Opinie o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. w Gdańsk

ms Kowalski

Zarobki bardzo przeciętne, chociaż w ogłoszeniach wciąż podają, że oferują "atrakcyjne wynagrodzenie". Chyba ktoś nie wie jakie w Polsce potrafią być wynagrodzenia w zagranicznych firmach. Podają w ogłoszeniach, że oferują kartę multisport, podczas gdy jest to tylko dofinansowanie do multisport-u. Niektórym dyrektorom czy managerom przydałby się kurs kultury nowoczesnego zarządzania i klarownego artykułowania swoich wypowiedzi, ale czego tu wymagać, skoro w tej firmie PRL się jeszcze nie skończył.

jnrsbjgrsnb

Czy pani Główna księgowa JK nadal wydziera się na ludzi ?????

Dżo
@jnrsbjgrsnb

Nie dość że się wydziera, to gadała że jednego z dyrektorów by "zabiła". Tej kobiecie należałoby już podziękować.

JUD1 Nowy wpis
@Dżo

Toczy się walka o jej stołek, może to nawet konkurencja (Dżo i jnrsbjgrsnb)) napisałi ten post.

Portowiec Nowy wpis
@JUD1

Ha ha, a to dobre! A kto z kim walczy ? Ta Pani tak czy owak powinna już iść na emeryturę. Obgadywanie swoich pracowników z działu, wywieranie presji, stres, brak wsparcia, podnoszenie głosu są tam na porządku dziennym. To wszystko sprawia, że w księgowości jest mega !

Piotr Śliwa

Zatrudniają swoich. Ktoś nie odpowiada i szuka się argumentów, żeby pozbyć się człowieka- wykorzystywanie każdego potknięcia, błędu. (usunięte przez administratora) Uczenie tak, żeby nie nauczyć uzależnione od widzimisie, z łaski, sporadyczne. Pomówienia, donosy za plecami na porządku dziennym. Nowego przyuczanego pracownika traktuje się jak zbędnego, niepotrzebnego, brak dobrej woli do uczenia i przekazywania wiedzy praktycznej, brak motywacji i dobrej woli ze strony brygadzisty, dyrektor nie nadzorował procesu szkolenia. Tak wygląda wydział kolejowy, nikt nie odpowiada a wymaga.

JUD1 Nowy wpis
@Piotr Śliwa

Nadal zatrudniają swoich niekompetentnych bez wykształcenia i kwalifikacji. Nie mają pojęcia co robią za to dobrze zarabiają.

Piotr Śliwa Nowy wpis
@JUD1

Brak organizacji pracy. W szkole zawodowej majster mi zawsze powtarzał „organizacja pracy”. Z tym że inna branża - poligraficzna, ale tam reżim co do porządku, kolejności praktyk, zapisywania, wymogów konkretny. Zresztą co pracodawca to inny człowiek, jeden będzie obłudnie wymagać, czegoś czego nie potrafi nauczyć, inny będzie wyrozumiały i otwarty, nie upokorzy, i do skutku. Bez stresu, a dobrze zorganizowane, ustalone, na papierze, nie tylko słownie. Umiejetność nauki, systematycznego przekazywania wiedzy, utrwalania, wyciągania wniosków z błędów i ich korygowania, a nie trwania w nich i potem aż zaprocentują pozbywania się człowieka. Potem można się wszystkiego wyprzeć, jak to mówią słowo przeciwko słowu… Szczególnie jak klika jest, można mieć racje, i tak człowiekowi będą udowadniać na każdym kroku, że się do czegoś nie nadaje. Rozumiem, że ta opinia kogoś, kto pracował, czy kogoś, kto żarty sobie robi?

ms Kowalski

Leszek
@ms Kowalski

Co to znaczy, że zarobki są bardzo przeciętne mimo ze w ogłoszeniach jest atrakcyjne? Pracowałeś w Porcie Północnym i wiesz jak to wygląda? Oferta pracy różni się znacząco w porównaniu do późniejszego podpisania umowy?

Om
Klient
@Leszek

Tzn ze pensja jest uzalezniona od obrotu. Zaladunku wagonow i rozladunku statku i generalnie o ilosci pracy. Praca po 12h swiatek piatek i nd. Deszcz slonce snieg i mroz

@Om

Czyli ile mniej więcej można zarabiać pracując w Porcie Północnym? Skoro jest to praca po 12h, to jak wygląda grafik pracy w firmie? Ile miesięcznie wychodzi przepracowanych godzin?

18 lat sprzątałam port ale prezesowi nie odpowiadało że musi płacić za tą robotę uważał że to zadużo i zlikwidował naszą firmę brak dojazdu i wiecznie (usunięte przez administratora) super podziękowanie za robotę w (usunięte przez administratora)

Wojtas
@Były pracownik

(usunięte przez administratora). Chodziło o miał węglowy, który jest wszędzie, wżera się w każdy zakamarek, niszczy samochody, ubrania i buty a pracownicy muszą tym oddychać. W związku z tym wypłacany jest im ekwiwalent na pranie chyba 15 zł.

Agata
@Wojtas

Wojtas, jesteś pracownikiem, napisałbyś mi, gdzie Port podaje ogłoszenia o pracę? Ponoć tutaj na ich stronie, ale teraz jest pusto: http://www.port-polnocny.pl/ogloszenia/ I chciałam zapytać, jakie są te wynagrodzenia, rok temu ktoś pisał, że bardzo przeciętne, jak to rozumieć? Przynajmniej wg Ciebie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. na stanowisko Ekspedytor bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy można liczyć w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

ka

A pracodawca dba o bezpieczeństwo podczas wirusa? Odstępy, maski itp ?

Robi
@ka

Wyjątkowo nie ogarnięte kierownictwo , nie przygotowane merytorycznie .Na hali od remontów rządzi wyjątkowy tuman

@Robi

Napisałeś, że kierownictwo jest nieogarnięte i nieprzygotowane ale nie napisałeś czy odnosisz się właśnie do dbania o bezpieczeństwo podczas pandemii czy ogólnie. Więc jak to jest? Daj znać.

Radosław

Zarobki zależą w dużym stopniu od nas samych, naszego zaangażowania, ja nie narzekam.

Franek

Może ktoś napisze jaka atmosfera w firmie i jakie zarobki?

Marcin K.

Witam Mam ofertę pracy w Porcie Północnym. Na stanowisko pomocnik maszynisty/maszynista. Mógł by ktoś podpowiedzieć jak wyglada tam praca i zarobki? Zastanawia mnie to ze przyjmują ludzi bez uprawnień. Druga sprawa to dziwne wynagrodzenie stawka godzinowa z jakimś mnożnikiem. Jak wyglada sprawa nadgodzin czy zmuszają?

Karolina

Może ktoś z Was ma informację czy obecnie szukają pracowników i na jaki dział, stanowisko? Na pewno informacja od Was będzie cenna dla innych osób, które szukają obecnie pracy. Dajcie proszę znać, pamiętajcie, ze każda opinia obecnego pracownika jest cenna. Jakieś pozytywne opinie możecie napisać o Przedsiębiorstwie Przeładunkowo Składowym Port Północny?

ja

tragedia i dramat,ten smieszny -prezesek myśli ze na wszystkim się zna,nie majac pojecia o niczym Port pozostawi po sobie w ruinie,miernota nie potrafiaca rzadzic,zero szacunku do pracownika norm i czasu pracy praca bez zadnych zasad bhp az dziw bierze ze kontrole nic nie wykazują,kaza pracować po 13 godzin bez odpowiedniego angażu,Unikac szerokim lukiem wyzysk za psie pieniądze bo wlascicielom musi pokazac niby oszczednosci kosztem ludzi

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

zawada

jak można tam dojechać komunikacją miejską?

Gumiś

Chciałem tam aplikować jednak po tych opiniach sądzę, że jest to strzał w kolano.

Marynarz

Firma działa dzięki pracownikom fizycznym, a kadra zarządzająca jest tam poniżej krytyki. Tragedia wisi w powietrzu

emeryt_prawie

Wyzysk i nic więcej. Nie polecam

mały

nowy prezes zwalnia wszystkich likwiduje budynki bar szatnie wszystko żeby oszczędzić płaca marna dużo roboty unikajcie tego miejsca

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Budowniczych Portu Północnego 23
    80-601 Gdańsk
  • NIP: 5830008536 REGON: 190009841 KRS: 0000073870
Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.