Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o.

Łukasz

A jak jest teraz? Wysłałem CV i trochę po tych opiniach jestem przerażony...

Prawniczka

Jeśli w przeciągu kilku dni na pracowniku został zastosowany mobbing, kroźby karalne jak i również naruszenie nietykalności cielesnej to moim zdaniem dany pracownik ma pełne prawo do opini własnej jak i z dużym powodzeniem wejście na scieżke sądową w opisanym wyżej pracodawcą.

Groucho

Niestety nadal nic się nie zmienia. Szef okropny, jego język polski tragiczny. Nie szanuje pracowników. Nagminnie łamie prawa pracowników krzycząc lub stosując nieprzyjemne epitety. Jest też w stanie podnieść rękę na pracownika co jest już absolutnie niedopuszczalne. Ktoś powinien się zająć sprawą tej "osbóbki".

Prawda
@Groucho 16.03.2015 09:22

Jak można dawać opinie pracujący tylko kilka dni?

Pat

Witam! Czy są jakieś świeższe opinie o pracy w tej firmie?

Ceetal to przede wszystkim jej szef - furiat, nie doceniający ludzi, z fanaberiami. Francuz, który, mimo kilkunastu lat spędzonych w Polsce, nie potrafi poprawnie mówić po polsku ani też, co dziwne, poprawnie pisać po francusku. Panuje tam atmosfera strachu. Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Prawda
@anonim 14.02.2011 03:20

Jeśli tak jest ,dlaczego ludzi pracują tam od 19 lub 20 lat ? Bo to jest barzo dobry pracodawca.

To ja
@Prawda 14.04.2015 18:30

nie narzekam, jest ciekawie i co najwazniejsze mozna liczyc na rozwoj. Moim zdaniem jest to swietna praca na dluzej.

Zostaw opinię o Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o.