Opinie o OBI w Olsztyn

OBI
1 247 149 5 1
Stary Nowy wpis

Nie polecam pracę w Obi a już na pewno jak skończyłem 26 lat i nie masz tego dodatku stary pracownik zarabia nawet mniej niż pracownik z 2 letnim stażem +plus dodatek z podatku, dyrektor na Leonharda jest pod pantoflem dyrektora z Sikorskiego, na ogrodzie kierownik jedzie po młodych jak po..... A księżniczki tylko chodzą na papierosa i kierownikowi kawkę, obiecanki i kłamstwa dyrekcji że premie nawet do 1500 zł :) śmiech na sali - ostrzega trzymajcie się jak najdalej od obi olsztyn

Tak6Nie5
Rozbawiona 18stka Nowy wpis
@Stary

Jaka Twoja praca taka płaca, taki mocny jesteś powiedz wprost do Dyrektora że jest klamczuchem ,ale nie Ty jestes zwykła(usunięte przez administratora) a nie facetem i kto tu jest pod pantoflem chyba Ty !

Tak5Nie1
KRYCHA Nowy wpis

Szkoda że większość opini piszą ludzie ,którzy nie mają na tyle"jaj" żeby podpisać sie i wyciągają brudy na jakies forum. Nie pasuje mi cos to mówię o tym głośno a nie jak tchórz pisze na forum.

Tak4Nie1
Detektyw
Nazwa działu: Handlowy

Zarobki w OBI to 2300 brutto.Kłamią,że 2800-2900. (usunięte przez administratora).

Marios Nowy wpis
@Detektyw

O ktorym obi mowa?

Nowy pracownik

Jestem nowym pracownikiem moze napisze jakie są warunki zatrudnienia w markecie OBI OLSZTYN: Umowa pełen etat Na start 2900 BRUTTO (TYLE WYNEGOCJOWAŁEM bo na start poroponowali 2800) przy kolejnej umowie minimum 300 Brutto podwyżki! Podobno pakiet LUX MED,szkolenia na wozki widłowe,wyjazdy na szkolenia do Gdanska. Jak na start spoko, nie interesuje mnie płacz starych pracownikow zawsze mogą pójsc gdzie indziej moze tam dostana wiecej. Zamierzam zdobyć uprawnienia,doswiadczenie i pójde gdzie zpłacą wiecej-takie życie, kasa nie senymenty! Pozdrawiam Panią kierownik!

Tak13Nie2
@Nowy pracownik

SUPER NOWY DOSTAJE 2900 A STARY ZE STAŻEM 7-LETNIM PRACUJE ZA 2500 BRUTTO. (usunięte przez administratora)

Były
@Nowy pracownik

Dzięki uprzejmości starszych kolegów "kierowników" już awansowanych lub dopiero co awansowanych pracownicy z ponad 5 letnim stażem maja 3900 brutto, koordynator 4200 brutto chociaż ekspert co lubi donosić też ma 4100 brutto młodzi po 2800 brutto żeby przebić konkurencję, konserwator 4200 brutto zależy jakie masz układy z kierownikiem czy go np zapraszasz na piwo to masz więcej a przy piwie z kierownikiem to wszystkiego się dowiesz nie tylko kto ile zarabia tyle w tym temacie. Elo

Tak4Nie
@Były

I po co to pierdo lamento nie poszło ci to na......... To piszesz już i tak przez ciebie ludzie mają kłopoty (usunięte przez administratora) masz układy z kierownikiem to sobie chlejcie ale nie pierdół głupot

Lech
@Pracownik

I bardzo dobrze,że mówi,rozglasnia,co (usunięte przez administratora) obawiasz się czegoś?

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Miller
Nazwa działu: Handlowy

To dziaduwe nazywacie dyrektorką?????To stare kurwi....o wredne,ludzi (usunięte przez administratora) gnebi,pojebana gnida.UWAGA-program dobry do TVP.Powinna zdzira beknąc za mobing i zastraszanie.

Pedro

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie na jakie arobki można liczyć jako fizyczny?

Daro
@Pedro

Na start 2800 zł.brutto, musisz przygotować sie że robota jest cieżka (3/4 załogi zostało zabrane na nowy market a klientow poki co jest tyle samo albo wiecej i nie kazdy jest normalny ) pył,upał brak klimatyzacji. Ogolnie ludzie przychodzą po pracują 2,3 dni i sie zwalniają. Oczywiscie jak sie nie przekanasz nie potwierdzisz. Ogolnie za tą kase odradzam, jest wiele innych ciekawszych firm.

Tak16Nie

Mimi
@Daro

Wszystkie działy maja 2800 brutto na start?

Bolo
@Pedro

Zarobki 1800 netto.

OBIektywnie

Obiektywnie przedstawie miejsce pracy jakim jest OBI na ul.Leonharda 1. Pracuje troche ponad 2lata i ciągle są jakies zmiany ale zawsze tylko w kierunku klienta,nigdy pracownika. Firma motywuje załoge premią za zrobiony target (obrót miesięczny) którego nigdy nie zrobilismy i nie dostalismy bagatela 200zł brutto premii. Ciągła rotacja... Pracownicy przychodzą na chwile ( max.rok ) po czym sie zwalniają bo praca na działach jest bardzo ciezka uciązliwa latem (brak klimatyzacji) i fizycznie (dzwiganie paczek plytek workow z zaprawami-zapylenie) i psychicznie bo klienci sa rożni nie zawsze normalni. nikt tutaj nie szanuje ludzkiego zdrowia- może Pani dyrektor jak zaczeła obsługiwać na budowlance zrozumie ze ludzie pracują jak im firma płaci czyli byle do konca zmiany.. Tak bedzie jeszcze długo do puki ktoś nie otworzy oczu ze cięcia na pracowniku sie nie oplacają BO TO NIE KLIENT A PRACOWNIK ZARABIA NA FIRME sprzedając i robiąc jej obrót! Praca za troche ponad minimalną krajową w Niemeckiej sieci to kpina. Ciągla rotacja powoduje do nie kompetencji załogi (zaczym ktos sie wdrąży potrzeba dużo czasu a wiekszośc starej kadry odeszła na Sikorskiego lub sie zwolniła) i klient wychodzi bez zakupow bo zeby cos mu sprzedać trzeba mieć wiedze. Droga Pani dyrektor za wiedze i kompetencje swojej załodze musi Pani zapłacic coś więcej niż smieszne 300zł brutto podwyżki zeby w ogole chciała u Pani pracować.. no chyba że chce Pani sama obsługiwać klientów na całym sklepie bo pracownicy po odchodzą a ci co zostaną to młodzież która o niczym nie ma pojęcia bo skąd może mieć,zapełnia dla Pani tylko rubryki grafikach i etatach nie przynosząc obrotu jak stara załoga co widać już po obrotach... Powodzenia Pani zycze i ODRADZAM W CHWILI OBECNEJ TO MIEJSCE JAKO PRACODAWCE!!!!

Tak34Nie
Racjonalnie
@OBIektywnie

Racjonalnie rzecz biorąc to chyba nikt Ci łańcucha na szyję nie założył więc czemu zamiast wylewać swoje smutki w internecie nie pójdziesz tam, gdzie zapłacą ci 3000 zł na rękę za Twoją bogatą wiedzę i zaangażowanie tylko sr@sz do własnego gniazda? Pozdrawiam - pracownik NIE z OBI ????????????

Tak5Nie8
Matrix
@OBIektywnie

Szacunek do pracownikow rowna sie zeru.Nie szanuje sie pracownikow,a zwlaszcza tych z dlugoletnim stazem.Nowy pracownik bez zadnej wiedzy i doswiadczenia na "dzien dobry"otrzymuje wynagrodzenie w wielu przypadkach wieksze niz pracownicy z duza wiedza i doswiadczeniem.Cos chyba jest tu nie tak.? Obstawia sie etaty mlodymi,ktorzy licza na "czas",a nie sprzedaza i obsluga klienta.Oczywiscie nie pisze o wszystkich.Jedni "tyraja" a drudzy "baki zbijaja" i za co im sie placi? Podwyzki ? dostaja Ci ktorzy sie "liza"a nie Ci ktorzy sumiennie pracuja,bo takich ludzi sie tu nie docenia.Moze sie to zmieni,moze Pani Dyrektor przy podwyzkach doceni ludzi z doswiadczeniemi duza wiedza,ktorzy pare ladnych lat swojego zycia poswiecili tej pracy.I prosze nie odpowiadac,ze jak sie nie podoba,to mozna zmienic prace,bo to jest zbyt prostackie.

Tak11Nie2

ooo
@OBIektywnie

zapomniałeś dodać 200zł brutto na kwartał!!!

Tak3Nie

BLE
@OBIektywnie

Zapomniałeś dodać, że te 200zł brutto jest na KWARTAŁ!!!

dupek
@Racjonalnie

typowy dupowlaz z OBI... jestes pracownikiem OBI(usunięte przez administratora)

Bolo
@Racjonalnie

Jesteś pracownikiem OBI,OBI to kołchoz,syf,nie polecam u (usunięte przez administratora) pracy,zarobki 1900 na reke,MOBBING. Telewizja zrobi u was reportaz (usunięte przez administratora)

Lech
@Racjonalnie

Komu (usunięte przez administratora) obciągasz (usunięte przez administratora)

Maciek

Witam, jaka jest atmosfera między kierownictwem a pracownikami? Czy jest możliwość awansu ?

Obi
@Maciek

Od działu Ogród trzymać się jak najdalej . Kobiety opierdzielają się całe 8 godzin pracy w czasie których oczywiście jeszcze wychodzą po 6 razy na papierosa bo biedne zdenerwowały się obsługą klienta . Cały opierdziel zbierają oczywiście faceci którzy pracują tam ponad swoje siły ( niedosc ze muszą wyrobić swoją normę to jeszcze za " księżniczki " muszą odwalic robotę ) . To jakie kobiety mają tam fory u dyrektora to jakaś masakra, i tak zawsze wina za wszystko jest facetów. Pracowałam tam chwilę i w takiej atmosferze nie da sie pracować , aż czasami żal było patrzeć jak faceci zbierają opierdziel za kobiety . A dyrektorek potrafi tylko chodzić po hali szpiegowac i straszyć ludzi zwolnieniami ( chwile odsapnąć nie można bo zaraz dyrektor stoi za plecami i leci standardowy tekst o zwolnieniu ) . Starsza Pani na dziale ogród lubi gnębić młodych pracowników , ba potrafi nawet prostu z mostu walnąć tekst że wystarczy jedno jej słowo do dyrektora i jutro nie będziesz miał pracy . W taki sposób bez powodu wyleciało już przez nią kilka osób . Nawet jak chcesz pracować to na tym dziale sie nie da . Ludzie na nim pracujący w większości mają jakieś problemy ze sobą i wyzywaja się na młodych osobach .

Tak2Nie
Mario

Mi tam sie podoba jak narazie.

Były

"ZWALNIAJA SI E" ??? to OBI zwalnia, "trzyma" pól roku lub krocej i WON - taka polityka firmy

Tak5Nie
Aga

Świetna obsługa w dziale łazienka, kuchnia. Panowie bardzo kompetentni, świetnie doradzają. Szczególnie chwalę pana Michała z działu cięcia płyt na wymiar, bardzo miły, kompetentny, dokładny.

Dinozaur

Hmm... pracuje w Obi ponad 10 lat wielu ludzi przeszlo przez market i wielu jeszcze przejdzie sa takie czasy a nie inne ... jeżeli komuś sie nie podoba to droga wolna... Pozdrowienia dla calej zalogi

Tak5Nie3

auto
@Dinozaur

Ocho, chyba jakiś kierownik się odezwał ....

Tak4Nie
Mimi
Nazwa działu: Handlowy

Chcialbym podjac prace w obi przy galerii, czy warto? Tylko szczerze.

rozjemca

Wzajemne obrażenie się nic nie pomoże. Ideałów nie ma i wystarczy więcej cierpliwości i grzeczności .

bolo

tragedia !!!!!! dojazd porażka W Poznaniu nie do prownania o niebo lepiej

Ali --G

Porażka wszyscy z plakietkami uczę sie .nikt nic nie wie kazdy kazdego pyta .a ci co nie maja ucze sie to stoja i gadają albo chodza miedzy regałami.dzial budowlany to juz wogole nikogo tam nigdy nie ma nawet problem robia zeby palete cementu odebrac z magazynu.moze w leroy bedzie lepiej

Tak11Nie1
pracownik...
@Ali --G

może po prostu warto zapoznać się z regulaminem promocji a nie wyzywać pracowników na sklepie...

Tak7Nie
anonymous

Obsługa porażka najgorszy market oni w Polsce

Tak7Nie1
pracownik...
@anonymous

klienci porażka, najwięksi de-bile w polsce

Tak17Nie2
świeży

cześć, pracowałem w tej firmie nie z pełna tydzień i o tydzień za długo. Kto tam zarządza działem, sklepem? O co wogule chodzi w tej firmie... kierownik mówi co mam robić , za parę min. dyrektorka przybiega i mówi, że mam robić coś innego. Brak organizacji, przychodzisz do roboty i nie wiesz od kogo dostaniesz opr. od kierownika czy dyrektorki. żal.

Tak14Nie1
anonymous

To co dzieje się teraz w tej firmie to jakieś wielkie nieporozumienie.Jeżeli będzie tak dalej to naprawdę nie będzie komu tu pracować zresztą już nie ma.I klientów też będzie coraz mniej bo nie ma osób kompetentnych do obsługi.Ja do tej pory walczyłam o dobre imię tej firmy ale teraz po tym co tu się dzieje już mi chyba nie zależy,po prostu nie mam siły. Przykre to jest .

Tak18Nie

ja
@anonymous

przykre jest to, że odchodzą nawet kierownicy. Nie wiem co się dzieje ale sama się coraz częściej zaczynam zastanawiać czy ta praca jest stabilna.

Tak10Nie

witam Na początek 2800 brutto, odzież robocza, prywatna opieka medyczna, wczasy pod grószą itp. Mówiąc bez kolorowania, co raz więcej obowiązków, brak wsparcia ze strony centrali, ciągła spychologia, nierealne wymagania ze strony Kierownictwa i Dyrekcji. Jak nie masz uprawnień na wózki widłowe (bynajmniej na dziale Budowlanym) to porażka... chodzisz, prosisz każdego o pomoc a każdy ma to gdzieś bo zawalony jest swoją robotą. Patrząc na to co jest wpajane od pierwszych dni pracy - klient przede wszystkim w rzeczywistości klientów obsługuję się z doskoku a po obsłużeniu dostajesz opiera...ol, że jest bałagan na dziale. Firma zmieniła się z obsługi klienta na samorozwój i nieudolną próbę dorównania konkurencji i stworzenia nowych marketów. Klient jest dodatkiem do standardów firmy. Ciągłe kontrolę z centrali, presja że strony kierownictwa i zero jakiegokolwiek wsparcia.

Tak15Nie

Nigdywiecej

Odradzam!! W tej firmie jest stosowany mobbing, nikt nie chce pomóc. Gdy prosisz kierownictwo /i wyżej o pomoc dostajesz w zamian za to wypowiedzenie. Ja osobiście tak tego nie zostawię. Ale osobiście drugi raz bym się tam nie zatrudnił/ła.

Tak20Nie
@Nigdywiecej

Uważam ,że powinnaś zapoznać się z definicją słowa mobbing,by oczerniać firmę. Ja pracuję tu ponad 5 lat i nie spotkałam się z mobbingiem.

Tak3Nie3
PrawNick
@Nigdywiecej

A możesz napisać coś więcej o tym "mobbingu"? Czy był stosowany wobec Ciebie czy kogoś innego? A znasz wogóle definicję słowa mobbing? Bo rzucając takie zarzuty zakładam, że znasz i zdajesz sobie sprawę z konsekwencji pomówienia firmy o pewien czyn. Zakładam że jest zasadne???

Tak4Nie1

prawnik ten prawdziwy
@PrawNick

No raczej nie piszesz na temat. Kiepski z ciebie prawnik, skoro nie do końca rozumiesz to, co piszesz.

Tak3Nie

Unknow

Witam Miałem już nie pisać na tym forum bo szkoda mi czasu już na tą firmę. Ale wszedlem z ciekawości żeby zobaczyć co tutaj się dzieje. Trochę śmieszy mnie to jak ktoś pisze żeby nie sra.... do własnego gniazda. To jest forum o Obi. I jeśli komuś się praca tam nie podoba to dobrze że tak pisze. To samo w drugą stronę. Nie powinno się pisać że jest fajnie skoro nie jest. Wprowadza się w błąd wtedy osoby które by chciały tam pracować. Trzeba zawsze pisać prawdę żeby był pełny i jasny obraz sprawy. Jeśli chodzi o mobbing to w tej firmie nie każdy go doświadcza ale pewnie jest. Ale jak wiadomo jest ciężki do udowodnienia. Na nowym markecie będzie dyrekcja ze swoimi pupilami którzy pod kupują pracowników którzy pracowali na starym markecie żeby poszli na nowy. Nawet jak ktoś nie chciał to oferowali takie warunki i bajki ze poszli. A takich praktyk miało nie być. Także widać jacy ludzie będa na nowym markecie. Bez szacunku do drugiego człowieka i żeby dojść po trupach do celu. Jednak z tych dwóch marketów odradzam tylko nowy market. Mam nadzieję że w starym markecie nowa pani dyrektor od buduje to co dwóch poprzednich dyrektorów zniszczyło przez 7 miesięcy. I to nie jej wina że tak jest. Tylko ludzi którzy będą teraz rządzić na nowym markecie. To tyle.

wiemcojem

Najpierw chce zaznaczyc ze nigdy nie pracowalem w obi ani nie planuje. Trafilem na to forum przypadkiem. Moim skromnym zdaniem ciezka praca szczegolnie na budowlance i na drewnianym dziale za 2900 brutto?? Stojac caly dzien w blaszaku nogi bola rece bola od przewalania plytek i mozg od rozmow z ludzmi. Teraz mam duzo lepsza prace za duzo lepsze pieniadze w olsztynie a i tak starzy narzekaja. Tlumacze im ze sa ludzie ktorzy ciezko pracujac maja duzo mniej. Wniosek ze kazdy patrzy na swoja D...e. Najgorzej utknac w jednym miejscu.

@wiemcojem

mozesz pow gdzie pracujesz?

Tak2Nie1

Bac pol

Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe że taki tuman bozy jest w biurze kasowym w nowym Sączu??? Kopienska weź idz do domu....

Tak9Nie

Patrycja

@Rekrut dzięki za opinie. A możesz napisać coś więcej - na jakim stanowisku jesteś obecnie zatrudniony i jak wyglądał proces wdrożeniowy? Czy odbyłeś odpowiednie przeszkolenie? Pierwsze dni w pracy to zawsze stresujący i trudny czas, więc więcej informacji tym bardziej może zobrazować, jak mogą one wyglądać w OBI.

Unknow

Dawno już nie pisałem to coś napisze żeby trochę zakończyć temat. W obi są szkolenia wyjazdowe itp. Są szkolenia na wózki ale dwa - trzy razy do roku. Chociaż może teraz coś się zmieni bo jest nowa pani dyrektor. Ale jakby nie było i ile by nie płacili to chodzi też o szacunek. To jest podstawa. Co z tego że będzie ktoś zarabiać 5 tyś skoro będą go traktować jak ostatnie zero misio tego że będzie dawać z siebie 200% normy. Szanujemy siebie. To wszystko co pisałem to prawda. Tych dwóch dyrektorów którzy zniszczyli stary market obi i atmosferę w nim idą na nowy market w Olsztynie. Tam nie radzę iść chyba że dla kogoś liczy się tylko kasa i lubi kiedy go mieszają z błotem. Praca powinna sprawiać choć trochę przyjemności a nie że przychodzisz jak robot i wychodzisz. Nie muszę się zastanawiać co pisze bo widzę co tu się działo i dzieje. I jeszcze jedno do osoby o nicku @pracownik. Napisałeś po co się użalać itp. Że jak coś nie pasuje to nara. Jeśli jesteś kierownikiem to nie powinieneś nim być. Nie szanujesz ludzi. Masz poważne braki menegerskie. Tak samo jak tych dwoje dyr.... Pewnie będziesz pracować na nowym markecie. Współczuję ludziom którzy będą z Tobą pracować. O pracownika trzeba dbać bo poza klientem jest ona najlepszą reklamą dla sklepu.

Tak11Nie

Akler

Jest jeszcze rekrutacja do OBI ? Czy sklad jest juz wybrany ? Do nowych pracownikow, jak tam sie pracuje? I o co chodzi z ta stawka?

Rekrut
@Akler

Wiem że jeszcze zatrudniają i szukają ludzi, ja pracuje tu od niedawna, pensja na start jest bardzo konkurencyjna na rynku w Olsztynie, fajni ludzie i narazie mam bardzo dobre wrażenie oby tak dalej. Póki co polecam, byłem w kilku miejscach na rozmowie, jak narazie nie żałuję że zdecydowałem się na ten sklep.

Patrycja

@go shit nie do końca rozumiem analogii, natomiast misją forum jest wymiana informacji o pracodawcach. Osoby, które poszukują pracy w okolicach Olsztyna, jak i innych lokalizacjach, poszukują w sieci sprawdzonych informacji o warunkach pracy w miejscu, do którego rekrutacje rozważają. Również w przypadku OBI padają różne pytania, a wskazówki od pracowników firmy dla tych właśnie osób są naprawdę pomocne.

RSHN

Super sprzedawca

anonymous

Piszesz bo to co pokazujecie to kłamstwo bo taką fuga która jest w telewizji to takiej niema bo te płytki są bez fugowe barany

@anonymous

sam jesteś baranem bez kultury

Zostaw opinię o OBI - Olsztyn

Chcę opublikować: