Opinie o Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. w Dąbrowa Górnicza

Niestety firma kreuje się na nowoczesne centrum biznesowe a jest 100 lat za (usunięte przez administratora) Procesy przestarzałe, brak elastyczności, ciągłe nadgodziny. Atmosfera bardzo kiepska, komunikacja w zespole ogranicza się do wydawania poleceń i analizie kto co zrobił w danym dniu i ile mu to zajęło. Brak dialogu pomiędzy kadra zarządzająca a pracownikiem. Na plus w miarę dobre wynagrodzenie, jednak tylko na początek bo o podwyżkę też ciężko. W dzisiejszych czasach można znaleźć o wiele bardziej elastyczna i przyjazna pracownikowi firmę.

Aleksander
@Czy ja wiem

Rzucasz trochę inne światło na kwestię braku podwyżek, która była tutaj tak podnoszona w niektórych wpisach. 600 zł to nie jest wcale mało, więc fajnie, że firma o to zadbała. Ja w ostatniej pracy to przez 2 lata raptem 100 zł brutto podwyżki dostałem. Skoro są zatrudnienia, to wiesz może, ile czasu potrzeba nowej osobie na wdrożenie, aby stała się takim pełnoetatowym pracownikiem mogącym samodzielnie już wykonywać zadania? Ja myślę, czy nie spróbować sił.

Anetta

Pracuję w BCOE od jakiegoś czasu i ciągle mnie szokuja komentarze, które się tutaj pojawiają. Zwłaszcza, że samą mnie straszono przed przyjściem a rzeczywistość okazała się całkiem inna! Jaki macie cel, żeby tak kłamać? Czytam, że najwyższy management to sami mężczyźni... czyli Marine, Beata i Anna to mężczyźni? Znowu czytam,że nie ma podwyżek a są co roku... nie zapominając o premiach. Możliwość awansu zawsze jest a dodatkowo dostaje się newslettera z oferami pracy (na wewnętrzne rekrutacje). Pracować mozna hybrydowo, fundusz socjalny jest świetny, zespoły w większości mają fantastycznych ludzi (sama pracuje w takim zespole i mam cudownego lidera i managera). Przychodzę do pracy bez stresu. Wylewacie tyle negatywnych komentarzy i kłamiecie na każdy kroku. I co wam to daje? Ludzie ogarnijcie się! A jak wam jest tak źle to idźcie gdzie jest lepiej.

Mari
@Anetta

Hej, czyli jak wyglada ta możliwość pracy zdalnej w takim razie. Mam zamiar aplikować na staż do działu rekrutacji, wiesz może czy stażyści tez mogą pracować hybrydowo?

Katy
@Anetta

Cześć, czyli warto tutaj aplikować? Myślisz, że te wpisy mogą publikować osoby zwolnione? Czy raczej firma nie często wręczyła wypowiedzenia? No chyba, że to konkurencja:p Fajnie, że podwyżki są co roku to m, jakiś konkretny procent wynagrodzenia? Premie na jakich zasadach są przyznawane? Za wyniki czy może uznaniowe? Możesz jeszcze zdradzić, w jakim dziale pracujesz? Ja rozważam wysłanie cv na stanowisko SAP Konsultant, ale niestety z tego co widzę nie ma żadnych ofert pracy. Może wiesz coś na temat następnych rekrutacji czy o pracy w dziale, kierownictwie?:)

@Katy

Szczerze mówiąc nie wiem skąd te negatywne opinie, czy to tacy malkontenci, którzy są wiecznie z czegoś niezadowoleni i tylko narzekają. Siedzę na open space, poznaje wielu ludzi i nikt nie narzeka żeby było źle. Gdybyś się zapytała ile dane osoby tutaj pracują to siedzą długie lata a to już o czymś świadczy. Nie spotkałam się z wypowiedzeniami za to są bardzo często możliwości przejścia do innego działu czy zatrudnienia w Luksemburgu. Ja pracuje w księgowości to nie wiem jak z ofertami konsultanta SAP ale widziałam niedawno na linkedIn że była taka oferta. Proces podwyżki zależy od tego jak pracujesz, tak samo jak premia. Możesz być niższa (ale jest) albo wyższa ???? W moim dziale mamy jasne wytyczne co nalezy zrobic zeby byly wyzsze, nie wiem jak w innych. Niestety nie mam wiedzy o rekrutacjach i nie zarządzam ludźmi żeby mieć takie informacje.

