Uni-Logistics Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Uni-Logistics Sp. z o.o.

przemek

płacą przewoźnikom na czas ? ktos odpowie ?

TY

Może coś więcej na temat współpracy z firma skoro sama sobie wystawi opinię - dotyczy wypowiedzi jaa

jaa

uu widać firma sama dba o swoją reputację w sieci ;-)

Forwarder30

Polecam Wszystkim aplikujacym do pracy , jak i Firmom z branzy do Wspołpracy :) Merytorycznie nastawieni, doswiadczeni pracownicy znajacy sie na swojej robocie, Firma sredniej wielkosci , bardzo dobrze zarzadzana, liczy sie kreatywnosc i inwencja pracownikow, oraz chce do pracy sa wysoko punktowane, nie ma rotacji , pracownikow sie ceni.

Klientka
@Forwarder30 03.01.2012 15:13

Masakra, po złożeniu zamówienia klienta mają .... Żadnego wsparcia, szablonowe traktowanie, wydawałoby się ze mają doświadczenie, ale zdecydowanie odradzam usługi tej firmy

ddd
@Klientka 19.07.2016 15:46

Nie bardzo rozumiem. Czy to jest forum opinii o firmach spedycyjnych czy raczej opinie nt firmy jako miejsca pracy? Nie jestem ani klientem ani pracownikiem.

Zostaw opinię o Uni-Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Logistics Sp. z o.o.