Opinie o Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Go-Trans Gmbh Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.?

Alicja

@Wasil, o czym mówisz? Możesz powiedzieć coś więcej?

@Alicja

On pisze wyraźnie - nie płaci oraz kłamie. I ja to potwierdzam! Czy ty jestes baba z biuro Go-Transu?

Wasil

Nie placi , klamie!

@Wasil

Potwierdzam. 100% (usunięte przez administratora)

Marcin

Oszukuja na kasie na czym sie da jesli sie nie zorientujesz to za nic. Zjazdy trminowe to mit odobnie jak przepisy i twoje techo dziad konkretny

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Praca dla przewoźników (auta cięzarowe). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. analiz i raportów
PZN Sp. z o.o.
GoWork.pl
(487 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Emas

Nie płaci w terminie zjazdy też zależą od biura zero szacunku dla kierowców i

@Emas

Czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z szefostwem? Może jest jakaś przyczyna nieterminowego wypłacania wynagrodzeń? Warto rozmawiać, jeśli z konkretnych względów czujemy się nieusatysfakcjonowani pracą w firmie.

Posiadacie jakieś informacje związane z Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Brunet

chciałem podpytać czy w tej firmie umowy zawierane są na czas nieokreślony? No i czy wynagrodzenie jest na umowie najniższa krajowa czy cała pensja jest oficjalna?

John
@Brunet

Pierwsza jest na 3 miesiące. Kolejne - nie wiem. Na umowie jest najniższa krajowa, więc jak chcesz dostać kredyt w banku, to szukaj innej firmy - ta nie jest dla Ciebie.

brunet
@John

John, ale powiedz czy do tej pensji czyli najniższa krajowa dochodzą jakieś dodatki? bo słyszałem, że nie zawsze, że nie wypłacają nawet diet. Dzięki za pomoc w decyzji.

anonymous
@brunet

podstawa 1800 nett0 i diety 53 a nie 55 euro z dietami są obsuwki nawet z 10 dni ale nie zawsze i lubią oszukać na 100 pln lub 200 pln.Robota w najmniejszym stopniu nie poukładana

Alicja

@Bartosz wiem, że to dla Ciebie ważne, ale często użytkownicy na forum nie rozmawiają o pieniądzach. Dlatego polecałabym skontaktowanie się bezpośrednio z pracodawcą Go-Trans Gmbh i zapytanie na jakie wynagrodzenie możesz liczyć.

Bartosz

Witam Piszę zapytaniem na jakie kwoty można liczyć w systemie 6/2 oraz 8/2

Alicja

@Wory w zakonie twoje komentarze są wulgarne i podchodzą pod groźby, dlatego zostały zgłoszone dla administratora. Zgodnie z regulaminem Twój powinien zostać usunięty. @Brunet, @Indiana Jones na stronie firmy Go-Trans Gmbh niestety nie widzę odpowiedzi na Wasze pytania, ale jeżeli nikt Wam nie odpowie to powinniście bezpośrednio się skontaktować z pracodawcą.

Indiana Jones

Jakie zarobki,jaka emerytura jest w GO-TRANS?

Wory w zakonie

były, masz jakieś zanizone poczucie własnej wartości!

Alicja

@Kajtan tu masz rację, że kontrole są potrzebne, żeby usprawnić pracę i ją polepszyć. Takie kontrole mimo wszystko mobilizują do lepszej pracy. A pracownicy w Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. narzekają, bo kontrolach były jakieś zwolnienia? Co jest powodem ich niezadowolenia?

Kajtan

Im więcej kontroli w firmach tym bardziej pracownicy narzekają. Sadzę, że firmy są zmuszone do takich zachowań ponieważ bez nadzoru niejednej firmy już by nie było. Tak jest i tu jedni ganią a inni bardzo sobie firmę chwalą. Czym można to wytłumaczyć?

Wory w zakonie

Firma w pytke.8000 tysia na reke do 10 kazdego miesiaca.Polecam

Wojtek_Walicki
@Wory w zakonie

Nie (usunięte przez administratora)gumniazu. Niema tego ze ty napisales. Kasa po 20 kazdego miesiaca i nie zawsze po 20. Nie polecam ten (usunięte przez administratora)-trans

Poldek

Czy rzeczywiście nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Rozumiem, że czasami jest coś nie tak i to bardzo przeszkadza pracownikom ale chyba nie wszystko? Może warto podejść do niektórych spraw z dystansem? Szkoda tylko, że ostatnio tak mało jest wpisów!

Alicja

@Krysia, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czyżby spotkały Cię jakieś nieprzyjemności ze strony firmy?

Wasil

Nie placi , klamie!

@Wasil

Potwierdzam. 100% (usunięte przez administratora)

Alicja

Firma aktualnie poszukuje kandydatów - Kierowca kat C+E. Macie jakieś doświadczenia z tym stanowiskiem?

arma

ciekawe skoro czy to jest niemiecka firma to można do nich się jako Polak zatrudnić w Niemczech, w sumie to chyba na pewno by lepiej płacili.. co wy na to?

Zostaw merytoryczną opinię o Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. - Warszawa

Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 11 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.