Pks24 Sp. z o.o.

Opinie o Pks24 Sp. z o.o.

Jola

ahah, kolega z PKSu24 polecił mi dude bo ich wiekszosc stalych zleceń pasuje mi do dojazdów, wiec dzęki panowie, ja nei narzekam, ale z pksowymi to paru znajomych jeździ. Zadowoleni umiarkowanie i bez wpadek. :)

malekzbydgoszczy.

A JA TO UWAŻAM ŻE PEWNA FIRMA I PEWNA WSPOLPRACA TEGO ZE NIE PUSZCZA CIE W MALINY, VIOLKA TAM W SPEDYCJI BYLA, NIE ZLE OGARNIALA W KRAJUTEMATY, A TE JEJ PRZYPOMNIENIA, EH MILO SIEPRACOWALO:),TERAZ MAM LUKASZA, KONKRET FACET. MNIE JESZCZE NIE ROZCZAROWALI.

VAdam

no dokładnie . Kolega tam dobrze pisze ze cudow nei ma co oczekiwać. W spedycji troche trzeba mieć szczescia, bo ja mialem trzech i drugi był nowy, troche mniej sprawnie to szło. Jeśli nie trafisz na nev spedytora to dobrze ci sie z nimi bedzie jezdziło bo akurat dobrzich przygotowuja do roboty. ale nie oklamujcie ze to taki pewnik. Ja mysle ze po prostu mam na razie szczecie. Ja ich tez cisnebo mi zalezy na sredniej i chyba to troche sie oplaca. Nie wiem jak by bylo gdybym tak 100% zaufal . ze bedzie tyle km ile chce

dyrdy

dzialaja na starych zasadach, mnie od lat pasuje, trafilem z polecenia jako kierowca, potem sam zainwestowalem w woz i tam zostalem.

anonymous

Martens

opinie na temat spedycji w internecie są tak zgodne z prawdą jak obietnice rządu ;) wystarczy że 2 osoby się zmobilizują i mogą spamować ile wlezie, dlatego ja się nie sugeruje tymi wpisami. Spedycja to spedycja nie instytucja charytatywna auto mam w pks24 i w innej spedycji , warunki mniej więcej te same jak się średnią wyciągnie.

ulala

ja już mam jakiś staż w pks, wiec mogę powiedzieć tak, nie urywa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale płacą

piter

współpraca nawet nawet, porównuję pracę z innych chłopakami na postojach to wcale tak źle nie ma.

Zostaw opinię o Pks24 Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pks24 Sp. z o.o.