GO-LEASING

Opole

Opinie o GO-LEASING

Karolina

@mikolłaj, zależy o jakim stanowisku mówisz. Obecnie GO-LEASING, poszukuje Doradców oraz Specjalistów. W ofertach jakie zamieścili nie ma takich informacji o jakich wspominasz? Czy an forum są obecni pracownicy firmy? Dajcie znać czy konieczne jest zakładanie własnej działalności? Czy można być zatrudnionym na umowie o pracę?

mikołaj

w ofercie wyraźnie napisali @banben, że zarobki realnie netto powyżej 10 tys. zł miesięcznie już po 3 miesiącach od uruchomienia firmy.Tylko zwróć uwagę, że jednorazowa opłata za przystąpienie do sieci GO-leasing wynosi 13.900 pln + VAT

Zostaw opinię o GO-LEASING - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GO-LEASING