Hombre Service Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Hombre Service Sp. z o.o.

Ojojoj

Zawsze mam wypłatę na czas. Jestem zatrudniona na umowę o pracę z tym że mam niepełnosprawność. Ale fakt płaskich mopow brak. Reszta towaru zawsze na czas.

Kninooioih

Dyiohfetguj
@Kninooioih 25.07.2017 05:18
Idę dzisiaj pierwszy dzień do tej firmy do pracy ,jak będzie zobaczę może wcześniejsze opinie się nie sprawdzą..........

Nie było tak źle jak na pierwszy dzień.Pani która na zmianie jest ze mną powiedziała że kasę eyplacaja na czas. Środki czyszczące średniej jakości. Podłogi kartą myć samą wodą fartuszek za małe

Ks
@Dyiohfetguj 25.07.2017 20:35

Nie dostałam wypłaty na czas powinnam dostać za 5 dni lipca i za sierpień nie dostałam kasy.mało tego na moją zmianę na rano zatrudnił i ukrainke. Ja mam chodzi na popołudnie co mi wcale nie pasuje.

klakon

stanisława, z tego co wiem to niektórzy są zadowoleni z tej współpracy. Słyszałem, że można u nich zarobić koło 2 tysięcy tylko warto dbać o odpowiedni czas wynagrodzeń.

stanisława

beznadziejna firma - oszuści , nie wypłacają na czas miernego wynagrodzenia ,na które maja przecież pieniądze od klienta , a jeśli chodzi o zwrot pieniędzy za badanie lekarski , to czekam już od zeszłego roku na te pieniądze i nie mogę się doczekać , dziś dowiedziałam się od pani kadrowej , że może zostaną wypłacone , a może nie :) - zdecydowanie nie polecam , omijajcie tę firmę .

Anka

szukałam pracy.znalazłam ogłoszenie w necie i wysłałam swoje CV do firmy Hombre Service . Pani poinformowałam mnie że decyzje o zatrudnieniu i stawkach podejmuje kierownik. Po dwóch tygodniach oczekiwania odezwał się pan kierownik ale to co zaproponował było żenujące. Za prace przy sprzątaniu 600 metrów kwadratowych dzień w dzień od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 zaproponował 500 złotych (usunięte przez administratora).

Zuza

[usunięte przez moderatora].Żadnych talonów,premii,spotkań z pracownikami-integracja.Nie znam Prezia i całej elity.O czym tu mowa jak nawet podstawowych art.brak np.mopy płaskie,detergenty.Nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Hombre Service Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hombre Service Sp. z o.o.