Opinie o Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa o rekrutacji.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Olsztyn

baner wywiady
Kobieta
Kandydat

Nie polecam pracy w tej spółdzielni, szkoda czasu i nerwów, rządzi tam zakompleksiona kobieta "prawa ręka prezesa" , nie szanuje ludzi ona i prezes. Odradzam stanowczo!!! Szkoda pracowników bo naprawdę fajnie ludzie tam pracują.

Malina
Klient
@Kobieta

Święta racja!!!

anty komuch
Były pracownik

Unikać pracy w osm szarych szeregów -sporo kapusi zarobki śmieszne prezes fałszywy

Halina
@anty komuch

Śmieszne zarobki? Czyli co, najniższa krajowa czy trochę więcej proponują?

Beata Nowy wpis

Jak tam teraz atmosfera, w porządku? Bo kiedyś narzekaliście. Ale właściwie to chciałam spytać o coś innego. Ktoś tu zasugerował, że kompetencje nie mają znaczenia, to czego by oczekiwali od kandydatów, szkoła żadna nie jest wymagana?

anty komuch Nowy wpis
Były pracownik

Unikać pracy w osm szarych szeregów -sporo kapusi zarobki śmieszne prezes fałszywy

Halina Nowy wpis
@anty komuch

Śmieszne zarobki? Czyli co, najniższa krajowa czy trochę więcej proponują?

Zosia Nowy wpis
Klient
@anty komuch

Tak to prawda , kapusi jest od zatrzęsienia, dorosłe kobiety donoszą na swoje koleżanki (wstyd dziewczyny !!! Jak możecie patrzeć w lustro )

Kobieta
Kandydat

Nie polecam pracy w tej spółdzielni, szkoda czasu i nerwów, rządzi tam zakompleksiona kobieta "prawa ręka prezesa" , nie szanuje ludzi ona i prezes. Odradzam stanowczo!!! Szkoda pracowników bo naprawdę fajnie ludzie tam pracują.

Malina
Klient
@Kobieta

Święta racja!!!

Były pracownik
Były pracownik
@Kobieta

Nie polecam równiez pracy w tej Spóldzileni. Rzeczywiście rządzi tam arogant i despota, nic nie potrafi i bazuje tylko na wiedzy, którą siłą rzeczy przez kilkadziesiąt lat można nabyć. W "zarządaniu" całkształtem Spóldzielni pomaga mu "ulubiona" pracownica- arogancka i pełna zawiści, zakompleksiona i pozbawiona "na wlasne życzenie" osobistego życia Pani Kierownik. Totalny miszmasz.

1
Olga

Czemu tak niemiło się o nim wypowiadasz?

Adam

Czytam że może dojść do sytuacji że premia zostanie zabrana pracownikowi. Jak często się to zdarza? Był taki przypadek w ciągu ostatniego roku?

J&J
Pracownik
@Adam

Tak. Może dojść i dochodzi do takich sytuacji. To jest na porządku dziennym. Zależy od widzimisię prezesa.

Olga
@J&J

Jak to od widzimisię? On musi to jakoś uargumentować przecież, co takiego wtedy mówi?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa na stanowisko GOSPODARZ BUDYNKU bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Analityk Systemowo-Biznesowy
Olsztyn
Scalo Sp. z o.o.
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz
Olsztyn
Itzu Jobs Polska sp zoo
(36 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Teresa

A może ktoś w końcu dokładnie powiedzieć ile się tam zarabia? Były różne stwierdzenia na temat zarobków, ale jeszcze nikt nie napisał wprost jaka jest stawka. Fajnie by było jakby ktoś się odezwał w tym temacie, dzięki.

mobbi
Kandydat

Odradzam stanowczo , szkoda zdrowia na pracę gdzie zaangażowanie i kompetencje nie mają znaczenia. Jest tak jak powie prezes albo wcale, a podszeptuje mu rozwiązania osoba bez ugruntowanej wiedzy i ,, przodownicy pracy" . Cała OSM bazuje na widzi mi się prezesa i jego prawej ręki . Decyzje są niespójne , plany zmieniane , analizy ,,szacunkowe" . (usunięte przez administratora) i zastraszanie to codzienność, a premia tylko dla tych co nie kwestionują zarządzeń kierownictwa. Władza absolutna, zastraszanie, pomiatanie jednostką z tym się spotkasz w OSM.

Ola
Były pracownik

Praca dla osób o mocnych nerwach.Jeśli ktoś nie ma zbyt często bezpośredniego kontaktu z prezesem, to ma szansę na przetrwanie.Prezes nie szanuje pracowników,jest wulgarny i arogancki.Traktuje Spółdz.jak swój prywatny folwark.Plusy to dość dobre zarobki i ogólnie to fajni ludzie (szkoda że prezes nie potrafi ich szanować).

Jan
Były pracownik
 Pytanie
@Ola

Zgadzam się z tą arogancją i brakiem szacunku ze strony Prezesa i członków Zarządu ! Ale z tymi "dobrymi zarobkami" Pani przesadza )) Dobre zarobki może będziesz miał po 30 latach pracy w OSM. Pytanie tylko brzmi, czy tyle lat tam wytrzymasz ?...

1
Rafał
@Jan

Wspomnieliście o wynagrodzeniach, dlatego może sprecyzujesz dokładnie, ile aktualnie można zarobić za pracę w tej właśnie spółdzielni mieszkaniowej? Tego typu informacja moim zdaniem powinna znaleźć się w tym wątku.

Ola
Były pracownik
@Jan

Może faktycznie trochę przesadziłam z tymi dobrymi zarobkami, ale jak na warunki olsztyńskie to nie są najgorsze.chyba że zabiorą premię.

Piotr
Były pracownik

Zgadzam się z powyższymi opiniami. prywatny folwark J&J. Dodatkowo krzyki,wyzwiska,ubliżanie pracownikom.wszystko według widzimisię prezesa,który niestety ale nie jest dobrym menedżerem, tylko zbyt pewnym siebie despotą.

Paweł

W jaki sposób czujecie ze pracownicy nie są szanowani?

Karolina

A zdarzają się czasami rekrutacje w firmie czy załoga jest stała?

1
Lena

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto w ogóle starać się o pracę?

Tom
Pracownik
@Lena

Same stare dziadki. Prezes głupio mądry. Nie potrafi obsługiwać komputera

Administrator

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w miejscowości Olsztyn? Nadal nie ma opinii od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Olsztyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa?

  Zobacz opinie na temat firmy Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Szarych Szeregów 5
  10-079 Olsztyn
 • NIP: 7390101059 REGON: 487806 KRS: 0000083494
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przejdź do nowych opinii