Opinie o Patryk Kuśmierczyk Da Grasso w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Patryk Kuśmierczyk Da Grasso, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Patryk Kuśmierczyk Da Grasso o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Kuśmierczyk Da Grasso w Olsztyn

marecki444 Nowy wpis

zla obslug dlugo sie czeka na zamuwienie pala sobie papierosy tam gdzie sie je a jeszcze strasza ze ojcioec jest policjantem i mu wszystko wolnonie polecam tej pizzeli nikomu pracownicy sa nie mili w tej pizzeli panuje (usunięte przez administratora)

a.l Nowy wpis
@marecki444

Wypowiem się teraz jako strona konfliktu.Pańska opinia jest dalece skrajna od faktów rzeczywistych.Pan i pański kolega za każdym razem w tym lokalu robiliście awantury i jesteście znani olsztyńskiej scenie gastronomi od kilku dobrych lat.Przytoczę ostatni przykład.Zamawiacie pizze na miejscu gdzie kelnerka podaje czas oczekiwania 30 min.Płacicie i zgadzacie się na czas oczekiwania.Jak za każdym razem po 10 minutach od złożenia zamówienia zachowujecie się jak bydło rzucając chamskie slogany w stronę pracowników,obrażając kelnerki i każecie zwrócić pieniądze pomimo tego,że zamówienie jest już w trakcie realizacji.To jest nieprawdopodobne,że Pan jeszcze śmie pisać takie rzeczy.Wychodząc z Panem w celu wyjaśnienia zajścia pada stwierdzenie,że Pana żona pracuje w Sądzie olsztyńskim i wezwie Pan policję na miejsce zdarzenia bo czuł się Pan obrażany.Gdzie tu logika?

Administrator

Firma Patryk Kuśmierczyk Da Grasso w miejscowości Olsztyn czeka na twój komentarz. Oceń ją i pomóż zmieniać się na lepsze.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Kuśmierczyk Da Grasso - Olsztyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Patryk Kuśmierczyk Da Grasso
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Erwina Kruka 2
    10-539 Olsztyn
  • NIP: 7393729634 REGON: 368855535
Patryk Kuśmierczyk Da Grasso