Opinie o Pks24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pks24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pks24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pks24 Sp. z o.o. w Warszawa

kasia

Polecam prace w tej spedycji

adek

polecam

Sławomir
@adek

Najkrótsza opinia świata :D Ale co konkretnie polecasz jeśli chodzi o Pks24? Piszesz z pozycji klienta czy pracownika? Fajnie że podzieliłeś się tym na forum, jednak dobrze gdybyś niedługo rozwinął myśl. :D

krystian

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i wspominam ją dobrze. Pytania jak w innych firmach. Miła atmosfera. Warunki zaproponowali mi dobre pytanie tylko teraz czy się odezwią tak jak powiedzieli.

@krystian

Cześć @krystian, a na jakie stanowisko aplikowałeś i ile oczekiwałeś na kontakt od Pks24 po przesłaniu aplikacji? Z góry dziękuję za informacje.

adiriano

Polecam prace w tej firmie ! warunki niczego sobie, jak sobie narzucisz sporo roboty to i super kaska bedzie

@adiriano

Hej, wspomniałeś, że "jak sobie narzucisz sporo roboty to i super kaska będzie". Czy mam przez to rozumieć, że prócz podstawy w Pks24 można liczyć na jakąś premie, bądź płatne nadgodziny? Mam nadzieję, że znajdziesz czas aby odpisać.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pks24 Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Małgorzata

Pks24 poszukuje kuriera/kierowcy i wysokość oferowanego wynagrodzenia jest dość atrakcyjna, biorąc pod uwagę godziny pracy. Możecie podać zakres obowiązków osoby na tym stanowisku w firmie? Najlepiej, jeżeli ktoś pracował na tym stanowisku.

Karol

dobre warunki pracy fajna atmosfera korzystne warunki finansowe polecam !

Paveł

Współpraca dla wymagających, dobre warunki i konkretne wypłaty. Praca dla ambitnych i pełnych energi

Asia

Polecam tą miejsce, fajna ekipa, dobre warunki pracy.

Aneta
@Asia

A gdzie można się zgłlosic na rozmowe kwalifikacyjna? 3 lata doswiadzcenia biorą pod uwage?

Agata
@Asia

Cześć Asia, a czy napiszesz coś więcej na temat pracy w Pks24? Fajnie, że można liczyć na fajną ekipę i dobre warunki pracy ale chciałabym się dokładniej dowiedzieć jakie te warunki są. Jak wygląda np. wynagrodzenie w firmie?

Mariusz

Szybko znalazłem tam prace ! Polecam !

Aneta
@Mariusz

A gdzie rekrutują? gdzuie się można zgłosić na rozmowe kwalifikacyjna? mam tylko 3 lata doświadczeni a w spedycji i mam pytranie czy takich,,swiezakow,, biora i w razie czego doszkola na to stanowisko?

Krzysztof.

Polecam tą spedycje ! Rekrutacja przebiegła bardzo sympatycznie, Pani która prowadziła rozmowe bardzo miła. Dostałem tam to stanowisko na które aplikowałem tak więc udało się. Fajne miejsce pracy, dobra atmosfera. Pozdrawiam

Łukasz

Konkretne warunki, mila Pani w rekrutacji ! Polecam dla młodych i ambintych osob prace w tym miejscu.

Irek

Polecam

Pawcio

Czy dalej poszukują ludzi na stanowisko spedytor ?

Ola

Witam, chciałam się dowiedzieć na czym polega praca opiekun klienta wymagającego? Pozdrawiam.

A.

Polecam ! Dobre kontrakty, wszystko na czas !

Irek

Wiecie gdzie można się zglosić z cv ?

K

Czym zajmuje się opiekun klienta wymagającego korporacyjnego? Jakie są zarobki? W ogłoszeniu widnieje informacja o "stawce do ustalenia" w jaką kwotę oscylować?

Jarek

Dobrze prosperująca firma, zatrudnia sporo ludzi, ciezko sie do nich dostać. Warto próbować, proponują dobre warunki pracy.

Anita

Jak by nie to ze firma PKS jest zupełnie nie (usunięte przez administratora)firmą to też bym poleciła...Radzę poczytać warunki jakie podopisujecie (usunięte przez administratora)

Robert

@andrzej a możesz coś więcej o tych stawkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Pks24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pks24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pks24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pks24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 24 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pks24 Sp. z o.o.

Pks24 Sp. z o.o.