Opinie o Akl Spedition Krzysztof Dmytryk w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Akl Spedition Krzysztof Dmytryk, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akl Spedition Krzysztof Dmytryk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akl Spedition Krzysztof Dmytryk w Gorzów Wielkopolski

Kamil

Polecam ! Jedna z najlepszych firm . Km się zgadzają i najważniejsze pieniądze są na czas !

Tom
@Kamil

Jeżeli chodzi o płatności to zgadzam się z Kamilem 62 do 65 dni i płatność jest na koncie. Jeżeli chodzi o trasy i kilometry to już tak kolorowo nie jest. Kilometry są najktotsze z najkrutszych a nawet na krótkiej trasie brakuje to 5 to10 km, tylko proszę zauważyć że km są podawane często do granic miasta lub do bramy zakładu na którym jest różladunek lub załadunek. Częsty brak podawania czasu przyjazdu na różladunek, tylko po to żeby człowieka przegonić najkrótszą trasa w czasie trasy szybkiej. Stawka za kilometr od ponad 2 lat stoi w miejscu, ładunki Panowie z AKL lubią poszaleć 1,4 t może 1,5t a czasami najlepiej podjechać na wagę gdzieś w pobliżu i się robi dużo więcej. Kilometry zrobimy tylko wtedy gdy idziemy na tzw układ dogadania się, czyli mniejszą ilość kilometrów niż madana trasa np. o 100 km, wtedy zaczynamy robić kilometry bo Panom zAKL się to opłaca i wtedy Ty będziesz jeździł. W innych przypadkach będziesz robił po 2000 tys km może w porywach do 2400 km. Tak to wygląda w praktyce, proszę sobie policzyć ile wtedy wychodzi za km??? Mając pracownika gra nie jest warta za tą stawkę jeździć Pozdrawiam

Przewoźnik Nowy wpis
@Tom

jaka jest stawka za km? jakie kraje? jaki system? z góry dzięki za info

Miro Nowy wpis
Klient

Panie Krzysztofie kiedy pan zaplaci za dwie noty ktore zostaly wystawione zgodnie z prawem za opóźnienia w zalpacie faktur, noty otrzymał pan email, poczty(piorytet) nie chcecie odebrac.

Adrian J Nowy wpis
Klient

nie polece, wstretna obsluga..

AKL SPEDITION Nowy wpis
@Adrian J

Oczywiście, ze wstretna jak sie nie placi faktur i trzeba sprawe oddac do windykacji zeby sciagniac dlug panie K. :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Akl Spedition Krzysztof Dmytryk? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

miro
Klient

Witam Do niedawna współpracowałem ze spedycją AKL Spedition i muszę potwierdzić to co napisał powyżej TOM .(usunięte przez administratora) .Kilometry no to tu cudów nie było i powiem ze Tom to dobrze opisał i coś jest na rzeczy bo też nie chciałem się dogadywać. Jeżeli chodzi o ładunki to w 90% kiedy samochód był przeładowany w zleceniu brak było informacji o wadze ładunku, człowiek podejmował się zlecenia a tu na załadunku niespodzianka i myślę ze prowadzący spedytor dobrze o tym wiedział .Wracając do kilometrów to wg mapy google dostałem o 4 km mniej ,to moja mapa google inaczej pokazuje ??? Sytuacja się powtarzała ,trzeba pilnować swojego i sprawdzać a w szczególności jak jest szybkie zlecenie .Pózniej jest tłumaczenie ze Spedycja nie do końca nie wiedziała gdzie jest fracht i kilometry zostały policzone do granic miasta, (usunięte przez administratora) i oszukiwanie firm współpracujących.

Tematu firmy Akl Spedition Krzysztof Dmytryk w miejscowości Gorzów Wielkopolski jak na razie nie ma, więc może macie jakieś nowe wieści, na pewno będą pomocne dla użytkowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Akl Spedition Krzysztof Dmytryk - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Akl Spedition Krzysztof Dmytryk
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gwiaździsta 5 lok. 88