Anna_Marine
@Anetta

Oho widzę że akcja HR na polepszenie opinii bo prawda sie po rynku szybko roznosi. A prawda jest taka że owszem dawniej ta firma była super- ale teraz to kolesiostwo i degręgolada. Ogólnie odradzam wszystkim. Aaa i HO bedzie limitowane do 1 dnia na tydzień tak dla zainteresowanych.

Anetta Nowy wpis
@Anna_Marine

Poważnie jak ktoś jest zadowolony z pracy to musi być z HR? :-) :-) :-) Kiepsko to o Tobie świadczy. Wiem,że nasz naród lubi narzekać ale Twój komentarz to już przesada. Czemu nie zmienisz pracy jak ci tak źle? Nie chcą cie w tych cudownych firmach pływających w dobrobycie? A te informacje o HO to dopiero bzdura.

Mari Nowy wpis
@Anetta

Specjalista GL z językiem czeskim częściej pracuje z językiem w mowie czy w piśmie? Widziałem w ogłoszeniu, że nie wymagają jakiegoś super wysokiego poziomu, bo B1, dlatego się zastanawiam, jak to ma wyglądać.

Alka Nowy wpis

Mysle,ze nikt nie odpisze jak to wyglada bo zakladam,ze wie tylko manager działu. Napewno mozna dopytac na rozmowie o prace

Ktoś

Jeśli jesteś studentem i szukasz firmy na start to może to być jakaś opcja, natomiast jeśli myślisz o stałej stabilnej pracy to odradzam tą firmę. Co chwilę dokładanie obowiązków bez dodatkowych pieniędzy, z dnia na dzień, często jedna osoba robi za dwie. Po zatrudnieniu zostajesz sam nikt nie informuje jak firma funkcjonuje, co uda ci się usłyszeć w kuchni to Twoje. Hr-y blokują awanse i podwyżki, traktują pracownika jak śmiecia. Jak się podlizujesz to może coś ugrasz. Zdecydowanie firma wykańcza psychicznie.

Mery

Heja. Widzę że firma chętnie bierze stażystów, absolwentów do jednego roku albo studentów a ja właśnie się obroniłem w zeszłym roku w lipcu. Na stronie piszą że staż jest płatny. Zastanawiam się czy są to stawki za które można się utrzymać ? Przyznam że fajnie mieć w CV staż ale też mieszkam sam więc pieniadze grają duża rolę

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Senior RTR Specialist? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Niesmak

Firma stosuje tzw. ghosting, przeprowadzają rozmowy a później cisza totalna. Brak kontaktu a to już dużo mówi o kulturze tejże korporacji Bardziej badają rynek niż szukają pracowników.

Na każdym stanowisku nadgodziny tak jak ktoś niżej mówił? Senior RTR Specialist jak patrzyłam w ogłoszenie co 2 miesiące temu dali to miał opcje wzięcia pracy do domu częściowo. Jak tu teraz godzinowo wygląda, jest to narzucone w ogóle?

@123

R2R pracuje hybrydowo (z domu i 2 dni z biura) i na koniec miesiąca są nadgodziny, które odbierasz po zamknięciu. Mnie się podoba taki system,wolę został dłużej a potem mam dzień wolnego albo kończę wcześniej przez tydzień :-) Ale to zależy or każdego.

Zapytajcie się o sposób rozliczania nadgodzin to już do was się nie odezwą nawet z informacją zwrotną.

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku konsultant it w firmie Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Justyna

Hej, poszukują juniora ds obsługi z językiem. Zastanawia mnie przebieg rekrutacji. Z ilu etapów się składa? Zastanawiam się czy język angielski będzie weryfikowany testem? Piszecie o awansach. Zastanawiam mnie jakie są stopnie kariery na tym stanowisku. Dajcie znać :)

Białawoda
@Justyna

Chyba nikt nie powie ile etapów bo może różnie to wyglądać. Angielski jest sprawdzany w rozmowie, nie znam firmy która robiłaby test. Najważniejsza jest zawsze komunikacja. Jeżeli zaczynasz jako junior to tylko możesz piąć się w górę ;)

@Białawoda

Znaczy w jaki sposób jest sprawdzany? Rozmowa jest tylko z rekruterem czy z jakimś pracownikiem zarzadu? Ciekawy jestem. Z rekruterem jednak mniejszy stres :D I ile trwa całość tak ogółem?

Zainteresowana

Jestem zainteresowana pracą R2R senior R2R specjalist. Może ktoś napisać jak atmosferę w firmie? Ile jest nadgodzin? Jak się ogólnie pracuje?

Albinos__25
@Zainteresowana

Nie polecam- serio jest wiele lepszych firm. Tą nie zawracaj sobie głowy. A co do nadgodzin to ostatnio siedziałem do 23:00....

Zainteresowana
@Albinos__25

Wiesz co nadgodziny na koniec miesiąca to wszędzie są norma. Bardziej mnie interesuje czy można je odebrać? Czy są wypłacane ? Jak dużo nadgodzin jest w miesiącu ?

Hej. Jestem zainteresowany ofertą Senior RTR Specialist w szczególności że oferują pracę hybrydową a to zawsze było moje marzenie, bo mam już serdecznie dość dojazdów codziennych. Tylko czy dają jakieś narzędzia pracownikowi wtedy do domu? Będzie problem chyba, bo nie mam biura w mojej kawalerce :D

anetta

A o jakie narzędzia ci dają? Otrzymasz laptopa do pracy i masz mozliwość kupna monitoru do domu (cena chyba 50 zł więc grosze). Jak nie masz ożliwości pracy z domu to zawsze możesz pzyjeżdżać do firmy :)

Szukają osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. Cyfryzacji. Zastanawia mnie ile na start mogę dostać na tym stanowisku. Ktoś niżej pisał ze dopiero umowa na czas nieokreślony po kilku latach. Tak długo trzeba czekać? No i pisał też ze cały czas te same pieniądze… nie dają więcej za staż pracy?

Absent

Na pracuj wisi ogłoszenie na stanowisko Junior Transfer Pricing Controller, ma ktoś jakieś informacje? Warto?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Rafał

Okres próbny i Uop

Inflacja
@Rafał

Pierwsza umowa o prace na czas okreslony z okresem próbnym, potem kolejna umowa na czas określony, dopiero potem po kilku latach ewentualna umowa na czas nieokreslony ale za te same piniondze co w dniu przyjęcia. Rozwój taki, że hohoho. Ci co mają awansowac za wczasu dostają cynk, reszta to przedstawienie. Pozdrawiam panie z HR, bo to podobno one dzielnie blokują podwyżki i awanse, tak powiedzial menadzer drugi po bóstwie, zatem to musi być prawda. Menadzer pewnie by swoich pracowników nie okłamywał, prawda?

Erni
@Inflacja

Czemu HR miałby blokować podwyżki? To nie jest decyzja kogoś na kierowniczym stanowisku? Myślałem ze przy zmianie umowy dają choć małe podwyżki. A przy awansie jak już się zdarzy też tylko więcej obowiązków a kasa stoi w miejscu?

Jolanta

Czy prawdą jest to, że nadgodziny są niepłatne? Tak wcześniej przynajmniej @Ursula pisała. Jeśli tak, to czy za te dodatkowe godziny można odebrać chociaż dzień wolnego? Skoro wynagrodzenie jest dobre, to czy można wiedzieć, czy dostaje się dużo więcej niż średnia krajowa?

Skamielina
@Jolanta

Nie. Celem każdego managera jest ścinanie presji płacowej. Teraz chcą nadrobić zaległości stażystami po taniości. Problem wynika z tego, ze jest strasznie dużo pracy jedna osoba wykonuje pracę dwoch trzech osób bo organizacja leży. Mało kto to wytrzymuje. Kontakt z menadżerami jest właściwie jednostrony i polega na komunikatach czego oni chcą, zasłanianiem się tymi niedobrymi HRami a za zamkniętymi drzwiami ci bogowie gardzą pracownikami poniżej czego nawet nie chce im się ukryć. Ludzie się zmieniają góra nie.

Schneller

Widząc najnowsze rozpaczliwe ruchy naszych wspaniałych menedżerów wiem jedno, będzie strasznie i śmiesznie zarazem hihihi.

ALice
@Jolanta

Wynagrodzenie jest ustalane na początku , a potem nie ma podwyżek. Nawet wyrównania inflacyjnego nie było. Niektórzy nie dostali żadnych podwyżek przez 6 lat, ale już odeszli. W innych firmach dostali 2 razy tyle, to obrazuje jak niską pensję mieli. Reasumując: na początku dostaje się w miarę 'rynkowe wynagrodzenie', potem już nic. Generalnie nie było żadnych podwyżek od 2019 roku. W czasie pandemii było zero , "bo firma ma kłopoty", nawet obcięli czas pracy do 80% przez kilka miesięcy i ludzie pracowali tyle samo , ale musieli to zrobić w 4 dni. O płatnych nadgodzinach nie mam żadnych wiadomości, nie było też wymiany na dzień wolny. Opinie na temat managerów jak najbardziej prawdziwe. Cieszę się, że już tam nie pracuje.

Ku chwale menago
@ALice

Potwierdzam. Pamiętaj że przy tym będziesz robić jak koń za trzy osoby tak normalnie a jak bedziesz kogos zastepowac to za sześc. Wariatkowo!

Bartosz
@Ku chwale menago

To aż tyle roboty że trzeba robić za trzech? Nie przyjmują nowych żeby trochę odciążyć tych co już pracują? Wiesz coś o rekrutacjach bo ja w sieci nie widziałem ale może w firmie coś słychać o przyjęciach.

@Bartosz

Tak, jest aż tyle roboty, tak wspaniale zorganizowana jest praca. Niech już przeniosą wszystko do Indii co według obserwacji po cichu robią od kilku lat. Coraz bardziej widać szukanie oszczędności.

Czy ja wiem
@ALice

Niektóre komentarze są przesadzone moim zdaniem... W tym roku - kazdy pracownik 600 PLN podwyzki co oczywiscie jest niezawsze uzasadnione i sprawiedliwe no ale to inna historia Zwolnien nie ma a raczej zatrudnienia. Huty stopowaly w poprzednich latach i jak ktoś pisał było 80% ale teraz firma jedzie na pelnej. Co do managerow, pewnie zalezy jak sie trafi - ja nie narzekam Szkolen jest duzo - mozna tez dostac dofinansowania , to moze akurat nie jest dobrze komunikowane, ja juz pracuje pare lat wiec moze mam wiecej info. Pracy jest duzo, zawsze, a momentami bardzo duzo tutaj nie ma grama watpliwosci. Presja bywa tez duza, ale z drugiej strony jest wyrozumialosc i elastycznosc jesli trzeba

Aleksander
@Czy ja wiem

Szok

Brutalna prawda: moja wartość jako pracownika spada z miesiąca na miesiąc. Pensja stoi w miejscu czyli im więcej umiesz, im masz więcej obowiązków tym mniej ci płacą. Awans? Cytuję: agent jest od zadalaniapier a nie od rozwoju. Dziękuję za uwagę.

Aniela

Pracuje ktoś tutaj w księgowości w R2R? I mógłby podzielić się swoją opinią?

Matylda 99
@Aniela

Szczerze nie polecam- fatalny klimat i maja zwalniac.

Ryszard

Przeczytałem, że rok temu było bardzo dużo nadgodzin i przez to dużo pracowników zwalniało się. Czy obecnie występują te nadgodziny?

Ursula
@Ryszard

Obecnie nie ma nadgodzin płatnych, jest więcej roboty za tą samą stawke, która ani drgnie. Chodzą słuchy, że znowu chcą pensje obcinać. Masz się wyrobić w tym bałaganie, jak to ogarniesz - to już twój problem. Mikromenedzment i stres jest niewyobrażalny.

@Ursula

Nie ma nikogo z kim można w pracy porozmawiać na temat tego, co was stresuje? Moze sytuacja uległaby poprawie? Poza tym to duże te cięcia pensji się szykują? Moze to tylko plotka?

Ursula
@Ewa

Nie, to nie jest plotka, na produkcji powiedzieli to oficjalnie. Na razie tego nie podnoszą bo za dużo ludzi ostatnio się zwolniło więc tak jakby (chwilowo) pensje w teamach zostały obcięte. Jak myślisz, wysyp ogłoszeń o pracę wziął się z troski o pracowników czy z gwałtownej potrzeby menadżerów? Znając ich troskę to możliwe, że ogłoszenia sobie wiszą, żeby wisieć, żeby pracownikom powiedzieć: no nie ma ludzi, szukamy, sami widzicie no nie ma ludzi. Musicie wytrzymać jeszcze trochę ;) I tak to się kręci od lat.

Lidia
@Ursula

piszesz o cieciach pensji a co z jej wzrostem bo inflacja i minimalna tez rosnie, firma na to nie patrzy? jesli obetna pensje jeszcze wiecej osob odejdzie i co wtedy gdy reszta nie wyrobi sie z praca?

Czy firma Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

orel

są jasno określone widełki płacowe (i wymagane doświadczenie/wykształcenie) na dane stanowisko

Jolanta
@orel

Powiesz mi ile wynoszą takie widełki na stanowisku Recruitment & Training Specialist? I gdzie one w ogóle są ustalane? W ogłoszeniu o pracę czy podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Bronisław
@orel

Okej, ale czy te widełki są takie same dla kobiet i mężczyzn?

Odpowiedź

Wedlug mnie nie, panowie maja tysiaka więcej na start, caly wyższy management to tylko panowie, wewnetrzne awanse panowie też dostaja szybciej nie ma to odzwierciedlenia w super jakości ich pracy, panowie bardziej doceniają panów.

Łucja
@Odpowiedź

Tak po prostu czy w grę może wchodzić coś innego, na przykład że negocjują? Właśnie ciekawa jestem, jak firma się zapatruje na pracowników podczas rekrutacji, którzy starają się uzgodnić lepszą stawkę?

Pop
@Łucja

Bardzo prosto. Bierzesz ile łaskawie dają albo ... oddal się w pośpiechu.

Jacek

Dobrze, że opisujesz to tutaj tak rzetelnie. Wiele osób twierdzi, że gowork to tylko jest, ale jest tutaj też sporo rozsądnych opinii. Przez wybór złej firmy można naprawdę sporo tracić, więc warto uważać. Kojarzę kierownika jednego z zespołów w Arcelormittal Business Center Of Excellence .Miałem okazję obserwować jak pracuje z ludźmi i muszę powiedzieć, że jest to jedna z najgorszych pod względem charakteru osób jakie kiedykolwiek spotkałem w moim karierze zawodowej.

Beatka z 3 pietra
@Jacek

To chyba dlatego ze ogarnieciel menago juz odeszli a to co zostalo to raczej awansy za wierne kablowanie etc. Oczywiscie jest to moja prywatna opinia ale generalnie szkoda zycia, nerwoe i jest mnostwo lepszych firm w okolicy wiec Nie Nie i jeszcze raz nie :-)

Brajmbut

Bo to prawda.

Stachur

Czy to moze SK?

Zostaw merytoryczną opinię o Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Piłsudskiego 92
    41-308 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 6292191397 REGON: 277529763 KRS: 0000484031

Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.