Opinie o ONTV w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ONTV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ONTV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ONTV w Poznań

Słodziński Nowy wpis

Bardzo fajny program muzyczny ale jak dodajecie loga i inne muzyczne programy pozdrawiam S S (usunięte przez administratora)

Zibi Nowy wpis

Jeśli ktoś ma pytania do firmy to nie rozumiem dlaczego zostawił je na forum pracowniczym

Karol Nowy wpis

Dlaczego nie piszecie na forum nic o firmie?Jest dobra atmosfera?

dorotka Nowy wpis

nie wiem czy możesz tutaj awansować... przecież to dość eksperymentalny kanał telewizyjny i niszowy dość

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ONTV? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
serwus

ONTV nie jest w sumie wielką telewizją, bo ich zasięg to głównie wielkopolska, w koncu telewizja z Poznania, mają chyba 5 programów jak teraz sprawdzałem. to idealne, żeby własnie zaczac w branży, a może potem myslec o przeniesieniu sie do wiekszej telewizji. Bo jak tutaj z szansą na rozwój, rzeczywiście duzo naucze sie w pracy, jakieś szkolenia macie?

krab z ciasta na pierożki

wiadomo że nie od razu się ląduje w głównym wydaniu wiadomości na jedynce ale od czegoś trzeba zacząć.trzeba się wyrobić przez kamerą. ale jak zaczynać to godnie i z szacunkiem dla siebie. wiecie czy ONTV to dobre miejsca na na start? czy przynajmniej te 3000 na rękę zarobię u nich na poczatku kariery?

beti

ja to przed kamere jestem pierwsza tylko czy to jest w ogole miesjce gdzie trzeba sie tak pokazywac przed kamera. nie wiem za bardzo juz o co was tutaj zapytac bo widze zen iestety nikt nic nie odpisuje a szkoda. ja bym pewnie sie dogadala z kim trzeba ale czy mi wtedy zaplaca dobrepieniadze ? no nie wiem

student

a to tam da się rpacować albo chociaż zrobic jakieś praktyki studencie albo odbyć staż? było by ciekawei całkiem, może nie jest naj bardziej popularne ale zdecydowanie coś do wpisania w CV by się przydało na początku ścież,ki, bo prowadxzenie swojegobloga teraz już nie wystarcza jak kiedyś. Mam nadzieje, że się dostane.

obiektyw

Przestrzegam WSZYSTKICH przed tym czymś! [usunięte przez moderatora] Są winni ludziom pieniądze, a ten pseudo prezes wymyśla w kółko jakieś bzdury. [usunięte przez moderatora]. UWAŻAJCIE. Poza tym jak nazwać telewizją coś, co ma tak kiepską oglądalność?

Worker

Ta niby telewizja to totalna ściema. Obok telewizji to w ogóle nie stało. Zerowa oglądalność i budowanie wizerunku co najmniej drugiego TVN-u przed potencjalnymi klientami i pracownikami marketingu; wprost z łapanki studenckiej. Zatory w płatnościach sięgają czasem ponad roku a sam "prezes" tłumaczy się tym, że nie ma pieniędzy bo został porwany:-) Autentyczna masakra - nie polecam!!!

loko

Ogólnie ta "telewizja" jest już skończona, to tylko kwestia czasu kiedy finalnie dokona żywota. Nie warto tracić cennego czasu.. Poza tym nie płacą w terminie za wykonaną pracę i trzeba się o pieniądze prosić miesiącami wysłuchując brednie prezesa. Nie polecam nikomu

feya

Hm chyba nie pojdę na spotkanie kwalifikacyjne po przeczytaniu tego. Pracuję w handlu już parę lat i myślę że zasługuję na umowę o pracę i godne warunki, umowy śmieciowe i nerwowke na samych prowizjach bez podstawy już mam daaaawno za sobą...Szkoda, myslalam ze to porządniejsza firma!

Kiki

Ta firma nie istnieje od miesiąca czy roku, ale od około 5 lat. Na przestrzeni tego czasu handlowcy w ONTV zdążyli obdzwonić już wszystkie firmy jakie istnieją w Poznaniu. Są wśród nich takie, których pracownicy po tym jak słyszą w słuchawce ONTV trzaskają słuchawką. ONTV to firma typowo regionalna, skierowana do części Poznaniaków, którzy ich nie znają, a u firm na tym terenie są spaleni. Więc jak widzicie to jest dno bez jakichkolwiek perspektyw. Są już dawni spaleni.

Po 3 miesiącach pracy musiałem sam się zwolnić (to info. dla osób, które wyżej w opiniach się kłócą) przyczyny: brak perspektyw, słabe wynagrodzenie, kompletna nieznajomość ludzi o istnieniu firmy, negatywne opinie otoczenia. Niestety po stworzeniu bazy danych 1700 firm i wykonaniu ok. 2500 tysięcy telefonów liczba osób, która zdecydowała się na współpracę to zaledwie 7. Zaraz pojawią się komentarze typu: nie starałeś się, itp. ale niestety- tu rozczarowanie- było szkolenie, prezentowanie, latanie po mieście (a tak poza tym nikt mi jeszcze nie oddał za bilet).

Dominika

Cenzura nic nie pomoże ! Poziom stacji ONTV jest żenujący, a ta strona służy ludziom aby informowali innych o pomyłce jaką jest praca w tej firmie. Umów brak, czasem jakaś śmieciowa się trafi. Najlepsze warunki pracy mają przy (usunięte przez administratora) asy prezesa. Ogólnie bałagan, brak odpowiedniego sprzętu, ludzie z przypadku na stanowiskach kierowniczych. Koszmarne zarządzanie i zwalanie winy jeden na drugiego. NIE POLECAM !

Agata

Zgadzam się w 100% z opinią wyżej. (usunięte przez administratora)CO TY NA TO ???? ;)

opcja

Opcje odpowiedzi na tym forum, które popierają ONTV są trzy: (usunięte przez administratora) Wiec jeśli nie trafiłem bezbłędnie w konkretną osobę - sorry;)

kama

Znam to. Ludzie, opamiętajcie się! Przecież nikt nie słyszał o tej telewizji która to podobno dociera do tysięcy poznaniaków... Tesco robi lepszą telewizję a to to raczej jakiś studencki video-blog dla naiwnych o zasięgu chyba jedynie ich biura..(usunięte przez administratora) A jak sprzedać coś czego nikt nie kojarzy z niczym?

Kinfalistka

mega wymagania jak by chcieli nie wiadomo co ,przy średnich pieniądzach temat dla wytrwałych i ambitnych studencioków

luz

do skoly juź nie przyjmyją ale ONTV zaprasa kaźdego

Zostaw merytoryczną opinię o ONTV - Poznań

• Jak się pracuje w ONTV?

Zobacz opinie na temat firmy ONTV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ONTV?

ONTV
2.2/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Pl. Wiosny Ludów 2
    61-831 Poznań