BioFeed Sp. z.o.o

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BioFeed Sp. z.o.o

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
Michał Bratos

Bardzo konkretna, merytoryczna rozmowa kwalifikacyjna. Proces wdrażania w działanie firmy również szybki i bardzo konkretny. Pełen profesjonalizm. Firma i ludzie "na poziomie" a tego szukałem. Widać że nie ma tu ludzi "z przypadku".

Monika84

Jakiś czas temu temu weszłam na profil firmy na GoWork i powiem szczerze, opinie nie zachęcały do wysłania aplikacji... Aktualnie jestem "świeżym" pracownikiem (około pół roku) w olsztyńskim oddziale i jestem mile zaskoczona panującą tu atmosferą :) Początek rekrutacji to rozmowa z prezesem, a następnie z działem, do którego aplikowałam. Decyzję otrzymałam bardzo szybko.

Rolnik pow.działdowski
Klient

Przedstawiciel Pan Bartek bardzo dobry doradca koncentraty dla prosiąt b.dobre tucznik też obsługa dostawa ok. Cena mogłaby być zawsze tańsza .

Maciek

Byłem ostatnio w tej wytwórni-powstaje nam nowa linia i gruntowna modernizacja. Dla mnie ok

Pytanie Nowy wpis

Czy BioFeed Sp. z.o.o ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nowy wpis

@Pytanie

Wymiar czasu pracy pracownika zatrudnionego na pełen etat w BIOFEED jest ściśle określony i wynosi 8 godzin dziennie, najczęściej od godziny 7:00 do 15:00 lub od 8:00 do 16:00.

Kasia

Czas powitać nowe grono pracowników

@Kasia

Pani Kasiu, rzeczywiście pora powitać nowego pracownika Działu Floty! Samych sukcesów i przyjemnej pracy!

@BioFeed Sp. z.o.o

Oczywiście żę WITAMY pracownika Działu Floty - samych sukcesów życzę ale również WITAMY nową PANIA Brand Managera i innych NOWYCH pracowników dyrektorów - nie zapominajmy o NICH - branża jest hermetyczna, wiekszość sie zna.. :)

@Kasia

Widze cisza,brak odpowiedzi.... czym to spowodowane ? Jakieś zaskoczenie ?

Małgorzata Nowy wpis
@Kasia

Zaskoczenie? A z jakiego powodu?

Nowy wpis

@Kasia

Pani Kasiu, nie ma żadnego zaskoczenia :) Miłego dnia życzymy!

Margaret
Klient

Niestety bardzo kiepski płatnik faktur. Notorycznie przekraczane terminy płatności. Brak rzetelnej informacji od księgowych, które "tylko tam pracują". Nie polecam.

@Margaret

Szanowna Pani, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby prawidłowo i terminowo dokonywać firmowych płatności. Jeżeli kiedykolwiek doszło do jakichś opóźnień, być może wynikały z błędów po stronie systemu mailingowego lub niedopatrzenia. Niemniej jednak bardzo proszę przyjąć nasze przeprosiny za zaistniałą sytuację. Jednocześnie zachęcam do wyjaśniania wszelkich nieporozumień i nieprawidłowości na bieżąco.

Edward 10
@Margaret

Potwierdzam Bardzo slabo płacą, kontakt tylko jak oni cos potrzebują. Niskie kompetencje pracowników. Duza rotacja

@Edward 10

Panie Edwardzie, zapewniamy, że zawsze dokładamy wszelkich starań, aby prawidłowo i terminowo dokonywać firmowych płatności. Staramy się również, aby nasz zespół pracował jak najlepiej. W razie potrzeby zapraszamy oczywiście do kontaktu bezpośredniego.

Czy w firmie BioFeed Sp. z.o.o można pracować zdalnie?

@Administrator

Jak najbardziej jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i pracę zdalną. Wiele naszych pracowników pracuje zdalnie, w zależności od potrzeb, możliwości i ustaleń z przełożonymi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w BioFeed Sp. z.o.o masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w BioFeed Sp. z.o.o? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 31 stycznia kilka ogłoszeń.

Cle
Kandydat

Sympatyczne zaskoczenie firmą i podejsciem

@Cle

Dziękujemy serdecznie, bardzo nam miło. Życzy samych sukcesów!

Jak w BioFeed Sp. z.o.o wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BioFeed Sp. z.o.o?

Tomo4
@Pytanie

Umowa o pracę

@Tomo4

Potwierdzamy, z naszymi pracownikami najczęściej podpisujemy umowę o pracę.

Łucja
@Tomo4

A nowy pracownik w BioFeedzie na jaki okres czasu dostaje pierwszą umowę i kiedy może się spodziewać, że będzie ona zawarta z nim na stałe? :) Czy przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą zmieniają się jakoś warunki zatrudnienia pracownika?

@Łucja

Pani Łucjo, wszystko zależy od stanowiska, na które Pani aplikuje. Zwykle takie ustalenia zapadają podczas rozmowy rekrutacyjnej, gdzie omawiane są warunki zatrudnienia. Przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą, wszystko jest ustalane z pracownikiem i jego przełożonym. Zgodnie z Kodeksem Pracy okres próbny wynosi nie więcej niż 3 miesiące, ale zdarza się, że zatrudniamy na krótsze okresy próbne np. 1 miesiąc lub 2 miesiące. Po tym okresie następuje zatrudnienie z umową na czas określony . Maksymalny okres wynosi 33 miesiące, jednak zazwyczaj zatrudniamy na krótsze okresy np. 6 miesięcy, 12 miesięcy lub 3 miesiące). Łączna liczba tych umów nie może jednak przekroczyć trzech. Po tym czasie pracownik zatrudniany jest na czas nieokreślony. Zachęcamy do składana aplikacji na adres mailowy: kadry@biofeed.pl.

...

Najgorszemu wrogowi nie polecałabym pracy w tej firmie. Tylko patrzą, żebyś pracował 24/7 i obskakiwał kilka stanowisk za najniższą krajową. Jeszcze kombinują z umowami, żeby mieć jak najmniejsze koszty. Dodatkowo jeśli nie jesteś tam po znajomości lub nie masz porządnego kierownika, który potrafi się za tobą wstawić to jesteś nikim. Atmosfera jest okropna. Każdy pod każdym dołki kopie i obgaduje za plecami, a kierownictwo i dyrektorstwo to w większości sfrustrowani karierowicze bez życia prywatnego. Największą umiejętnością niektórych jest tylko i wyłącznie darcie mordy na pracownika. Nie zaopatrują pracownika we wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Komunikacja między działami oraz oddziałami jest niemal zerowa. Jednym słowem panuje tam jeden wielki chaos.

@...

jakieś konkrety byłyby mile widziane ?

@...

Jesteśmy dużą firmą i zdajemy sobie sprawę, że mogą być obszary wymagające poprawy. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie spostrzeżenia i konstruktywną krytykę, by móc wyciągać wnioski i wprowadzać usprawnienia. Podkreślamy, że atmosfera jaka wytwarza się w pracy zależy od każdego pracownika w podobnej mierze. Z naszej strony staramy się dokładać wszelkich starań aby wszyscy nasi pracownicy mogli działać w komfortowych warunkach. Stąd też śledzimy wątek i opinie na temat naszego przedsiębiorstwa. W odniesieniu do "kombinowania z umowami" - nigdy nie miało miejsce takie zdarzenie. Niemniej jednak, jeśli ktoś z Państwa posiada informację istotne dla funkcjonowania naszej spółki zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

@Michał Bratos

Panie Michale, dziękujemy serdecznie. Bardzo się cieszymy się, że dołączył Pan do naszego zespołu! Życzymy powodzenia i samych sukcesów!

Monika84

@Monika84

Witaj Moniko w Biofeed! Serdecznie dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo się cieszymy, że dołączyłaś do naszego zespołu. Życzymy Ci sukcesów i owocnej współpracy :) Pozdrawiamy!

Rolnik pow.działdowski

@Rolnik pow.działdowski

Dziękujemy serdecznie za opinię. Każda taka wypowiedź jest dla nas niezwykle cenna.

Maciek

Beata
@Maciek

Wobec tego to wspaniale! Biofeed to bowiem grupa doświadczonych pasjonatów i ekspertów w żywieniu zwierząt. Są producentem pasz, koncentratów, premiksów i dodatków dla bydła, trzody i drobiu oraz karmy, suplementów, środków pielęgnacyjnych i akcesoriów dla psów, kotów, zwierząt futerkowych, gryzoni, gołębi i ptaków egzotycznych. Wykorzystując doświadczenie i fachową wiedzę, opracowują autorskie mieszanki gwarantujące sukces hodowlany. Zapewne wypowiadasz się jako osoba zaopatrująca się w tym miejscu. Jak często tam bywasz?

@Maciek

Panie Maćku, dziękujemy serdecznie za opinię.

Martyna

Jakie są zmiany? W sensie, w jakich godzinach się pracuje ?

@Martyna

Pani Martyno, w zależności od stanowiska, na jakie chciałaby Pani aplikować.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Iza

@... w jaki sposób z umowami kombinują ?

były pracownik

Pracowałem w tej firmie i chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają podjęcie pracy tutaj. Atmosfera tu jest nie do wytrzymania, 1000 pomysłów na minute z czego w życie wdrażane są te najbardziej absurdalne.Zero szacunku dla człowieka, najlepiej jakby się pracowało w systemie 24h/24h. Jak czytam te pozytywne opinie o firmę to śmie twierdzić, że zostały one napisane przez kierownictwo bądź przedstawicieli handlowych, gdyż są oni najbardziej uprzywilejowani.(usunięte przez administratora).Szkoda natomiast na zainwestowanie w nowy sprzęt na produkcje. Lepiej naprawiać stary złom, który pamięta dobre czasy komuny niż zainwestować w nowe maszyny... a niby ta firma ma inspiracje bycia jedną z najnowocześniejszych firm paszowych w Polsce...

Sadownik
@były pracownik

Ten złom jak "były pracownik" napisał przyjechał z Zalewa w czasach gdy Reifeisen złomował tą mieszalnię, a spryciarz kupił go w cenie złomu i poszła dalej do użytku ...

Lech Be.
@Sadownik

Zgadza sie - Wysocki to (usunięte przez administratora)

rolnik mazowieckie

nie polecam . na wejście dają dobra cenę , parametry na ateście wysokie ale co do jakości paszy spadek mleka . wróciłem do wcześniejszej firmy paszowej mleko powróciło . Moje sugestie dla Biofeed Sp. z o.o. Michał Wysocki: nie zatrudniajcie juz wiecej ludzi z cargill ;-)

Diplodocus
@rolnik mazowieckie

Częsta zmiana receptur z powodu braków w dostawach ( odpowiedzialne osoby nad tym nie panują) niby bilans-bialko,,energia się zgadza ale być może przyswajalność inna? Za każdym razem może się okazać, że skald inny

set
@rolnik mazowieckie

Wybitnie złośliwa i tendencyjna opinia. Zresztą, jak wiele na tym forum. Jeśli chodzi o cenę paszy, to co to znaczy dobra cena? Proszę wyjaśnić tą okazję cenową, jaką mają inne firmy. Co to znaczy jakość paszy i ten nieszczęsny spadek mleka. Proszę wyjaśnić niewtajemniczonym? Jeżeli Pan nie mówi całej prawdy to w zasadzie zawsze można napisać o spadku mleka, bo to nie jest do udowodnienia. Najlepszy numer o jakim słyszałem to powrót do poprzedniej firmy i wspaniałej wydajności. Moje obserwacje są diametralnie inne od pańskich i w dowód moich czystych intencji zapraszam do siebie w celu potwierdzenia pańskich obserwacji.

set
@Diplodocus

Drogi forumowiczu, zapewniam, że nie znasz tematu i nie wiesz o czym piszesz. Trudno jest na forum dyskutować o trudnym zagadnieniu, jakim jest zmiana receptury. Z takimi wątpliwościami proszę się udać do swojego przedstawiciela po wyjaśnienia i proszę więcej tych głupot nie zamieszczać.

jop

daj sobie spokój ... prez.es i dyrekto.r to karierowicze i kłamczuchy

Tomasz
@jop

to nieprawda frustracie

lech
@jop

To niestety prawda.

lech

Firma ma problemy z jakością swoich produktów.

Zostaw merytoryczną opinię o BioFeed Sp. z.o.o - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BioFeed Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy BioFeed Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BioFeed Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BioFeed Sp. z.o.o
Przejdź do nowych opinii