Opinie o Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa o rekrutacji.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Olsztyn

Marta J. Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Premię pracownikom zabierają? Jak to? Zdzierają tyle kasy z czynszu od lokatorów, cieszą się sławą najbardziej bandyckiej spółdzielni i jeszcze im mało? Nie wspominając o stanie budynków i instalacji. Ej, prezesiku. Wstydziłbyś się. Wrak Titanica na dnie oceanu wygląda lepiej niż rury w ścianach. Pora chyba coś z tym zrobić.

anonim Nowy wpis
Inne
@Marta J.

A zabierają premie, ale jak to? Nie rozumiem czy wykreślili z umowy jakoś czy o co tobie chodzi dokładnie. A za co w ogóle tam są takie premie i ile wychodzi, jest o co się starać w ogóle? Czy raczej było

anonim
Inne

Inspektor zarabia do 10 tys? tak pisali z parę miesięcy temu przynajmniej. A co z gospodarzem budynku? Taka oferta jeszcze niedawno mi się ukazała ale nie ma w niej podanych żadnych widełek placowych, zastanawiam się czemu? będzie to tylko minimalna czy może są jakieś premie?

Xyz Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@anonim

Totalna bzdura. Papier wszystko przyjmuje ????. Skoro jest tak dobrze i takie wynagrodzenia to dlaczego ludzie uciekają? (usunięte przez administratora)

Pani Nowy wpis
Inne
@Xyz

Tylko z czego wynika takie traktowanie, które zostało opisane? Nie ma do kogo się z tym ewentualnie zgłosić? Jest chyba jakaś osoba koordynująca lub ogólnie jakiś przełożony?

Administrator

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma teraz aktualne oferty pracy w Olsztyn. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

ali
Pracownik
@Administrator

są dla swoich ostatnio można przeczytać administrator inspektor ds inst sanitarnych pobory od 6000 do 10000 zł

anty komuch
Były pracownik

Unikać pracy w osm szarych szeregów -sporo kapusi zarobki śmieszne prezes fałszywy

Halina
Inne
@anty komuch

Śmieszne zarobki? Czyli co, najniższa krajowa czy trochę więcej proponują?

Zosia
Inne
@anty komuch

Tak to prawda , kapusi jest od zatrzęsienia, dorosłe kobiety donoszą na swoje koleżanki (wstyd dziewczyny !!! Jak możecie patrzeć w lustro )

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa na stanowisko ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY- DEKARZ bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Warszawa
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Warszawa
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
(77 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
(220 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kobieta
Kandydat

Nie polecam pracy w tej spółdzielni, szkoda czasu i nerwów, rządzi tam zakompleksiona kobieta "prawa ręka prezesa" , nie szanuje ludzi ona i prezes. Odradzam stanowczo!!! Szkoda pracowników bo naprawdę fajnie ludzie tam pracują.

Malina
Inne
@Kobieta

Święta racja!!!

Były pracownik
Były pracownik
@Kobieta

Nie polecam równiez pracy w tej Spóldzileni. Rzeczywiście rządzi tam arogant i despota, nic nie potrafi i bazuje tylko na wiedzy, którą siłą rzeczy przez kilkadziesiąt lat można nabyć. W "zarządaniu" całkształtem Spóldzielni pomaga mu "ulubiona" pracownica- arogancka i pełna zawiści, zakompleksiona i pozbawiona "na wlasne życzenie" osobistego życia Pani Kierownik. Totalny miszmasz.

1
Olga
Inne

Czemu tak niemiło się o nim wypowiadasz?

Adam
Inne

Czytam że może dojść do sytuacji że premia zostanie zabrana pracownikowi. Jak często się to zdarza? Był taki przypadek w ciągu ostatniego roku?

J&J
Pracownik
@Adam

Tak. Może dojść i dochodzi do takich sytuacji. To jest na porządku dziennym. Zależy od widzimisię prezesa.

Olga
Inne
@J&J

Jak to od widzimisię? On musi to jakoś uargumentować przecież, co takiego wtedy mówi?

Teresa
Inne

A może ktoś w końcu dokładnie powiedzieć ile się tam zarabia? Były różne stwierdzenia na temat zarobków, ale jeszcze nikt nie napisał wprost jaka jest stawka. Fajnie by było jakby ktoś się odezwał w tym temacie, dzięki.

mobbi
Kandydat

Odradzam stanowczo , szkoda zdrowia na pracę gdzie zaangażowanie i kompetencje nie mają znaczenia. Jest tak jak powie prezes albo wcale, a podszeptuje mu rozwiązania osoba bez ugruntowanej wiedzy i ,, przodownicy pracy" . Cała OSM bazuje na widzi mi się prezesa i jego prawej ręki . Decyzje są niespójne , plany zmieniane , analizy ,,szacunkowe" . (usunięte przez administratora) i zastraszanie to codzienność, a premia tylko dla tych co nie kwestionują zarządzeń kierownictwa. Władza absolutna, zastraszanie, pomiatanie jednostką z tym się spotkasz w OSM.

Ola
Były pracownik

Praca dla osób o mocnych nerwach.Jeśli ktoś nie ma zbyt często bezpośredniego kontaktu z prezesem, to ma szansę na przetrwanie.Prezes nie szanuje pracowników,jest wulgarny i arogancki.Traktuje Spółdz.jak swój prywatny folwark.Plusy to dość dobre zarobki i ogólnie to fajni ludzie (szkoda że prezes nie potrafi ich szanować).

Jan
Były pracownik
 Pytanie
@Ola

Zgadzam się z tą arogancją i brakiem szacunku ze strony Prezesa i członków Zarządu ! Ale z tymi "dobrymi zarobkami" Pani przesadza )) Dobre zarobki może będziesz miał po 30 latach pracy w OSM. Pytanie tylko brzmi, czy tyle lat tam wytrzymasz ?...

1
Rafał
Inne
@Jan

Wspomnieliście o wynagrodzeniach, dlatego może sprecyzujesz dokładnie, ile aktualnie można zarobić za pracę w tej właśnie spółdzielni mieszkaniowej? Tego typu informacja moim zdaniem powinna znaleźć się w tym wątku.

Ola
Były pracownik
@Jan

Może faktycznie trochę przesadziłam z tymi dobrymi zarobkami, ale jak na warunki olsztyńskie to nie są najgorsze.chyba że zabiorą premię.

Piotr
Były pracownik

Zgadzam się z powyższymi opiniami. prywatny folwark J&J. Dodatkowo krzyki,wyzwiska,ubliżanie pracownikom.wszystko według widzimisię prezesa,który niestety ale nie jest dobrym menedżerem, tylko zbyt pewnym siebie despotą.

Paweł
Inne

W jaki sposób czujecie ze pracownicy nie są szanowani?

Karolina
Inne

A zdarzają się czasami rekrutacje w firmie czy załoga jest stała?

1
Lena
Inne

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto w ogóle starać się o pracę?

Tom
Pracownik
@Lena

Same stare dziadki. Prezes głupio mądry. Nie potrafi obsługiwać komputera

Zostaw merytoryczną opinię o Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Olsztyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa?

  Zobacz opinie na temat firmy Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Szarych Szeregów 5
  10-079 Olsztyn
 • NIP: 7390101059 REGON: 487806 KRS: 0000083494
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przejdź do nowych opinii