Opinie o Muehlhan w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Muehlhan. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Muehlhan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehlhan w Gdańsk

Rodimson Nowy wpis

Szczerze odradzam pracę w Muehlhan Gdańsk. Firma na pierwszy rzut oka może wydawać się porządna, ale to tylko pozory. Nie interesuje ich nic oprócz krótkoterminowych perspektyw zysku, ludzi mają gdzieś. W maju pracownik ten firmy spowodował poważny wypadek kierując samochodem totalnie pijany. Żadnej reakcji na podejrzane zachowania pracowników tej firmy w podobnych kategoriach, praktycznie żadnej weryfikacji nowych pracowników (ogłoszenia wystawiane na stronach typu OLX), więc możesz wpaść w kłopoty jadąc jako np. pasażer czy przebywając z kimś na wyjeździe. (usunięte przez administratora) na nadgodzinach i dają umowy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Jur Nowy wpis
@Rodimson

Szczera prawda,pracowałem 7 lat w tej firmie,praca w pl. po 10 godzin za nadgodziny nie placone za soboty nie płacone w niedziele zawsze płacz zeby przyjść i 50 zł za niedziele taki bonus,zero premi umowy na wyjazdy za granicę jakieś wały totalne puzniej problemy z urzędami skarbowymi,kiedys nawet kazali podpisywać lojalki na zwrot podatku z norwegi,a jak miałeś dopłacić to pocaluj sie w d..pozdrowionka dla starych muelhlanowców

Czy w Muehlhan jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

mondryinaczej Nowy wpis

Żadnej, patrzą tylko na krótkoterminowe zyski. Nikogo nie interesuje, że tobie coś nie odpowiada.

Jaka jest kultura pracy w Muehlhan?

Tom

Żadna, niekompetentni prowadzący,za nadgodziny czy soboty nic nie płacą .

Pracownik z BREMEN

Czy jest ktoś w tej firmie kompetentny i może postawić kierownika z Bremen i Prezesa że Szczecina w pion. ROBIĄ ludziom jakieś kary że nie Mogą wyjechać TYLKO pracują na BRONOWICKIEJ A przytulaja kasae z wynajetych PRACOWNIKOW!to sie w głowie nie mieści!koerownik z Bremen kasuje LUDZI pi50euro że do kraju ich wozi A za firmową kartę takuje. PORAŻKA. To już jest ich prywatną firma. Czy ktoś wytlumaczy nam.??!!To!

pan
@Pracownik z BREMEN

a jaki to kierownik? jak się nazywa?

Brałeś udział w rekrutacji do Muehlhan. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Witam. Jan wyglada sytuacja na andruszkiewicza w gdansku na placu? Szkukają osob do pracy, jak tam stawka i zmiany?

Benek

Czyżby ktoś nie słuchał informacji w mediach o sytuacji epidemii?

Cwaniak

Potworny stres w niektórych działach a w innych działających na stoczniach potężny luz i dobre pieniążki dla majstrow i kierowników. Biura komfort pracy i zarobki od dobrych do bardzo dobrych. Niepotyzm i układy muszą tak działać. Donosiciel jeden ale pełna gębą. Kierowca co to przeżył paru dyrektorów i kierowników Pan sobie i tylko sobie. Ogólnie jak nie trafisz do paru komórek w biurze i eksponowane stanowisko to doplacisz do interesu lub będziesz miał nerwice

Tomasz

Może kiedyś było słabo ale teraz jest ok i wystarczy popatrzeć na spokój na tym forum!

Nawet już ręki nie wyciągnę!(usunięte przez administratora)

Mateo

Pracowałem w tej firmie pare lat temu w Niemczech papenburg pieniądze były na czas kwatery spoko kierownictwo ok było fajnie ????szkoda że się skończyło

Małpa

Witam Brakuje czasami słów aby opisać chamstwo jakie panuje w firmie Możecie iść na kursy z firmy (nie polecam) bo kursy skończycie podpiszecie lojalki i się zacznie praca na remontówce a jak nie to straszenie A każdy wie jak na remontówce jest w szczególności u pomidora ;-) W firmie mają dobrze ci którzy są albo z rodziny albo zwykli wazeliniarze Wystarczy kontrakt w Danii w Odense jak ktoś wyżej opisał kierownik stary chlor i faktem jest że firmowy bus z ludźmi by go rozjechał ma swoich ludzi o nich dba jak były niby przestoje to tylko jego kolesie pracowali a ci co naprawdę chcieli pracować i potrafili o wiele więcej jak wazeliniarze to tylko remontowa I naprawdę coraz więcej po rodzinie ludzi tam robi więc sami wiecie jak to może wyglądać Gorąco polecam omijać firmę

Szalony
@Małpa

Zgadzam się

Agnieszka
@Szalony

Może napiszesz coś więcej o pracy w Muehlhan z własnej perspektywy i doświadczeń? Długo pracowałeś w tym miejscu? Ciekawi mnie, jak wygląda kwestia warunków oferowanych przez firmę, zakwaterowania, dojazdu i tak dalej. Napiszesz coś więcej na ten temat? To będzie na pewno przydatne dla innych użytkowników forum.

Agnieszka

@Indianin, dziękuję za Twoją opinię, niemniej jednak proszę Cię, abyś wypowiadając się na forum przestrzegał zasad tu obowiązujących. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Zbynio, a Ty pracujesz w muehlhan? Co jest powodem braku pracowników, o którym piszesz?

Indianin

Miałem okazję pracować w Północnej,najpierw na dziennej zmianie a potem na piaskowaniu w nocy. Praca ciężka, ludzie którzy już tam są to doświadczone tury i cwaniaki. W ekipie Polacy jak i Ukraińcy (3 lata temu). Natomiast co do majstra i kierownika..- cóż- fakt,że mega doświadczeni ale niestety w (usunięte przez administratora) mają przepisy bhp i każą np włazić na rusztowanie gdy jest ono niedokonczone ( karygodne). No i słynny Balon-pijaczyna i chlor. Prostak i (usunięte przez administratora) chociaż nitki do piaskowania umie ładnie logistycznie rozwinąć wzdłuż całej burty statku.

Zbynio

Muehlhan to dobra firma i mam nadzieję, że poradzą sobie z brakiem pracowników.

Jakim pracodawcą jest muehlhan? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

PATRYK

WITAM. MAM WAZNE PYTANIE DO WAS.CZYTALEM WASZE POSTY I WIDZE ZE ZLE SIE DZIEJE W TEJ FIRMIE.CZY MOGLBY KTOS NAPISAC CO W SYTUACJI JESLI NA WYJEZDZIE REZYGNUJEMY Z PRACY I WTACAMY DO POLSKI CZY FIRMA PLACI ZA PRZEPRACOWANE DNI?

Tymon

Może w związku z brakiem fachowców firma podniesie wynagrodzenia?

Krystian

13,30 na godzinę za taką harówkę na remontówce? Grzesiek w którym biurze pracujesz? i jako kto? pewnie specjalista do naboru kolejnych jeleni.

Krystian

Grzesiek

Może trzeba docenić , że pracujecie w dobrej firmie?

Stary

Przyjmują ludzi z Mołdawii, bez języka to czego się spodziewałeś po tej firmie. Ukraińców bez języka w stoczni jest tyle co Polaków. Mówię o Gdańsku, gdzie indziej jest pewnie tak samo.Im się opłaca robić, bo we własnym kraju nie mają żadnej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Muehlhan - Gdańsk

• Jak się pracuje w Muehlhan?

Zobacz opinie na temat firmy Muehlhan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Muehlhan