Opinie o OBI w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OBI. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Olsztyn

An

Panie dyrektorze jak Pan już jada z nami na stołówce zwracamy się z prosbą o troche kultury i nie zabieranie nam pilota do tv. Nie każdy lubi lub chce ogladać w czasie swojej przerwy w kółko telexpres,wesołowską czy malanowskiego gdy Pan tylko przychodzi. Drugi problem to paleciaki od ponad pol roku stoją na magazynie z kartkami uszkodzony nikt nie reaguje. Niema czym przywiesc farby z magazynu. Trzeci problem to ludzie donoszą na siebie na potęge. Praca w tym sklepie nie jest stabilna,wystarczy błąd i traci się ją bez wypowiedzenia.

Doświadczony 18
@An

A po co sprawne paleciaki? Dyrekcja nie chodzi do magazynu a jak si,ęjuz pojawi to pędzi jakby uciekała przed kimś lub czymś. Naprawa Paleciaków kosztuje a koszty niszczą zysk zresztą kogo to....Może lepiej niech Pan Dyrektor już zostanie na swoim foteliku bo jak jada z nami to berlinki jakoś nie smakują.....to teleekspres już jest w tym momencie rozrywką.

@An

Powtórka z obi 031 źyczymy powodzenia, dyrektor o redukcji nie spodziewajcie się niczego więcej.

Czy sytuacja się zmieniła? Zwolnienia pracowników i brak wyjaśnień dlaczego one następują, powoduje obawy i nerwową atmosferę. Wynagrodzenia pozostawiają wiele do życzenia... Na niektórych działach ludzie nowo zatrudnieni dostają o 10-15 procent mniej niż pracownicy z kilkunasto miesiecznym stażem... Sprzet do pracy( paleciaki) nie naprawiany tygodniami. Stoją z napisem uszkodzony tygodniami. Nie ma czym pracować. A do tego dochodzi chęć pokazania się " uczących na kierowników" wydają kilkanaście poleceń , czasami sprzecznych. Uważając ze oni nie sa od obsługi... I jeszcze wszechobecna konfidencja.....

Patrycja

Ostatnie zamieszczone przez Was opinie nie przedstawiają w dobrym świetle OBI jako pracodawcy. Czy wraz z nowym rokiem doszło do jakichś ważnych zmian lub są one w planach, które będą dotyczyły osoby tam zatrudnione? Czy warunki zatrudnienia w ostatnim czasie uległy zmianie? Zachęcam Was do podzielenia się swoją wiedzą na ten temat.

Doświadczony 18

Z całego serca nie polecam jakio pracodawcy. Współczesny feudalizm, brak szacunku dla pracownika wręcz lekceważenie przez dyrekcję, zarobki poniżej krytyki, brak premii. Współczesny Orwell

Czy rozmowa kwalifikacyjna w OBI spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
podobno OBIbok

Z całego serca serdecznie nie polecam

Robol 10 lat pracy

Jak tak dalej pójdzie to kierownicy sami z dyrekcja bendą obsługiwać coraz więcej osób odchodzi może obsługa klienta nie jest aż tak wymagająca ale ci co jeżdżą wózkami dokładają towar? No sorry praca fizyczna i taka osoba ma mniej niż taka co powie DZIEŃ DOBRY - DO WIDZENIA Wózków co ma 2000 tys na "rękę" śmiech i porażka ludzie opamietajcie się świat na Obi się nie kończy wprawionych wózkowych wszędzie przyjmą i to za większe pieniądze. Teraz tam najlepiej mają kierownicy i zastępcy grzeją (usunięte przez administratora) I nic nie robią ci co teraz niedawno awansowali teraz mało głową o dach nie uderza jak wcześniej pracowali coś było widać że robią to teraz nie a jak zobaczą dyrektora i zastępcę to mało erekcji nie dostaną - takie moje zdanie obecnego pracownika z kinkunasto letnim stażem

Wieloletni

Z doświadczenia wiem a pracuje w Obi pewnie dłużej niż koledzy co wpisali opinie niżej, że najwięcej marudzi ten któremu się nie chce pracować. Zamiast stać na dziale i przeżywać proponuje wziąć się do pracy. Poprzedni dyrektor nie wymagał zbyt wiele, tym samym nie było BHP, palety same się przewracały, klienci czekali bo na zmianie było po dwie osoby a reszta dostała urlop w jednym terminie- żal było patrzeć jak to się wali ale wystarczyło poczekać...całe szczęście to się skończyło. Tylko taka propozycja dla dyrekcji aby zwrócili uwagę na wyrównanie pensji bo świeżak zarabia niewiele mniej od długoletniego pracownika a czasami nawet więcej. Osobiście jestem pełny/na nadziei bo gorzej niż było do zmiany dyrekcji w 2017 roku to już nie mogłoby być.

OBIektywnie

Zalety pracy w markecie OBI w Olsztynie: Szkolenia sprzedażowe i asortymentowe (bynajmniej my mamy na ogrodzie) Rabat pracowniczy 15% zawsze coś. Uprawnienia na wózki z UDT (zawsze może się przydać w innej firmie) Do zalet nikt nikomu nie każe zatrudniać się na wieczność (zdobywasz uprawnienia,doświadczenie i do widzenia ofert pracy dla wprawionych jest mnostwo) Wady Nie normowany czas pracy (elastyczny grafik) Praca w weekendy Brak szacunku dla pracownika przez klienta czasem przez przez przełożonych (ogólnie nawet jak klient pluje pracownikowi w twarz zawsze jest najwaznieszy i chyba to jest najgorsze) Obecnie market ma już 20 kierownikow co przekłada się nie jednokrotnie na dezinformacje. Podwyżki roczne są tylko DLA WYBRANYCH wynoszą od 110zl do 310zl brutto. Urlopy możliwe są do zaplanowania w miesiącach wygodnych pracodawcy nie pracownikowi (sumując w ok.9miesiacach odpadają wszystkie święta majówki i inne gdzie jest ciepło i chciało by się wypocząć z rodziną) trzeba też wykorzystać tydzień w styczniu i w lutym nawet jeśli nie chcesz! Kultura osobista dyrekcji będącej na zmianie przed świętami i nie składającej pracownikom życzeń świątecznych to drobny szczegół i nie świadczy o koleżankach i kolegach z działów. Wpis nie jest hejtem tylko obiektywną opinią. Ogólnie odradzam tą firmę jako pracodawce!

Mikołaj

Święta tuż tuż.... info dla nowych odnośnie socialu. Market który robi przez 3 lata rekordowe wyniki na skalę sieci. Wynik z zeszłego roku już został osiągnięty na przełomie listopada/grudnia czyli znowu padnie rekord. Kasę robimy ale i tak to nie jest przekladane na zarobki czy chociaż jaką kolwiek premie. Na Święta już drugi rok z rzędu nie będą organizowane Mikołajki dla dzieci bo niby niema kasy....dodatek świąteczny wygląda tak że wychodzi +/- 200 zł brutto. Zależne od zarobków które są śmieszne w porównaniu do tak ciężkiej pracy...dla porównania biedronka dała dla pracowników po torbie turystycznej wypchaną słodyczami a kto ma dziecko dorzucili po plecaku też że słodyczami w środku, do tego po 400zl na karcie do wykorzystania w biedronce.....

Krzycho 17

Kilka tygodni temu przyszedł nowy, zupełny brak szacunku dla pracowników, nigdy nie przywita się z ludzmi, jak jest na markecie to leci jakby ktoś go gonnił albo się czegoś bał? Napewno boi się ludzi nie zna ich i rozmowy z nimi. Żwa..ma do pomocy pieska gończego, osta...wszystki poróznia jeszcze ze wcześniejszych lat jako kierownik pamieta z kim miał na pieńku i teraz się mści. Wspaniała decyzja góry obi... za co wyleciał poporzedni dyro? Dla ludzi był w porzo i w Firmie się kręciło, chyba stary go nie trawił. Niedługo otwiera sie Leroy i ja tam składam CV w tej atmostferze zajadłości nie da się pracować.

Piszczie wiarygodne opinie
@Krzycho 17

Jeżeli stary dyrektor był spoko to czemu nie ma tu wpisów jak jest super. Teraz za to pojawiły się płacze bo ktoś wymaga. Porada na przyszłość piszcie wtedy gdy jest źle i gdy jest dobrze. A tak w moich oczach Twoja opinia przypomina mi opinie dziecka które tylko umie się skarżyć . A fuj. Poza tym nazwiska piszemy wielką literą.

@Krzycho 17

No tak sławetny Pan dyrektor o zwalnia ludzi, rozwala każdy market w którym się tylko pojawia. Zero wiedzy i kultury i zawsze ma pupilka od mokrej roboty.

@Krzycho 17

Krzycho 17 Jak Ci nie odpowiada to się zwolnij, podaj do sądu i zrób z siebie pajaca... a w zasadzie takimi opiniami i tak robisz. Jak dla mnie nie powiem złego słowa bo każde zmiany przynoszą coś nowego. Czy dobre czy złe? Ciężko powiedzieć, za mało czasu mineło. Kwestia tego kto powinien się z kim przywitać pozostawiam tobie do przemyślenia. Raczej kultura i szacunek wobec przełożonego wymaga abyć Ty jako pierwszy powiedział "dzień dobry". To , że wcześniejszy dyrektor schodził na dół żeby się witaćz każdym to chyba nie miał co w pracy robić albo nie wiedział co ma robić....

OBI syf

W OBI pracowałem chwilę, był syf, napięta atmosfera, olewanie klientów którzy potrzebują pomocy, poganianie nowych pracowników którym uprzednio nawet dokładnie nie wytłumaczono i nie pokazano co i jak mają robić. Wypłata to śmiech, przynajmniej na trzy miesięcznej umowie ponieważ w niemal każdej pracy na początek dostanie się więcej za przyjemniejszą prace.Zgłaszane problemy do przełożonych były olewane ale przez ich samych albo przez ich przełożonego. Podsumowując Ch*jnia z grzybnią, niech każdy człowiek o zdrowych zmysłach tam nie idzie, może jak w końcu nie będą mieli pracowników to zaczną ich doceniać, bo to co się tam dzieje powinno być zakazane. Swoją opinie o OBI wyrażam na podstawie własnych doświadczeń z OBI w olsztynie.

@OBI syf

Pochwał się jeszcze ile "lat" tam pracowałeś i jakie masz doświadczenie... Hehehe

Pracownik 2
@OBI syf

Ten wpis już był niżej, ktoś troluje stronę... hahaha

Praca jak na pracę w handlu nawet ok. Sporo szkoleńe z obsługi, asortymentowych, możliwość rozwoju zawodowego z awansem, co roku podwyżka ( nie raz skromna ale jest). Socjal typu dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą. Prywatna służba zdrowia. Ja pracuję w tej firmie już parę latek i bywało różnie, ale porównując atmosferę teraz a z przed lat... Szkoda tylko, że zatrudniani są " młodzi" ludzie nie mający za ksztę szacunku i wiedzy, którzy sami się nakręcają własną głupotą, psując atmosferę i buntując innych. Patrząc na opinie poniżej widać kto takie bzdury wypisuje. Jeśli Ci nie przedłużyli umowy lub ją wypowiedzieli to musiał być jakiś powód - który trzeba wziąć na klatę i próbować pracy np w innej branży. Nie każdy ma charakter do pracy z ludźmi więc po co te bzdety pisać na pracodawcę? On nie odpowiada za brak kultury klientów ani was samych, z tą różnicą, że od nas jako pracowników może jej wymagać! Polecam pracę wszystkim co chcą liznąć wiedzy chandlowej branży Budowlanej i Ogrodniczej ! Jak pisał ktoś poniżej, na początek 2100/2200 ; 1 umowa na 3 miesiące 2 umowa na rok a 3 na nieokreślony ( przy każdej "jakaś" podwyżka...)

Ja na pracę w obi nie narzekam. Jeżeli ktoś wykonuje solidnie swoje obowiązki jest doceniany.Nowa dyrekcja jest ok,a wiadomo że jeszcze się nie narodził taki co wszystkim by dogodził.Podziwiam tych ludzi co wypisują takie bzdury o swoim miejscu pracy i przełożonych.Proszę pomyśleć w jakim świetle stawiacie swoją firmę,nikt tu nikogo siłą nie trzyma.Ja jestem zadowolona mam super kierowniczkę i jej podwładne i cieszę się że pracuje w tak zgranym zespole. Pozdrawiam dziewczyny z kas i punktu obsługi klienta.

Zigi

Warunki zatrudnienia są następujące: 2100 brutto na początek 1- sza umowa 3 m-s 2 - ga umowa na 12 m-s 3 - cia umowa na nieokreślony. Paczki lub bony na święta. Wczasy pod gruszą. Wypłata zawsze na czas. To tyle plusów.... Reakcją na nasze obawy bylo : na zwolnienie trzeba zasłużyć...

Patrycja

Dużo Waszych wpisów dotyczy niewłaściwego traktowania pracowników przez pracodawcę. Czy próbowaliście interweniować w tej sprawie? Zareagowano w jakiś sposób? Czy pomimo negatywnej opinii części z Was o OBI, moglibyście napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia?

A idźcie do Liroja,może jak zostaną sami normalni ludzie, którzy chcą robić swoje i nie mają kompleksów to będzie lepiej dla wszystkich... i nie wracajcie potem ze skruszoną miną, bo tam wcale nie będzie lepiej

Przemo

Witam! Jeśli ktoś zamierza podjąć prace w OBI w Olsztynie stanowczo ODRADZAM! Pracowałem, przeżyłem, wiem! Wyzysk ludzi zero stabilności po przyjściu dwóch nowych panów dyrektorów pracownik jest mobbingowany musi nawet odrabiać (zostawać po godzinach) wyjście do toalety! Każdemu patrzą na ręce, oglądają na monitoringu jak zwierzęta jakieś, nie szanuje się pracownika jako człowieka! Syf jakich mało! Genaralnie problem tkwi w Osta.....czu to on nakręca taką chorą atmosferę takie wymagania a Żw..n to przyklepuje! Ludzie zaczeli nagrywać swoją prace wiec w końcu trafi za taki mobbing kosa na kamień! JAK KTOŚ TO CZYTA, TO ODRADZAM JAKO FIRME I JAKO PRACODAWCE!

Damian

Po przyjsciu nowego Pana dyrektora pracownicy są gnębieni,nowych sie nie zatrudnia tylko wykorzystuje obecnych żeby znali sie na wszystkich działach stad klienci sa tak wkur.. ze niemoga znalesc pracownika bo do obrotow jest ich za mało. Praca spoko na nie dlużej niż 3miesiace! Generalnie odradzam!!!!

Najwiekszemu wrogowi nie polecam pracy w tej firmie! Ciągłe rotacje,wyzysk za minimalną krajową. Mobbing kasjerek spowodował że dziewczyny siedzą na długo terminowych zwolnieniach lekarskich z poradni psychologicznych. Trwa kilka spraw w sądzie o mobbing. Zastraszanie jak ktos napisze nie przychylny komentarz i opatrzy go #obi olsztyn lub logo firmy zostanie po ip i wurzucony. Firma w zwiazku z tym ze niema konkurencji wykorzystuje ludzi (pracownikow) jak moze poki nie powstanie liroy poczym zredukuje etaty. Chcesz pracowac? Szczerze? Targety 250tys dziennie zapraszam! Baner przed sklepem stoi od 3miesiecy nikt niechce jak wejdzie i widzi co sie dzieje .

Patrycja

Część komentarzy odnosi się do doświadczeń Waszych z OBI jako klientów a nie pracowników tej firmy. Celem tego forum jest przedstawianie wszystkich waszych spostrzeżeń na temat pracodawcy. @Tamten czy warunki zatrudnienia były dla Ciebie od początku jasne? Częsta rotacja niekiedy nie jest zależna od firmy tylko od wewnętrznej jej sytuacji. Czy mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Olsztyn

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI