Opinie o OBI w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OBI. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Olsztyn

bart

Sklep internetowy masakra!!! Po otrzymaniu sms-a o gotowości odbioru w sklepie ,mniej więcej po 4 godzinach gdy dotarłem do marketu i oczekiwań i ponad pół godziny na skompletowanie zamowienia. Mianowicie 2 rzeczy z tego samego dzialu. Kosiarki i grilla.. w czym kosiarek jeszcze musiałem sam z obsługą załadować na wozek. Totalna kpina. Przynajmniej jest tak moja opinia. Jak nie ogarniaja zamówień internetowych by nie stać w kolejce i biegać po sklepie niech zrezygnują z takiej usługi.... A obsługa zależy na kogo się trafi Ale najmilszy był pan ochroniarz

Tamten

Dostałem umowę najpierw na 3 miesiące, potem na 1 rok. 3 umowę trzeba podpisać już na stałe, niestety wykorzystali człowieka i dali kopa, przykre chciałem pracować, pewno mają swoich lub z byłego Praktikera. Rotacja na wszystkie działach. Z parkingiem to prawda, trzeba szukać wszędzie byle nie pod OBi.

Kudłaty

Ludzie czemu wy jeszcze narzekacie? W tym sklepie nikt nie liczy sie z pracownikiem. Po upadku Praktikera Dyrekcja zaciera rece bo jak rok temu dzienne obroty sklepu byly na poziomie 180-190 tys. Tak teraz sa codziennie po 300-350 a w wekeendy 400tys zl. Pracownikom ZABRANIA sie przyjezdzac wlasnym samochodem pod sklep zeby klient mial gdzie postawic swoj, Stelma kazal pilnowac ochronie i ludzie stawiaja albo przy zajezdni albo za Komfortem,kazdy sie wku.. jest ciagla rotacja bo ciagly wyzysk zero dla pracownika tylko jak najwiecej z pracownika. Niedlugo jak powstanie Liroy role sie odwroca i to pracownik zdecyduje...

KLIENT

w OBI w Olsztynie zostałem oszukany jak nigdzie w żadnym markecie. Pakiet Łazienka- nowość w Obi- totalna porażka. Zrobiłem zakupy na remont łazienki za 5800 zł po czym dowiaduję się, że muszę kupić cyt. "Typowo łazienkowe rzeczy". Przepraszam bardzo czy wannę i WC mam sobie postawić w pokoju, bo nie jest to typowo łazienkowa rzecz. KPINA Z KLIENTA. Czekałem 1,5 godz. przy kasie a i tak odeszłem z kwitkiem. Tylko przeprosili i nic poza tym. JEŻELI ROBICIE TAKIE PAKIETY TO NIECH PROMOCJĄ ZOSTANĄ OBJĘTE WSZYSTKIE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII!!!!!!! w tym przypadku łazienka. Nigdzie przy żadnym produkcie nie ma wywieszki czy też oznaczenia, że dany produkt bierze udział w promocji. TOTALNE OSZUSTWO.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w OBI spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
pok

Widocznie wszystkim odpoaiwda atmosfera w firmie @słońce.

Klient

Niekompetencja pracowników i lekceważenie klienta.

pracuś

Każdy z was ma po części rację, presja czasu i ogrom klientów wpływa na każdego inaczej - jeden odreagowuuje na innych a za razem inna osoba zamyka się w sobie i robi swoje dalej... Kwestia siły charakteru. Co do pracy w obi nie mogę złego słowa powiedzieć - social, premie, umowa o pracę, wypłata na czas, a to że jest dóżo roboty, no cóż ; praca w handlu nigdy nie była łatwa i przyjemna. Więc pytanie powinno brzmieć, za co bierzesz pieniądze, jeśli za "stanie" to zapraszam na teologię i na księdza do kościoła. Jeśli za handel, to zagryź zęby i rób swoje! Korreb - pracują tu ludzie nawet po 50, kwestia tylko czy chcesz stać ( i wkur... Kudłatego) czy pracować!

obserwator
@pracuś

chyba jesteś osłem albo niedorobionym po szkole zawodowej:) takim myśleniem to daleko nie zajdziesz

Pracuś
@obserwator

Jak komentujes czyjąś wypowiedz to jakaś płęta be się przydała. Taki typ wypowiedzi świadczy tylko o twoim gówniarstwie i braku kszty kultury osobistej. Nie komentuj, obserwuj ????

znajomy

Hahahaha uwielbiam jak ktoś tak piszę chowając swoją niby męskość za monitor i robiąc tyle błędów co nie Młody !!! Co do pracy w Obi jest fajnie, z każdym się można dogadać i w ogóle, ale jeśli ktoś przychodzi na 8 godzin do pracy by po ściemniać to po co nam tacy ludzie do pracy, a tak a pro po to pracuje w Obi na bardzo obleganym dziale teraz przez klientów(i bardzo długo już tam pracuję), kontakt mam z kierownikiem jak i z dwoma zastępcami, a jeden z nich (kudłaty) kiedyś pracował ze mną (on nie pracował on zapierd....... za trzech i do tego zawsze uśmiechnięty ,a to, że wrzaśnie to tak jak każdy inny i mówi przede wszystkim od razu to co myśli, tak jak i jego kierownik , a nie pisze tak jak My na takich portalach. Co do kierownika DPT bardzo kompetentny, szczery człowiek takich to szukać ze świecą. Piszesz jeszcze młody o wyzwiskach i poniżaniach, nie przeciągaj struny, kłamać każdy może i wiesz co gdybyś miał jaja to byś się podpisał, a wtedy mógłbym pokazać opinie działu DPT i byście sobie porozmawiali wszyscy i wyjaśnili :). Czyż nie tak się teraz sprawy załatwia ?? Ale z drugiej strony nie podpiszesz się bo może boisz się konsekwencji, nie Ty na pewno się boisz wyciągniętych konsekwencji....hahahahah hejter z 3 grosze. Będę w robocie dzisiaj i pokaże chłopakom z Dpt :)

młody

W Obi Olsztyn pracuję już troszkę atmosfera jest całkiem całkiem na wszystkich działach tylko na magazynie dział przyjęcia towaru jest kiepsko jak kierownikowi i jednemu z zastępców ( kudłaty) nie wchodzisz w d... to jadą po tobie zero szacunku również dla inny pracowników hali od wyzwisk do poniżania

kama

oczywiscie ze dostajesz umowe pierwsza jest na 3 miesiace druga na stale. ja pracuje jako kasjer i nie narzekam atmosfera jest spoko zarobki nienajgorsze kierowniczki ok jednym słowem atmosfera rodzinna.polecam

zad

pracuje w obi 2 lata i bardzo sobie chwalę

mikus

właśnie że nie są wypłacalni bo synowa do tej pory nie otrzymała wypłaty

mikus

Moja synowa przepracowała w OBI w Olsztynie miesiąc,i już trzy tygodnie przesyłają wypłatę , umowy dają bez pieczątek i bez podpisów co taką umową można sobie tylko tyłek podetrzeć, jak się upomniała kierownikowi o podpis i pieczątkę to ją w tym samym dniu zwolnił , apeluję do wszystkich którzy chcą podjąć w OBI w Olsztynie pracę niech tego nie robią chyba że chcecie pracować za darmo

daster

OBI to w sumie znana sieć marketów budowlanych, ale konkurencja tez nie śpi. Rozważam przyjecie się albo do nich albo do Castoramy. Może ktoś z Was poleca aktualnie prace w OBI? Na ile orientacyjnie w ogóle można teraz liczyć, jesli chodzi o stanowisko związane z obsługa klienta? Pozdrawiam i dzięki za informacje.

przem

Wiecie coś nt. Pracownik Działu Przyjęcia Towaru- ktoś ma doświadczenia na tym stanowisku i może sie podzielić doświadczeniami, bo ja na to kandydowałem i zaprosili mnie na rozmowę. Teraz zastanawiam się jak odnieść sukces na tej rozmowie kwalifikacyjnej? Ile tych rekrutacji jest w sumie i jakie wymagania (jezyk znam) i za jakie kwoty wynagrodzeniowe?

maciek12

praca 7 dni w tygodnu, zmianowa za podstawę, normalnie robota marzeń,

Dobrydoradca

obi olsztyn - 2013-04-20 12:16:57 przestrzegam przyszłych pracowników obi jest to (usunięte przez administratora) i jeden wielki [usunięte przez moderatora] p. dyrektorze niech pan sie poprawi bo nawet [usunięte przez moderatora] był lepszy dla swoich podwładnychPan dyrektor niech nie podskakuje, bo również jest pracownikiem najemnym i nie jest to jego prywatne podwórko i nie może wyczyniać co mu się podoba. Jeżeli jest [usunięte przez moderatora] to w te pędy zakładajcie związek zawodowy i dajcie popalić waszym włodarzom. W Kielcach pomogło. Na pomoc działu personalnego naszej centrali zdecydowanie nie możecie liczyć. Powodzenia!

obi olsztyn

przestrzegam przyszłych pracowników obi jest to (usunięte przez administratora) i jeden wielki [usunięte przez moderatora] p. dyrektorze niech pan sie poprawi bo nawet[usunięte przez moderatora] był lepszy dla swoich podwładnych

Błażej

ar - 2012-06-30 21:01:33 W dniu dzisiejszym spotkałam najbardziej kompetentnego pracownika w sklepie OBI w Olsztynie (dział Ogród). Ma na imię Błażej - jest niezwykle sympatycznym, pomocnym , bezproblemowym, niezwykłym człowiekiem. Wspaniale traktuje klientów, jest pomocny, potrafi doradzić i doprowadzić do tego iż każdy wyjdzie ze sklepu zadowolony. należy mu sie ogromna premia :)...aaa zapomniałem powiedzieć, że mam na imię Błażej

ar

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Olsztyn

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI