Cosco Poland Sp. z o.o. w Gdyni

Gdynia

Opinie o Cosco Poland Sp. z o.o. w Gdyni

Ja

Patrząc na nową strukturę organizacyjną powiedziałbym, że to kuchenne rewolucje. Nowemu zarządowi udało się doprowadzić do takiej sytuacji, że każdy szef ma już nowego szefa. Z firmy wypchnięto część fachowców na emeryturę, część zwolniono motywując to względami rynkowymi. Zadziwiające w porównaniu z późniejszymi licznymi zatrudnieniami. Jak widać firma potrafi się w tej kwestii mijać z prawdą. Pieniądze jak na dzisiejsze warunki w zakresie przyzwoity/średni. Ale uwaga - jeśli będziecie z firmy odchodzić nie dostaniecie żadnej premii, nawet jeśli przepracujecie cały rok. Taki mają regulamin - odchodzisz z niczym. Biorąc pod uwagę dużą liczbę nowych szefów i zapewne wysokie oczekiwania będzie tam niezłe zamieszanie. Tym bardziej, że" kotów" które łowią myszy nie zostało zbyt wiele. Życzę pracownikom powodzenia, ale szanse widzę na to na razie niewielkie.

Prorok

na szybki efekt. Jeśli ktoś myśli o stabilizacji - rozejrzałbym się w spedycjach : pieniądze będą trochę wyższe a różnorodność pracy - dużo większa. Pracownikom życzę, żeby udało im się przetrwać wiatry zmian i dopłynąć szczęśliwie do portu cokolwiek by to nie znaczyło.

Barbara

mała firma, całkowity luz, zatrudnienie tylko po znajomości.

prosze o pomoc w rozwianiu wątpliwości
@Barbara 10.03.2013 10:17
mała firma, całkowity luz, zatrudnienie tylko po znajomości.

jaka atrosfera? co znaczą przyzwoite zarobki? chcialbym przejsc ze spedycji do armatora, mniej stresu. jak wygląda firma w trakcie zmian?

Zostaw opinię o Cosco Poland Sp. z o.o. w Gdyni - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosco Poland Sp. z o.o. w Gdyni