Opinie o OBI w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OBI. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Olsztyn

Wiliam

Niekompetentna kadra w nowym obi. Dział budowlany to jakaś porażka. Większość pracowników jest chyba nowa. Nie odróżniają szpachli od tynku. Towaru z górnych półek też niema komu ściągnąć bo nie ma uprawnień. To kto to tam postawił? Nie polecam.

Mala

No teraz to polecieli sobie , market na Sikorskiego nie wyrobił zysku i nie ma premii dla pracowników tak wmawiają, a prawda jest taka że wyrobił , tak kantuja ludzi aby nie dać premii, a zapomnieli że pracownicy mają rodzinę która jest troche wyżej i znają obroty , sprawa zostanie zgłoszona anonimowo do odpowiedniego organu .

Bogdan
@Mala

Dlaczego twierdzisz, że oszukują ludzi? Skąd wiesz, czy tak na prawdę market wyrobił zysk? Jestem ciekaw

OGRODNIK
@Mala

A na Leonharda robimy premie :) pazdziernik,listopad bez problemu.. Trzeba było uciekać na sikorskiego do koreanskiego wodza bo market blizej domu a teraz placzecie jak to was oszukują ;) na Leonharda juz podpisują podwyzki wynagrodzenia od stycznia.

hah
@Mala

Hej mala...zgłosiłeś już sprawę anonimowo do odpowiedniego organu????????????????????

Mejbi
@hah

Pewnie nie, bo guzik tak naprawdę wie ! ;)

Korea
@OGRODNIK

Nazywacie go koreańskim wodzem tylko dlatego że żal wam tyłki ściska że was nie zabrał ze sobą... Wziął najlepszych i jest nam tu dobrze... Nas traktujecie jak wrogów i da się to odczuć za każdym razem kiedy dzwonimy. Ale to my Z was mamy ubaw bo jedyne co potraficie to odsyłać klientów do 070 bo nie dajecie rady z trudnymi klientami

Ktoś
@Korea

Żałosna ta Twoja opinia i nie prawdziwa. Kto komu odsyła klientów? Dla nas "trudny" klient to wyzwanie, co kolwiek to znaczy . Nikt z nas nie myślał o Was jako o wrogach pierwszy raz to słyszę. Ale wniosek jest jeden, że to Wy nas tak traktujecie skoro tak mówicie. Dla nas każdy klient jest ważny i uwierz , nikt od tak z nas do Was nie odsyła żadnego klienta. Jeśli już to sporadycznie w wyjątkowych sytuacjach. I zamiast wypisywać (usunięte przez administratora) weźcie się do pracy , bądźcie mili dla klientów to będą wracali do Was i może obrót zrobicie. Bez urazy i miłego...

Zadowolona

Jestem w trakcie wykończenia swojego wymarzonego domu , znajomi polecili mi sklep OBI ze jest miła obsługa i faktycznie miałam okazję się osobiscie o tym przekonać. Leonharda bo miałam bliżej, odwiedziłam dział z lampami i dział z panelami fantastyczna obsługa i doradztwo. Wyszłam zadowolona , jestem jednak mile zaskoczona i szacunek dla Pani , która fachowo mnie obsłużyła . Pomogła wybrać panele i nawet pomogła zapakować na wózek dobralysmy listwy podkład i zwróciła mi uwagę że powinnam kupić jeszcze zestaw który jest niezbędny do ułożenia paneli o którym nie miałam pojecia a mąż gdy zobaczył to był zdziwiony bo zapomniał mi o tym powiedzieć. Mega zadowolona jestem . Przy okazji Pani poinformowała mnie o kuponie remontowym , na pewno skorzystam bo jeszcze dużo rzeczy muszę kupić. będę polecać znajomym sklep OBI.

Stary

Nie polecam pracę w Obi a już na pewno jak skończyłem 26 lat i nie masz tego dodatku stary pracownik zarabia nawet mniej niż pracownik z 2 letnim stażem +plus dodatek z podatku, dyrektor na Leonharda jest pod pantoflem dyrektora z Sikorskiego, na ogrodzie kierownik jedzie po młodych jak po..... A księżniczki tylko chodzą na papierosa i kierownikowi kawkę, obiecanki i kłamstwa dyrekcji że premie nawet do 1500 zł :) śmiech na sali - ostrzega trzymajcie się jak najdalej od obi olsztyn

Rozbawiona 18stka
@Stary

Jaka Twoja praca taka płaca, taki mocny jesteś powiedz wprost do Dyrektora że jest klamczuchem ,ale nie Ty jestes zwykła(usunięte przez administratora) a nie facetem i kto tu jest pod pantoflem chyba Ty !

ABC
@Rozbawiona 18stka

Ola to Ty?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w OBI spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jak w przyszłym roku otworzy się Castorama po tesco skończy się dyktatura Ż. Skończą się obietnice że dostaniemy premie kwartalne. Skończą sie wszystkie obietnice. Kurcze firma powinna nosić nazwe OBIecanka a głupiemu radosc. Wyzysk to hasło przewodnie tego marketu. Zakaz rozmawiania ze sobą podczas pracy (bo stoimy i NIE PRACUJEMY) to absurd. Zdaje sobie sprawe ze ten wpis wywoła wsciekłość u naszego koreańskiego wodza. Pozdrawiam kolezanki i kolegow z 29. Kolezanka z Sikorskiego.

NoName
@70

zgadzam sie z tym w peni.

Czy OBI zapewnia kartę multisportu?

Tak. Jest Benefit Za troche ponad 80zł miesiecznie. Stawki na start jesli chodzi o wynagrodzenie są różne. Ja dostałem 2900 brutto po trzech miesiacach obiecano mi 3300. pozatym szkolenia asortymentowe i na wózki to za darmo. Market Leonharda.

Halina
@Nowy

Muszę w takim razie przyznać, że OBI oferuje już bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia. A powiedz mi jeszcze, czy firma zapewnia też pełne ubezpieczenie? Jak to wygląda?

KRYCHA

Szkoda że większość opini piszą ludzie ,którzy nie mają na tyle"jaj" żeby podpisać sie i wyciągają brudy na jakies forum. Nie pasuje mi cos to mówię o tym głośno a nie jak tchórz pisze na forum.

.Krzysiek
@KRYCHA

O ile dobrze widzę to ta strona służy do tego żeby opisywać swoją opinię na temat danego Pracodawcy , także jedyną osobą która tu " płacze " jesteś Ty . Pozdrawiam :)

Detektyw

Zarobki w OBI to 2300 brutto.Kłamią,że 2800-2900. (usunięte przez administratora).

Marios
@Detektyw

O ktorym obi mowa?

Nowy pracownik

Jestem nowym pracownikiem moze napisze jakie są warunki zatrudnienia w markecie OBI OLSZTYN: Umowa pełen etat Na start 2900 BRUTTO (TYLE WYNEGOCJOWAŁEM bo na start poroponowali 2800) przy kolejnej umowie minimum 300 Brutto podwyżki! Podobno pakiet LUX MED,szkolenia na wozki widłowe,wyjazdy na szkolenia do Gdanska. Jak na start spoko, nie interesuje mnie płacz starych pracownikow zawsze mogą pójsc gdzie indziej moze tam dostana wiecej. Zamierzam zdobyć uprawnienia,doswiadczenie i pójde gdzie zpłacą wiecej-takie życie, kasa nie senymenty! Pozdrawiam Panią kierownik!

@Nowy pracownik

SUPER NOWY DOSTAJE 2900 A STARY ZE STAŻEM 7-LETNIM PRACUJE ZA 2500 BRUTTO. (usunięte przez administratora)

Były
@Nowy pracownik

Dzięki uprzejmości starszych kolegów "kierowników" już awansowanych lub dopiero co awansowanych pracownicy z ponad 5 letnim stażem maja 3900 brutto, koordynator 4200 brutto chociaż ekspert co lubi donosić też ma 4100 brutto młodzi po 2800 brutto żeby przebić konkurencję, konserwator 4200 brutto zależy jakie masz układy z kierownikiem czy go np zapraszasz na piwo to masz więcej a przy piwie z kierownikiem to wszystkiego się dowiesz nie tylko kto ile zarabia tyle w tym temacie. Elo

@Były

I po co to pierdo lamento nie poszło ci to na......... To piszesz już i tak przez ciebie ludzie mają kłopoty (usunięte przez administratora) masz układy z kierownikiem to sobie chlejcie ale nie pierdół głupot

Lech

I bardzo dobrze,że mówi,rozglasnia,co (usunięte przez administratora) obawiasz się czegoś?

Miller

To dziaduwe nazywacie dyrektorką?????To stare kurwi....o wredne,ludzi (usunięte przez administratora) gnebi,pojebana gnida.UWAGA-program dobry do TVP.Powinna zdzira beknąc za mobing i zastraszanie.

Pedro

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie na jakie arobki można liczyć jako fizyczny?

Daro
@Pedro

Na start 2800 zł.brutto, musisz przygotować sie że robota jest cieżka (3/4 załogi zostało zabrane na nowy market a klientow poki co jest tyle samo albo wiecej i nie kazdy jest normalny ) pył,upał brak klimatyzacji. Ogolnie ludzie przychodzą po pracują 2,3 dni i sie zwalniają. Oczywiscie jak sie nie przekanasz nie potwierdzisz. Ogolnie za tą kase odradzam, jest wiele innych ciekawszych firm.

Mimi
@Daro

Wszystkie działy maja 2800 brutto na start?

Bolo
@Pedro

Zarobki 1800 netto.

OBIektywnie

Obiektywnie przedstawie miejsce pracy jakim jest OBI na ul.Leonharda 1. Pracuje troche ponad 2lata i ciągle są jakies zmiany ale zawsze tylko w kierunku klienta,nigdy pracownika. Firma motywuje załoge premią za zrobiony target (obrót miesięczny) którego nigdy nie zrobilismy i nie dostalismy bagatela 200zł brutto premii. Ciągła rotacja... Pracownicy przychodzą na chwile ( max.rok ) po czym sie zwalniają bo praca na działach jest bardzo ciezka uciązliwa latem (brak klimatyzacji) i fizycznie (dzwiganie paczek plytek workow z zaprawami-zapylenie) i psychicznie bo klienci sa rożni nie zawsze normalni. nikt tutaj nie szanuje ludzkiego zdrowia- może Pani dyrektor jak zaczeła obsługiwać na budowlance zrozumie ze ludzie pracują jak im firma płaci czyli byle do konca zmiany.. Tak bedzie jeszcze długo do puki ktoś nie otworzy oczu ze cięcia na pracowniku sie nie oplacają BO TO NIE KLIENT A PRACOWNIK ZARABIA NA FIRME sprzedając i robiąc jej obrót! Praca za troche ponad minimalną krajową w Niemeckiej sieci to kpina. Ciągla rotacja powoduje do nie kompetencji załogi (zaczym ktos sie wdrąży potrzeba dużo czasu a wiekszośc starej kadry odeszła na Sikorskiego lub sie zwolniła) i klient wychodzi bez zakupow bo zeby cos mu sprzedać trzeba mieć wiedze. Droga Pani dyrektor za wiedze i kompetencje swojej załodze musi Pani zapłacic coś więcej niż smieszne 300zł brutto podwyżki zeby w ogole chciała u Pani pracować.. no chyba że chce Pani sama obsługiwać klientów na całym sklepie bo pracownicy po odchodzą a ci co zostaną to młodzież która o niczym nie ma pojęcia bo skąd może mieć,zapełnia dla Pani tylko rubryki grafikach i etatach nie przynosząc obrotu jak stara załoga co widać już po obrotach... Powodzenia Pani zycze i ODRADZAM W CHWILI OBECNEJ TO MIEJSCE JAKO PRACODAWCE!!!!

Racjonalnie
@OBIektywnie

Racjonalnie rzecz biorąc to chyba nikt Ci łańcucha na szyję nie założył więc czemu zamiast wylewać swoje smutki w internecie nie pójdziesz tam, gdzie zapłacą ci 3000 zł na rękę za Twoją bogatą wiedzę i zaangażowanie tylko sr@sz do własnego gniazda? Pozdrawiam - pracownik NIE z OBI ????????????

Matrix
@OBIektywnie

Szacunek do pracownikow rowna sie zeru.Nie szanuje sie pracownikow,a zwlaszcza tych z dlugoletnim stazem.Nowy pracownik bez zadnej wiedzy i doswiadczenia na "dzien dobry"otrzymuje wynagrodzenie w wielu przypadkach wieksze niz pracownicy z duza wiedza i doswiadczeniem.Cos chyba jest tu nie tak.? Obstawia sie etaty mlodymi,ktorzy licza na "czas",a nie sprzedaza i obsluga klienta.Oczywiscie nie pisze o wszystkich.Jedni "tyraja" a drudzy "baki zbijaja" i za co im sie placi? Podwyzki ? dostaja Ci ktorzy sie "liza"a nie Ci ktorzy sumiennie pracuja,bo takich ludzi sie tu nie docenia.Moze sie to zmieni,moze Pani Dyrektor przy podwyzkach doceni ludzi z doswiadczeniemi duza wiedza,ktorzy pare ladnych lat swojego zycia poswiecili tej pracy.I prosze nie odpowiadac,ze jak sie nie podoba,to mozna zmienic prace,bo to jest zbyt prostackie.

ooo
@OBIektywnie

zapomniałeś dodać 200zł brutto na kwartał!!!

BLE
@OBIektywnie

Zapomniałeś dodać, że te 200zł brutto jest na KWARTAŁ!!!

dupek
@Racjonalnie

typowy dupowlaz z OBI... jestes pracownikiem OBI(usunięte przez administratora)

Bolo
@Racjonalnie

Jesteś pracownikiem OBI,OBI to kołchoz,syf,nie polecam u (usunięte przez administratora) pracy,zarobki 1900 na reke,MOBBING. Telewizja zrobi u was reportaz (usunięte przez administratora)

Lech
@Racjonalnie

Komu (usunięte przez administratora) obciągasz (usunięte przez administratora)

Maciek

Witam, jaka jest atmosfera między kierownictwem a pracownikami? Czy jest możliwość awansu ?

Obi
@Maciek

Od działu Ogród trzymać się jak najdalej . Kobiety opierdzielają się całe 8 godzin pracy w czasie których oczywiście jeszcze wychodzą po 6 razy na papierosa bo biedne zdenerwowały się obsługą klienta . Cały opierdziel zbierają oczywiście faceci którzy pracują tam ponad swoje siły ( niedosc ze muszą wyrobić swoją normę to jeszcze za " księżniczki " muszą odwalic robotę ) . To jakie kobiety mają tam fory u dyrektora to jakaś masakra, i tak zawsze wina za wszystko jest facetów. Pracowałam tam chwilę i w takiej atmosferze nie da sie pracować , aż czasami żal było patrzeć jak faceci zbierają opierdziel za kobiety . A dyrektorek potrafi tylko chodzić po hali szpiegowac i straszyć ludzi zwolnieniami ( chwile odsapnąć nie można bo zaraz dyrektor stoi za plecami i leci standardowy tekst o zwolnieniu ) . Starsza Pani na dziale ogród lubi gnębić młodych pracowników , ba potrafi nawet prostu z mostu walnąć tekst że wystarczy jedno jej słowo do dyrektora i jutro nie będziesz miał pracy . W taki sposób bez powodu wyleciało już przez nią kilka osób . Nawet jak chcesz pracować to na tym dziale sie nie da . Ludzie na nim pracujący w większości mają jakieś problemy ze sobą i wyzywaja się na młodych osobach .

Mario

Mi tam sie podoba jak narazie.

Były

"ZWALNIAJA SI E" ??? to OBI zwalnia, "trzyma" pól roku lub krocej i WON - taka polityka firmy

Aga

Świetna obsługa w dziale łazienka, kuchnia. Panowie bardzo kompetentni, świetnie doradzają. Szczególnie chwalę pana Michała z działu cięcia płyt na wymiar, bardzo miły, kompetentny, dokładny.

Dinozaur

Hmm... pracuje w Obi ponad 10 lat wielu ludzi przeszlo przez market i wielu jeszcze przejdzie sa takie czasy a nie inne ... jeżeli komuś sie nie podoba to droga wolna... Pozdrowienia dla calej zalogi

auto
@Dinozaur

Ocho, chyba jakiś kierownik się odezwał ....

Mimi

Chcialbym podjac prace w obi przy galerii, czy warto? Tylko szczerze.

rozjemca

Wzajemne obrażenie się nic nie pomoże. Ideałów nie ma i wystarczy więcej cierpliwości i grzeczności .

bolo

tragedia !!!!!! dojazd porażka W Poznaniu nie do prownania o niebo lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Olsztyn

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI