Solace Sp. z.o.o.

Gdańsk

Opinie o Solace Sp. z.o.o.

Marta

@klinetka o jakim załatwianiu spraw Pani mówi? Wszystkie opinie są ważne - klientów również, lecz nie można zapominać, jaki jest główny wątek tego forum. Czy znajdzie się ktoś, kto może opowiedzieć o bieżących warunkach zatrudnienia w Solace?

nie zadowolony klient

Krótko i na temat nie polecam omijać szerokim łukiem zero zaangażowanie pojęcia zero współpracy z poszkodowany szczerze nie poleca!!!!!

Marta

@Hehe jesteś pracownikiem Solace Sp. z.o.o.? Sam też zostałeś zwolniony z wyżej wymienionej firmu? Opowiedz nam o tym coś więcej. W sieci aktualnie nie widać nowych ofert pracy, ale na pewno zainteresowani będą wdzięczni za każda praktyczna oponie.

38mario

Ile firma bierze prowizji od wygranej sprawy?

Hehe

Ta firma zatrudnia tylko pracowników zwolnionych przez trójmiejskiego ubezpieczyciela. Napewno nie zostali zwolnieni za profesjonalizm.

kleo

Witam moją sprawie prowadzi firma Spłacę i jest też druga firma odszkodowawcza która reprezentuje moją siostrę. Naprawdę nie wiem jak mogę wypowiedzieć się o Solace sprawa o zadośćuczynienie dopiero się rozpocznie​ ale tak naprawdę nie czuję już się​pewnie. Nie reprezentowali nas w sądzie rejonowym jak był proces o ukaranie winnego wypadku , mojej siostry pełnomocnik był na każdej rozprawie. Nie było nikogo w sądzie apelacyjnym , pełnomocnik mojej siostry był dlatego dowiedziałam się o utrzymaniu wyroku .teraz do tej pory nie znam terminu mojej rozprawy a u mojej siostry już ze 2 miesiące temu się zaczely

Bartosz

Warto związać się z Solace. Nasi zaangażowani przedstawiciele zaczynali pracę w odszkodowaniach jako dodatkowe źródło dochodu. W tej chwili odszkodowania to ich jedyne źródło dochodu. Ci którzy pracują sami zarabiają średnio kilka - kilkanaście tysięcy miesięcznie,a te osoby które mają swój zespół nawet po kilkadziesiąt tysięcy. Mówię tu oczywiście o osobach zaangażowanych i aktywnych, od siedzenia w domu na fotelu jeszcze nikt się nie dorobił. Oprócz wynagrodzenia prowadzą biura które opłaca kancelaria ,oraz za wyniki otrzymali pieniądze na opłacenie leasingu samochodów wysokiej klasy. Wydaję mi się ,że warto!!! Osoby mające doświadczenie zapraszam do kontaktu. Bartosz mail: b.wronski@solace.pl

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

Miki
@DR 25.10.2016 13:16

Jesteście z północy Polski?

meverlock

piszecie ,a nie wiecie o czym. Kancelaria Odszkodowawcza Solace to firma prawnicza która pomaga ludziom uzyskać odszkodowania i zadośćuczynienia.Za swoje usługi nie pobiera opłat wstępnych .Wynagrodzeniem jest prowizja od uzyskanej kwoty dla klienta.Inną usługą jest dopłata do kosztorysu za uszkodzony pojazd,bo tutaj Solace z góry płaci klientowi ,a później odzyskuje pieniądze od ubezpieczyciela. Kancelaria współpracuje z przedstawicielami którzy proponują usługi kancelarii poszkodowanym,a jest ich wielu bo można się cofnąć z wypadkiem nawet 20 lat. Przedstawiciel podpisuje z kancelarią umowę o współpracę i jest ona traktowana jak umowa-zlecenie lub umowa agencyjna dla osób prowadzących działalność. Poniżej link do jednego z ogłoszeń.Poszukiwane są osoby nie bojące się kontaktów z ludźmi ,bardzo dobrzy sprzedawcy,handlowcy lub osoby mające doświadczenie w budowie i zarządzaniu grupą sprzedażową. Umowę o pracę mają tylko prawnicy którzy pracują w centrali i prowadzą sprawy. http://olx.pl/oferta/dyrektor-biura-dyrektor-regionalny-ds-odszkodowan-CID4-IDf2pcR.html#538fd2cf91

meverlock

wolne stanowisko jest zawsze. Napisz na k.mikolajczyk77@gmail.com to wszystko wyjaśnię i opowiem o pracy.

Dlaczego

Dlaczego "oszukiwany" ?

pomocnik

Szanowni Państwo najbezpieczniej i najrozsądniej w razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia jest udać się do profesjonalnej kancelarii adwokackiej bądź radcowskiej, a nie prywatnej firmy odszkodowawczej. Tak było i jest. Po co mnożyć koszta

x
@pomocnik 27.04.2016 13:50

Zgadzam się z Tobą pomocnik. Kancelarie Adwokackie / Radcowskie to najbezpieczniejsza opcja, nad nimi czują wszelkiego rodzaju rady więc mamy pewność że swoją pracę wykonają należycie o oszustwo jest na 99% nieopłacalne. Wszystko to pod warunkiem że masz pieniądze. Mało jest kancelarii które zechcą poczekać na wynagrodzenie do zakończenia postępowania, dodatkowo musimy jeszcze zapłacić wpis który kosztuje nie mało i jeśli rodzina straciła jedynego żywiciela to wyłożenie kilku lub kilkunastu tysięcy na postępowanie jest nie lada wydatkiem, nie zawsze sądy zwalniają z kosztów nad czym osobiście ubolewam, i tu właśnie wchodzą prywatne kancelarie takie jak SOLACE o którym wspominamy, które pokrywają wszystkie koszty, a czasem nawet pomagają finansowo poszkodowanym, biorąc oczywiście prowizję która jest sporo większa niż wynagrodzenie adwokata. To jest własnie ta różnica i zasadność istnienia kancelarii stricte odszkodowawczych.

Sebi

"oszukana" - Solace nigdy nie kończy sprawy ugodą bez zgody osoby poszkodowanej... przypuszczam, że tak jak Pani napisała kiepska sytuacja finansowa przyczyniła się do tego, że sama zdecydowała Pani o szybkiej ugodzie no ale cóż najlepiej zwalić na firmę...

@Sebi 23.04.2016 21:37

Właśnie to samo miałem napisać, ale powstrzymałem się żeby nie zaczynać bzdurnej dyskusji. SOLACE nigdy nie kończy spraw tego typu ugodą! Chyba że na wyraźne życzenie klienta, a i tak na pewno zdecydowanie odradza bo zawierając ugodę, zwłaszcza niekorzystną sami tracili by ogromne pieniądze. Także nasza pani oszukana, radzę zmienić kancelarię na lepszą, będzie pani miała wtedy lepszą ofertę dla siebie, dla klienta i nie będzie pani wypisywała bzdur.

Zbigniew

W branży jestem 10 lat, Solace to moja 3 firma. Obie zmiany były podyktowane otrzymaniem lepszej oferty. Przychodząc do Solace miałem 70 osobowy zespół zbudowany w poprzedniej firmie. Osobom z którymi pracowało mi się najlepiej zaproponowałem zmianę. Część została, część poszła za mną. Zarówno ja jak i Ci wszyscy ludzie podjęli decyzję, samodzielnie, bez żadnej namowy. To się zdarza, czy to w tej czy innej branży. Nie widzę tu żadnego nieetycznego działania. Jeśli chodzi o klientów, cały czas byli obsługiwani na podobnym poziomie. Dobrzy agenci otrzymują całkiem dobre propozycje średnio raz w miesiącu, i proszę mi wierzyć, zapoznałem się z wieloma. Solace opowiada mi najbardziej pod wieloma względami, ale jeśli coś się złego wydarzy lub inna oferta będzie jeszcze bardziej korzystna (co na chwilę obecną nie jest możliwe) to nie wykluczam kolejnej zmiany, czy wówczas wtedy będę nazwany nielojalnym? przekupnym? czy powiedzie że ktoś mnie zgarnął? wyciął? nie sądzę...

Staywbranzy
@nowy 11.04.2016 12:20
Skoro w Solace sie zatrzymales sposrod 3 firm tzn ze ich oferta jest interesujaca, jestem ciekawy jakie wsparcie dostales z tej...

Błąd w myśleniu albo brak wiedzy. Euco nigdy nie dawało dyrektorom auta po roku czy dwóch. W umowie masz jasno napisane, że auto, to ty bierzesz sobie w leasing i to twój problem, jak je spłacisz. To po prostu taka pułapka, żebyś więcej pracował i gonił swój zespół do roboty. Są super wyniki twojego zespołu, dostajesz kasę na raty od firmy. Nie ma wyników - płacisz sam. Euco chwali się, że ma prawie 20 tys. agentów! A auta posiada około 60 dyrektorów wyższego szczebla! To chyba jakieś 3 promile współpracowników!

@nowy 11.04.2016 12:20

Już wyjaśniam. W poprzedniej firmie miałem biuro, jednak nie sprawdziło się, nie wiem jak w innych miastach ale w moim ludzie nie przychodzili z ulicy więc uważam że jest to niepotrzebne generowanie kosztów. Auto ok. jednak dla mnie to tez nie jest wymierne wsparcie. To na czym mi najbardziej zależało to dostałem, czyli: Prawnicy na miejscu. Solace ma podpisane stałe umowy z kancelariami adwokackimi praktycznie w całym kraju. Klient nawet przed popisaniem umowy wie kto go będzie reprezentował, może przyjść do kancelarii i porozmawiać co często przemawia na korzyść. Oczywiście mówię tu głównie o sprawach dużych i śmiertelnych. Telemarketing który dostarcza na bieżąco informację o wypadkach. Pokrywanie kosztów wpisu i zastępstwa (wiem że to się powoli robi standardem, ale nawet do dziś duże kancelarie bronią się przed tym. Zaliczki dla klienta. No i premie dla agenta za wyniki nie są najgorsze. To mi bardzo odpowiada więc tu jestem. Wiem że dla innych korzyścią jest biuro, auto za 200 tyś, i rąbanie spraw na sztukę żeby limity wyrobić, co też wiąże się z różnymi lojalkami itp. Ja jednak lubię chodzić własnymi ścieżkami, niezależnie od nikogo, wtedy moja praca jest najbardziej efektywna. Ale jak wspomniałem to tylko moje skromne subiektywne zdanie.

Power

"Słaby" to Ty jesteś. Piszesz na polecenie szefa czy tylko Ci tak mózg wyprali?

Mocarz
@Power 22.03.2016 22:41
"Słaby" to Ty jesteś. Piszesz na polecenie szefa czy tylko Ci tak mózg wyprali?

Popieram twoją opinię! I sądzę, że "Arka" dotyczy i jedno i drugie. Pozdrawiam zdrowo myślących!

Kreet

Czy ty wiesz głąbie co to etyka?

Zagłoba

Obiecać to ja ci mogę Niderlandy. Zadowolony?

pisarz

Tak jak w każdej firmie tak i w tej prawdopodobnie znalazła się osoba, która sobą bardziej mogłaby reprezentować ochroniarza lub bufetową na wiejskiej remizie niż przedstawiciela jak to ktoś napisał wyżej firmy finansowej.zazwyczaj dodatkowej pracy szukają osoby które chcą sobie dorobić lub które muszą szybko zarobić duże pieniądze,Nie zawsze przeszłość takich osób jest krystalicznie czysta,ale żeby wyjść na prostą potrzeba zmiany,zmiany tej osoby i zmiany otoczenia. Widać jak ktoś celowo opisuje konkretne dwie lub trzy osoby wskazując na ich problemy z komornikiem,z opisu wynika ,że napisała to jedna i ta sama osoba która chce tym osobom zaszkodzić lub oczernić u nowego pracodawcy.Nie rozumiem też jak można kogoś podebrać.Ktoś szukał nowej kancelarii bo nie był zadowolony ze współpracy z poprzednią,dodatkowo dostał pewnie jakąś propozycję współpracy w Solace i z niej skorzystał.Gdyby był zadowolony ze współpracy z poprzedniej firmy i z osiąganych w niej zarobków na 1000% nigdzie by się nie ruszył...

Manager

Dlatego właśnie proponuję osobom niezadowolonym ze współpracy z tą firmą, aby odezwały się do mnie. Zaoferujemy lepsze warunki i partnerskie zasady współpracy.

doda

wiem że np w euco też nie żądają zaświadczeń o niekaralności, a chyba powinni wszędzie żądać, jak się przyjmowałam do pracy do hestii to chcieli, w banku chcieli dodatkowo też sprawdzali w rejestrach dłużników, w takich firmach finansowych to obowiązek powinien być, teraz tyle oszustów, poczytam na stronie KNF-u może coś tam pisze nt temat, pozdrawiam

MM

Jeśli to przeczytasz, to odezwij się do mnie na priva odzyskajkase@interia.pl

Dorota

Kancelaria Lider poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela regionalnego. Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającej się firmie - pakiet szkoleń poszerzających kompetencje - podstawowe narzędzia do pracy auto służbowe i deputaty paliwowe - możliwości awansu - elastyczny czas pracy Najlepsze warunki warunki w branży odszkodowawczej! KANCELARIA LIDER

Obserwator

Wszystkich niezadowolonych, byłych i aktualnych agentów z branży odszkodowań proszę o kontakt agenci.odszkodowania@interia.pl

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnej struktury sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

mario
@humanista 17.03.2016 10:20
@mario Piszesz "podbieranie ludzi z konkurencji", to tak jakbyś tych ludzi w ogóle nie szanował. Ludzi nie można &qu...

przepraszam, - podbieranie to taki zwrot myślowy, nikogo nie chciałem obrazić - chodziło o sposób działania tej firmy - lepiej przekupić pracownika z innej firmy niż wyszkolić własnego, dla mnie brak etyki, przecież później jakaś inna firma dalej przekupi i tak wkoło, tak się nie buduje zgranego zespołu, w ten sposób się nie buduje żadnego zespołu, w taki sposób ściąga się do firmy jedynie pieniądze - ludzie i środki się tu nie liczą :(

@humanista 17.03.2016 10:20

Można podebrać w tym znaczeniu, że się nimi manipuluje, sprzedaje nieprawdziwe informacje i właśnie traktuje przedmiotowo- jak wazon czy szafkę. Nachapać, wykorzystać i puścić wolno...to dopiero jest nie podmiotowe traktowanie...

Tyle zer zobaczysz ile wypracujesz.Mozna zarobic za sprawe nawet 10 tys,a jest tak ze 0.To juz jest uzaleznione od pracy.Musisz pozyskac klienta,podpisac umowe z nim,wysylasz do biura w Gdansku.Jesli jest sprawa ok to dają ci zaliczkę(wmiare rozsædną)uzaleznioną od wartości przedmiatu,puzniej po zakonczonej sprawie dostajesz pełną prowizje.Przez dwa miesiące musisz systematycznie podpisywac zeby wpływy był regularne.Opłaca się,tylko trzeba zdobyc klienta a to nie jest takie proste.Pozdrawiam. Jak cos to kontakt do mnie na meil odszkodowania.solace@o2.pl

strzelec

obsługa spraw odszkodowawczych i podobne sprawy - taką pracę bym chciał, tym się pasjonuję i tym się zajmowałem do tej pory. od kilku osób słyszałem już żebym pomyślał właśnie o Solace Sp. z .o.o.polecacie z serducha czy może raczej odstraszycie? tylko chciałbym wiedzieć na jakich zasadach przyjmują i ile zer na koncie zobaczę na koniec każdego miesiąca

Chcesz pracowac,lub dorobic sobie kilka złotych jako partner.Pisz na adres odszkodowania.solace@o2.pl. Biuro czynne od 9-15.30 Informacja czynna cała dobe i kazdy dzien na podany meil. Znasz kogos kto uczestniczył w wypaku polec Solace tej osobie a ty tez zarobisz. A kto pisze ze tylko solace uzyskalo 5tys i ze to porażka jest w błedzie.Widocznie tylko tyle bylo w stanie uzyskac. Solace jest w czołowce najpotezniejszych kancelarii Odszkodowawczych na rynku Polskim jak i zagranicznym. Kazda sprawe prowadzi adwokat i nie zostawiaja ludzi bez niczego.A jesli nic nie wygraja to trudno tak juz musi byc,to i tez zadna inna kancelaria nie wygra i nie zdobedzie pieniedzy dla klienta.Dlatego bo mu sie nie naleza. Pozdrawiam

czaro

Jest ok.Mozna im zaufac.Sa wyplacalni

kjaj

co do kwoty niestety nie wiem, może ktoś z pracownikow?

roki

Witam współpracuje ma ktos informacje jakie pieniazki zarabia sie w solace

płotka

wypowiem sie po załatwieniu mojej sprawy

klientka

Firma Solace nie ma pojęcia o odszkodowaniach piszą na stronie że mają 30 letnie doświadczenie tylko że 30 lat temu nie było odszkodowań dopiero od 1998 można się starać. Moją sprawę prowadzili 2 lata i z ledwościa coś uzyskali PORAŻKA !!!!! Chwalą się na stronie że duże odszkodowania uzyskują a tak naprawdę uzyskują może z 5 tyś oszuści!!!

Kazik
@klientka 16.04.2014 11:15

Nie znam Pani przypadku, więc nie potrafię powiedzieć czy kwota 5tys. złotych jest to dużo, czy mało. Mam klientkę, która miała drobną stłuczkę, włos jej z głowy nie spadł, jedynie drobne zwichnięcie kręgosłupa szyjnego. Odszkodowanie uzyskane to 5tys zł. Dużo to nie jest ale za tego typu przypadek, nie najgorzej. Mam klienta, który doznał poważnego wypadku na motocyklu. Wnosimy o odszkodowanie w kwocie 800'000zł. Konkurencja dla porównania proponowała 200'000zł. Nadal uważa Pani, że kwoty roszczeń są małe? Na koniec sugeruję zapoznać się z literą prawa, gdyż bezpodstawne nazywanie kogoś oszustem może nieść za sobą skutki prawne.

nie zadowolony klient
@klientka 16.04.2014 11:15

Podtrzymuje zdaniem nie mają pojęcia nie dbają o klienta tylko czekają az ty załatwisz wszytko za nich nie polecam omijać szerokim łukiem ta firme!!!!!

art

@Nami, no o ten formularz mi chodziło, bo pomyślałem, że może przesla wiadomośc do HRu czy kadr, bo informacji kontaktowych nie podali, a pracownicy solace musza mieć. Ps. Linka wygwiazdkowało i nie jest widoczny, ale chodzi o ich stronę zapewne.

Nami

o tej stronie pewnie mówisz - http://www.solace.pl/ to jest formularz do spraw związanych z odszkodowaniami, a nie sprawami rekrutacji..

art

Kazik
@art 16.03.2014 11:30
Jeśli chodzi o aplikację do Solace to na ich stronie jest formularz kontaktowy, gdzie wpisuje się pytanie i odpisują....

Witam, Współpracuję z Solace przez pół roku i zarobiłem prawie 3tys. złotych. Jest to dla mnie praca dodatkowa i tylko tak można ją traktować. Dochodzenie do zarobków sięgających kilku tysięcy miesięcznie to proces długi i skomplikowany. Trzeba się dużo uczyć, pracować systematycznie i z pewnością jakieś efekty osiągniemy. Byłem na rozmowach z kilkoma większymi firmami odszkodowawczymi i Solace w mojej ocenie było najlepsze. Rozmowa z dyrektorem Solace to była czysta przyjemność. Perfekcyjna znajomość branży, przejrzyste warunki. Podsumowując mogę stwierdzić, że współpraca z Solace jest pozytywna i mam nadzieję, że za rok albo dwa będę mógł podtrzymać swoją opinię.

maxx

podnoszę

meverlock

Jestem z branży odszkodowawczej.współpracowałem zkilkoma kancelariami,z solace działam od ponad roku,zadowoleni klienci i polecenia spraw.stały kontakt z prawnikiem i wysokie kwoty uzyskanych odszkodowań.dostałem stałą pensję. Mogę polecić do współpracy.

Darek

Gdyby ci na pracy zależalo to byspracował takich jak ty to ta firma zwerbowala 400 osob z ktorych tylko 4 1% sie zaangazowalo w to co robi i potrafi pozyskiwac klijentow ktorym pomagaja w uzyskaniu odszkodowan - ci napewno zarabiaja kolo 10 tys na miesiac a skoro dla ciebie taka forma rekrutacji jest kiepska to zrob lepsza!!! otwieraj kancelarie oplac prawnikow i zatrudnij tych 400 na caly etat !!!!! jedyne sprawy w jakich bedzie brala twoja kancelaria beda przeciwko tobie :D

Piotr

witam, zapraszam do współpracy z LEX Kancelarią Odszkodowawcza - jasne, przejrzyste zasady współpracy - wysokie wynagrodzenie prowizyjne. Szkolenia dla Kandydatów wprowadzające do branży - cykliczne szkolenia podnoszące już posiadane kwalifikacje. Zapraszamy do kontaktu: (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

zażenowany

Aplikowałem na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. po kilku dniach otrzymałem maila zwrotnego z firmy. Mail był kierowany do grupy kandydatów i zawierał następujące instrukcje: 1 - zapoznać się dokładnie z działalnością firmy na str www; 2 - zapoznać się z pełną ofertą pracy i złączono link dotyczący pracy jako konsultantów (agentów) i managerów (też agentów, którzy sami zwerbowali sobie pracowników w formie agentów) praca na u zlecenie. Wynagrodzenie opiera się tylko na prowizji; 3 - zapoznać się z linkiem gdzie przedstawiono przykładowe pytania i odp osób aplikujących; 4 - wysłać maila zwrotnego z info, czy jednak zgadza się na wzięcie udziału w dalszym procesie rekrutacji. Bardzo nie podoba mi się podejście do kandydatów, zmarnowałem dla nich dwie godziny, bo do każdej firmy piszę inne aplikacje i dodatkowo musiałem się zapoznać z nieprzydatnymi teraz informacjami na 3 linkach. Możliwe, że sama firma jest rzetelna wobec klientów. Natomiast ich podejście do potencjalnych pracowników niekoniecznie. Ten cały proces ofertowania kojarzy mi się z chwytem marketingowym - bardzo sprytnym, bo prawdopodobnie mało kto odpowiedziałby od razu na ogłoszenie gdzie chcą agentów na u. zlecenie tylko z prowizją. Pewnie wszystko jest zgodne z prawem, tylko niefajna taktyka werbowania ludzi do pracy. Jestem zły!

polo
@zażenowany 13.08.2010 10:35

I co ? Przyjąłeś się do tej firmy?

Zostaw opinię o Solace Sp. z.o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solace Sp. z.o.o.