruszka albo premie to o tym zapomnijcie nikt tego nie dostanie a biurowce zawsze mają (usunięte przez administratora) premie i co kwartał.

Amanda
@Ambrozja

Inspekcja pracy oni napewno mają wtyki w lesznie a w Poznaniu nie trzeba tam zgłosić albo do telewizji dać.

Były pracoenik

To prawda.

Bardzo porządna firma która zatrudnia ludzi z grupami gdzie indziej ci ludzie nie mają cienia szansy na zatrudnienie nie zapominajcie o tym wszyscy malkontenci a to że pracować trzeba bez szemrania to już chyba norma w całej wolnej Polsce. Ludzie którzy pracują w Lespinie nie narzekają pracują wydajnie w pocie czoła i nie mają czasu pisać głupot przestańcie się czepiać bo dla nas biednych schorowanych ludzi ta praca jest naprawdę atrakcyjna nikt nie mówił że będzie lekko a każdy grosz się przyda chcemy przynosić zyski i mieć pracę w jedynej uczciwej firmie w regionie warunki socjalne też są trzeba się tylko zwrócić wypełnić druczki ale jak ktoś nie ma pojęcia o pakiecie socjalnym jaki Lespin oferuje swoim pracownikom niech nie wypisuje farmazonów ......

@Adam

Drogi kolego, ja rozumiem, że nie każda firma zatrudnia pracowników z niepełnosprawnościami i co do tego oczywiście plus. Ale to nie usprawiedliwia w ŻADEN sposób traktowania pracowników. Bo według moich źródeł ta firma to czysty wyzysk. Kiedy pojawia się jakiś problem, bo cierpią ZAWSZE pracownicy. Nawet jeśli nie są w żaden sposób winni. To oni muszą pracować po godzinach, aby poprawiać nie swoje błędy. Oczywiście taka praca nie wiąże się z żadnym dodatkowym wynagrodzeniem czy docenieniem. Dodatkowo teraz, szkolenia przeciwpożarowe w trakcie pracy i "odrabianie godzin"? To absurd. Mamy 2019 rok! Tak samo absurdem jest dla mnie, że pracownicy, którzy działają w tej firmie od wielu lat i mają spore umiejętności dalej zarabiają minimalną krajową. Nie możemy godzić się z nieludzkimi warunkami tylko dla tego że "tak to już jest". Z takim podejściem nigdy byśmy nawet nie wyszli spod zaborów. Żadne dobre zachowanie firmy nie zmazuje tego złego. A póki co złego jest o wiele więcej i mimo "kontrol" nic się nie zmienia.

Karol
@Marcin

Napisałeś o tym, że pracownicy zatrudnieni w firmie Lespin zostają po godzinach. Chciałbym w tym miejscu za Twoim pośrednictwem zweryfikować, czy często dochodzi do sytuacji, gdzie trzeba zostać dłużej w pracy?

@Marcin

Marcin Lepiej zarabiać minimalną krajową niż nic nie ma lepszej oferty dla osób niepełnosprawnych a minimalną ustala państwo kto chce pracować to pracuje,chcąc nie chcąc godzi się na warunki wszędzie na całym świecie istnieje wyzysk pracowników ..... określ dokładnie nieludzkie warunki podkreślam to jest zakład opieki chronionej w którym pracują pracownicy z różnymi schorzeniami są zatrudniani dzięki posiadanym grupą chorobowym nikt im nie będzie płacił za chęci do pracy tylko za faktyczną pracę która dla zdrowych ludzi jest pogardliwie określana nie będę cytował ...(sic) pozdrawiam

Arczi
@Adam

Co do Lespinu to płaci dobrze, umowa o prace, placa dojazdówke, zwracaja za leki i wiele wiele roznych innych rzeczy.

Jac
@Adam

Firmy które zatrudniają niepełnosprawnych mają dotacje żeby się nie pocił ten pracownik tylko normalnie pracował więc nie wypisuj bzdur i poć się sam

@Jac

Co ty wygadujesz za głupoty!? Nie ważne jaką masz grupę, na 7/8 etatu (usunięte przez administratora) na 12 klatkach schodowych!

Czy w Lespin sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

xdx

tak, po okresie probnym raczej umowa o prace. ale to zalezy jaki dzial i jaka struktura

Jolanta
@xdx

A okres próbny trwa 3 miesiące czy inny okres?

xdx
@Jolanta

to zalezy jaki dzial, jaka plaxowka itp. ale zazwyczaj jest to 3 miesiace.

Elżbieta
@xdx

Znaczy, w jakim dziale można dostać po próbnym umowę o pracę? Do którego warto się rekrutować aby mieć właśnie UoP?

Czy przez wirusa coś się w firmie zmieniło, zwalniają ?

gt
@Ania

zmniejszają etaty swoim lizusom nie, firma oceniam teraz na 0

Jsnkes
@Ania

Najgorsza firma jaka powstała wysyłają cie na obiekt gdzie niema dojazdu autobusowego nawet sciezki rowerowej nawet pieszo niema jak dojść jest s .jedzilem polamanym żebrem skuterem bo kierownik zastępstwa nie umie znalesc . rozwalil mi się skuter kierownik powiedział albo go naprawisz albo wyjazd wziolem kredyt żeby naprawić skuter nqprawilem nie zgadzał mi urlop się wiec zadzwonilem do kierownika ze nie pasuje powiedział ze go zmienimy a to było (usunięte przez administratora) dostałem wypowiedzenie umowy dzisiaj powód brak dojazdu na obiekt wiec odradzam wam iścia do lespinu traktują ludzi jak bydło dla hajsu

do Jsnkes
@Jsnkes

A jednak ponownie tam pracujesz. Ciekawe dlaczego?

jankes
@do Jsnkes

dla tego ze zmienił się kierownik jest spoko tamten to tragedia był

@jankes

A co z tamtym kierownikiem było nie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Lespin sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Lespin sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lespin sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lespin sp. z o.o.?

Lespin sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Okrężna 19 b
    64-100 Leszno