Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.

Opinie o Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.

Indiana Jones

Jakie zarobki,jaka emerytura jest w GO-TRANS?

Wory w zakonie

Wasil , wytnij Alicji lechtaczke zardzewiala zyletka :))

Wory w zakonie

były, masz jakieś zanizone poczucie własnej wartości!

Brunet

chciałem podpytać czy w tej firmie umowy zawierane są na czas nieokreślony? No i czy wynagrodzenie jest na umowie najniższa krajowa czy cała pensja jest oficjalna?

Alicja

@Kajtan tu masz rację, że kontrole są potrzebne, żeby usprawnić pracę i ją polepszyć. Takie kontrole mimo wszystko mobilizują do lepszej pracy. A pracownicy w Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. narzekają, bo kontrolach były jakieś zwolnienia? Co jest powodem ich niezadowolenia?

Kajtan

Im więcej kontroli w firmach tym bardziej pracownicy narzekają. Sadzę, że firmy są zmuszone do takich zachowań ponieważ bez nadzoru niejednej firmy już by nie było. Tak jest i tu jedni ganią a inni bardzo sobie firmę chwalą. Czym można to wytłumaczyć?

Firma w pytke.8000 tysia na reke do 10 kazdego miesiaca.Polecam

Poldek

Czy rzeczywiście nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Rozumiem, że czasami jest coś nie tak i to bardzo przeszkadza pracownikom ale chyba nie wszystko? Może warto podejść do niektórych spraw z dystansem? Szkoda tylko, że ostatnio tak mało jest wpisów!

Alicja

@Krysia, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czyżby spotkały Cię jakieś nieprzyjemności ze strony firmy?

Alicja

@Wasil, o czym mówisz? Możesz powiedzieć coś więcej?

Wasil

Nie placi , klamie!

Wasil

Nie placi , klamie!

Alicja

Firma aktualnie poszukuje kandydatów - Kierowca kat C+E. Macie jakieś doświadczenia z tym stanowiskiem?

arma

ciekawe skoro czy to jest niemiecka firma to można do nich się jako Polak zatrudnić w Niemczech, w sumie to chyba na pewno by lepiej płacili.. co wy na to?

ja

Pracowałem długp w tej firmie i sam się zwolniłem. Wnioski sami wyciągnijcie

xxx

jest super wszyscy kłamią

były

okradają z urlopów, 4 tygodnie to bzdura. z reguły trzymają po 6 a nawet 7 tygodni bez zgody kierowcy.lubią naiwnych kierowców bo łatwo nimi manipulować. Nie polecam

nick

Totalna porażka,nawet z honorem kasy nie chcą wypłacić za przepracowane dni. Skąpcy i kłamcy

Zostaw opinię o Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.