Hombre Service Sp z o.o.

Opinie o Hombre Service Sp z o.o.

animka

szukałam pracy.znalazłam ogłoszenie w necie i wysłałam swoje CV do firmy Hombre Service . Pani poinformowałam mnie że decyzje o zatrudnieniu i stawkach podejmuje kierownik. Po dwóch tygodniach oczekiwania odezwał się pan kierownik ale to co zaproponował było żenujące. Za prace przy sprzątaniu 600 metrów kwadratowych dzień w dzień od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 zaproponował 500 złotych i prace bez świadczeń i ubezpieczenia.

Zostaw opinię o Hombre Service Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hombre Service Sp z o.o.