Opinie o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja w Szczecin

Olaf

(usunięte przez administratora)Atmosfera w firmie nie jest najlepsza. Ludzie odchodzą. Szef płaci diety po 40 euro.

@Olaf

Hej Olaf - pracuje tutaj juz kilka lat i nigdy nie poznalem Olafa a wydaje mi sie ze znam juz wszystkich. Co wiecej pierwsze slysze zeby dieta byla 40 eur, jak chcesz oczerniac firme to pisz prawde a nie odgrywasz sie za to ze szef Ciebie wywalil bo paliwo kradles... to nie te czasy.

Koero Nowy wpis

Próbują ci wmówić że to rodzinna firma. Naczepy stare, rozpadają się. Kasa na czas ale co z tego jak jej nie ma. Na umowie mniej niż najniższą krajowa reszta dopisek jako premia. Max 380dniowki wychodzi. Punkty z tankowanie na BP musisz dla szef nabijać a powinny być dał ciebie. Pasy jak chcesz wymienić to ci wylicza i dostaniesz 2 klamry jeden pas.

Wanda Nowy wpis
@Koero

Z nowym rokiem podniosło wam się coś z tych 380 zł dniówki? I dieta w której padają tu takie sporne opinie dalej wynosi 50 euro?

Administrator Nowy wpis

Firma Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja dodała ofertę pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Warto składać swoje CV?

Gosia Nowy wpis

super firma, rzetelna i uczciwa.

cześć, widzę, że raczej kierowcy tutaj opinie pozostawiają a co ze spedytorami? jak duży mają tu u siebie dział i na jakich zasadach zatrudniają? ktoś podzieli się stawkami i warunkami odnośnie samej w sobie pracy?

@Anna

Jestem pracownikiem Miratrans. Jest Umowa o pracę i naprawde fajne warunki pracy. Zespół mamy bardzo sympatyczny, pomagamy sobie wzajemnie i dbamy o pozytywną atmosferę ponieważ jest to dla nas bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy :) Pozdrawiamy i zapraszamy :) :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kamil

Pracuje w firmie Miratrans o Szczecin juz kilka lat - polecam, mila atmosfera a co najwazniejsze kasa na czas. Co wiecej - odnoszac sie do wczesniejszych wpisów - szef zatrudnia obcokrajowcow i nie slyszalem zeby byli niezadowoleni, (usunięte przez administratora) albo zeby nie dostali pieniedzy na czas.

arweq

Witam, jakie kierunki obsługuje oddział ze Szczecina ? Tylko zachód ? Kierowcy autami zjeżdżają na Szczecin ?

@arweq

dwa razy tak, polecam ten system mam autko tylko dla siebie, nikt mi nie brudzi - jak dbam tak mam.

Olaf

@Olaf

dieta wynosi 50 Euro, ale to prawda przez 2 m-ce kwiecień i maj była obniżona do 40.

@Olaf

Czy Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

nikomu nie narzuca terminów

@ja

terminy nie sa narzucane - jak potrzebuje to wystepuje z wnioskiem i dostaje :)

Darek

@Olaf a ta dieta to codzienna tak?

@Darek

tak, za każdy wyjazd za granicę

Urszula

@Jerzy, czy pracujesz w Miratrans Transport i Spedycja? Możesz napisać coś więcej o tym pracodawcy? @Joanna, dziękuję za Twoją opinię. Czy gdyby była taka możliwość, chciałabyś wrócić do pracy w Miratrans Transport i Spedycja? Aktualnie do pracy poszukiwani są: spedytor krajowy i międzynarodowy oraz kierowca międzynarodowy kat. B. Opis ofert znajdziecie tutaj: http://www.miratrans.eu/jobs-pl.html . Będziecie aplikować na któreś z tych stanowisk?

Joanna

pracowałam w firmie miratrans szczecin rok na podstawie umowy o zastępstwo. Szef zawsze wypłacał należności przed terminem. Bardzo dbają o pracownika, panuje rodzinna atmosfera, przyjemnie było dojeżdzac tam przez rok, pracownicy słuzą wsparciem sobie i kierowcom. nie rozumiem skąd niektóre komentarze tu, myślę, że dotyczą innego oddziału. Z czystym sumieniem polecam tą firmę!!!!!

Jerzy

Świetna firma i praca. Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze może ją zmienić

p

widzieliście ten filmik z fb?

Kierowca

Panie Sylwku niech Pan sie nie przejmuje glupim wypisywaniem jakiegos cwoka. Damy rade. My murem za Panem!!! Sami wiemy jak sie pracuje w firmie dlatego tu jestesmy. To ze ktos glupoty wypisuje... niech sobie pisze ... zal mu (usunięte przez administratora) sciska ze tu nie pracuje.

Kierowca

I tak to jest jak sie da pracę oszustowi z Ukrainy ... gnoj wezmie buty, telefon i inne prezenty i do pracy nie przyjdzie. I kolejna firma wyrolowana... Chlopie psujesz robote swoim rodakom, ktorzy powinni tobie morde skuc, zeby glupie wypisywanie i oczernianie fajnej firmy wybic z glowy!!!

Sylwester Sikorski

Bardzo łatwo anonimowo oczernia się solidną firmę. Nie zalegałem i nie zalegam żadnemu kierowcy i pozostałym pracownikom nawet złotówki. Jeżeli ten anonimowy kierowca twierdzi inaczej niech się ujawni. Policja z przyjemnością się nim zajmie.

Znajdziecie normalne firmę w szczecinie ich dużo

Byly

Cześć widać ze macie takie problem co i ja , ewentualnie zgłoś do pi albo do sądu pracy w szczecine. Bo ta firma miratrans tak wam nie zapłacie. Szukajcie innych firm Pozdrawiam

Robert

Ale jak to zabrać kasę

Robert

Jutro się zwolniam

Zostaw merytoryczną opinię o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja - Szczecin

• Jak się pracuje w Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja?

Zobacz opinie na temat firmy Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja?

Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja