Biofeed Sp. z o.o. Michał Wysocki

Rajkowy

Opinie o Biofeed Sp. z o.o. Michał Wysocki

jop

daj sobie spokój ... prez.es i dyrekto.r to karierowicze i kłamczuchy

Tomasz
@jop 29.06.2017 14:38

to nieprawda frustracie

endriu

Firma idzie do przodu jak czołg. Ciśnienie na sprzedaż jak wszędzie- auta ok. Dają narzędzia do dobrej sprzedaży. idzie się dogadać. polecam

rolnik

Polecam ambitnym handlowcom. Zarobki i warunki pracy ok. Ciśnienie na sprzedaż jak w każdej firmie, komunikacja ok

Błażej

Mądra polityka Firmy,że tak dopieszcza handlowców.......absurdem jest czynić wobec tego jakikolwiek zarzut.....mądra polityka. Odnośnie pozostałych uwag,to już głupota.....kwestia ta powinna być poważnie rozważona,ponieważ w należytej organizacji pracy tej firmy leżą jej ogromne rezerwy.....prawdopodobnie przeszkodą jest ,ręczne zarządzanie" i tzw.ukryte życie czyli nieformalne struktury .... Ciekawe wyzwanie....

San

Wspolpracowalem jako zaprzyjazniona firma z nimi przez jakis czas, fajni ludzie, gdyby nie to ze zarzad mysli ze oszczedzaniem na wszystkim rozwinie ta firme to byloby naprawde ok a tak to beda pozornie isc do przodu a w rzeczywistosci male kroczki w tyl.... oby nie do upadku bo atmosfera jest ok :)

siaki

Faktycznie pojazdy nie stare, ale i nie nowe w dodatku kiczowato oklejone, ale to w stylu kociewskiej kultury michałka i maciusia. Firma to nie tylko handlowcy. Spójźcie na tych umęczonych ludzi na produkcji i zaszczute groźbą utraty pracy biuro. Wiem jednak że Ci ludzie nic nie znaczą w oczach właściciela. A przecież wszyscy teraz trąbią NAJWAŻNIEJSZY JEST CZŁOWIEK. W przyszłym roku michałku bezrobocie w Polsce przewidywane jest na poziomie 6 %. Już przebieram nogami z niecierpliwością na myśl, że zacznie Ci brakować pracowników, bo jak widzę na powyższym poście handlowców już ci brakuje.

taki

Handlowcy na pewno nie mogą narzekać na warunki. Mają dobry system premiowy, nowe pojazdy we flocie. Zarobki - jak ktoś się stara to nie narzeka.

Piko

To jest kołchoz a nie firma. Tam się nikogo nie szanuje. Szok!

Chudy

Pracowałem u nich kilka miesięcy. Warunki normalne. Jak kto sie lubi obijac i kombinowac to wszedzie bedzie mu zle.

koko

Firma jak firma. Docenia tych , którzy osiągają dobre wyniki. Jeśli ktoś się nie nadaje do sprzedaży to się nie sprawdzi.

opij

smród, brud i ubóstwo.

Obserwator II

Panie Michale chyba czas byłoby zaktualizować stronę biofeed-u, bo część towarów tam oferowanych nie jest już produkowanych od co najmniej pół roku.

obserwator ;)

No no, jestem pełen podziwu. Widzę, że firma się rozwija. Zapewne ktoś może spytać-dlaczego?? Przecież wyswietla się ogłoszenie za ogłoszeniem, firma potrzebuje pracowników, zapewnia świetne warunki. Zostaje tylko pogratulować.

ziomek

Znowu coś usunęli. Usuwanie opinii świadczy o słabości zarządu i niskiej samoocenie. Nie przestrzega się tam czasu pracy, bałagan w papierach, typowy kołchoz połączony z obozową doktryną. Poziom rekrutacji pracowników - fatalny. Chora firma. Ludzie traktowani jak pasożyty. A wszystko przez to, że cwaniaczki z Kociewia myślą że tak będzie w nieskończoność. Poczekajcie na kontrole ...

yyyy

Ludzie stamtąd odchodzą,nikt tam chyba nie pracował dłużej niż rok. Zero szacunku dla pracownika. Warunki pracy fatalne. Nie polecam tam pracy ze względu braku szacunku dla pracownika. Każą pracować w syfie i zepsutych maszynach. Omijajcie ta firmę!!!

obserwator ;)

???Jaki poziom takie opinie

stefan

przyganiał kocioł garnkowi WSTYD a nie WSTYT

uio

wróć do szkoły i naucz się pisać analfabeto, bo wstyt tu być z tobą. MOŻE, WYTWÓRNIA, ZRESZTĄ, Z PREMIĄ, KOMPONENT

ziomek

bio

jak widać opinie, które mówią o tym jak jest naprawdę znikają szybko a zostają same komentarze które nie rażą w oczy wysoko postawionych osób w tej firmie...

stefan

konponent

klient

Trochę nieuwaznie usuwacie opinie (swoją drogą to trochę śmieszne, równie dobrze sami możecie pisać same pozytywy).

współpracowwnicy

potykał*

ST

Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom firmy Biofeed za owocną współpracę. Mam nadzieję że zapamiętacie mnie po mimo moich potknięć pozytywnie.

agapit

trudno powiedzieć, w tej firmie na temat kasy nie wolno gadać... a opinie o tej firmie są kiepskie i to na pewno nie bez powodu, ludzi się tam nie docenia za ich pracę, najlepiej żeby orali jak woły i za dużo nie gadali bo długo tam nie zabawią

agapit

szczerze to nie polecam pracy w tej firmie, podczas rozmowy obiecują złote góry a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej, brak szacunku dla człowieka... najlepiej żeby robiło się od rana do nocy i po godzinach charytatywnie

siwy 33

o jak ładnie piszecie o tej firmie a ja własnie cv tam wyslałem bo dzis było ogłoszenie na pracownika magazynu..warto wogle odbierac od nich tel.jak zadzwonią?

były pracownik

Pracowałem w tej firmie i chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają podjęcie pracy tutaj. Atmosfera tu jest nie do wytrzymania, 1000 pomysłów na minute z czego w życie wdrażane są te najbardziej absurdalne.Zero szacunku dla człowieka, najlepiej jakby się pracowało w systemie 24h/24h. Jak czytam te pozytywne opinie o firmę to śmie twierdzić, że zostały one napisane przez kierownictwo bądź przedstawicieli handlowych, gdyż są oni najbardziej uprzywilejowani.( usunięte przez administratora ).Szkoda natomiast na zainwestowanie w nowy sprzęt na produkcje. Lepiej naprawiać stary złom, który pamięta dobre czasy komuny niż zainwestować w nowe maszyny... a niby ta firma ma inspiracje bycia jedną z najnowocześniejszych firm paszowych w Polsce...

jaro

Profity są w tej firmie za lojalność....

Lech

Nie wiem o czym mówi przedmówca...jakieś totalne bzdury. Z tego co wiem część załogi była w tym roku w Egipcie

luko

A ja bym chciał pracować w takiej firmie jako kierowca. Pochodzę z gospodarki biorę z tej firmy produkty. Mam kategorie B,T,A2. Znam się na tym. Mieszkam okolice Pułtuska. Wie może ktoś o takiej pracy.

Zampel

Musiałeś być słaby, że firma nie dała ci szansy :P

atom

Chyba na odwrót

privat

Wielka dyskusja na temat BioFeedu! Normalna, Polska, dobrze rozwijająca się firma. Pewnie gdyby to była spółka akcyjna za kilka lat była by w WIG20

inst

Znam(usunięte przez administratoraosobiście. Sam też prowadzę firmę i powiem szczerze, że gdyby nie kilka jego rad dot. zarządzania sposobu inwestowania to stał bym dziś dużo gorzej. A po za tym wystarczy spojrzeć na BioFeed. Dziś to jedna z większych firm w okolicy, a przecież nie tak dawno pojawiały się dopiero pierwsze worki ich premiksów, koncentratów i pasz.

Sławek

Ja pracuje w BioFeedzie już ładnych parę lat i jakość współpraca z samym Prezesem(usunięte przez administratora) i resztą pracowników układa mi się bardzo dobrze. Widać rozwój tej firmy i to mi się podoba. Nie rozumiem skąd taki komentarz. Chyba nie pracowałeś w tej firmie, a już na pewno nie poznałeś(usunięte przez administratora) skoro tak piszesz.

Radek

milion pomysłów na minutę szefa ale brak koncepcji jak je wdrożyć w życie

Zostaw opinię o Biofeed Sp. z o.o. Michał Wysocki - Rajkowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biofeed Sp. z o.o. Michał Wysocki