Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

Opinie o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

Zuzka

Pani rekrutantka pisze takie pozytywne opinie jaki to cudowny pracodawca a to jest jedna wielka ściema

Praco

Bzdura! Widać, że tej odpowiedzi nie napisał nasz pracownik. Ciekawe skąd biorą się u mnie stawki powyżej 2000zł na rękę? Na pewno nie z nadgodzin, bo ich nie robię. Nadgodziny jak i ewentualna praca w niehandlowe niedziele są dobrowolne. U nas są zapisy, ale ja ich nie biorę, bo mam czas dla dzieci. Zamiast wypisywać brednie, to niech Pani @unikajcie krętaczy oraz @Zuzka przepracuje cały miesiąc na umowie o pracę i sprawdzi na własnym koncie. Nawet podane w komentarzu stawki nie zgadzają się, więc śmieszne.

Alex

Ostatnio przeszło do nas wielu pracowników ze Srołem, sRastów, oDójki itp... to żal ściska, że fajni i doświadczeni pracownicy uciekają do Lubi. Uciekają i będą to robić masowo, bo w tej firmie za solidną pracę, dobrze płacą! Nie oszukujmy się, sprzedawca w spożywce to bardzo ciężka praca i za śmieszne 1530zł nie da się tak pracować, ale już prawie dwa razy tyle w Lubi, to można się poświęcić prawda?

Lila
@Alex

Sama niedawno przeszłam do LUBI z dużej sieciówki i jestem zaskoczona, że można tak pozytywnie pracować a pierwsza wypłata była ogromnym zaskoczeniem! Zabrałam ze sobą psiapsiółkę, pracuje na innym LUBI i też jest zadowolona. Ryłyśmy 12 lat za najniższą krajową a teraz mamy pracodawcę bajkę. Nie zgodzę się z powyższymi wypowiedziami, bo to zwyczajnie nie prawda! Polecam z czystym sumieniem!

Kiero

Oj konkurencja.... Nie spodziewałam się, że tak nisko upadniecie i będziecie pisać takie opinie. Sami załóżcie profil i zobaczymy, co myślą o was pracownicy. Chętnie poczytam, dowiem się prawdy. Zresztą znam ją od naszych nowych a waszych byłych pracowników. Wasze stawki poniżej krytyki i minimum przeżycia. U nas w Lubi można zarobić, jest fajna atmosfera, ciekawa praca i awanse. Także zapraszam niedowiarków, sami sprawdźcie nasze stawki i dopiero napiszcie opinię. Pozdrawiamy i zapraszamy :)

Olex
@Alex

Alex to w Lubi można zarobić 3000zł?

Pozdro
@Zuzka

Co jest ściemą? Dobre zarobki powyżej 2000zł? Fajna atmosfera? Może pracodawca Ci się nie podoba, fakt o kulach chodzi a jednak potrafi podejść do każdego pracownika i porozmawiać z każdym. A teraz zastanów się nad tym ile Ty dałeś/dałaś firmie? Bilans jest raczej na plus na firmy. Pozdrawiam.

To ja

I tu się zgadzam!

@Zuzka

I w stu procentach zgadzam się z tą opinią. Może więcej osób zacznie pisać prawdę. Czas najwyższy!!!

Brawo za szczerość

@Praco

Niedzielę niehandloww były kiedyś,dziś wyglada to inaczej ... Więc nie wciskają kitu,bo zależy ci chyba tylko na kasie,a to jest tak bardzo zenujace

@Pracownik jeszcze

I jeszcze jedno...szef był kiedyś szefem,rozmawiał, interesował się pracownikami,a dziś...żenada ???? komu się nie podoba do widzenia...czy to jest normalne? Kto i co tak zmieniło tego człowieka?...wiecie czy nie, bo ja wiem...

@Zuzka

A moje opinie caly czas przesuwają, kto mądry i tak przeczyta!

@Pozdro

O jakich kulach wspominasz..? Wstyd,to był normalny człowiek bez względu na wszystko. I tu ktoś inny odebrał temu panu.. hmm.. no to coś !

@Praco

Nie ma czegoś takiego jak praca dobrowolna w niechandlowa niedzielę ...musisz przyjść to jest traktowane w tej firmie jak normalny dzień pracy na dwie zmiany nawet nie ma więcej płacone za to nikt nikogo nie pytał czy chce poprostu padła decyzja że pracujemy w niedzielę

Katarzyna

Praca w niedziele absolutnie nie jest przymusowa. Masz o tym wiedzę od początku więc albo coś akceptujesz albo nie, proste.

@Praco

Nie ma czegoś takiego jak praca dobrowolna w niechandlowa niedzielę jest to traktowane jak normalny dzień pracy więc przyjść musisz

Boba Zuz

Fajne, małe sklepiki z fast foodami, przekąskami, kawą, alkoholami. Otwarte 24/7

Klara

Fajny miejski sklep w którym kupimy wszystko co potrzeba, mam na myśli artykuły spożywcze.

Byla pracownica Lubi Pstrowski

ja mam 25 lat stazu pracy w handlu i igdy nie spotkalam sie z takim cyrkiem jaki mialam mozliwos obejrzec a raczej uczestniczyc w nim jak sklep Lubi na Pstrowskiego.Kierowniczka to chyba funkcje pomylila,nie ma zadnej oragaznizacji pracy.nie przejmuje sie tym co sie dzieje wokol niej jak stare pracownice wykorzystuja mlode dziewczyny na kazdym kroku a pozniej to krzyk ze zle zrobione,nie tak jak pani kierownik sobie zyczy.nie chce nikogo obrazac bo moj wiek i poziom obycia nie pozwala na to ale szefostwo powinno zainteresowac sie co tam sie dzieje.Grafik ukladany po lubieniu .zmiana z 1 na 2 i z 2 na 1 ,wychodzisz o 22,15 i masz byc na drugi dzien o 5,30?kiedy mam odpoczac?mimo ze juz tu nie pracuje to maz czesto wpada na zakupy,bo sklep jako sam punkt to daje mu 5* nie mam nic do zarzucenia.szefostwo powinno pomyslec o zmianie starej obsady moze dzieki temu zyskali by nowych kreatywnych mlodych ludzi.A nie takich jak w tej chwili pracuje panie,gdzie nie maja te stare szacunku do klienta ani do wspolpracownika.Szkoda mi tylko tych mlodych dziewzyn ,bo maz je zawsze chwali jak sa na kasach.mlode usmiehniete zawsze zagadaja jakims dobrym slowem,i takich pracownikow powinni starac sie zatrzymac i doceniac.Mam nadzieje ze moja opinia o sklepie pomoze panstwu podjac odpowiednia decyzje.

@Byla pracownica Lubi Pstrowski

Pracuje od 1,5 roku w tym sklepie i przyszlam jako zupelnie nowa osoba bez znajomosci ,bez doswiadczenia w handlu. Poczatki byly trudne zreszta jak wszedzie gdzie sie przychodzi jako nowy. Ale duza zyczliwosc ze strony wspolpracownikow i szansa jaka dała mi Pani kierownik pomogły.Juz po kilku tygodniach czułam jakbym pracowała tam od zawsze. Szanujmy sie wzajemnie.Dodam tylko ze pracuje na cały etat na umowę o prace i wychowuje małe dziecko , dzięki pomocy pani kierownik jestem w stanie połączyć te dwa etaty ????

To ja
@Byla pracownica Lubi Pstrowski

Co za bzdury,wiekszych chyba nie slyszalam. Jezeli ktos ma dwie lewe rece to nic sie na to nie poradzi !

@Byla pracownica Lubi Pstrowski

Młodych i kreatywnych ludzi to my szukamy od lat a z tych słów to mogę ułożyć tylko że przychodzą kretyni raz są raz ich niema jak małe dzieci mają chumor gdyby zlikwidować stara załogę i obsadzić nowymi MŁODYMI KREATYWNYMI to sklep byłby czynny może co drugi dzień od 10.00 do ....niewiadomo której

Kasjer

Byłam bardzo miło zaskoczona, kiedy pół roku temu byłam na rozmowie o tę pracę. Było kilka etapów. Ogłoszenie o pracy w Lubi znalazłam na olx, wysłałam C.V. Bardzo szybko dostałam tel.z zaproszeniem na rozmowę w biurze firmy na oś.generałów. Rozmowa w przyjemnej atmosferze z panią od rekrutacji. Mam wrażenie, że to taki opiekun nowych pracowników w firmie, bo czasami podpytuje jak się pracuje i czy wszystko ok. Kolejny etap, to spotkanie z kierownikiem sklepu, podpisanie umowy i pracuję. Właśnie awansowałam na osobę funkcyjną.

Jakie były pytania? Dosyć oczywiste: o wcześniejszych pracach, co robiłam na danych stanowiskach? Porozmawiałyśmy sobie na temat hobby, możliwości rozwoju w tej firmie.

Znajda

Długo otwarty sklep w którym można się zaopatrzyć w najpotrzebniejsze produkty.

Sabina
@Znajda

Nie tylko w najpotrzebniejsze. Ja tam robię zakupy ogólnospożywcze i tylko tam. Nie mam potrzeby szukać czegokolwiek gdzies indziej.

Radek
@Znajda

Tak, szczególnie przydatny w weekendy i święta. Sklep dobrze zaopatrzony, zawsze świeże mięso, pieczywo, wędliny i owoce i warzywa.

Mario
@Znajda

Jak wpadną ci goście na chatę i chcesz postawić wino na stół, a nie ma w domu, to w Lubi także kupisz różnego rodzaju alkohole.

Sandra
@Znajda

Długo otwarty......Mazurki są chyba zawsze otwarte, w weekendy i święta również.

KASIA

PRACA STAŁA 8H WYPŁATA NA CZAS DOBRE ZAROBKI MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU TO SIĘ CENI. POLECAM

Dominika
@KASIA

Wypłata na czas to raczej obowiązek pracodawcy a nie benefit... Dobre zarobki, czyli jakie?

Kobieta

Firma naprawdę solidna,wypłaty na czas,Za każdą godzinę pracy masz zapłacone,praca w fajnym zespole i miłej atmosferze.Naprawde warto pojąć pracę w tej firmie.Polecam

DZIEWCZYNA

SOLIDNA FIRMA ,PRACA W MIŁEJ ATMOSFERZE,WYPŁATA NA CZAS.KIEROWNICY W PORZĄDKU POLECAM PRACĘ W TEJ FIRMIE :)))

MArtyna

Lepszy stokroć niż "zielony płaz", a i zarobki większe.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Anka-Skakanka

To wszystko zależy od stanowiska na jakie starasz się dostać.

Pracownik jeszcze

Jeżeli chodzi o zarobki to ok. Ale z szefostwem jest coś nie tak, to nie to co było. Teraz robią z ludzi roboty...zero rozmowy nawet z klientem (co ci już to zauważyli) ciekawe jak to będzie dalej,bo przecież musi być jak najwięcej sklepów,....A reszta jest nie ważna czyli ludzie,którzy dla ,,kogoś,, ciężko pracują,, oni są nie ważni, tylko ta kasa.....firma musi zarobić

@Pracownik jeszcze

Obserwuję tę opinie od lat a pracuje hohoho albo i dłużej piszecie że szef się zmienił.....my też się zmieniamy....też chcemy więcej.....często szefa widzę i z nim rozmawiam i jak czytam że nie on nie liczy się z ludźmi to oczy wytrzeszczem bo zawsze jak mam do niego sprawę to dzwonię i rozmawiam lub umawiam się na spotkanie i nigdy nie wyszłam po takiej rozmowie bez załatwienia sprawy ..... i nie jestem żadnym kierownikiem ani pracownikiem biura jak jesteście nie wporządku do firmy to nikt nie będzie was głaskał .....a szef nigdy nie wyrzucił nikogo po pierwszej wpadce ani za pomyłkę nieświadomie i nigdy nie mówil że jak się komuś nie podoba to żegnam.Boze kto to pisze chyba ci co kradli i ich wyrzucili.

Teresa

Doceniam długie godziny otwarcia oraz weekendy i święta. Wiele razy czegoś w domu zabrakło i szło się do sklepu Lubi i kupowało. Polecam.

Szymek

Polecam. Wygodna opcja zakupów online, sklep otwarty do późnych godzin.

Dorota

Omijajcie szerokim łukiem ten sklep, umowa zlecenie, zero szans na umowę o pracę, kierowniczka z Żeromskiego Gośka jest niezrównoważona psychicznie, wykańcza psychicznie pracowników, w tym sklepie panuje nienawiść i zaszczuwanie.

Małgorzata
@Dorota

Właśnie sprawa trafia na policję za pozdrawiam Malgorzata

Rty

Bo to jest prawda

Trojan

Weź już nie spam.

Natalia

Odkąd wprowadzili możliwość internetowych zakupów spożywczych wraz z dowozem, korzystam regularnie i tym sposobem wydaje o wiele mniej pieniędzy niż kiedy jestem w sklepie :)

Zaba
@Natalia

Zakupy przez internet dobra sprawa

Gosc

Witam Jak atmosfera i wynagrodzenie w księgowości

Byly pracownik

Nie polecam pracy...To (usunięte przez administratora) i brak szacunku dla pracownika. No chyba,że ktoś całuję po (usunięte przez administratora) i donosi ja innych...wtedy może coś osiągnąć . Jeszcze raz Was przestrzegam. A administrator niech nie usuwa nie wygodnych dla Was opinii. To i tak dociera do ludzi. Sklep na Puławskiego.,..masakra co tam się dzieje. Chodzą klienci i słuchają jak pracownicy Obraniaka Słupska tym,którzy ich nie słyszą. To koszmar! Poza tym jest tak postawiony stendami,że nie ma ja się swobodnie poruszać. Praca pracą,..Ale miejmy szacunek do samych siebie,nie pozwólmy się gonić,bo tak wygląda praca w tej firmie.!.!!!

Martyna
@Byly pracownik

Zauważ, że usuwane są wulgaryzmy, a nie niewygodne opinie. I ja jestem ZA usuwaniem takich treści. Nie róbmy z tego serwisu śmietnika, nie obrażajmy innych.

Weles

Witam. Sklep Mazurek na ul. Grunwaldzkiej ma duże problemy z nietrzeźwymi klientami. Ostatnio podczas dość niebezpiecznej sytuacji panie pracujące po prostu odwróciły wzrok i udawały, że nie słyszą. Nawet nie miały ochoty wzywać policji, bez której ostatecznie się obeszło. Może o bezpieczeństwo powinny zadbać odpowiednie służby?

@Weles

Nie ,bo P. G...ma to gdzieś, po co ochrona....one sobie poradzą...????

Dorota

Pewnie mówisz o tej roztyłej Goście z Żeromskiego, non stop (usunięte przez administratora), i zero ochrony...

Aniela

Mały ale wariat - idealnie to określenie pasuje do sklepów Lubi. Są niewielkie ale kupimy w nich wszystko.

Klijentka

Tak niesympatycznych ekspedientek nie ma chyba w żadnym innym sklepie,więc nie wiem jak są opłacane ale na więcej nie zasługują ,oczywiście nie wszystkie,ale w mojej ocenie większość.Sklep lubi przy Pułaskiego,paragony trzeba sprawdzać na kazdym kroku wiecznie jakieś pomyłki, wiecznie naburmuszone,najlepiej żeby klijenci nie wchodzili bo przeszkadzają w tym sklepie to sprzedawca ma zawsze rację nie klijent

Robię tam zakupy
@Klijentka

Pełna zgoda ,tak tam właśnie jest i właśnie tylko kierowniczki tam jeszcze tego pilnują i można liczyć na pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki - Olsztyn

• Jak się pracuje w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Zobacz opinie na temat firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Kandydaci do pracy w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki