Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o.

Łukasz

A jak jest teraz? Wysłałem CV i trochę po tych opiniach jestem przerażony...

Prawniczka

Jeśli w przeciągu kilku dni na pracowniku został zastosowany mobbing, kroźby karalne jak i również naruszenie nietykalności cielesnej to moim zdaniem dany pracownik ma pełne prawo do opini własnej jak i z dużym powodzeniem wejście na scieżke sądową w opisanym wyżej pracodawcą.

Groucho

Niestety nadal nic się nie zmienia. Szef okropny, jego język polski tragiczny. Nie szanuje pracowników. Nagminnie łamie prawa pracowników krzycząc lub stosując nieprzyjemne epitety. Jest też w stanie podnieść rękę na pracownika co jest już absolutnie niedopuszczalne. Ktoś powinien się zająć sprawą tej "osbóbki".

Prawda
@Groucho 16.03.2015 09:22
Niestety nadal nic się nie zmienia. Szef okropny, jego język polski tragiczny. Nie szanuje pracowników. Nagminnie łamie prawa p...

Jak można dawać opinie pracujący tylko kilka dni?

Pat

Witam! Czy są jakieś świeższe opinie o pracy w tej firmie?

anonim

Ceetal to przede wszystkim jej szef - furiat, nie doceniający ludzi, z fanaberiami. Francuz, który, mimo kilkunastu lat spędzonych w Polsce, nie potrafi poprawnie mówić po polsku ani też, co dziwne, poprawnie pisać po francusku. Panuje tam atmosfera strachu. Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Prawda
@anonim 14.02.2011 03:20
Ceetal to przede wszystkim jej szef - furiat, nie doceniający ludzi, z fanaberiami. Francuz, który, mimo kilkunastu lat spędzon...

Jeśli tak jest ,dlaczego ludzi pracują tam od 19 lub 20 lat ? Bo to jest barzo dobry pracodawca.

To ja
@Prawda 14.04.2015 18:30
Jeśli tak jest ,dlaczego ludzi pracują tam od 19 lub 20 lat ? Bo to jest barzo dobry pracodawca.

nie narzekam, jest ciekawie i co najwazniejsze mozna liczyc na rozwoj. Moim zdaniem jest to swietna praca na dluzej.

Zostaw opinię o Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratoires Ceetal-Pol Sp. z o.o.