Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja

Szczecin

Opinie o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja

p

widzieliście ten filmik z fb?

Kierowca

Panie Sylwku niech Pan sie nie przejmuje glupim wypisywaniem jakiegos cwoka. Damy rade. My murem za Panem!!! Sami wiemy jak sie pracuje w firmie dlatego tu jestesmy. To ze ktos glupoty wypisuje... niech sobie pisze ... zal mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska ze tu nie pracuje.

Kierowca

I tak to jest jak sie da pracę oszustowi z Ukrainy ... gnoj wezmie buty, telefon i inne prezenty i do pracy nie przyjdzie. I kolejna firma wyrolowana... Chlopie psujesz robote swoim rodakom, ktorzy powinni tobie morde skuc, zeby glupie wypisywanie i oczernianie fajnej firmy wybic z glowy!!!

Sylwester Sikorski

Bardzo łatwo anonimowo oczernia się solidną firmę. Nie zalegałem i nie zalegam żadnemu kierowcy i pozostałym pracownikom nawet złotówki. Jeżeli ten anonimowy kierowca twierdzi inaczej niech się ujawni. Policja z przyjemnością się nim zajmie.

Tomek

Znajdziecie normalne firmę w szczecinie ich dużo

Byly

Cześć widać ze macie takie problem co i ja , ewentualnie zgłoś do pi albo do sądu pracy w szczecine. Bo ta firma miratrans tak wam nie zapłacie. Szukajcie innych firm Pozdrawiam

Robert

Ale jak to zabrać kasę

Robert

Jutro się zwolniam

Aleksandr szczecin

Wysłałem kierowców z Ukrainy , a nie kierowcę a nie kasy za usługi, a mówie ze szuka pracowników z Ukrainy ,niby to płaci za nich , oszust

Paawel

Ja tez tam pracowałem oszust mira trans szczecin , prącia fajna , zarobisz , a na koniec brak kasy, cmr zabrałem , czekam na kasę, i co zgłosił na Police taj pracodawcą MIRATRAS - OSZUST

Kierowca

Cześć . Wszystko sprawdziłem ze Szczecina , buro ul. Energetykow 9 szczecin. Najgorsza firma na której ja pracowałem, za darmo , odaj mnie kasę za pracę, oszuści

kierowca

Tu chyba mowa o oddziale z Leczycy nie ze Szczecina.

Anonim

Dzięki ze taki forum jest bo ja też by się wpakował

Andzej

Cześć dziś juz podpisał umowę ale spotkał Pawła on wakurat wręczył ze Włoch, mówię że nie może zabrać kasę za pracę , on nie chce odawac cmr , oraz mówię że lepiej pójdę do portransa, czy będę pracować w miratrans

Aleks

Hej z tu firmę , powiem tak ze on przyjmuje z Ukrainy , ale przez to ze firma już nie ma kasy , ktoś musze jeździć za darmo żeby firma utrzymała się na rynku , przez to zatrudniają Ukraińców za 1000 zł albo 2000 zł , Ukraińcy mogą jeździć bez karty do tachografu, albo na magnezie. Firma tez musze coś zarobić.

Slawek

Cześć . Niewiem czym mogę cię pomóc, podaj go do sądu pracy , znam tu firmę ma samochody volvo Ale nigdy nie pracowałem u tego faceta , bo slychalem ze on nie dobrzy jest dla kierowcew

Ukrainec

Jestem z Ukrainy pracowałem u tego faceta , jak wyjedzalem to nie dostałem wypłaty , a tak obiecuje jedno , a płaci inne, nie chce wiencij u niego pracować lepiej poszukam pracy na Ukrainę. Co tej raz mam robić nie mam kasy żeby dojechać do domu , proszę mapisac co w takich wypadkach się robie. Dzienkuje

Marcin

Napiszcie dlaczego zwolniliscie dyspozytorke karoline czy byla dobra w tym co robila czy to osoba ktora nic nie potrafi zrobic

Sądzisz, że internauci powinni wiedzieć o firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja coś więcej? Zapraszamy na nasze forum. Tutaj Twoje zdanie się liczy.

Zostaw opinię o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja