TRANSPORT-SYSTEM

Gdynia

Opinie o TRANSPORT-SYSTEM

Klaudia

Co dzieje się aktualnie w firmie? Możecie coś napisać dla nowych chętnych do pracy?

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w TRANSPORT-SYSTEM? Jak przebiegł ten proces? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Może podzielicie się jakimiś radami z przyszłymi kandydatami? Czekamy na Wasze opinie.

lkju

@Darius no to zalexy na jakich trasach i na jakich odcinakch no i tez wazne jest ile jezdzisz..chociaz tak jak czytam ze 4 tysiece to calkiem sporo mozna zarobic a wiaodmo ze trzeba miec odpwieidnie uprawnienia no i zapewne tez czynne prawo jazdy ;-)

abc

Podejście do pracownika naganne, ty musisz wszystko, wymagań setki wliczając w to chore normy na paliwo (chociaż i tak większe teraz podniesione z 24 na 25l+ 0,3 od tony) i wydziwianie z robotą. Jednego dnia robisz chłam i stoisz po 17h a następnego tyle, że nie do zrobienia nawet helikopterem, a pretensje do kierowcy że nie dojedzie, ale co poradzić jak tacho trzyma. Stawki za jakie się tu jeźdźi są śmiesznie małe, a kierowca ma płacone 11% od obrotu plus teoretycznie 1700 (tyle jest na umowie) netto ale liczone 1000 plus procent obrotu nikt nie wie dlaczego. O atmosferze w firmie świadczy rotacja kierowców szczególnie ostatnio. Odradzam jeśli macie szacunek do pracy i liczycie na to samo od pracodawcy skoro wykonujecie prace sumiennie i bez kombinowania.

lot23
@abc 22.10.2015 21:16

nigdy nie słyszałem o takim przeliczniku norm paliwowych.

rafał

firma nie bardzo,kasa taka sobie,szału nie ma,zgodnie z czasem pracy

radzio

daria daj numer tel zadzwonie do ciebie

RADZIO

firma porazka a szczegunie te filmiki nz ytube z tym smiesznym kierowca TKACZYKO

adasm

,idzie upuscic,obejsc system

,,,

nie polecam,kasuja za przepały.

,,,

to dobrze niech biora,by najmniej jest praca.

były

nie polecam firmy

kolo

biora wszystkich jak leci nawet bez doswiadczenia.

klockostawiacz

Wesolych swiat rzycze, klockostawiacz.

klockostawiacz

Z tego co slyszalem polowa kierowcow to dziobaki, pozdrawiam klockostawiacz.

klockostawiacz

A morze ktos sie orientuje gdzie mogl bym kupic swiniaka?potrzeboje takiego max do 100 kila i rzeby rybami niebyl karmiony, z gory dziekuje i pozdrawiam klockostawiacz.

klockostawiacz

coś mi sie obiło o uszy że nawet na koniec tygodnia każdy drajwer musi oblecieć zestaw i pospisywać rozmiary opon i stopień zurzycia karzdej opony bo były podejrzenia że drajwrzy opony podmieniają,pozdrawiam klockostawiacz.

klockostawiacz

ponoć bąka nawet niemorzna puścić w kabinie bes zgody pana i władcy,pozdrawiam klockostawiacz.

klockostawiacz

będe jeżdził wielką bryką,będe miał ciekawe rzycie,pozdrawiam klockostawiacz.

klockostawiacz

gadałem kiedyś z wadicieliem z ts i mówił że jest w tej firmie kategoryczny zakas palenia tytoniu w kabinach i picia alku nawet na pauzach,panóje tam ponoć pełna apstynencja,pozdrawiam klockostawiacz.

Prezes :D

Ja tam nie chce dużo mówić, ale miałem styczność z tą firmą i nie jest za dobrze. Owszem jazda Autostradą ale kasy zbytnio nie chcą przelewać żeby nią jeździć, czasami trzeba było ze swojej kieszeni wykładać. Tak jak z wypłatą kasa jest w terminie Ale tylko jak Szef jest w kraju, tylko jak przychodzi termin wypłaty to lubi na wczasy wyjechać i wtedy Kierownik się tłumaczy Prezesa nie ma i nie możemy puścić przelewów :) Ogólnie nie polecam mam kontakt z kierowcami i nic się nie zmieniło od pory mojego odejścia.

abc

Niektórzy to piszą bzdury a nawet nie pracowali tutaj. Jeżdżę już jakiś czas ani krótko ani długo i fakt jest niska norma ale idzie to zrobić bo nie ma gonitwy, max kilometrów w miesiącu jaki zrobiłem to było 10tys (z reguły jakieś 8-9tys)a i wypłata prawie 4tys za pełen legal to moim zdanie bardziej niż ok. Wiadomo są też i minusy jak wszędzie np podejście do niektórych wydatków związanych z codzienną eksploatacja np trzeba się prosić o płyn do spryskiwaczy czy auta samemu myć ale ogólnie jak ktoś chce pracować to będzie jeździł. (usunięte przez administratora)

Co Ty gadasz chłopie... Jaka stara jedynka... Mamy kategoryczny zakaz jazdy starą jedynką i dają na autostrady... Za grudzień i święta 3000 w tym tydzień wolengo i 7500km, więc nie jest źle... Tak mówią Ci co jeszcze nie trafili na złą firmę..(usunięte przez administratora)

Józef
@pracownik 30.01.2014 13:14

Jak ty twierdzisz że płacą 2500 to widać że nawet pod bramą tej firmy nie stałeś. 3-4.5 to są realne zarobki w tej firmie. Pozatym jazda polegalu.

:P

3000-4000 zł hahaha. Chyba 5 lat temu Teraz jest tak że zarabiają kierowcy nawet 2500. Firma spadła na Psy, z tego co mi teraz wiadomo to nawet Autostradą sie nie jeździ bo samochody Euro 5 i Bardzo Niskie normy więc można puścić auto Starą 91 to przepali a jak Przepali to dobrze bo będzie można odciągnąć. Jedna dobra rzecz w tej firmie to Jazda na pełnym legalu poza tym Nic. (usunięte przez administratora)

Darrrrr

(usunięte przez administratora) Lekką przesadą jest to że kierowcy którzy zarobili pieniądze nie mogą ich dostać , Jak się przyjmowałem do firmy to gadka była taka że wypłata jest 10-tego a Delegacje 12-tego Niestety Delegacje wpływały dopiero 18-20 Kolejna sprawa to Kierowcy którzy pracują już pewien okres w firmie Jeżdżą starymi samochodami a ktoś nowy się przyjmie i po miesiącu już jest Mercedes. Pieniądze na Autostradę Mówili że jak się zostanie 150 zł to przesyłąć im SMS o wpłate SMS możesz wysyłać tydzień czasu to po tygodniu czasami dłużej ci dadzą 500 zł z tego 200 już wyłożyłeś ze swojej kieszeni. (usunięte przez administratora) nie może postawić na bazie Kibelka przenośnego tzw Toi Toi bo to są koszta ok 300 zł na miesiąc, a na typowe pierdoły są pieniądze. Co do pieniędzy to fakt że nie są najgorsze ale jest tak że za przepały odciąga a Norma jest ustalona że Scania ma palić 24l/100 km on+0.3l. do każdej tony. (usunięte przez administratora) Ogólnie to 3-4 lata temu bo Była Bardzo Dobra firma ale teraz to nikomu NIE POLECAM.

?

W firmie nie jest źle Jedyna tak na pudłach co jeździ na Legal. Zbędna gadka kolegi : ~MaNiEk~ Bo pracowałem w tej firmie i nie narzekałem. Sprawa jest jasna Auto ma palić tyle jaka Norma nic więcej nic mniej :) A robiąc 7 tyś km i zarobić 3700 to jest super bo jak pogadasz z kimś z pudeł to zarabia 3500-4000 ale przy 15 tyś km.

Józef
@ 22.10.2013 15:53

Maniek ale co, ty zazdrościsz, że z tobą kier. nie jest na ty a z innymi gada? Heh znaczy się zazdrość Cię zżera.

~MaNiEk~

Co do firmy to jest Zajebista bo kasa 3000-4000 zł za jazde na pełnym legalu , Samochody ogólnie to wszystko nowe żeby sie dostać nie jest aż tak Łatwo. Mają niskie normy przez jednego durnia co jeździ 70 km/h autostradą, ale idzie się utrzymać jak nie ściągasz to jest dobrze. Kolejna sprawa to jak wszędzie kierowcy sami na siebie GADAJĄ, jak chcesz sie utrzymać to najlepiej nie rozmawiać z niektórymi. Wiadoma rzecz że jeśli ktoś co pracuje w firmie pól roku a z kierownictwem sobie żartuje i rozmawia jak ze starym kumplem to znak że Kabluje, Albo jak kierowca który dostaje nóweczke auto po 5 miesiącach jak przychodzi kolejna tura nowych wsiada znowu na nowe.

Byly pracownik
@~MaNiEk~ 20.10.2013 22:45

Ja pracuje troche wiecej, ale i za 7 razy tyle tylko ze za granica :((

Zostaw opinię o TRANSPORT-SYSTEM - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSPORT-SYSTEM