Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

Olsztyn

Opinie o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

użytkownik zarejestrowany

@Zadowolona @Miła dziękuję za odpowiedzi. Wygląda więc to całkiem zachęcająco. W dzisiejszych czasach elastyczny grafik w pracy to duża wartość dla wielu grup społecznych - zarówno studentów, jak i matek. Czy w takim razie jest wtedy zawierana umowa zlecenie?

użytkownik zarejestrowany

@zadowolona a czy w związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim - firma jest chętna do rozmowy na temat elastycznego grafiku w pracy? To bardzo dużo powie innym, młodym osobom, które nadal podejmują naukę.

Zadowolona
@Aneta 11.09.2017, 17:57

Oczywiście, że tak! Dostałam propozycję pracy podczas roku szkolnego i elastycznego grafiku pod mój grafik na studiach. Wiem, że mamy też mają elastyczne grafiki. Pozdrawiam mamę 4 dzieci z mojego LUBI. Wielki szacun, urodzić tyle dzieci i jeszcze pracować!

Zadowolona

Witam, jestem studentką. Pracuję w tej firmie przez wakacje, na zlecenie. Z końcem września odchodzę, bo muszę zająć się studiami, ewentualnie jeszcze zobaczę jak będzie mi pasował grafik, to może popołudnia lub weekendy będę pracować. Złego słowa na temat tej firmy nie dam powiedzieć. Umowa zlecenie przez agencję pracy tymczasowej Toolip (chyba jedyna porządna w Olsztynie), wypłaty zawsze na czas, karty pracy podpisane i rozliczone. Stali pracownicy też zadowoleni, więc nie rozumiem negatywnych opinii. Wiadomo praca w sklepie spożywczym do najlżejszych nie należy, ale kierownicy sklepów o tym wiedzą i robią co mogą, żeby nie przeciążyć pracownika. Praca rotuje, nikt nie stoi 8h przy kasie, tylko są systematyczne podmiany kasa, sklep, towar itd... Koszulki firmowe dają, stali pracownicy mają dodatek do prania. Mają też rabaty w innych firmach, socjal, premie. Pracują po kilka lat, to też dobrze świadczy o firmie. Pozdrawiam niezadowolonych :) Zadowolona studentka.

użytkownik zarejestrowany

@Monika, @Nikt, posty, które są dodawane na forum, nie mogą zostać usunięte, np. z tego względu, że jest w nich coś negatywnego na temat Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki. Jeśli naruszają one w jakiś sposób regulamin serwisu (www.gowork.pl/regulamin), wtedy administrator je weryfikuje i decyduje, czy mogą na wątku pozostać.

Janusz

Ściema nic więcej pozdrawiam panią od rekrutacji niech dalej sama pisze opinie ????

Monika
@Janusz 25.08.2017, 10:54

Nie pracował u nas żaden Pan Janusz, więc jest Pan osobą która nie dostała się do pracy w naszej sieci. Każda wypowiedź na temat pracodawcy jest istotna, o ile wnosi coś merytorycznego. Pozdrawiam

Nikt

A mi się wydaje że komentarze które nie podpasują pracodawcy są kasowane..

Ewa
@Nikt 24.08.2017, 22:10
A mi się wydaje że komentarze które nie podpasują pracodawcy są kasowane..

@Nikt Chyba nie, bo próbowałam do administratora gowork pisać, żeby poprawili moją literówkę, ale dostałam odp, że nie ma takiej możliwości. Post nie zawierał obraźliwych treści ani przekleństw, dlatego nie można go edytować.

mua

Oczywiście przeważają u nas mamy, pracują też panowie, ale w mniejszości. Atmosfera zależy od sklepu, jednak przeważnie jest to stały, zgrany zespół pracowników.

Miła

Jeżeli pytasz o równouprawnienie płci w naszej firmie, to kobiet pracuje zdecydowana większość, bardzo dużo mam (elastyczny grafik), mamy też kilku panów sprzedawców a poza tym panowie są na innych stanowiskach. Nadal wśród mężczyzn jest to mało popularny zawód.

użytkownik zarejestrowany

@KaśkaLub z jakim doświadczeniem i czy w ogóle trzeba takie mieć, żeby dostać się do pracy? Dla osób poszukujących to na pewno wyznacznik tego czy prześlą cv, czy może jednak nie.

KaśkaLub
@Aneta 11.08.2017, 11:30

Doświadczenie na pewno na kasie fiskalnej, czyli praca jako kasjer lub sprzedawca, bo to podstawa w naszej pracy. Chęci do pracy i uczciwość. Jeżeli ktoś lubi pracę z ludźmi, to odnajdzie się w Lubi.

Miła

Widzę, że wiele się pozmieniało w tej firmie na plus. Właśnie rzuciło mi się w oczy ogłoszenie, że mój osiedlowy Lubi poszukuje sprzedawców. Hmmyyy.... zastanawiam się nad powrotem. Kilka lat temu odeszłam, bo miałam propozycję etatu a w Lubi miałam umowę zlecenie, fakt krótko tam pracowałam (3 mce), może by mi dali po okresie próbnym umowę o pracę, ale sama odeszłam. i.... żałuję. Tak pozytywnej atmosfery w pracy nie miałam nigdzie indziej. Kierownictwo ok, praca też fajna, bez nudy czy zbytniego przesilenia. Najlepsze jest to, że kierownik pracuje równo ze sprzedawcami. Wykłada towar a jak trzeba stanie na kasie. Ok. jak się zbiorę na odwagę, to napiszę jaki jest dalszy ciąg tej historii....

Kazik
@Miła 06.07.2017, 14:17

Miła wróciłaś do Lubi?

@Kazik 22.08.2017, 09:25
Miła wróciłaś do Lubi?

Od 1 września i jestem szczęśliwa :)

Sylwia

Czyli mówicie że warto spróbować złożyć CV ? Bo zastanawiam sie.

KaśkaLub
@Sylwia 05.07.2017, 07:16
Czyli mówicie że warto spróbować złożyć CV ? Bo zastanawiam sie.

Sylwia warto! Tylko nie wiem czy teraz gdzieś potrzebują, bo mamy stałe składy na sklepach. Ewentualnie wejdź na naszą stronę www.lubisklep.pl i tam zobacz aktualne oferty. Teraz mamy fajnie, dobra płaca, do tego bogaty pakiet socjal.

Panna

Przeszłam z innego sklepu do Lubi i umowę o pracę dostałam od ręki na lepszych warunkach, niż w poprzedniej firmie. Na dział mięsny., który bardzo lubię. Jestem bardzo zadowolona z tej zmiany.

Mira

Witam, chciałabym podzielić się zapewne, mało popularną opinią o tym pracodawcy. Ze złymi opiniami ludzie od razu lecą do netu, natomiast dobrych nie ujawniają, bo po co skoro jest dobrze... 6 lat temu zaczęłam pracę w jednym z Lubi. Praca fajna, koleżanki z pracy też, kierowniczka super empatyczna, nie raz pomogła pracownicy jak potrafiła. Wyszłam za mąż i zachciało mi się kupić tanie mieszkanie w małej miejscowości pod Olsztynem. Z dojazdami busem na 6 było ciężko, więc znalazłam sobie pracę na miejscu w podobnym sklepie. W Lubi żegnano mnie ze łzami w oczach, były podziękowania za lata pracy i prezent. Praca w nowym miejscu i mieście okazała się porażką. Wytrzymałam tylko 2 miesiące! Po tym czasie kupiłam auto i błagałam pana A, żeby mnie znowu przyjął do pracy. Wróciłam na ten sam sklep, do tych samych ludzi i klientów. Dojeżdżam codziennie 15km autem i opłaca mi się to, bo dostałam dodatek za dojazdy. Ta firma potrafi docenić dobrego pracownika. To widać po wypłacie oraz czuć w rozmowach z szefem czy kierownikiem sklepu. Nigdzie nie ma tak sympatycznej atmosfery pracy jak w Lubi! No może jeszcze w Mazurkach, które też należą do pana A, ale nie miałam przyjemności tam pracować, to nie wiem.

użytkownik zarejestrowany

@Nika to ważna informacja, że w pracując w firmie można liczyć na umowę o pracę. Wspominasz o premii, a czy oprócz tego pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Często zdarza się praca w weekendy?

Nika
@Aneta 29.05.2017, 10:49

@Aneta, raz w miesiącu, ale potem dostajesz ustawowe wolne. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Fajne szkolenia BHP, serio, naprawdę są ciekawe. Są osoby, które lubią w weekendy pracować lub biorą nadgodziny, bo to jest extra płatne a i potem taka dyspozycyjność ma odzwierciedlenie w premii. Jak ktoś chce pracować, to tutaj da się. Zazwyczaj na sklepach są zgrane ekipy i koncert życzeń do grafiku, bo ta ma wesele a tamta komunię itd... Jest praca, jest i dobra płaca. W razie trudnej sytuacji życiowej można zwrócić się o pomoc do kierowniczki sklepu lub szefa. Pomogą jak mogą. Wiem, że jest też możliwość zakwaterowania dla naszych pracowników, ale na jakich warunkach to nie wiem, trzeba z szefem o tym rozmawiać. Kierownikiem ani zastępcą nie jestem a tyle nie zarabiałam nigdzie indziej. Jak słyszę od koleżanek ile dostają np.pracując w sieciówce w GW, na jakiś śmiesznych umowach typu 1/4 czy 7/8 etatu to zawsze proponuję im pracę u nas. Pracy tyle samo a nawet mniej, jak się odpowiednio podzielicie na sklepie. Dostałam cynk, że od nowego roku mają pozmieniać umowy na wyższe stawki i wszyscy na umowę o pracę, cały etat. Umowa zlecenie tylko jako miesiąc próby, chyba, że ktoś ma 10 lat doświadczenia to wtedy nie ma potrzeby. Nie każdej gwieździe z Galerii W.pasuje taka praca, więc uważam, że te zlecenia na 1 mc są bardzo dobrym rozwiązaniem.

Ola

Olsztyn metropolią nie jest, ale firma ta jest świetna pod względem wypłacalności. Wszystko na legalu, nie ma nic pod stołem. Na sklep nie wejdziesz bez umowy, na mc zlecenie a potem umowa o pracę. Po przewałkach u ostatnich pracodawców, którzy mnie nawet do zus nie zgłosili, to normalnie całować po piętach takiego uczciwego pracodawcę :)

Krycha

Tę pracę poleciła mi znajoma, która robi tam już 8 lat. Jak na sklep spożywczy, to nie jest ciężko, plecy ani nogi mnie nie bolą a wcześniej robiłam w Stokrootce i nogi w 4 litery wchodziły. Kasa ładna, szczególnie premie. Zarabiam więcej, robię mniej. Niezła zamiana.

Piter

Jak na olsztyńskie warunki, to jest naprawdę niezła firma. Płaci na czas i zawsze z górką, umowa o pracę. Jak otworzą nowy sklep lub ktoś odejdzie to jest możliwość awansu. Tutaj ludzie pracują latami. Rotują jedynie studenci na umowę zlecenie i to pewnie oni piszą niepochlebne opinie, chociaż dziwię im się, bo mają możliwość zostać i przejść na etat. Jak nie dogadujesz się z kierowniczką, to prosisz szefa lub babkę od rekrutacji o zmianę sklepu. Nie ma zapieprzu i tyle fizycznej pracy jak w Biedrze czy innych Lidlach, jest dużo spokojniej. Ja trafiłem na sklep z miłą atmosferą i jestem bardzo zadowolony.

Kasjer/Sprzedawca Lubi

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Lubi. Nie wiem jak w Mazurkach jest, ale pracodawca ten sam, więc pewnie płaci tak samo na czas i za wszystkie nadgodziny. Co miesiąc dorzuca premię, umowa o pracę. Wszystko zgodnie z prawem. Atmosfera na moim sklepie jest fajna, zgrany skład, kierowniczka ok. Można dogadać się co do zmian. Po poprzednim pracodawcy to praca w tym sklepie jest rajem.

użytkownik zarejestrowany

Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie?

Zagubiona
@Kasjer/Sprzedawca Lubi 08.05.2017, 11:25
Obecnie umowa o pracę lub zlecenie w zależności od tego, czy się uczysz i czy wyrobisz normę godzin jakie są na etacie. Warto b...

Właśnie zastanawiam się na wysłaniem C.V do nich. Moja przyjaciółka pracuje w Lubi i bardzo sobie chwali. Ma małe dziecko i kierowniczka idzie jej na rękę z ustawianiem zmian. Obecnie pracuję w sklepie z odzieżą używaną i my tu dopiero mamy hardcore. Przyjaciółka w Lubi dostaje nawet kasę za pranie ubrań służbowych a u nas smród po szmatach i nikogo to nie obchodzi, że brudzimy swoje. Pytanie do obecnych pracowników: Czy warto podjąć w tej firmie pracę? Wiem, że do stałej pensji jest premia co miesiąc, jeszcze coś?

Katarzyna
@Zagubiona 01.06.2017, 14:44

Jak ktoś lubi i chce pracować to warto! Polecam z czystym sercem pana A.jako pracodawcę. 7 lat już tutaj pracuję. W tym czasie wyszłam za mąż, urodziłam dwoje dzieci i wzięłam mieszkanie na kredyt. Firma stabilna, cały czas się rozwija, remontuje stare sklepy, dba o pracowników, klientów.

ANIA

nikomu nie polecam tam pracy .Pracowalam 8 miesiecy charowalam jak osiol oczywiscie umowa zlecenie nawet nie mozna wypic kawy czy zjesc Tam jest zwykly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

nagi
użytkownik zarejestrowany

Na pieniądze narzekać nie można, a co do tej umowy to wydaje mi się, że na początku dają umowę zlecenie i dopiero potem jest umowa o pracę @ABC, szkoda tylko, że nie jest przewidziany żaden pakiet socjalny

Muaaaaa
@nagi 09.05.2016, 20:24

Dokładnie jak piszesz. Pierwszy miesiąc to zlecenie z opłaconym Zusem a potem umowa o pracę. Mamy przecież dodatek na pranie. Co byś jeszcze chciała/chiał z socjalu?

ABC

Pracowałam u tego Pana dość krótki czas i ogólnie rzecz biorąc - nie byłam zadowolona. Zarobki były akurat w miarę (chociaż wiadomo, mogłyby być lepsze); za nadgodziny nie płacą większej stawki godzinowej. Gorzej jest już z ekipą, która pracuje na sklepie. Pracownika zatrudnionego na umowę-zlecenie doją jak mogą, wielokrotnie powtarzała się sytuacja, gdy kierowniczka ściągała mnie do pracy z dnia wolnego, bo coś się posypało i był potrzebny pracownik. W większości popołudniowe zmiany, więc jeśli jesteś samotny/samotna i nie masz co robić popołudniami, możesz śmiało uderzać do tego pracodawcy... Po za tym w niedzielę praca po 10 godzin. Gorąco nie polecam, warto trochę dłużej poczekać i znaleźć sobie pracę na lepszych warunkach. Oczywiście o podpisaniu umowy o pracę nie ma co marzyć.

