OBI

Olsztyn

Opinie o OBI

Mikołaj

Święta tuż tuż.... info dla nowych odnośnie socialu. Market który robi przez 3 lata rekordowe wyniki na skalę sieci. Wynik z zeszłego roku już został osiągnięty na przełomie listopada/grudnia czyli znowu padnie rekord. Kasę robimy ale i tak to nie jest przekladane na zarobki czy chociaż jaką kolwiek premie. Na Święta już drugi rok z rzędu nie będą organizowane Mikołajki dla dzieci bo niby niema kasy....dodatek świąteczny wygląda tak że wychodzi +/- 200 zł brutto. Zależne od zarobków które są śmieszne w porównaniu do tak ciężkiej pracy...dla porównania biedronka dała dla pracowników po torbie turystycznej wypchaną słodyczami a kto ma dziecko dorzucili po plecaku też że słodyczami w środku, do tego po 400zl na karcie do wykorzystania w biedronce.....

Krzycho 17

Kilka tygodni temu przyszedł nowy, zupełny brak szacunku dla pracowników, nigdy nie przywita się z ludzmi, jak jest na markecie to leci jakby ktoś go gonnił albo się czegoś bał? Napewno boi się ludzi nie zna ich i rozmowy z nimi. Żwa..ma do pomocy pieska gończego, osta...wszystki poróznia jeszcze ze wcześniejszych lat jako kierownik pamieta z kim miał na pieńku i teraz się mści. Wspaniała decyzja góry obi... za co wyleciał poporzedni dyro? Dla ludzi był w porzo i w Firmie się kręciło, chyba stary go nie trawił. Niedługo otwiera sie Leroy i ja tam składam CV w tej atmostferze zajadłości nie da się pracować.

Paweł
@Krzycho 17 13.11.2017 09:02

No tak sławetny Pan dyrektor o zwalnia ludzi, rozwala każdy market w którym się tylko pojawia. Zero wiedzy i kultury i zawsze ma pupilka od mokrej roboty.

@Krzycho 17 13.11.2017 09:02

Krzycho 17 Jak Ci nie odpowiada to się zwolnij, podaj do sądu i zrób z siebie pajaca... a w zasadzie takimi opiniami i tak robisz. Jak dla mnie nie powiem złego słowa bo każde zmiany przynoszą coś nowego. Czy dobre czy złe? Ciężko powiedzieć, za mało czasu mineło. Kwestia tego kto powinien się z kim przywitać pozostawiam tobie do przemyślenia. Raczej kultura i szacunek wobec przełożonego wymaga abyć Ty jako pierwszy powiedział "dzień dobry". To , że wcześniejszy dyrektor schodził na dół żeby się witaćz każdym to chyba nie miał co w pracy robić albo nie wiedział co ma robić....

OBI syf

W OBI pracowałem chwilę, był syf, napięta atmosfera, olewanie klientów którzy potrzebują pomocy, poganianie nowych pracowników którym uprzednio nawet dokładnie nie wytłumaczono i nie pokazano co i jak mają robić. Wypłata to śmiech, przynajmniej na trzy miesięcznej umowie ponieważ w niemal każdej pracy na początek dostanie się więcej za przyjemniejszą prace.Zgłaszane problemy do przełożonych były olewane ale przez ich samych albo przez ich przełożonego. Podsumowując Ch*jnia z grzybnią, niech każdy człowiek o zdrowych zmysłach tam nie idzie, może jak w końcu nie będą mieli pracowników to zaczną ich doceniać, bo to co się tam dzieje powinno być zakazane. Swoją opinie o OBI wyrażam na podstawie własnych doświadczeń z OBI w olsztynie.

@OBI syf 11.11.2017 22:54

Pochwał się jeszcze ile "lat" tam pracowałeś i jakie masz doświadczenie... Hehehe

Pracownik 2
@OBI syf 11.11.2017 22:54

Ten wpis już był niżej, ktoś troluje stronę... hahaha

Praca jak na pracę w handlu nawet ok. Sporo szkoleńe z obsługi, asortymentowych, możliwość rozwoju zawodowego z awansem, co roku podwyżka ( nie raz skromna ale jest). Socjal typu dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą. Prywatna służba zdrowia. Ja pracuję w tej firmie już parę latek i bywało różnie, ale porównując atmosferę teraz a z przed lat... Szkoda tylko, że zatrudniani są " młodzi" ludzie nie mający za ksztę szacunku i wiedzy, którzy sami się nakręcają własną głupotą, psując atmosferę i buntując innych. Patrząc na opinie poniżej widać kto takie bzdury wypisuje. Jeśli Ci nie przedłużyli umowy lub ją wypowiedzieli to musiał być jakiś powód - który trzeba wziąć na klatę i próbować pracy np w innej branży. Nie każdy ma charakter do pracy z ludźmi więc po co te bzdety pisać na pracodawcę? On nie odpowiada za brak kultury klientów ani was samych, z tą różnicą, że od nas jako pracowników może jej wymagać! Polecam pracę wszystkim co chcą liznąć wiedzy chandlowej branży Budowlanej i Ogrodniczej ! Jak pisał ktoś poniżej, na początek 2100/2200 ; 1 umowa na 3 miesiące 2 umowa na rok a 3 na nieokreślony ( przy każdej "jakaś" podwyżka...)

anonymous

Ja na pracę w obi nie narzekam. Jeżeli ktoś wykonuje solidnie swoje obowiązki jest doceniany.Nowa dyrekcja jest ok,a wiadomo że jeszcze się nie narodził taki co wszystkim by dogodził.Podziwiam tych ludzi co wypisują takie bzdury o swoim miejscu pracy i przełożonych.Proszę pomyśleć w jakim świetle stawiacie swoją firmę,nikt tu nikogo siłą nie trzyma.Ja jestem zadowolona mam super kierowniczkę i jej podwładne i cieszę się że pracuje w tak zgranym zespole. Pozdrawiam dziewczyny z kas i punktu obsługi klienta.

Zigi

Warunki zatrudnienia są następujące: 2100 brutto na początek 1- sza umowa 3 m-s 2 - ga umowa na 12 m-s 3 - cia umowa na nieokreślony. Paczki lub bony na święta. Wczasy pod gruszą. Wypłata zawsze na czas. To tyle plusów.... Reakcją na nasze obawy bylo : na zwolnienie trzeba zasłużyć...

Patrycja

Dużo Waszych wpisów dotyczy niewłaściwego traktowania pracowników przez pracodawcę. Czy próbowaliście interweniować w tej sprawie? Zareagowano w jakiś sposób? Czy pomimo negatywnej opinii części z Was o OBI, moglibyście napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia?

A idźcie do Liroja,może jak zostaną sami normalni ludzie, którzy chcą robić swoje i nie mają kompleksów to będzie lepiej dla wszystkich... i nie wracajcie potem ze skruszoną miną, bo tam wcale nie będzie lepiej

Przemo

Witam! Jeśli ktoś zamierza podjąć prace w OBI w Olsztynie stanowczo ODRADZAM! Pracowałem, przeżyłem, wiem! Wyzysk ludzi zero stabilności po przyjściu dwóch nowych panów dyrektorów pracownik jest mobbingowany musi nawet odrabiać (zostawać po godzinach) wyjście do toalety! Każdemu patrzą na ręce, oglądają na monitoringu jak zwierzęta jakieś, nie szanuje się pracownika jako człowieka! Syf jakich mało! Genaralnie problem tkwi w Osta.....czu to on nakręca taką chorą atmosferę takie wymagania a Żw..n to przyklepuje! Ludzie zaczeli nagrywać swoją prace wiec w końcu trafi za taki mobbing kosa na kamień! JAK KTOŚ TO CZYTA, TO ODRADZAM JAKO FIRME I JAKO PRACODAWCE!

Damian

Po przyjsciu nowego Pana dyrektora pracownicy są gnębieni,nowych sie nie zatrudnia tylko wykorzystuje obecnych żeby znali sie na wszystkich działach stad klienci sa tak wkur.. ze niemoga znalesc pracownika bo do obrotow jest ich za mało. Praca spoko na nie dlużej niż 3miesiace! Generalnie odradzam!!!!

Piotr

Najwiekszemu wrogowi nie polecam pracy w tej firmie! Ciągłe rotacje,wyzysk za minimalną krajową. Mobbing kasjerek spowodował że dziewczyny siedzą na długo terminowych zwolnieniach lekarskich z poradni psychologicznych. Trwa kilka spraw w sądzie o mobbing. Zastraszanie jak ktos napisze nie przychylny komentarz i opatrzy go #obi olsztyn lub logo firmy zostanie po ip i wurzucony. Firma w zwiazku z tym ze niema konkurencji wykorzystuje ludzi (pracownikow) jak moze poki nie powstanie liroy poczym zredukuje etaty. Chcesz pracowac? Szczerze? Targety 250tys dziennie zapraszam! Baner przed sklepem stoi od 3miesiecy nikt niechce jak wejdzie i widzi co sie dzieje .

Patrycja

Część komentarzy odnosi się do doświadczeń Waszych z OBI jako klientów a nie pracowników tej firmy. Celem tego forum jest przedstawianie wszystkich waszych spostrzeżeń na temat pracodawcy. @Tamten czy warunki zatrudnienia były dla Ciebie od początku jasne? Częsta rotacja niekiedy nie jest zależna od firmy tylko od wewnętrznej jej sytuacji. Czy mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć?

bart

Sklep internetowy masakra!!! Po otrzymaniu sms-a o gotowości odbioru w sklepie ,mniej więcej po 4 godzinach gdy dotarłem do marketu i oczekiwań i ponad pół godziny na skompletowanie zamowienia. Mianowicie 2 rzeczy z tego samego dzialu. Kosiarki i grilla.. w czym kosiarek jeszcze musiałem sam z obsługą załadować na wozek. Totalna kpina. Przynajmniej jest tak moja opinia. Jak nie ogarniaja zamówień internetowych by nie stać w kolejce i biegać po sklepie niech zrezygnują z takiej usługi.... A obsługa zależy na kogo się trafi Ale najmilszy był pan ochroniarz

Tamten

Dostałem umowę najpierw na 3 miesiące, potem na 1 rok. 3 umowę trzeba podpisać już na stałe, niestety wykorzystali człowieka i dali kopa, przykre chciałem pracować, pewno mają swoich lub z byłego Praktikera. Rotacja na wszystkie działach. Z parkingiem to prawda, trzeba szukać wszędzie byle nie pod OBi.

Kudłaty

Ludzie czemu wy jeszcze narzekacie? W tym sklepie nikt nie liczy sie z pracownikiem. Po upadku Praktikera Dyrekcja zaciera rece bo jak rok temu dzienne obroty sklepu byly na poziomie 180-190 tys. Tak teraz sa codziennie po 300-350 a w wekeendy 400tys zl. Pracownikom ZABRANIA sie przyjezdzac wlasnym samochodem pod sklep zeby klient mial gdzie postawic swoj, Stelma kazal pilnowac ochronie i ludzie stawiaja albo przy zajezdni albo za Komfortem,kazdy sie wku.. jest ciagla rotacja bo ciagly wyzysk zero dla pracownika tylko jak najwiecej z pracownika. Niedlugo jak powstanie Liroy role sie odwroca i to pracownik zdecyduje...

KLIENT

w OBI w Olsztynie zostałem oszukany jak nigdzie w żadnym markecie. Pakiet Łazienka- nowość w Obi- totalna porażka. Zrobiłem zakupy na remont łazienki za 5800 zł po czym dowiaduję się, że muszę kupić cyt. "Typowo łazienkowe rzeczy". Przepraszam bardzo czy wannę i WC mam sobie postawić w pokoju, bo nie jest to typowo łazienkowa rzecz. KPINA Z KLIENTA. Czekałem 1,5 godz. przy kasie a i tak odeszłem z kwitkiem. Tylko przeprosili i nic poza tym. JEŻELI ROBICIE TAKIE PAKIETY TO NIECH PROMOCJĄ ZOSTANĄ OBJĘTE WSZYSTKIE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII!!!!!!! w tym przypadku łazienka. Nigdzie przy żadnym produkcie nie ma wywieszki czy też oznaczenia, że dany produkt bierze udział w promocji. TOTALNE OSZUSTWO.

pok

Widocznie wszystkim odpoaiwda atmosfera w firmie @słońce.

Klient

Niekompetencja pracowników i lekceważenie klienta.

pracuś

Każdy z was ma po części rację, presja czasu i ogrom klientów wpływa na każdego inaczej - jeden odreagowuuje na innych a za razem inna osoba zamyka się w sobie i robi swoje dalej... Kwestia siły charakteru. Co do pracy w obi nie mogę złego słowa powiedzieć - social, premie, umowa o pracę, wypłata na czas, a to że jest dóżo roboty, no cóż ; praca w handlu nigdy nie była łatwa i przyjemna. Więc pytanie powinno brzmieć, za co bierzesz pieniądze, jeśli za "stanie" to zapraszam na teologię i na księdza do kościoła. Jeśli za handel, to zagryź zęby i rób swoje! Korreb - pracują tu ludzie nawet po 50, kwestia tylko czy chcesz stać ( i wkur... Kudłatego) czy pracować!

obserwator
@pracuś 30.07.2016 10:40

chyba jesteś osłem albo niedorobionym po szkole zawodowej:) takim myśleniem to daleko nie zajdziesz

Pracuś
@obserwator 28.03.2017 21:51

Jak komentujes czyjąś wypowiedz to jakaś płęta be się przydała. Taki typ wypowiedzi świadczy tylko o twoim gówniarstwie i braku kszty kultury osobistej. Nie komentuj, obserwuj ????

znajomy

Hahahaha uwielbiam jak ktoś tak piszę chowając swoją niby męskość za monitor i robiąc tyle błędów co nie Młody !!! Co do pracy w Obi jest fajnie, z każdym się można dogadać i w ogóle, ale jeśli ktoś przychodzi na 8 godzin do pracy by po ściemniać to po co nam tacy ludzie do pracy, a tak a pro po to pracuje w Obi na bardzo obleganym dziale teraz przez klientów(i bardzo długo już tam pracuję), kontakt mam z kierownikiem jak i z dwoma zastępcami, a jeden z nich (kudłaty) kiedyś pracował ze mną (on nie pracował on zapierd....... za trzech i do tego zawsze uśmiechnięty ,a to, że wrzaśnie to tak jak każdy inny i mówi przede wszystkim od razu to co myśli, tak jak i jego kierownik , a nie pisze tak jak My na takich portalach. Co do kierownika DPT bardzo kompetentny, szczery człowiek takich to szukać ze świecą. Piszesz jeszcze młody o wyzwiskach i poniżaniach, nie przeciągaj struny, kłamać każdy może i wiesz co gdybyś miał jaja to byś się podpisał, a wtedy mógłbym pokazać opinie działu DPT i byście sobie porozmawiali wszyscy i wyjaśnili :). Czyż nie tak się teraz sprawy załatwia ?? Ale z drugiej strony nie podpiszesz się bo może boisz się konsekwencji, nie Ty na pewno się boisz wyciągniętych konsekwencji....hahahahah hejter z 3 grosze. Będę w robocie dzisiaj i pokaże chłopakom z Dpt :)

młody

W Obi Olsztyn pracuję już troszkę atmosfera jest całkiem całkiem na wszystkich działach tylko na magazynie dział przyjęcia towaru jest kiepsko jak kierownikowi i jednemu z zastępców ( kudłaty) nie wchodzisz w d... to jadą po tobie zero szacunku również dla inny pracowników hali od wyzwisk do poniżania

kama

oczywiscie ze dostajesz umowe pierwsza jest na 3 miesiace druga na stale. ja pracuje jako kasjer i nie narzekam atmosfera jest spoko zarobki nienajgorsze kierowniczki ok jednym słowem atmosfera rodzinna.polecam

zad

pracuje w obi 2 lata i bardzo sobie chwalę

mikus

właśnie że nie są wypłacalni bo synowa do tej pory nie otrzymała wypłaty

mikus

Moja synowa przepracowała w OBI w Olsztynie miesiąc,i już trzy tygodnie przesyłają wypłatę , umowy dają bez pieczątek i bez podpisów co taką umową można sobie tylko tyłek podetrzeć, jak się upomniała kierownikowi o podpis i pieczątkę to ją w tym samym dniu zwolnił , apeluję do wszystkich którzy chcą podjąć w OBI w Olsztynie pracę niech tego nie robią chyba że chcecie pracować za darmo

daster

OBI to w sumie znana sieć marketów budowlanych, ale konkurencja tez nie śpi. Rozważam przyjecie się albo do nich albo do Castoramy. Może ktoś z Was poleca aktualnie prace w OBI? Na ile orientacyjnie w ogóle można teraz liczyć, jesli chodzi o stanowisko związane z obsługa klienta? Pozdrawiam i dzięki za informacje.

przem

Wiecie coś nt. Pracownik Działu Przyjęcia Towaru- ktoś ma doświadczenia na tym stanowisku i może sie podzielić doświadczeniami, bo ja na to kandydowałem i zaprosili mnie na rozmowę. Teraz zastanawiam się jak odnieść sukces na tej rozmowie kwalifikacyjnej? Ile tych rekrutacji jest w sumie i jakie wymagania (jezyk znam) i za jakie kwoty wynagrodzeniowe?

maciek12

praca 7 dni w tygodnu, zmianowa za podstawę, normalnie robota marzeń,

Dobrydoradca

obi olsztyn - 2013-04-20 12:16:57 przestrzegam przyszłych pracowników obi jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeden wielki [usunięte przez moderatora] p. dyrektorze niech pan sie poprawi bo nawet [usunięte przez moderatora] był lepszy dla swoich podwładnychPan dyrektor niech nie podskakuje, bo również jest pracownikiem najemnym i nie jest to jego prywatne podwórko i nie może wyczyniać co mu się podoba. Jeżeli jest [usunięte przez moderatora] to w te pędy zakładajcie związek zawodowy i dajcie popalić waszym włodarzom. W Kielcach pomogło. Na pomoc działu personalnego naszej centrali zdecydowanie nie możecie liczyć. Powodzenia!

obi olsztyn

przestrzegam przyszłych pracowników obi jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeden wielki [usunięte przez moderatora] p. dyrektorze niech pan sie poprawi bo nawet[usunięte przez moderatora] był lepszy dla swoich podwładnych

Błażej

ar - 2012-06-30 21:01:33 W dniu dzisiejszym spotkałam najbardziej kompetentnego pracownika w sklepie OBI w Olsztynie (dział Ogród). Ma na imię Błażej - jest niezwykle sympatycznym, pomocnym , bezproblemowym, niezwykłym człowiekiem. Wspaniale traktuje klientów, jest pomocny, potrafi doradzić i doprowadzić do tego iż każdy wyjdzie ze sklepu zadowolony. należy mu sie ogromna premia :)...aaa zapomniałem powiedzieć, że mam na imię Błażej

ar

Jerzy - 2010-12-11 14:32:49 Witam Wszystkich którzy chcą korzystać z zakupów w sklepie obi w Olsztynie Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie,a mam do tego uzasadnione powody. Chciałem zakupić glazurę a że nie mieszkam w Olsztynie tylko w Białymstoku kilkakrotnie upewniałem się telefonicznie czy takie płytki są na stanie tego sklepu zapewniano mnie że są.Na miejscu okazało się że są ale tylko w komputerze .Totalny bałagan kpienie sobie z klienta .Czy ktoś odpowie za takie zaniedbanie ,czy klient czyli ja mogę liczyć na jakieś przeprosiny i rekompensatę za wprowadzenie mnie w błąd jak i poniesione koszty .[usunięte przez moderatora] Białystok Obwiniaj caly system jaki funkcjonuje w markecie. Skoro jest na stanie w systemie to informowali pana ze jest. A ze fizycznie nie bylo to inna bajka. Na drogi raz prosze pytac czy fizycznie sa dostepne. Bo takie plytki moga byc uszkodzone a nastanie w dalszym ciagu widnieja. Pozdrawiam.

pyskaty

Jerzy

lubię obi
@Jerzy 11.12.2010 14:32

A był pan w Praktikerze? Tu przynajmniej są pracownicy i nie pracują jak za kare!

artam19

Totalne lekceważenie kilenta oraz pracownika zero wyrozumiałości oraz pomocy klient radzi sobie sam i nikogo to nie obchodzi czy sobie poradzi czy nie pracownicy wolą stać i rozmawiać na własne tematy Dla mnie kompletna klapa

Zostaw opinię o OBI - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI