Opinie o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja w Szczecin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja?

Darek

@Olaf a ta dieta to codzienna tak?

@Darek

tak, za każdy wyjazd za granicę

Czy Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

@Pytanie

nikomu nie narzuca terminów

Olaf

(usunięte przez administratora)Atmosfera w firmie nie jest najlepsza. Ludzie odchodzą. Szef płaci diety po 40 euro.

@Olaf

dieta wynosi 50 Euro, ale to prawda przez 2 m-ce kwiecień i maj była obniżona do 40.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym 3/1 w firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kantor Wymiany Walut DUKATO
Szczecin
Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn
(17 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji – Magazynier
Szczecin
Sternal International Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
arweq

Witam, jakie kierunki obsługuje oddział ze Szczecina ? Tylko zachód ? Kierowcy autami zjeżdżają na Szczecin ?

Urszula

@Jerzy, czy pracujesz w Miratrans Transport i Spedycja? Możesz napisać coś więcej o tym pracodawcy? @Joanna, dziękuję za Twoją opinię. Czy gdyby była taka możliwość, chciałabyś wrócić do pracy w Miratrans Transport i Spedycja? Aktualnie do pracy poszukiwani są: spedytor krajowy i międzynarodowy oraz kierowca międzynarodowy kat. B. Opis ofert znajdziecie tutaj: http://www.miratrans.eu/jobs-pl.html . Będziecie aplikować na któreś z tych stanowisk?

Joanna

pracowałam w firmie miratrans szczecin rok na podstawie umowy o zastępstwo. Szef zawsze wypłacał należności przed terminem. Bardzo dbają o pracownika, panuje rodzinna atmosfera, przyjemnie było dojeżdzac tam przez rok, pracownicy słuzą wsparciem sobie i kierowcom. nie rozumiem skąd niektóre komentarze tu, myślę, że dotyczą innego oddziału. Z czystym sumieniem polecam tą firmę!!!!!

Jerzy

Świetna firma i praca. Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze może ją zmienić

p

widzieliście ten filmik z fb?

Kierowca

Panie Sylwku niech Pan sie nie przejmuje glupim wypisywaniem jakiegos cwoka. Damy rade. My murem za Panem!!! Sami wiemy jak sie pracuje w firmie dlatego tu jestesmy. To ze ktos glupoty wypisuje... niech sobie pisze ... zal mu (usunięte przez administratora) sciska ze tu nie pracuje.

Kierowca

I tak to jest jak sie da pracę oszustowi z Ukrainy ... gnoj wezmie buty, telefon i inne prezenty i do pracy nie przyjdzie. I kolejna firma wyrolowana... Chlopie psujesz robote swoim rodakom, ktorzy powinni tobie morde skuc, zeby glupie wypisywanie i oczernianie fajnej firmy wybic z glowy!!!

Sylwester Sikorski

Bardzo łatwo anonimowo oczernia się solidną firmę. Nie zalegałem i nie zalegam żadnemu kierowcy i pozostałym pracownikom nawet złotówki. Jeżeli ten anonimowy kierowca twierdzi inaczej niech się ujawni. Policja z przyjemnością się nim zajmie.

Tomek

Znajdziecie normalne firmę w szczecinie ich dużo

Byly

Cześć widać ze macie takie problem co i ja , ewentualnie zgłoś do pi albo do sądu pracy w szczecine. Bo ta firma miratrans tak wam nie zapłacie. Szukajcie innych firm Pozdrawiam

Robert

Ale jak to zabrać kasę

Robert

Jutro się zwolniam

Aleksandr szczecin

Wysłałem kierowców z Ukrainy , a nie kierowcę a nie kasy za usługi, a mówie ze szuka pracowników z Ukrainy ,niby to płaci za nich , oszust

Paawel

Ja tez tam pracowałem oszust mira trans szczecin , prącia fajna , zarobisz , a na koniec brak kasy, cmr zabrałem , czekam na kasę, i co zgłosił na Police taj pracodawcą MIRATRAS - OSZUST

Kierowca

Cześć . Wszystko sprawdziłem ze Szczecina , buro ul. Energetykow 9 szczecin. Najgorsza firma na której ja pracowałem, za darmo , odaj mnie kasę za pracę, oszuści

kierowca

Tu chyba mowa o oddziale z Leczycy nie ze Szczecina.

Zostaw merytoryczną opinię o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja - Szczecin

Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja