"AKADEMIA" Pomorskie Centrum Edukacyjne

Gdańsk

Opinie o "AKADEMIA" Pomorskie Centrum Edukacyjne

asia

to jaki jest ten poziom nauczania ja teraz bede chaial moze od pazdziernika wybrac sie na jakies studia, kiedys kolezanka polecala ich i chwalila bo robila sobie tam studia, wczseniej mieli kilka nowych kierunkow i nawet ciekawe oraz rozne oferty szkolenioe

dorota

Mnie spotkało to samo. Nie mogę się do Akademii dodzwonić, chciałam zapytać jakim prawem użyli moich danych do wyłudzenia pieniędzy z UE. W CV wyraźnie zaznaczyłam, że mogą przetwarzać moje dane w związku z procesem rekrutacji - TYLKO I WYŁĄCZNIE!

432D
@dorota 06.07.2015 15:18

Istnienie Akademii jest pod znakiem zapytania. Z tego co wiem, to były przeprowadzane kontrole z powodu wykazywania na dużą skalę "martwych dusz" . Niestety, nie znam jeszcze wyników tej kontroli, a też jestem zainteresowana, bo nie wiem, czy we wrześniu będę kontynuowała naukę na II semestrze Akademii III Wieku. Póki co, biura gdzieś się przeniosły, ale nie wiem gdzie.

technik

Ja mam podobnie!!!;):)..jestem niby Technikiem Administracji...pewnie za chwile sie dowiem ze ktos bral kredyt na moje konto;)

Zostaw opinię o "AKADEMIA" Pomorskie Centrum Edukacyjne - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "AKADEMIA" Pomorskie Centrum Edukacyjne