Wilka Polska Sp. z o.o.

Leszno

Opinie o Wilka Polska Sp. z o.o.

Paulina

Nie widzę ofert pracy w Wilka Polska Sp. z o.o. Czy ktoś wie czy szukają jakiegoś nowego pracownika? Może monter okien jest potrzebny? Dajcie znać.

Paulina

@GeraltofRivia, polecam zapoznać się z zakładką 'Praca' na głównej stronie internetowej firmy: http://www.wilka.de/firma/praca

GeraltofRivia

hej witam serdecznie tez bym sie chcialamby dowedziec jakie jest wynagrodzenie i jakie sa tam stanowiska pracy

thx

Hej. Czy w Wilka Polska są w planach jakieś nowe rekrutacje?

kasia

Ostatnio ukazało się ogłoszenie, że potrzebują na produkcję. Chciałabym się dowiedzieć ile tam się zarabia, jaka atmosfera w pracy,ile zmian i czy jakieś pakiety socjalne oferuja?

KM

Witam .Chciałabym się dowiedzieć jakie są możliwości zatrudnienia w Wilka Polska Leszno. Słyszałam ,że opieka socjalna i wynagrodzenie jest na poziomie.Czy może mi ktoś powiedzieć jak się sprawy faktycznie mają?

Zostaw opinię o Wilka Polska Sp. z o.o. - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilka Polska Sp. z o.o.