Opinie o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki w Olsztyn

Pracownik Lubi Hallera

Długo pracuję w Lubi i nie polecam pracy u Pana (usunięte przez administratora) nowym osobom. 1. Oferuje coraz niższe wynagrodzenie wymagając coraz więcej, oszukując państwo jak i pracowników. 2. Zarobki porównywalne z Biedronką i Lidlem z tym że tam płacą za każdą ponadprogramową minutę pracy. W lubi tak nie jest, do pracy przychodzimy na 13:30 a wychodzimy o 22:10. Nie ma też czegoś takiego jak social który biorąc pod uwagę liczbę pracowników być powinien. 3. Zmuszanie pracowników do pracy w niedzielę niehandlowe. 4. Zmuszanie pracowników do pracy w święta takie jak 1 i 3 maj...a wkrótce resztę. 5. Odnośnie punktu 3 i 4 Pan (usunięte przez administratora) podaje fałszywe statystki sprzedaży (że niby papierosy i bilety mpk stanowią jego główne przychody ze sprzedaży) . Wie o tym doskonale państwowa inspekcja pracy która niestety nie ma prawa zażądać wglądu do tego i nic nie może na to poradzić. Takie niestety w Polsce mamy prawo...tak więc pracownik nie ma prawa odmówić pracy w niedzielę i święta w przypadku kiedy pracodawaca oszukuje Państwo i ma obowiązek stawić się w pracy. 6. Przestrzegam więc że w ogólnym rozrachunku bardziej opłaca pracować się w Biedronce, wypłata porównywalna, social, wolne niedzielę i święta i nikt do niczego nie zmusza. 7. Kiedyś był to naprawdę dobry pracodawca, zawsze gotów porozmawiać z pracownikami i rozwiązać wszelkie problemy. Problemy zaczęły się pojawiać wraz z rosnącą ilością menadżerów. Na dzień dzisiejszy pracownicy dla Pana (usunięte przez administratora) są niczym...najlepiej by bylo gdyby sami się pozwalniali to dzięki pandemii koronawirusa znalazłby sobie tańszych. Pozwolę sobie rzucić cytatem z powodu nadchodzących świąt,, jeśli się wam nie podoba to zróbcie miejsce dla ludzi którzy będą pracować za mniej" Dziękuję za uwagę i nie polecam.

taka tam

Pan Głowacki na pierwszy rzut oka, wydaje się być inteligentnym szefem, jednak ten obraz szybko mija kiedy poznamy jego kadrę kierowniczą. Zbyt dużym zaufaniem obdarza swoje ,,kierowniczki,, a one kręcą go jak chcą. Jeżeli wyniknie konflikt miedzy pracownikiem a kierownikiem mimo że ten drugi nie ma racji, pracownik jest bez szans. Osobiście nie polecam, brak przerw na posiłek, o funduszu socjalnym można tylko pomarzyć , prace zaczyna sie i konczy w ramach ,,wolontariatu,, bo nikt nie liczy tego że zacząć trzeba wczesniej, codziennie to co najmniej 30 minut, kobiety dzwigaja po 30 kg, a męzczyzni esemesują stojąc na kasie. Jednym zdaniem,, trzeba mieć układy żeby praca nie wykonczyła.

Szczęśliwa pracownica

Jak czytam te wszystkie negatywne opinie to zastanawiam się po co pracujecie u P. Arka skoro jest tak Waszym zdaniem źle i niedobrze? Ja jako pracownik jednego ze sklepów jestem bardzo zadowolona z pracy. :) P. Arek to bardzo sympatyczny człowiek. Nigdy nie spotkałam się z żadnym problem czy przymusem do pracy z Jego strony. Ba nawet chętnie sama się zgłaszam jak trzeba. :) Uważam, że P. Arek płaci bardzo dobre pieniążki za wykonywaną pracę. Ja nigdy nie narzekałam na swoje wypłaty! Jeżeli ktoś jest sumienny i dobrze wykonuje swoją pracę nigdy nie będzie miał problemów. Problemy mają osoby, którym wszystko przeszkadza, a nie dają z siebie nic i chciałby tylko dostawać. Polecam pracę u P. Arka z czystym sumieniem :) (I nie, nie jestem żadnym managerem czy kierownikiem albo księgową) Pozdrawiam

Dorota Nowy wpis

Omijajcie szerokim łukiem ten sklep, umowa zlecenie, zero szans na umowę o pracę, kierowniczka z Żeromskiego Gośka jest niezrównoważona psychicznie, wykańcza psychicznie pracowników, w tym sklepie panuje nienawiść i zaszczuwanie.

Małgorzata Nowy wpis
@Dorota

Właśnie sprawa trafia na policję za pozdrawiam Malgorzata

Weles

Witam. Sklep Mazurek na ul. Grunwaldzkiej ma duże problemy z nietrzeźwymi klientami. Ostatnio podczas dość niebezpiecznej sytuacji panie pracujące po prostu odwróciły wzrok i udawały, że nie słyszą. Nawet nie miały ochoty wzywać policji, bez której ostatecznie się obeszło. Może o bezpieczeństwo powinny zadbać odpowiednie służby?

@Weles

Nie ,bo P. G...ma to gdzieś, po co ochrona....one sobie poradzą...????

Dorota Nowy wpis
@Były pracownik

Pewnie mówisz o tej roztyłej Goście z Żeromskiego, non stop kradzieże, i zero ochrony...

Aniela Nowy wpis
Klient

Mały ale wariat - idealnie to określenie pasuje do sklepów Lubi. Są niewielkie ale kupimy w nich wszystko.

Znajda
Klient

Długo otwarty sklep w którym można się zaopatrzyć w najpotrzebniejsze produkty.

Kasjer
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Byłam bardzo miło zaskoczona, kiedy pół roku temu byłam na rozmowie o tę pracę. Było kilka etapów. Ogłoszenie o pracy w Lubi znalazłam na olx, wysłałam C.V. Bardzo szybko dostałam tel.z zaproszeniem na rozmowę w biurze firmy na oś.generałów. Rozmowa w przyjemnej atmosferze z panią od rekrutacji. Mam wrażenie, że to taki opiekun nowych pracowników w firmie, bo czasami podpytuje jak się pracuje i czy wszystko ok. Kolejny etap, to spotkanie z kierownikiem sklepu, podpisanie umowy i pracuję. Właśnie awansowałam na osobę funkcyjną.

Pytania

Jakie były pytania? Dosyć oczywiste: o wcześniejszych pracach, co robiłam na danych stanowiskach? Porozmawiałyśmy sobie na temat hobby, możliwości rozwoju w tej firmie.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klijentka
Klient

Tak niesympatycznych ekspedientek nie ma chyba w żadnym innym sklepie,więc nie wiem jak są opłacane ale na więcej nie zasługują ,oczywiście nie wszystkie,ale w mojej ocenie większość.Sklep lubi przy Pułaskiego,paragony trzeba sprawdzać na kazdym kroku wiecznie jakieś pomyłki, wiecznie naburmuszone,najlepiej żeby klijenci nie wchodzili bo przeszkadzają w tym sklepie to sprzedawca ma zawsze rację nie klijent

Robię tam zakupy
@Klijentka

Pełna zgoda ,tak tam właśnie jest i właśnie tylko kierowniczki tam jeszcze tego pilnują i można liczyć na pomoc

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Walkiria
Klient

Jest naprawdę w porządku. Zakres obowiązków, godziny pracy do przyjęcia i zaakceptowania. Wypłata na czas.

Karolina

Hej, z tego co widzę firma Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki poszukuje nowych osób na stanowisko kasjer/sprzedawca. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/handel-uslugi-arkadiusz-glowacki;pr. Przy okazji może ktoś podpowie na co warto zwrócić uwagę podczas przygotowywania sie do rozmowy kwalifikacyjnej?

dadadadadda
Kandydat

Byłam na dniu zapoznawczym przed podpisaniem umowy. Kierowniczka sama nawalila mi nabiału PRZECENIONEGO do koszykow a ja w lodowce mialam ulozyc. Za pekniety jogurt przeceniony ktorego ja tam nie pakowalam ja musialam zaplacic. Az 59 groszy. to wstyd ze pracodawca nie moze zaplacic takiej kwoty. I umowa z kosmosu nie podpisalam jej (na szczescie czytam wszystko).

Grażyna

Nie wypisujcie głupot po pierwsze. Sklepy Lubi to nie obozy pracy, dlaczego więc porównujecie je z biedronką czy inną stonką? Co do zarobków, to proszę sprawdźcie średnie zarobki w branży spożywczej, a dopiero później piszcie, że tu się mało zarabia. Polaki-cebulaki, im nigdy nie dogodzisz.

Pracownik Lubi Hallera

Żanka
@Pracownik Lubi Hallera

Co za bzdury, praca w święta nigdy nie była przymusowa! Jeśli w Biedronce, czy w Lidlu jest tak super, więc dlaczego nadal pracujesz w Lubi ?? :)

@Żanka

Kiedyś ale nie obecnie....Dostałaś coś za to...

@Pracownik Lubi Hallera

Dlaczego usuwacie najważniejsze wiadomosci.... I tak wszyscy wiedzą jak traktujące ludzi...!

@Pracownik Lubi Hallera

Szczerze popieram i (usunięte przez administratora)..Niech inni mają prawo to przeczytać!!! I bądźcie pewni,że mimo wszystko prawda dociera do do ogółu!

@Żanka

Co za bzdury opowiadasz,jeżeli się nie zgodzisz żegnaj....

Czy pracownicy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

???? jaka integracja,wręcz przeciwnie nikt nic o nikim. Śmiechu warte.!

Miesiąc

Miesiąc wystarczył w pięknie otwartym sklepie na rataja. Kierowniczka furiatka przez którą pracownice boją się przyjść do pracy. Polecam serdecznie jeśli ktoś jest sadomasochistą :) właściciele bardzo w porządku ale nie widzą zastraszania i mobbingu przez Panią M.

kkk

witam,można prosić o kontakt

@Miesiąc

Więc olejcie to,dajecie tak się gnebic!!!,Pokazcie swoją wartość ,chyba,ze jej nie macie!

@Miesiąc

Oni dobrze o tym wiedzą ale lepiej jest się kimś wyslugiwac...

Natka
Klient

Lubie sklep lubi pracownicy mili i bardzo pomocni Towar zawsze świeży. Tylko mnie zastanawia jedno dlaczego nie są wagi tarowane że papier do wędliny doliczany jako wędlina czy pojemniki do sałatek i ciast są doliczane sam pojemnik waży często od 0.10 do 0,50. A co mi wiadomo to sklep ma na to fundusz na opakowania plastik i papier nie są jadalne.

@Natka

Juz P.odpowiadam...My jako pracownicy zawsze tarofalismy wagi ale szef ztwierdzl ,że to też waży ...Caly sekret.Góra pozwala sobie na zbyt wiele, a pracownika mają za nic.

@Natka

A już Pani odpowiadam ..To nakaz szefa co nam też się nie podoba.

Szczęśliwa pracownica

@Szczęśliwa pracownica

Przestań ściemniać! Albo inaczej...nie wpisujcie z gory wlasnych opinii i nie usuwajcie wpisów, ludzie i tak poznaja prawdę o "kiedyś fajnej" firmie.To żenujące!

@Szczęśliwa pracownica

Sympatyczny to był kiedyś, chyba za krótko pracujesz więc się nie wypowiadaj!

taka tam

Kasik
@taka tam

Mówisz, że funduszu socjalnego brak? To co powiesz o karcie sportowej, wyjściach do kina czy na koncerty, imprezach integracyjnych, dodatku za pranie czy premiach? Aaaa zapomniałabym o rabatach tylko dla naszych pracowników, dzięki którym możesz kupić taniej wiele rzeczy czy np.zjeść taniej kebaba.

Stary pracownik
@taka tam

Pracuje 8lat bardzo ciezko i wiecie co nie zamienilabym sie z nikim innym.Jak ktos jest wporzadku wobec firmy to procentuje.Ale wiem kto pisze te zle opinie.Przychodza takie panny do nas co maja dwie lewe rece i problem bo trzeba wstac rano bo trzeba sprzątać bo starzy oracownicy zwracaja uwage.A jeśli chodzi o szefa to też chyba nauczyl sie ze dobrych pracowników jest jak na recepte i trzeba szanować tych ktorzy pracua tyle lat,bo to na nich opiera się jego firma i mam nadzieje ze to kiedyś przeczyta.A jeśli chodzi o zarobki i premie to smiac mi sie chce jak ktos muwi ze dostał 100zl.premi bo pan Głowacki daje super premie tym co zasługują oczywiście.Boli mnie tylko to ze kierowniczka nie zawsze pochwali do szefa tych ktorzy pracuja bo na LUBI sa osoby wiecznie na kacu a nawet pod wplywem i kierowniczka odwraca glowe no szkoda.

Racja
@Stary pracownik

To prawda jest sklep który klienci wytykaja placami bo ktos tam wiecznie smierdzi wodeczka i wala sie pijany po osiedlu problem od lat ten sam.

Mariiika
@Stary pracownik

Pan Glowacki to szef marzen bo nie wywala z roboty za byle co i nie stoi z batem nad ludźmi a i kierownicy sa spoko na sklepach jesli ktoś umie pracowac w zespole bo sa i ewenementy co podkradaja fajki i kase z torebek....ale nie o tym mowa.Źle tylko wybieraj zmianowych kierownikow bo to zawsze jest kolezanka głównej kierowniczki....przypadek

Stara wyga
@taka tam

Chyba wiele się zmieniło a i Twojej opinii nie podzielam, bo pracuję w tej firmie już 5 lat. Przerwy od zawsze są regulaminowe a jak trzeba i nie ma ruchu na sklepie, to nawet częściej. Praca jest ciężka, jak to w sklepie spożywczym. Nie dźwigamy takich ciężarów jak sugerujesz, bo to fizycznie nie możliwe. Od tego mamy wózki i koleżanki do pomocy. Do tego personel jest mieszany, to panowie chętniej coś dźwigną a panie chętniej posprzątają czy sprawdzą ceny. Dajcie już spokój z tymi hejtami. Serio, to nie te czasy, teraz rządzi pracownik. Widziałam wiele laluń, które odeszły, bo sobie nie radziły i jestem pewna, że to one je piszą. Młode pokolenie nie wie jak pracować. Porzuca nagle pracę, spóźnia się, kłóci, syfi. Sorry, ale jestem przerażona tym kto przychodzi teraz do pracy.

@Kasik

Co za bzdura jakie kino,jakie imprezy integracyjne !!? No chyba,że że swoimi konkurentami.!

@To ja

.. konfidentami

@Kasik

Od kiedy to działa,bo aż dziwne....

@taka tam

Kierowniczka są tylko narzędziem w jego rękach, a szczególnie w rękach jego przydupasow.On sam ma gdzieś pracownika,dziś robi z Was zaprogramowany robot

@taka tam

Tak wlasnie na pierwszy rzut oka,a kiedys taki był. Dzis jest wyrachowanym czlowiekiem i traktuje pracownikow jak roboty....zadnego poszanowania???? Stal sie podlym człowiekiem!

@Mariiika

Za przeproszeniem..kiedyś tak było,A dziś to (usunięte przez administratora) prawda !!!

@To ja

Szczera prawda!

Praca w sklepie na Pułaskiego... najgorsza jaką kiedykolwiek miałam, a głównie przez atmosferę jaka jest tam wytworzona przez osoby ze starej ekipy-łącznie z kierowniczką. Codzienne napięcie, nerwy, przez krótki czas mojej pracy duża rotacja pracowników,ciągle zmiany grafików bez informacji trzeba codziennie sprawdzać czy przypadkiem nie zostało nic zmienione. Myślę że góra daje na to wszystko co dzieje się w sklepie ciche przyzwolenie.. Przychodzi się do pracy codziennie około pół godziny szybciej co nie jest uwzględnione na liście obecności. Zarobki w miarę przyzwoite choć w każdym miesiącu różne praca wykonywana tak samo, a raz więcej raz mniej, próbowałam dowiedzieć się z czego wynikają te różnice lecz nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi.

@Były pracownik

Potwierdzam ,tak się teraz pracuje w Lubi,nie można się sprzeciwić czy walczyć o swoje....wtedy poprostu Cię usuwają!

Michał

Z czego wynika w waszej firmie rotacja pracowników ?

@Michał

No wlasnie???

Praca w sklepie na Pułaskiego była najgorsza pracą jaką miałam do tej pory, wszystko za sprawą kierowniczki oraz 2 starych pracownic, ciągle nerwy, napięta atmosfera, codzienne przychodzenie do pracy pół godziny szybciej co nie było uwzględniane na liście obecności, notorycznie zmieniany grafik, no ok rozumiem zdarza się ale tu nikt cię o tym nie informuje trzeba codziennie sprawdzać jak jutro przyjść do pracy i nikogo nie interesuje że masz inne plany, myślę że na takie praktyki jest ciche przyzwolenie "góry" w czasie którym pracowałam była duża rotacja pracowników. Wypłaty przyzwoite choć raz mniejsze raz większe za taką samą pracę, próbowałam się dowiedzieć skąd takie różnice, ale niestety nie udało mi się uzyskać informacji. Chodzi o konkretny sklep na Pułaskiego, o innych się nie wypowiem.

Były pracownik zadowolony
@Były pracownik

Również pracowałem na Pułaskiego i wszystko to co pani pisze to bzdura jest tam bardzo miła atmosfera i pracuje się tam dobrze.Jest jedno ale jak ktoś nie jest przyzwyczajony do pracy to tam się nie odnajdzie kierownicy są wymagający i dbają o dobry wizerunek sklepu.Z tego co kojarzę to poprostu nie może pani są poradzić z tym że stamtąd pani odeszła i nie może pani wrocicy może czas się pogodzić z tym i nie wypisywać na forach jaka to pani poszkodowana

@Były pracownik

Pracowałam w Lubi ale w innym sklepie, było ok ale góra się zmieniła, koordynator i temu podobni zaczęli rządzić firmą. Przykre,bo główny szef był kiedyś inny. Dziś to jego (usunięte przez administratora) rządzą, robią z ludźmi co chcą, a p.G... nic nie interesuje. A tak na marginesie...O sklepie na Puławskiego już dawno słyszałam negatywne opinie(jeżeli chodzi o załoge i kierowniczke) No ale cóż (usunięte przez administratora) rządzą, do tego dochodzą konfidenci i uczciwy pracownik nie ma szansy przebicia. Mam nadzieję, że już tam Cię nie ma,bo nie tylko (usunięte przez administratora) daje zarobić. Pozdrawiam.

Czy zdarzają się nadgodziny w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Zostaw merytoryczną opinię o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.
Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki