Opinie o Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j. w Warszawa

nic sie nie zmienilo Nowy wpis

widze ze od kilku lat nic sie nie zmienilo. Wlasciciel żeruje na umowie zlecenie. Jak zapytać o umowę o pracę, to proponuje najniższą krajową + umowę zlecenie i prosi o dodatkowe prace nie objęte umową X D

Orix LCC Nowy wpis

nie polecam nikomu! Marna pensja, złe traktowanie plus brak możliwości rozwoju

Urszula Nowy wpis
@Orix LCC

Marna pensja to znaczy konkretnie jaka? Napiszesz dokładniej? No i o co chodzi z tym złym traktowaniem, napiszesz coś więcej?

Ktoś

Jeśli lubisz być poniżany/a, traktowany/a jak człowiek niższej kategorii oraz chętnie odbierasz telefony z pogróżkami od swojego szefa po godzinach pracy to jest to idealny pracodawca do Ciebie. Dodatkowo masz robić "przysługi", oczywiście zupełnie za darmo i w ogóle cieszyć się, że Ci zapłacił, bo dla tego pracodawcy jesteś pasożytem!

Julia Nowy wpis
@Ktoś

Normalnie napisane jak wstęp do filmu. ;) A możemy teraz go rozwinąć? Bo rozumiem, że Tobie się przytrafiło to dzwonienie z pogróżkami? Jak to dokładnie wygadało w Twoim przypadku, bo aż nie umiem sobie tego wyobrazić.

Julia

W komentarzach padło pytanie czy trzeba być u nich odpornym na stres. Sądząc po innych wypowiedziach chyba tak, skoro luzie byli wykorzystywani i kontrolowani. Jednak do tego czasu mogło się już coś zmienić? Czy warunki w firmie są wciąż odpowiednie jedynie dla osób "zdesperowanych"?

byly pracownik1
@Julia

Dzień dobry, zdarzają się przypadki, że właściciel nawet dziewczynom ,ktore pracują dla jego syna, proponuje np. żeby np. odkurzyc mu samochód, albo przynieść z garażu jakieś kartony, a w zamian za to możesz wyjść 15 minut wcześniej. Jak sie nie zgodzisz, to traktuje Cie jak wiezniarke (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@byly pracownik1

No w sumie praca polega na wypełnianiu poleceń szefa, dlaczego pracownik miałby się nie zgadzać? I co dokładnie robi szef przy takiej postawie pracowników?

Szymon
@byly pracownik1

Wiesz, czasem można coś zrobić żeby pomóc poza swoim zakresem obowiązków ale ciągłe zmuszanie pracowników do innej roboty jest dla mnie słabe. Z taką pracę wolałbym zamiast 15 minut wolnego to dodatkową kasę. Jest taka możliwość?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystentka biura
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Kacper

A czy w firmie trzeba być odpornym na stres ?

Piotrek

wylęgarnia pcheł, (usunięte przez administratora) i Łagier w jednym! nie polecam ani usług firmy ani pracy w firmie. Podobno firma ma problemy z sądem pracy :((((

AdndrzejZiem

Hej, jako klient nie mogę sie wypowiedzieć, ale jako pracownik mogę. Polecam pracę w tej firmie tylko tym, którzy są zdesperowani lub nie mają celu w życiu, a tym bardziej nie chcą sie rozwijać i lubią być wykorzystywani i kontrolowani na każdym kroku oraz zarabiać tyle, żeby ledwo wystarczyło na cokolwiek. W skali od 1 do 6 - słaba jedynka!

@AdndrzejZiem

Andrzeju, nie wiem w jakiej firmie pracowałeś, ale napewno nie w naszej, bo przynajmniej w ostatnich 10 latach nikt o imieniu Andrzej nie pracował....

Kamila
@Kasia

Z całą pewnością i pełnym przekonaniem mogą potwierdzić słowa Andrzeja. Nikomu nie polecam... no chyba, że ktoś lubi być wykorzystywany, i to na maxxxxxaaaa...

Zostaw merytoryczną opinię o Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j.?

Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Na Uboczu 28 lok. UC1
    02-791 Warszawa

Orix - Print Łęcki I Wspólnik sp.j.