Opinie o Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. w Warszawa

W Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kierowca Ce. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Mariola

Witam czy jest możliwość żeby Pan udzielił mi kontaktu do tej filmy.

Zuźka Nowy wpis

Hej a ta firma to tak w ogóle gdzie dodaje swoje oferty? już kiedyś tu zaglądałam, bo podobnie jak poprzednik pomyliłam ja z taka inna a podobnej nazwie. Partner już jeździ gdzieś indziej ale zastanawiam się jakby było mu za kołkiem tutaj. Jakie dniówki w końcu macie?

Jedz Nowy wpis

Wychodzi teraz mi tu 400zl dniówka, parkingi płatne i bus pod dom. Za mało,żeby znieść Panią Wiesie ????

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.? 2 listopada na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przewoźnik. Ktoś z Was aplikował?

To jest sugestia co do jakiejś dniówki na rękę? Tylko kminie czy to nie kwota z zeszłego roku? nie było to jeszcze wprowadzonych oficjalnych podwyżek? A czy będą?

Po wejściu mam rozumieć ze te negatywne wpisy to prawda…? Tak jeszcze niedawno tu zatwierdzano. Zastanawiało mnie to ze ludzie i tak o prace się pytali wcześniej. Nie ma sygnałów do poprawy czy cos? teraz to w ogóle gdzie oferty dodają, bo mam tylko dawniejsze?

Firma Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Praca dla przewoźników. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Olcia

Wiadomo dlaczego ktoś tak ogląda się po forum za namiarami do firmy? pytam, bo nie wiem co o tym myśleć tak samo jak o ofertach pracy. dobrze widzieliśmy z chłopakiem ze spółka jest częścią takiej większej, która obecnie wystawia oferty? są na różne miasta ze stawka od 15 do 16 tys i chcemy się upewnić co do jakości warunków. ktoś teraz jeździ i da znać?

Był tam
@Olcia

Pracowałem w tej firmie na tyle długo, że mogę powiedzieć, że wszystkie negatywne opinie są prawdą! Absolutnie wszystko jest prawdą! Od (usunięte przez administratora) na temat wynagrodzeń po łamanie przepisów pracy poprzez logistyków z Warszawy.95% naczep jest w złym stanie.Dystrybucja sklepów Carrefour na terenie Belgii (również w centrum Brukseli) Przeciążanie przyczep to w tej firmie normalne zjawisko.Ja osobiście miałem ładunek 29,5 tony.Za rozładunek Lidl Aldi nie ma żadnych dopłat itd. A to tylko część ogólnego obrazu.

Kłamcy. Przyjmuje Cię gościu który nie wiem ile płaci Gajewski. Albo dobrze wie tylko bajki opowiada. Streszcze jest dramat 380zl za dzień pracy, a obiecali 450????

Iwona

no to faktycznie streściłeś... a na jakich warunkach tak się dzieje? coś w umowie jest na temat zmniejszania stawek? Za co może to zostać tak pomniejszone?

Mariola

Witam czy jest możliwość żeby Pan udzielił mi kontaktu do tej filmy.

Mariola

Witam serdecznie. Czy ktoś może podać namiary na kadry tej firmy. Bądź nr osoby do kontaktu

Jak wygląda rozmowa w Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. na stanowisko Przewoźnik? Z iloma osobami się rozmawia? 27 lipca pojawiło się ogłoszenie.

Miałem nieprzyjemność współpracować z firmą na szczęście tylko miesiąc. Pan Piotr po zapytaniu o wypłatę zbywał mnie ze została wysłana i tak czekałem sobiebkilka dni. Trzy dni przed planowanym wyjazdem wciąż nie było wypłaty na koncie a wyżej wymieniony pan miał jeszcze czelność pytać o której podstawić busa na nasteony wyjazd za dwa dni i czy dostałem przelew. Kiedy napisałem że wypowiadam umowę z ich winny z powodu braku wypłaty wynagrodzenia na nasteony dzień pieniążki pojawiły sie magicznie na koncie jednak wysłałem wypowiedzenie 18.04 ponieważ praca w firmie gdzie pierwsza transza wypłaty się spóźnia nie rokuje dobrze. Teraz wyżej wymieniona firma twierdzi że nie wywiązałem się z obowiązków bo nie podalem numeru swift do przelewu- numer iban został podany ale twierdzi że nie (gdzue pan piotr przez caly czas braku wyplaty ani razu o tym nie wspomnial lecz zapewnial ze przelew wyszedl gdy mielismy kontakt)i wypowiada mi umowe z mojej.. sprawa została zgłoszona do pipy już z dniem wypowiedznia przez mnie umowy zobazyny co dalej firma ma do powiedzenia. A dziś mija termin drugiej transzy wypłaty ... zgadnijcie czy już mam przelew ;) serdecznie nie polecam

Iwona

no merytorycznie to bardzo. a na samych warunkach zatrudnienia teraz to jak to się odbija? jak pracownicy to odczują teraz?

An.Vor

(usunięte przez administratora) nie zapłacił urlopowy, L4. Za 30 dni robocze dostałem 8,4 tys. Prawdziwe błoto tylko obiecują i tyle.

Alicja

@Wasil, o czym mówisz? Możesz powiedzieć coś więcej?

Wojtek_Walicki
@Alicja

On pisze wyraźnie - nie płaci oraz kłamie. I ja to potwierdzam! Czy ty jestes baba z biuro Go-Transu?

Były
@Wojtek_Walicki

Tam już ładnych parę lat temu było dno i muł. Jak widać nic się nie zmieniło, nawet poganiacze na Kazury.

An.vor

Govno-Trans to najgorsza spedycja w krajach Benelux i Włoch. 15 godzin amplitudy gwarantowane przez, Wojtka,Kamila i Kubę i cały czas robią wrażenie ze nic się nie dzieje. Wypłatę dostaniesz nie w terminie i zawsze powołanie na problemy z bankiem u tego mistrza od wypłat który nawet nie we komy i za co płace. Jeśli coś nie odpowiada w zarobkach to wina pakietu mobilności, pytania do niego. To znaczę ze jak jeździł bez młotków to swoje nie dostaniesz, a na młotkach dostaniecie pytanko dla czego na młotkach tyle czasy byłeś???)))) Na pewno nie dostaniesz tyle ile zarobiłeś!!! Warto spróbować żeby przekonać się!!! Szkoda czasy chłopaki prowadzenia!!!

Kierowca

Kurierka po Belgii.Nie ma dlugich tras. Nie zawsze placi w termine.Nie placi za uikendy. Naczepy w zlym stane. Odczepic i zaczepic naczepu mozna kilka raz na dobe.Przy zwolnenij (usunięte przez administratora) na duze kwoty.

@Kierowca

W jak bardzo złym stanie są naczepy? Nie chcę wylądować na drzewie. Powiedz też kolego jaka pomoc od spedytora i czy nie przeginają z tacho?

Wasil

Nie placi , klamie!

Wojtek_Walicki
@Wasil

Potwierdzam. 100% (usunięte przez administratora)

Oszukuja na kasie na czym sie da jesli sie nie zorientujesz to za nic. Zjazdy trminowe to mit odobnie jak przepisy i twoje techo dziad konkretny

Emas

Nie płaci w terminie zjazdy też zależą od biura zero szacunku dla kierowców i

@Emas

Czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z szefostwem? Może jest jakaś przyczyna nieterminowego wypłacania wynagrodzeń? Warto rozmawiać, jeśli z konkretnych względów czujemy się nieusatysfakcjonowani pracą w firmie.

Brunet

chciałem podpytać czy w tej firmie umowy zawierane są na czas nieokreślony? No i czy wynagrodzenie jest na umowie najniższa krajowa czy cała pensja jest oficjalna?

John
@Brunet

Pierwsza jest na 3 miesiące. Kolejne - nie wiem. Na umowie jest najniższa krajowa, więc jak chcesz dostać kredyt w banku, to szukaj innej firmy - ta nie jest dla Ciebie.

brunet
@John

John, ale powiedz czy do tej pensji czyli najniższa krajowa dochodzą jakieś dodatki? bo słyszałem, że nie zawsze, że nie wypłacają nawet diet. Dzięki za pomoc w decyzji.

@brunet

podstawa 1800 nett0 i diety 53 a nie 55 euro z dietami są obsuwki nawet z 10 dni ale nie zawsze i lubią oszukać na 100 pln lub 200 pln.Robota w najmniejszym stopniu nie poukładana

Alicja

@Bartosz wiem, że to dla Ciebie ważne, ale często użytkownicy na forum nie rozmawiają o pieniądzach. Dlatego polecałabym skontaktowanie się bezpośrednio z pracodawcą Go-Trans Gmbh i zapytanie na jakie wynagrodzenie możesz liczyć.

Bartosz

Witam Piszę zapytaniem na jakie kwoty można liczyć w systemie 6/2 oraz 8/2

Zostaw merytoryczną opinię o Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Go-Trans Gmbh Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.?

Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 15 ocen.

Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.