Opinie o Restyl w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restyl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Restyl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restyl w Ruda Śląska

Administrator Nowy wpis

Restyl poszukuje osoby na stanowisko Główny Księgowy w miejscowości Ruda Śląska. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Co się bardziej opłaca w pracy na produkcji, w dwuletnim ogłoszeniu o pracę dla tego stanowiska napisano, że jest możliwość pracy na godziny jak i na akord. Jestem dość szybki do tego doświadczenie w branży mebli tapicerowanych mam spore. Obecnie na akord wyciągnął bym około 5 z przodu na czysto? Czytałem coś o skargach, zatem nasuwa mi się pytanie co z atmosferą pracy? Może ludzie się jakoś pozmieniali ostatnio.

Error Nowy wpis

Miałam przyjemność pracować w firmie Restyl, podpisałam umowę od dnia pierwszego dnia miesiąca na umowę o pracę oczywiście po okresie próbnym na umowę zlecenie. I z przykrością informuję że mnie zwolniono mimo iż chodziłam do pracy systematycznie. Nie było mnie w pracy tylko przez cztery dni bo mój syn się rozchorował a mąż już nie mógł wziąć na niego opieki gdyż miesiąc wcześniej syn też był chory... Mało tego pod pretekstem mnie zwolnili że są na mnie skargi co podejrzewam nie miało miejsca bo nikt do mnie nie chodził z uwagami.... Ja ze łzami w oczach musiałam podpisać wymówienie umowy o pracę. Nie traktuje się tak pracowników. Starałam się ile miałam sił a pani która mnie przyjęła do pracy stwierdziła że nie wyrabiam się w godzinach pracy a co dopiero w akordzie. Co dziwne bo miałam dużo zrobione i z każdym dniem coraz więcej. Szukali jelenia aby zrobić czarną robotę a później wywalić na zbity pysk to druga firma która mnie potraktowała jak zwykłego śmiecia ..... Nie polecam młodym osobą oraz mamą zaczynać współpracy z tą niegodziwą firmą.

Krawcowa Nowy wpis
@Error

Na jakim stanowisku pracowałaś bo nie przypominam sobie by ostatnio ktoś nowy był przyjęty na szwalnie ??? Nikt nie został przyjęty ani zwolniony oprócz dziewczyny z Ukrainy która nawet (usunięte przez administratora) zakład

Joanna

Cześć. mam pytania odnośnie poziomu znajomości języka niemieckiego na stanowisku pracownik biurowy w dziale reklamacji z j. niemieckim. I w ofercie napisali, że to ma być poziom dobry. Czy jest to poziom B1, czy raczej B2? I pracownicy mają tu szanse na rozwijanie umiejętności językowych i firma finansuje np. jakieś kursy niemieckiego an lepszym poziomie ??

Firma Restyl szukała nowego pracownika na stanowisko Magazynier w dziale produkcyjnym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownika produkcji. W ogłoszeniu zawarta jest informacja, że wynagrodzenie to 30 złotych brutto na godzinę. Jednakże w wymaganiach, szef oczekuje od kandydata gotowości do pracy akordowej. Jak w praktyce to wygląda? Pracuje się na akord czy na godzinówkę? Czy może na to i na to?

Praca

Kandydat przy zatrudnieniu otrzymuje stawkę godzinową, a następnie po 2/3 miesiącach przeszkolenia i nabycia umiejętności przechodzi do próbnego akordu z możliwością podwyższenia swojego wynagrodzenia.

Michaśka

Ktoś wie, jak wygląda to przyuczenie do zawodu i pracy? Widziałam wzmiankę o tym w ogłoszeniu dla Pracownik Produkcji, że dają takie przyuczenie. A to chodzi o jakieś konkretne szkolenia? Czy naukę przez praktyke pod okiem szefa/majstra? Wiecie jak to wygląda relanie?

@Michaśka

Przyuczenie do zawodu odbywa się pod okiem wykwalifikowanych tapicerów w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzeniem.Nie jest to praktyka a forma normalnego zatrudnienia.

Hahaha

Śmieszne to wszystko , śmieszne pytania takie jak : ile można zarobić ? Czy są nadgodziny ? Czy też weekendy jeśli tak to ile w miesiącu ? Ludzie jeżeli chcecie zarobić minimum na start sześć tysięcy to i tak nie tutaj . W żadnej firmie w tym ... się nie zarobi , ale do pocieszenia można sobie legalnie wyjechać np do Holandii jak np szklarnia , sortowanie dla każdego coś się znajdzie tylko teraz pytanie czy to wszystko wytrzymiecie ? Agencja każda jedna ma swoje negatywne opinie , ludzie pracujące w Holandii są (usunięte przez administratora).. większość , (usunięte przez administratora) , imprezy , (usunięte przez administratora)i to każda kwatera . A to wszystko przez wypłaty tygodniowe no i naszych inteligentnych rodaków takich gdzie można spotać wszędzie nawet i w tej firmie . Prawda jest taka że godnie i spokojnie od - do z naszymi inteligentnymi rodakami nie da się pracować i z tego powodu są sytuacje takie że ludzie rezygnują z każdej firmy nie tylko tej . Jesteśmy już tacy a będzie jeszcze gorzej . Dlatego może obcokrajowcy wniesą trochę kultury i dają światełko ludziom dlaczego są lepiej i mile widziani w pracy , ja się nie dziwię .

Joanna

A w biurze jak tam wam się pracuje? Może są jakieś wakaty albo pojawią się w Nowym Roku? :) Mam oko na firmę, ale na rekrutację nie mogę coś trafić. To jak, polecacie prace?

Zapytajnik

Dlaczego w tym zakładzie rozpoczyna się pracę w niedziele po.poludniu a kończy w piątek rano ?. O co w tym chodzi

Nowa

Cześć Są może przyjęcia na szwalnię?

Igła
@Nowa

Z tego co wiem to od 2 tygodni są przyjęcia na szwalnię.

Ktos
@Igła

Nie ma

Agnieszka
@Ktos

To co już przyjęli kogoś czy czemu nie ma? Warto w ogóle składać cv? Ile mniej więcej można zarobić i na jakiej umowie?

Wanda

Szwalnię :-D

Wanda

Czy są może przyjęcia do pracy na szwanie ?

Mo

Są przyjęcia do pracy?na czym ta praca polega jeśli może ktoś mu tu odpowiedzieć ?

Urszula
@Mo

widzę, że do teraz nikt Ci jeszcze nie odpowiedział. :( A doprecyzujesz, o które stanowisko chodzi? Bo może to w tym problem jest z tym brakiem odzewu

Agnieszka

A na jakie stanowisko chcesz się przyjąc?

Uuuu

Ludzie zróbcie coś z tą temperatura na halach ponieważ ludzie tutaj nie wytrzymują z ciepła !!!! Ile idzie !!!

Sebastian
@Uuuu

A jaka temperatura panuje tam? I czy od Twojego wpisu coś już się poprawiło w tej kwestii? Daj znać, ciekaw jestem jak to zostanie rozwiązane przez Restyl :D

Urszula

W osobnym gabinecie? A nie myśleliście żeby napisać jakiś wniosek z prośbą o to? To chyba nie jest jakiś super ogromny wydatek?

Ktoś

Czy ktoś napisze czy praca jest trudna? Jak tam sfera? W jakich godzinach pracuje się na szwalni?

Hhhhh
@Ktoś

6-14:30. 14-30-23:10

Ilona
@Hhhhh

Czy to są stałe godziny? To znaczy, zawsze wychodzi się z pracy o takich? Czy może jakieś nadgodziny się czasami zdarzają? Jeśli tak, to jak często i w jakich sytuacjach oraz jak są one później rozliczane?

@Hhhhh

A jak płacą za nocki? Dodatkowo jakoś czy nie ma co na to liczyć? Czemu takie dziwne godziny, zmiana dzienna 8,5 h, a nocna 9 h i 10 minut?

Ona
@Ktoś

Pytanie grzecznosciowe. Pracujesz juz tam jako szwaczka?.

Nowa

Dobry wieczór. Czy ktoś w restylu jest z Łagiewnik ?.

Czy ktoś udzieli mi odpowiedzi czy jeżdżą jeszcze stelarze z Boronowa dostarczane przez Gobor, a dokładnie prze Krzysztofa?

Wladek

Tak, przyjeżdżają

Sebastian
@Wladek

Hej, widzę że wiesz co się dzieje w Restylu. W takim razie powiedz mi proszę czy ludzie bez doświadczenia też mają szansę na zatrudnienie w tej firmie? Jeśli tak, to są tu potem jakieś szkolenia czy kursy?

Ilona

Cześć, może podzielicie się jakimiś nowościami odnośnie zatrudnienia w Restylu? Jaka obecnie umowa jest tutaj oferowana? Jak oceniacie wynagrodzenie? Podpowiedzcie na co można obecnie w firmie liczyć :)

Radomir

Firma dbająca o opinie, szanująca pracowników stąd dobra opinia pracodawcy więc i na forum jest mniej wpisów ale warto tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Restyl - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Restyl?

Zobacz opinie na temat firmy Restyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restyl?

Restyl