BioFeed Sp. z.o.o

Opinie o BioFeed Sp. z.o.o

lech

Ilość gwiazdek na podstawie czterech ocen?

Beata

@Fric, czy Twoje spostrzeżenia dotyczą Biofeed Sp. z o.o. Michał Wysocki? Jeżeli pracowałeś lub nadal pracujesz w tej firmie, to bardzo Cię proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami własną opinią odnośnie do zatrudnienia u tego pracodawcy. Każda Twoja informacja posłuży osobom zainteresowanym rozpoczęciem współpracy z nim.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Biofeed Sp. z o.o. Michał Wysocki?

Genio

Nie polecam

Fric

Czy taka korzystna to nie wiem.ludzie słabi i tak pracy nie dostaną a tylko tacy pracy obecnie szukają reszta pracę już ma w Polsce lub za granicą .Portal go wiek czeka likwidacja . Zaczyna nie wpisów o firmie przez administratora bo przestali ludzie czytać donosić .Bardzo ciekawe

Feliks

Biofeed ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Rozmowę kwalifikacyjną w BioFeed Sp. z.o.o masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu?
endriu

Firma idzie do przodu jak czołg. Ciśnienie na sprzedaż jak wszędzie- auta ok. Dają narzędzia do dobrej sprzedaży. idzie się dogadać. polecam

rolnik

Polecam ambitnym handlowcom. Zarobki i warunki pracy ok. Ciśnienie na sprzedaż jak w każdej firmie, komunikacja ok

Błażej

Mądra polityka Firmy,że tak dopieszcza handlowców.......absurdem jest czynić wobec tego jakikolwiek zarzut.....mądra polityka. Odnośnie pozostałych uwag,to już głupota.....kwestia ta powinna być poważnie rozważona,ponieważ w należytej organizacji pracy tej firmy leżą jej ogromne rezerwy.....prawdopodobnie przeszkodą jest ,ręczne zarządzanie" i tzw.ukryte życie czyli nieformalne struktury .... Ciekawe wyzwanie....

San

Wspolpracowalem jako zaprzyjazniona firma z nimi przez jakis czas, fajni ludzie, gdyby nie to ze zarzad mysli ze oszczedzaniem na wszystkim rozwinie ta firme to byloby naprawde ok a tak to beda pozornie isc do przodu a w rzeczywistosci male kroczki w tyl.... oby nie do upadku bo atmosfera jest ok :)

siaki

Faktycznie pojazdy nie stare, ale i nie nowe w dodatku kiczowato oklejone, ale to w stylu kociewskiej kultury michałka i maciusia. Firma to nie tylko handlowcy. Spójźcie na tych umęczonych ludzi na produkcji i zaszczute groźbą utraty pracy biuro. Wiem jednak że Ci ludzie nic nie znaczą w oczach właściciela. A przecież wszyscy teraz trąbią NAJWAŻNIEJSZY JEST CZŁOWIEK. W przyszłym roku michałku bezrobocie w Polsce przewidywane jest na poziomie 6 %. Już przebieram nogami z niecierpliwością na myśl, że zacznie Ci brakować pracowników, bo jak widzę na powyższym poście handlowców już ci brakuje.

taki

Handlowcy na pewno nie mogą narzekać na warunki. Mają dobry system premiowy, nowe pojazdy we flocie. Zarobki - jak ktoś się stara to nie narzeka.

Piko

To jest kołchoz a nie firma. Tam się nikogo nie szanuje. Szok!

Chudy

Pracowałem u nich kilka miesięcy. Warunki normalne. Jak kto sie lubi obijac i kombinowac to wszedzie bedzie mu zle.

koko

Firma jak firma. Docenia tych , którzy osiągają dobre wyniki. Jeśli ktoś się nie nadaje do sprzedaży to się nie sprawdzi.

opij

smród, brud i ubóstwo.

Obserwator II

Panie Michale chyba czas byłoby zaktualizować stronę biofeed-u, bo część towarów tam oferowanych nie jest już produkowanych od co najmniej pół roku.

obserwator ;)

No no, jestem pełen podziwu. Widzę, że firma się rozwija. Zapewne ktoś może spytać-dlaczego?? Przecież wyswietla się ogłoszenie za ogłoszeniem, firma potrzebuje pracowników, zapewnia świetne warunki. Zostaje tylko pogratulować.

ziomek

Znowu coś usunęli. Usuwanie opinii świadczy o słabości zarządu i niskiej samoocenie. Nie przestrzega się tam czasu pracy, bałagan w papierach, typowy kołchoz połączony z obozową doktryną. Poziom rekrutacji pracowników - fatalny. Chora firma. Ludzie traktowani jak pasożyty. A wszystko przez to, że cwaniaczki z Kociewia myślą że tak będzie w nieskończoność. Poczekajcie na kontrole ...

yyyy

Ludzie stamtąd odchodzą,nikt tam chyba nie pracował dłużej niż rok. Zero szacunku dla pracownika. Warunki pracy fatalne. Nie polecam tam pracy ze względu braku szacunku dla pracownika. Każą pracować w syfie i zepsutych maszynach. Omijajcie ta firmę!!!

obserwator ;)

???Jaki poziom takie opinie

stefan

przyganiał kocioł garnkowi WSTYD a nie WSTYT

Zostaw merytoryczną opinię o BioFeed Sp. z.o.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w BioFeed Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy BioFeed Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BioFeed Sp. z.o.o?

BioFeed Sp. z.o.o