Trafiłem tu przypadkiem ale mogę potwierdzić informację o paleniu głupa przez prezesa tej śmiesznej firemki. Miałem z nią kontakt dawno ale widzę, że przez lata nic się nie zmieniło. Pracowałem w tej firmie krótko a właściwie trudno powiedzieć, że pracowałem bo nie doszło do podpisania umowy. Zgodnie z ustnymi ustaleniami podjąłem pracę w określonym wcześniej charakterze i terminie. Umówiliśmy się na określone warunki i formalne wymagania po czym okazało się, że warunki na których zgodziłem się pracować zostaną zmienione oczywiście na moją niekorzyść ale nawet tej gorszej umowy nie dostałem do podpisu. Na moje szczęście zgłosił się do mnie szef innej firmy, z którą równolegle prowadziłem rozmowy i zaoferował pracę. Widząc jak francuzik coraz bardziej cwaniakuje nie zastanawiałem się ani chwili i opuściłem ten s...f na czas. Czytając wcześniejsze komentarze mogę się cieszyć, że tak się to skończyło. Oczywiście nie zapłacili mi ani grosza za już wykonaną pracę, która przyniosła bezpośrednie przychody właścicielowi ani nie zwrócili grosza za poniesione na rzecz firemki wydatki (bo to wicie rozumicie najpierw trzeba zapłacić ze swoich a potem będzie zwrot). Aż dziw bierze jak takie firemki mogą tyle lat funkcjonować stosując te same bezczelne i o s z u k a ń c z e praktyki. Powinny przecież zniknąć z rynku. Przestrzegam wszystkich przed jakąkolwiek współpracą z tą firemką. Całkowicie rozumiem innych którzy zostali już po mnie wykiwani. Również ewentualni klienci tej firmy powinni się zastanowić czy chcą finansować kogoś kto tak postępuje.