EWELINA

TAM NIC SIE NIE POLEPSZYLO JEDNA WIELKA SZAJKA OSZUSTOW SAMI KIEROWNICY A TY JESTES NIKIM ZAPIERDALASZ JAK OSIOL ZA MARNE GROSZE A O UMOWIE O PRACE ZAPOMNIJ

Długodystansowiec
@EWELINA 18.03.2016, 21:08

Porozmawiaj z kadrową i zapytaj ile osób pracuje u nas na umowę o pracę. Będziesz zaskoczona, bo 99%! Widocznie nie nadawałaś się do tej pracy i dlatego kierowniczka nie proponowała Tobie umowy o pracę. Potem takie lenie wypisują głupie komentarze. Niestety nikt za darmo nie płaci, pracować trzeba.

EWELINA

Karolc
@EWELINA 18.03.2016, 21:08

Dobrze, że pani już tam nie pracuje. Nie chciałabym być obsługiwana przez taką "elokwentną" ekspedientkę....

taka tam

Pan Głowacki na pierwszy rzut oka, wydaje się być inteligentnym szefem, jednak ten obraz szybko mija kiedy poznamy jego kadrę kierowniczą. Zbyt dużym zaufaniem obdarza swoje ,,kierowniczki,, a one kręcą go jak chcą. Jeżeli wyniknie konflikt miedzy pracownikiem a kierownikiem mimo że ten drugi nie ma racji, pracownik jest bez szans. Osobiście nie polecam, brak przerw na posiłek, o funduszu socjalnym można tylko pomarzyć , prace zaczyna sie i konczy w ramach ,,wolontariatu,, bo nikt nie liczy tego że zacząć trzeba wczesniej, codziennie to co najmniej 30 minut, kobiety dzwigaja po 30 kg, a męzczyzni esemesują stojąc na kasie. Jednym zdaniem,, trzeba mieć układy żeby praca nie wykonczyła.

byly pracownik

pracowalam u pana Glowackiego 1 rok po miesiacu dostalam umowe o prace na zarobki nie mam co narzekac bo jesli chodzi o prace w sklepie zarabialm niezle nie bedac ani kierownikiem ani zastepca,chodz nie bede ukrywac ze norobic sie musialam ale moja praca zostala wynagrodzona:)

taaaa

Pracuje 3 lata, wciąż na umowę zlecenie. I wszyscy pochlebcy tego pracodawcy nie powiecie mi, że widocznie nie zasługuje, bo gdyby tak było już dawno zostałbym zwolniony.

jakotako
@lubi lubi 27.10.2014, 15:37
też pracuje już 3 lata i umowy nie dostałam, a myślę że jestem dobrym pracownikiem.;

Rozmawiałaś o tym z kierownikiem sklepu?

nieeee
@taaaa 17.09.2014, 14:56

Rozmawiałaś o tym z szefem lub z kierownikiem sklepu? Czy ktoś wie, że ty masz ochotę na umowę o pracę?

obecny pracownik

widzę że swoje żale wylewają na forum pracownicy którzy długo nie zagrzali miejsca w firmie....ale tylko i wyłącznie przez swoje lenistwo. Bzdurą jest że pracownicy zatrudnieni na umowę zlecenie nie maja szansy awansować,jest kilka przypadków gdzie pracownik zatrudniony na zlecenie jest kierownikiem zmianowym,a później przechodzi na umowę o pracę,ale na taka umowę trzeba sobie zasłużyć.Jak macie zamiar wypisywać takie głupoty to najpierw sprawdźcie jak jest w innych miejscach pracy,a później dopiero opisujcie na forum!!!!!

Nowy pracownik
@obecny pracownik 23.08.2014, 15:44

Dokładnie tak! Praca w sklepie to nie kurort tylko praca! Przez pierwszy miesiąc też miałam umowę zlecenie, właśnie podpisałam umowę o pracę. Pierwsza wypłata miłe zaskoczenie. Do tego co na umowie dostałam pokaźną premię. W sumie nie wiem za co ona jest, ale cieszy!

x_y_z

Widzę, że wypowiadają się tu same zastępczynie lub kierowniczki działu. A wiecie dlaczego nimi jesteście? Nie swoją ,,ciężką" pracą i staraniami, ale tym, że jako jedne z nielicznych macie umowę o pracę. To oczywiste, że Pan.(usunięte przez administratora)nie uczyni nikogo zatrudnionego na umowę zlecenie przez firmę zewnętrzną zastępcą kierownika. Faktycznie zarobki nie są jakieś tragiczne, bo nawet na zlecenie płaci nie najgorzej, ale nie docenia pracowników, którzy naprawdę w jego firmie zapierdzielają. Pan(usunięte przez administratora) widzi tylko cyferki (czytaj: wysokość utargu), a nie zasatnowi się nad tym, że na ten utarg ktoś musi ciężko się nacharować.

justyna

Praca jest zadawalajaca,zarobki tez.Pracuje w tej firmnie od grudnia,przy pierwszej rekrutacji dostalam umowe o prace.Po okresie probnym zostalam kierownicza dzialu.Szef docenia tych ktorzy chca pracowac.Jest bardzo mily i uprzejmy.Mam nadzieje ze moja wspolpraca z tym panem bedzie trwala dosc dlugo.

były pracownik

Widzę, że negatywne opinie są natychmiast usuwane. Uważam, że ta strona niestety nie jest wiarygodna.

mała_mi
@były pracownik 26.06.2014, 09:22

Zgadzam się, zamieściłam tu swoją opinię jakiś czas temu (dodam, że była oczywiście niezbyt pochlebna, ale zgodna z prawdą) i już jej nie ma. Nie docenia!!! Tam ciężką pracą można dorobić się tylko garba od dźwigania skrzynek.

Ona
@mała_mi 26.07.2014, 13:05

Nie ma możliwości usunięcia opinii. Pracodawca musiałby napisać pismo do właściciela tego portalu, sam post musiałby rażąco obrazić pracodawcę lub zawierać treści obraźliwe. Tak jest w regulaminie.

borsuk

(usunięte przez administratora) Zobaczcie po ile godzin pracują dziewczyny w jego sklepach .Np.w niedzielę po 13 godzin.Takiego pracodawcę to na taczkę i do gnoju. (usunięte przez administratora)

Lubik
@borsuk 29.05.2014, 21:28

Wypowiedź poniżej krytyki. Chyba ktoś z konkurencji...

borsuk

(usunięte przez administratora) Zobaczcie po ile godzin pracują dziewczyny w jego sklepach .Np.w niedzielę po 13 godzin (usunięte przez administratora)

muminka

Praca jest zadowalająca, zarobki też są dobra. Pracuję już rok czasu i doczekałam sie umowy jako zastępca kierownika! A Jeżeli się nie chce pracować tylko sie stoi i patrzy przed siebie to niedziwne że się umowy nie dostaje! Ludzie ten przedsiębiorca daje pracę ogromnej ilości ludzi! Lecz nie wszyscy nadają się by dostać umowę o pracę. Pracodawca bardzo miły i uprzejmy. Mam ogromna nadzieję że moja współpraca z tym panem będzie trwała jak najdłużej! Szef docenia Twoje starania!

eddit

Pracuje już ponad 3lata w tej firmie jestem zadowolona,jeśli ktoś potrafi pracować Szef docenia pracownika.Jeśli ktoś nie chce pracować tu cytat"czy się stoi czy się leży"umowę otrzymałam od razu po próbnej Szef wszystko wie dziś mamy czasy online.Miłego Dnia.

eddit

Olaaaa
@eddit 21.02.2014, 17:38

Dokładnie tak jak piszesz. Firma, która zatrudnia ponad 100 pracowników musi ogarnąć wszystko i wiedzieć wszystko. Teraz mamy lato, sezon urlopowy i znowu wysyp studencików i uczniaków na zastępstwo i wakacje. Zaraz posypią się żenujące opinie niezadowolonych. Nic nie wiedzą o firmie, niczego od siebie nie dadzą, bo przecież firma płaci za h stania na zleceniu. Szczerze mówiąc to żaden pracownik etatowy nie lubi tych odmieńców, bo uczyć ich trzeba dużo a i tak są na krótko. Owszem zdarzają się pracownicy zleceni, którzy zostają na dłużej a nawet na zawsze.

xyz

Jeśli chodzi o zarobki to w porównaniu do innych sklepów w Olsztynie, nie jest tragicznie (przy 168 h pracy ok. 1200 zł). Najgorsza jest umowa zlecenie i małe szanse na uzyskanie umowy o pracę.

Kasia
@xyz 05.02.2014, 20:05

Wiele się zmieniło, teraz umowa zlecenie jest tylko na 1 mc a potem umowa o pracę.

magda26

nie zgadzam sie z zadna opinia!pracowałam tam 2 lata zarobki dobre duza premia,po roku zostalam zastepca kierownika!i dostałam umowe na 3 lata...powiem tak,,jezeli ktos pracuje i sie stara Pan(usunięte przez administratora) go zauwazy,i napewno nagrodzi...czy awansem czy podwyżka....gdybym mieszkala jeszcze w olsztynie...to z pewnoscia bym tam wrócila...pozdrawiam

Viola
@magda26 30.01.2014, 12:59

Też mi się wydaje, że te negatywne opinie to albo ściema konkurencji albo ludzie, którzy sobie nie poradzili. Jak można pracować kilka miesięcy na umowę zlecenie i nie upomnieć się o umowę o pracę? Przecież teraz pracodawcy to wsio rybka, bo i jedno i drugie ozusowane. Agencje pracy tymczasowe podsyłają czasami takich ufoludków, to może i oni wypisują takie brednie.

zkm

Jak chcesz mieć takie warunki jak piszesz to złóż papiery do michelin....

Anna
@zkm 09.01.2014, 12:59
Jak chcesz mieć takie warunki jak piszesz to złóż papiery do michelin....

Nie zgodzę się. Mój facet pracuje w Michelinie i wraca styrany i śmierdzący. Po moim Mazurku, nawet pracując w nocy mogę iść na siłownię, bo czasami nie ma klientów w nocy tylko dopiero nad ranem. Poza tym przyjęcia towaru są na 1 zmianie i tak naprawdę najwięcej tam się robi. Mam 28 lat i nie zmieniłabym tej pracy na inny sklep np. Biedrę.

aaaa

Praca dla studenta dobra, lecz na stałe nie polecam (najniższa krajowa). Słabo płatna, brak możliwości awansu, zero premii (tylko około 100zł dla pracowników na umowę zlecenie żeby nie zrezygnowali podczas rocznych obiecywanek podpisaniem umowy o pracę). Zdarzają się także umowy o dzieło dla niestudiujących (żeby ubezpieczeń nie płacić). Więc kombinacji \"jak dużo zarobić małym kosztem\" jest sporo.

Mazi
@aaaa 11.06.2012, 18:25

Wiele zmieniło od 2012, teraz praktycznie co miesiąc dostaję premię i to nie małą. Teraz mamy czasy, gdzie pracownik rządzi.

bunia

Nie podzielam owej opinii. Miałam styczność z tym pracodawcą i jeszcze mam ale moja kariera w jego sklepie się kończy. Właściciel miły ale zarobki kiepskie i słabe wizje na rozwinięcie kariery. Jeśli ktoś szuka pracy stabilnej i dobrze płatnej to nie ten adres. Człowiek się stara a mało z tego ma!!!

Pracodawca wypłacalny, możliwość rozwinięcia się i awansu.

Kasa Mazurek
@Pracownik 23.01.2011, 15:24
Pracodawca wypłacalny, możliwość rozwinięcia się i awansu.

Potwierdzam. Otwierają nowe sklepy, więc zawsze potrzeba gdzieś kierownika czy zastępcy kierownika lub kierownika zmiany.

Zostaw opinię o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki