Opinie o Vielfalt Bartłomiej Grubman w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vielfalt Bartłomiej Grubman. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vielfalt Bartłomiej Grubman o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vielfalt Bartłomiej Grubman w Warszawa

Adam Nowy wpis

A to jest firma kurierska tak?

Maciej Nowy wpis

Firma nie wykonała opłaconej usługi kurierskiej, nie zwróciła opłaty- brak z nią kontaktu- nie reaguje na maila. Faktycznie "Sprytny kurier" Moje sugestie dla Vielfalt Bartłomiej Grubman: Zwrot pobranej opłaty za niewykonaną usługę.

dota

Oszust i nic więcej.. Nie zwrócili mi pobrania na kwotę 480zl.. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oddawać pobrania

niiii Nowy wpis
@dota

ja zamowilam tego kuroera wplacilam nie otrzymlam listu i co dalej??

siwa Nowy wpis
@niiii

Mam to samo. Pierwszy raz się nacięłam MASAKRA jakaś

jol3ka

Ja czekam za pieniędzmi już ponad miesiąc!!! Ni oddali mi za pobranie kwoty 100zl,sprawa zostanie zgłoszona na policji!!!

kasiaila
@jol3ka

Obawiam sie ze nic pani nie otrzyma. Mnie tez oszukali. Nie wiem czemu policja ich nie moze namierzyc.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Vielfalt Bartłomiej Grubman? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa Vielfalt Bartłomiej Grubman w mieście Warszawa. Czekamy na newsy od użytkowników.

Jack

24 lipca wysłałem za pobraniem przez tę firmę paczkę. Do dziś nie uzyskałem zwrotu pobrania!!!

Lukasz

To są (usunięte przez administratora) Nie oddają pobrań.

Zostaw merytoryczną opinię o Vielfalt Bartłomiej Grubman - Warszawa

Vielfalt Bartłomiej Grubman